» »

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev

1
2
»

PrimozR ::

kumer to bi bilo awsm. Ampak je pa tudi rahlo offtopic :)

Bobr123 ::

kratos je izjavil:

Jaz kot amater sem ostal na stock romu in mi dela brez problema in ne vidim razloga da bi zamenjal obstoječi rom ker deluje tako kot mora, razen če jaz česa ne opazim ? Sicer pa popolnoma razumem ljudi ki blatijo opo češ da je polizdelek brez da bi ga testirali, saj bi bil jaz tudi jezen če bi kupil za 800€ podoben high end telefon medtem ko so drugi kupili podobno stvar za več kot pol manj.


Pusti tele naj ima svoje veselje :). S takim ne boš prišel do konca.

Lp

klinker ::

Ce si ciljal name, nikoli nisem kupu fona za 800€. Za N4ko sem dal tocno 180€, novega na simobilu brez vezave. Clani v moji druzini pa so malo cez les in kupujejo krse ala HTC One za tak denar, ja, pol pa jok in stok, ker sistem dela z en k...c. Jebes HW, ce je SW u p...i.
No, mogoce bo sedaj prvic, ker razmisljam o iPhone 6 4,7" in cakam na izid Lumie 1030, pol bom pa izbral nekaj od tega, verjetno Lumio.
Na Android sceni me namrec nic vec ne privlaci, ker so samo se cigli v ponudbi.
Pa sej ok, ce si ti zadovoljen super, to je glavno. Jst zase vem da CM naprave nikoli ne bom kupu, sploh pa ker ni uradnega supporta v slo, ce treba slucajno garancijo uveljavljat.

BlaY0 ::

Hmm... kaj je recimo narobe z Lenovo A8? Zame sicer prevelik ampak po specsih se mi zdi pa kar kul za 150 EUR.

klinker je izjavil:


Pa sej ok, ce si ti zadovoljen super, to je glavno. Jst zase vem da CM naprave nikoli ne bom kupu, sploh pa ker ni uradnega supporta v slo, ce treba slucajno garancijo uveljavljat.

Ker tam kjer imaš uradni support ti pa vedno fuuuull dobro zrihtajo ane.

Kupiš lepo fon za 70 EUR in če se ti pokvari po pol leta, kupiš novega. Po dveh letih in za pol toliko imaš tako dober telefon kot ga ima tisti, ki ga je pred dvema letoma full preplačal in ga mora zdaj vsaj približno zamortizirat.

Razlika je pa samo v tem, da imaš ti v tem primeru na začetku dvoletnega cikla slab telefon na koncu pa dober, oni drugi pa ima na začetku dober telefon po dveh letih pa en jajc od jajca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

MrStein ::

Bobr123 je izjavil:


That would be me.

304 EUR je končna cena, cakom-pakom?
Kaj pa tisti 336 EUR? Verzija z več storage?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Bobr123 ::

MrStein je izjavil:

Bobr123 je izjavil:


That would be me.

304 EUR je končna cena, cakom-pakom?
Kaj pa tisti 336 EUR? Verzija z več storage?


Tisti nakup je imel noter še 2x flipcover, ker jih ob prvem naročilu ni bilo na zalogi.

Zelo objektiven review telefona OnePlus (zanesenjak Appla in iPhona...) Ps: Lepo popljuva tudi Lumio:



Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

boolsheat ::

Verjamem, da popljuva Lumio, MS je tipa odpustil pred kratkim... :))

PrihajaNodi ::

Haha lahanje, crashing, lumia ima pa smotane gumbe ob strani pa bedne windows tajle. P.s. Tip je celo porocen, pa star koliko 17?

Uporabnik ::

Tole pošiljaji iz USA? Koliko pride s carino in ddv? Ima kdo invite?

Bobr123 ::

Uporabnik je izjavil:

Tole pošiljaji iz USA? Koliko pride s carino in ddv? Ima kdo invite?


Evropsko verzijo pošiljajo iz UK (brez davka ker je znotraj EU).

Če bi pošiljali iz US, bi ti plačal samo davek. Carina se namreč na mobilne telefone ne obračunava.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

Uporabnik ::

Če ima kdo invite, prosim.

Uporabnik ::

Huh, na bolhi jih je kot listja in trave. Vsi kot 1 teden stari ali še neodprti od 300 eur pa do 400.

Se pravi je zadeva bolj tko za eksperimet :)

AlesDreamlab ::

POMEMBNO OBVESTILO ZA VSE, KI BI RADI IMELI OPO IN NIMATE INVAJTA

Spet se odpirajo preorderji. Torej vsi interesenti 17.11 ob 16 uri po gmt. To je ob 17 uri po cet. (central eu time)

http://oneplus.net/blog/2014/11/pre-ord...

Načeloma lahko svoje naročilo uredite že prej. Ker naročilnica bo odprta samo 1 uro.

V novici je bilo omenjeno da bo doprto ob 15 uri, ampak če prav gledam je 16 gmp, 17 ura cet.

http://wwp.greenwichmeantime.com/to/cet/

PrimozR ::

Saj točno o temle govori večina novice...

Uporabnik ::

Zgleda so jih premalo prodal, ker jaz ga nisem vzel, pa so mi takoj poslali invite, ki pa ima iste pogoje kot preorder, ne pošiljajo v SLO.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prizadeven kitajec OnePlus 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8128234 (22296) bojany
»

OnePlus 2 nadaljuje po stopinjah predhodnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5424500 (16609) PrimozR
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220294 (15149) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6423843 (20210) Uporabnik

Več podobnih tem