» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
19 / 25
»»

oo7 ::

T-Back je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Box office je SESTAVNI DEL filma in spada pod film se pravi spada v to temo.


Ne, ni. Resno. Nehaj bluzit. Box office je na koncu footnote oziroma en remark kolk je film zasluzil. S samo vsebino in premiso filma pa nima nic. Kot zanimivost je ok ampak dnevnih update-ov pa nihce ne potrebuje.

Mene nič ne moti, če se o tem piše. Toda za to bi morala bit posebna tema in kogarkoli to zanima bi šel notri pogledat. Ne pa, da je vse skupaj nametano v tej temi. Že tako ali tak je nekdo odprl temo: Avengers - Endgame (!SPOILER alert!) in sedaj se nekaj piše tu nekaj pa tam, vseeno, če bi se teme združile v eno, spoilanja je itak že konec.



Ti priporočam, da nehaš brati to temo in greš v drugo temo Avengers - Endgame (!SPOILER alert!) kjer te ne bodo motili podatki o box officu.

Drugače pa box office spada v to temo, ker se tiče samega filma in ni spam ali offtopic.

oo7 ::

Kot kaže čas tudi v Quantum realmu deluje drugače.

Antman je bil notri pa se ni nič postaral medtem, ko se je Janet van Dyne postarala.

Janet van Dyne je mati od Wasp.

oo7 ::

Harley iz filma Iron man 3 bi lahko postal Iron Lad ?

Čeprav je Iron Ladu ime Nathaniel Richards

oo7 ::

Falcon & Winter Soldier TV serija bo izšla že letos. 1 sezona bo imela 8 epizod.




SPOILER !!!!!!!!!!

Zdaj pa ali bo Falcon uporabljal ščit v tej TV seriji ali bo samo Falcon? Je pa tudi odvisno ali se bo TV serija odvijala pred dogodki z IW in Endgame ali kasneje.
Je pa tudi vprašanje ali se bo Falcon še pojavil v kakšnem kasnejšem filmu kot novi CA ?

yoco ::

Meni Falcon kot CA sploh ne sede. Igralec nima iste karizme kot jo je imel Chris Evans.

oo7 ::

yoco je izjavil:

Meni Falcon kot CA sploh ne sede. Igralec nima iste karizme kot jo je imel Chris Evans.


Jaz sem mislil, da bo ščit dobil Bucky kot v stripih. Ja Chris Evans bo vedno pravi CA.

BigWhale ::

Dobr, dejte si narest Facebook skupino, tam lahk po mili volji citirate sest postov skupaj in objavljate taksne in drugacne trivia kvize in vsak dan nov zgodovinski box office rezultat. Tle pa dejte debatirat o vsebini filma in povezavo z MCU.

Vazelin ::

možen spoiler!




lol prevrtite naprej kakšno navdušenje v dvorani, ko dvigne tisto kladivo:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Dobr, dejte si narest Facebook skupino, tam lahk po mili volji citirate sest postov skupaj in objavljate taksne in drugacne trivia kvize in vsak dan nov zgodovinski box office rezultat. Tle pa dejte debatirat o vsebini filma in povezavo z MCU.


Samo povej če je na tem forumu prepovedano pisati o box officu ? Glede na to, da o tem pišejo povsod samo povej če je tukaj na tem forumu prepovedano pisati o uspehu filma ? In če je prepovedano bomo nehali pisati o box officu če pa ni prepovedano pisati o uspehu filma pa vi nehajte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Alex Ross Perry: Why 'Avengers: Endgame' Deserves the Oscar for Best Picture
https://www.indiewire.com/2019/05/alex-...

Disney je že začel lobirati za oskarje enako je bilo lansko leto za Black Pantherja.

yoco ::

Eh, spet pretiravajo. Za oskarja pa tut ni bil tok dober.

oo7 ::

yoco je izjavil:

Eh, spet pretiravajo. Za oskarja pa tut ni bil tok dober.


Glede na to kakšne filme so predlagali lansko leto je bil men osebno Iw boljši kot vsi nominirani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

T-Back ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Dobr, dejte si narest Facebook skupino, tam lahk po mili volji citirate sest postov skupaj in objavljate taksne in drugacne trivia kvize in vsak dan nov zgodovinski box office rezultat. Tle pa dejte debatirat o vsebini filma in povezavo z MCU.


Samo povej če je na tem forumu prepovedano pisati o box officu ? Glede na to, da o tem pišejo povsod samo povej če je tukaj na tem forumu prepovedano pisati o uspehu filma ? In če je prepovedano bomo nehali pisati o box officu če pa ni prepovedano pisati o uspehu filma pa vi nehajte.

Pa kaj si prilagojen program, da ne razumeš kaj ti je bilo rečeno.
A če ti Moderator to pove desetkrat, ti še vedno ne kapiraš!
Lepo ti je bilo rečeno, da si odpri temo: BOX OFFICE in notri piši do onemoglosti, če imaš take fetiše.

oo7 ::

T-Back je izjavil:

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Dobr, dejte si narest Facebook skupino, tam lahk po mili volji citirate sest postov skupaj in objavljate taksne in drugacne trivia kvize in vsak dan nov zgodovinski box office rezultat. Tle pa dejte debatirat o vsebini filma in povezavo z MCU.


Samo povej če je na tem forumu prepovedano pisati o box officu ? Glede na to, da o tem pišejo povsod samo povej če je tukaj na tem forumu prepovedano pisati o uspehu filma ? In če je prepovedano bomo nehali pisati o box officu če pa ni prepovedano pisati o uspehu filma pa vi nehajte.

Pa kaj si prilagojen program, da ne razumeš kaj ti je bilo rečeno.
A če ti Moderator to pove desetkrat, ti še vedno ne kapiraš!
Lepo ti je bilo rečeno, da si odpri temo: BOX OFFICE in notri piši do onemoglosti, če imaš take fetiše.


Pokaži mi točno kje je rekel naj si odpremo novo temo tukaj na Slotechu ?

Drugo temo je zaklenil, ker je rekel,d a imamo eno dovolj a ti bi rad pa, da odprem novo temo ?

Naj se jasno pove enkrat za vselej ali je dovoljeno v temi pod filmom pisati o uspehu filma se pravi Box officu ? Če ni dovoljeno bom nehal ni nobenega problema če pa je dovoljeno potem pa je čas, da nehate vi težiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Ne daj se M-Power!

Grdi VelikiKit je zbrisal cel kup postov (tudi meni). Samo zato, ker je bilo povezano z rezultatom za tisti zgornji kviz Avengers: Endgame. :(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Samo povej če je na tem forumu prepovedano pisati o box officu ? Glede na to, da o tem pišejo povsod samo povej če je tukaj na tem forumu prepovedano pisati o uspehu filma ? In če je prepovedano bomo nehali pisati o box officu če pa ni prepovedano pisati o uspehu filma pa vi nehajte.


Ok, cesa tocno od "objavi takrat, ko bo cez 3mrd, dnevnih updateov pa res ne rabmo", ne razumes?

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Samo povej če je na tem forumu prepovedano pisati o box officu ? Glede na to, da o tem pišejo povsod samo povej če je tukaj na tem forumu prepovedano pisati o uspehu filma ? In če je prepovedano bomo nehali pisati o box officu če pa ni prepovedano pisati o uspehu filma pa vi nehajte.


Ok, cesa tocno od "objavi takrat, ko bo cez 3mrd, dnevnih updateov pa res ne rabmo", ne razumes?


Glede na to, da postavljaš nova pravila lahko odgovoriš na spodnja vprašanja, da vem kako naprej ?

1. 3 miljarde Box office je pogoj samo za ta film ali za vse teme v sedem umetnosti ?
2. Če je 3 miljarde pogoj samo za Endgame kakšen je potem pri drugih filmih ? Če lahko poveš zdaj točno številko, da ti ne bo potrebno brisati pri drugih temah
3. Ali je potem smiselno, da se za vsak film odpre dve temi eno za film drugo za box office ?

Hvala

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

možen spoiler!




lol prevrtite naprej kakšno navdušenje v dvorani, ko dvigne tisto kladivo:))


Mislim, da je bilo še večje v IW ko je Thor prišel v Wakando.

Vazelin ::

Ja tisto je bila huda scena v IW. Iz nidavelirja direkt do Thanosa:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Ja tisto je bila huda scena v IW. Iz nidavelirja direkt do Thanosa:D


Audience reactions to Thor's entrance in Infinity War

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Ta scena jim je res ratala. Najprej wtf in potem sekira prileti iz tistega "vrtinca":D Potem še godmode Thor poleti v zrak
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Ta scena jim je res ratala. Najprej wtf in potem sekira prileti iz tistega "vrtinca":D Potem še godmode Thor poleti v zrak


Ja Thor je bil MVP v IW :)
Orng razlika kar je bil Thor v Iw in potem v Endgame.

Vazelin ::

Ajde če je ending v T2 epicness od 11/10, je ta scena s Thorom nekje 9/10 na epic lestvici:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Ajde če je ending v T2 epicness od 11/10, je ta scena s Thorom nekje 9/10 na epic lestvici:)


Ko še Švarc spusti z ketno v vročo kopel ?

Vazelin ::

Ja. When men cry;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Kateri trije dogodki ali scene so bile najbolje v MCU od vseh 22 filmov se pravi zadnjih 11 let ? >:D

Vazelin ::

Huda scena je meni osebno v Winter Soldier, kjer je SLJ v avtu:D

Najboljši intro ima imo Infinity War:) Samo še R rated bi moral bit
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Huda scena je meni osebno v Winter Soldier, kjer je SLJ v avtu:D

Najboljši intro ima imo Infinity War:)


Men se zdi, da ima ravno Captain america najboljše pretepe v MCU :)





No ja vsi so od bratov Russo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Je bilo pa hudo kako se je Cap v Endgame rešil pretepa v dvigalu 8-) čeprav bi jih spet lahko razmetal kot mačke.

oo7 ::

Zakaj je Captain America lahko Mjolmir v Avengers Age of Ultron samo premaknil za centimeter v Endgame ga je pa vihtel kot sam Thor ? >:D

Bwaze6 ::

People change. Postal je "worthy".

:)

oo7 ::

Bwaze6 je izjavil:

People change. Postal je "worthy".

:)


Res je ampak mogoče veš kaj se je spremenilo med Age of Ultron in Endgame ? :D

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Res je ampak mogoče veš kaj se je spremenilo med Age of Ultron in Endgame ? :D


Winter Soldier in Civil War. :)

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Res je ampak mogoče veš kaj se je spremenilo med Age of Ultron in Endgame ? :D


Winter Soldier in Civil War. :)


Ena teorija je zato, ker CA naj bi vedel za umor staršev Tonija Starka in tega ni povedal Toniju in v tem času naj bi ga ta skrivnost stala vrednosti kladiva - Age of Ultron.
Čeprav se tukaj spet pojavi ena luknja :P ?

oo7 ::

No ja je luknja in ni luknja :)

Filmi si sledijo po času Winter Solider > Age of Ultron > Civil War > IW > Endgame

V filmu Winter soldier sta CA in Nataša odkrila podzmeni bunker v katerem je bil računalnik z AI Armina Zole.



Tukaj je CA zvedel, da je Hydra umorila starša od Tonija Starka.

To se je zgodilo pred filmom Age of Ultron. ( V tem filmu CA ni mogel dvigniti Mjolmirja)

Sedaj pa dogodki po filmu Age of Ultron

V filmu Civil War v tej sceni



Bucky pove CA, da je več zimskih vojakov in pove, da ga je Zemo spraševal o poročilu misije 16 december 1991. Tukaj je moral CA zvedeti, da je Bucky lahko odgovoren ali pa, da je odogovren za smrt Howarda in Marije Stark.

Zdaj pa je vprašanje ali CA ni bil vreden Mjolmirja, ker Starku, ni povedal, da so njegovo družino ubili agenti Hydre to so dogodki PRED Age of Ultron če pa je razlog, da je prikrival Bukija potem pa tukaj nastane luknja, ker to se je zgodilo po filmu Age of Ultron.


Glede na to, da CA praktično nima grehov res ne vem kaj bi lahko bilo drugega kot ta skrivnost Starkovih staršev, da tisti čas ni bil vreden kladiva v filmu Age of ultron, ki ga je premaknil samo za milimeter medtem, ko v Endgame... ?


Se kdo drug spomne kakšnega drugega razloga zakaj CA ne bi bil v tistem času vreden Mjolmirja ?

oo7 ::

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME - Official Trailer


Finalni film v fazi 3 MCU.

Film se dogaja takoj po filmu Endgame. V trailerju reče, da je snap povzročil luknjo v naši realnosti in Spiderman potrdi multiverse ? Prve tri MCU faze infinity stones naslednja faza multiverse ? Če bo multiverse to pomeni, da bo MCU postal še veliko večji kot je sedaj, ker multiverse lahko nazaj pripelje še mrtve like, lahko je več enakih herojev samo, da so z drugih realnosti... ALI PA je to samo ena od ukan Mysteria >:D

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Se kdo drug spomne kakšnega drugega razloga zakaj CA ne bi bil v tistem času vreden Mjolmirja ?


Al ga pa sam ni hotu dvignit, da neb blo Thoru nerodn. :> Sicer ma pa Mjolnir kr a mind of its own.

T-Back ::

Ah, men je vse skupaj že pošteno smešen.
Kr neki. Bolj bereš te komentarje kaj je bilo in kako je bilo in kako bo...
No, malo po domače.
Who the fuck je CA. Kaj pa ima on za ene super moči? Kr neki si izmišljajo sproti in na koncu malodane prefucka Thanosa.
Meni osebno so bili najboljši liki Thor, IronMan in Hulk. Kaj so naredili iz Thora je enostavno smešno. OK, recmo, da se je v tistih 5 letih zapustil. Toda on je BOG. Star naj bi bil tam okoli 1500 let. V teh letih naj bi se boril z nešteto sovražniki in sedaj ga en Thanos tolk sprovocira, da se totalno zapusti in postane en zapuščen, zapit debelušček. HALO! OK, pa to bi še nekako razumel. Toda potem pride bitka in ta zapiti BOG se bori proti Thanosu kot, da ni nič, nikjer nobenega trebuha itd. OK pričakoval bi da glede na to, da je bog, da se je pred bitko spet nazaj "sestavil" in da bo po bitki takšen tudi ostal toda glej ga bogca on se povrne v prejšnje stanje, zapiti mali debelušček. Kaj nam to torej pove? Da se je boril s tistim trebuhom ves skocan. Halo.
Zraven se pa bori CA. Tip raztura bolj kot BOG GROMA. HALO! Če bi že koga dal med tisto trojico bi bil to Hulk.
Kaj so pa naredili z njim. Sramota. Enkrat se ne more spremenit v Hulka drugič ga pa kar spremenijo v nekega Hulk profesorja. Hahaha.
Ma zasral so oba lika na koncu pa še IronMana. Še najbolj bi bilo, da bi tlesknil CA, ker mi je bil že itak antipatičen in bi šel itak rakom žvižgat kot je potem tudi šel. Pa ne mi sedaj govorit kako je bilo včasih v stripih. To je film in pričakovano bi bilo malo več "resnosti" po več kot 10 letnem obdobju, ki so ga sestavljali.
Potem tolk ene drame okoli CM. Badava film pred tem, če je v endgame imela vsega skupaj tistih pet minut. Kaj, pet let se je borila po vsej galaksiji, za kerga kulca. Saj je zemljanka, doma naj bi bila al pa saj nekje v bližini, ne pa da pride na koncu razsuje tisto ladjo to ja pa to. Take fore je včasih delal tudi Hulk pa nikome ništa. Človek bi pričakoval, da bo vsaj pripeljala sabo kakšno vojsko Kreejevce ali kakšne druge, ki jih je spoznala po tolk letnem potovanju po galaksiji. V tem času jih je verjetno veliko rešila in ji marsikdo dolguje kakšno uslugo.
Mislm drama zasral so ta ENDGAME do konca in še naprej. Ne vem ali zanalašč, ker pač je itak vsega konec ali pač zato, da folk ne ve kaj so s tem sploh hotli povedat.
Mene bolj kot ta kulcev box office, ki je samo hipe na IW, kakšen je odziv gledalcev PO endgame. Sem prepričan, da jih je večina razočarana nad samim razpletom.

Vazelin ::

Jaz nisem ravno razočaran nad End Game.
Je pa meni osebno IW stopnico boljši movie
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Bwaze6 ::

Večina nas ni toliko investiranih v navijanje za določen karakter, ali proti njemu.

Zgodbovno mi je ta propad Thora čisto dobro utemeljen - že v Infinity War je bil kar suicidal, glede na to da so mu že uničili Asgard in pobili pol planeta, preden se je to zgodilo ostalim - in on se je za marsikaj od tega počutil odgovornega. Ubije Thanosa, naredi vse, kar je v njegovi moči, pa še vedno ne more nič spremeniti.

Meni je bil tudi Infinity War boljši film, manj pričakovan zaplet je imel, in time travel ni bil ne vem kako domiselno razložen tule (morda še bo v prihodnosti, ko se bodo ukvarjali z multiversi, ki nastanejo zaradi Endgame?).

oo7 ::

T-Back je izjavil:


Who the fuck je CA. Kaj pa ima on za ene super moči? Kr neki si izmišljajo sproti in na koncu malodane prefucka Thanosa.


CA je prvi Avenger.

Vbrizgali so mu serum in postal je super vojak. Kar pomeni, da je hitrejši, močnejši... kot navaden človek.


Odin - “Whosoever holds this hammer, if he be worthy, shall possess the power of Thor.”

CA je eden redkih, ki je vreden Mjolnirja zato ga lahko vihti kot sam Thor.

T-Back je izjavil:


Meni osebno so bili najboljši liki Thor, IronMan in Hulk. Kaj so naredili iz Thora je enostavno smešno. OK, recmo, da se je v tistih 5 letih zapustil. Toda on je BOG. Star naj bi bil tam okoli 1500 let. V teh letih naj bi se boril z nešteto sovražniki in sedaj ga en Thanos tolk sprovocira, da se totalno zapusti in postane en zapuščen, zapit debelušček. HALO! OK, pa to bi še nekako razumel. Toda potem pride bitka in ta zapiti BOG se bori proti Thanosu kot, da ni nič, nikjer nobenega trebuha itd. OK pričakoval bi da glede na to, da je bog, da se je pred bitko spet nazaj "sestavil" in da bo po bitki takšen tudi ostal toda glej ga bogca on se povrne v prejšnje stanje, zapiti mali debelušček. Kaj nam to torej pove? Da se je boril s tistim trebuhom ves skocan. Halo.


Glede Thora se strinjam tudi meni ni bilo preveč všeč kaj so naredili z njim čeprav je bil pa vsaj smešen. Boril se je proti Thanosu ja ampak je bil bleda senca tistega kar je bil v IW. V Endgame je njegovo vlogo v bistvu prevzel CA.

Hulk meni ni bil všeč, ler če Hulk ni jezen ni pravi Hulk.
Ironman je pa itak vedno zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

T-Back je izjavil:


Zraven se pa bori CA. Tip raztura bolj kot BOG GROMA. HALO! Če bi že koga dal med tisto trojico bi bil to Hulk.


Hulk ni vreden Mjolnir-ja čeprav ga je že dvignil zaradi njegove moči ampak ga pa ni mogel vihteri tako kot ga Thor.
CA je pa vreden kladiva zato lahko z njim dela stvari kot Thor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

T-Back je izjavil:


Ma zasral so oba lika na koncu pa še IronMana. Še najbolj bi bilo, da bi tlesknil CA, ker mi je bil že itak antipatičen in bi šel itak rakom žvižgat kot je potem tudi šel. Pa ne mi sedaj govorit kako je bilo včasih v stripih. To je film in pričakovano bi bilo malo več "resnosti" po več kot 10 letnem obdobju, ki so ga sestavljali.


Kakšno resnost pa bi ti rad ? To so filmi posneti po stripih če bi rad resen film pejt gledat Pianista.

Dr Strange je v Iw videl 14000605 različnih scenarijev in samo v enem so premagali Thanosa. Če v tem scenariju ne bi bil to Stark, ki treskne z prsti potem bi Tony Stark umrl v filmu IW, ker Dr Strange ne bi zamenjal kamna časa za Starkovo življenje. Še 5 minut pred tem se Stark in Strange sploh nista razumela potem pa je Dr Strange dal najmočnejše orožje Thanosu za Starkovo življenje.

T-Back ::

Meni ni treba razlagat kdo je on in limat neke linke iz YouTuba. Dobro vem kdo je mal bolj kot ti.
Toda moje osebno mnenje. Who the fuck je CA.
Ja "hitrejši, močnejši... kot navaden človek." To je pa tudi vse. Kot rečeno prvi in zadnji Avengers.
Zame so bili prvi pravi AVENGERSI: Tony Stark, kot IRONMAN, ki je nekaj naredil iz sebe in se sam izpolnjeval. Potem THOR kot bog groma in pa HULK kot HULK-SMASH.


Vsi ostali so pa samo priskledniki, ki so se pribasali zraven tekom zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-Back ()

oo7 ::

T-Back je izjavil:


Potem tolk ene drame okoli CM. Badava film pred tem, če je v endgame imela vsega skupaj tistih pet minut. Kaj, pet let se je borila po vsej galaksiji, za kerga kulca. Saj je zemljanka, doma naj bi bila al pa saj nekje v bližini, ne pa da pride na koncu razsuje tisto ladjo to ja pa to. Take fore je včasih delal tudi Hulk pa nikome ništa. Človek bi pričakoval, da bo vsaj pripeljala sabo kakšno vojsko Kreejevce ali kakšne druge, ki jih je spoznala po tolk letnem potovanju po galaksiji. V tem času jih je verjetno veliko rešila in ji marsikdo dolguje kakšno uslugo.
Mislm drama zasral so ta ENDGAME do konca in še naprej. Ne vem ali zanalašč, ker pač je itak vsega konec ali pač zato, da folk ne ve kaj so s tem sploh hotli povedat.


Filma Captain MArvel pa nisem še gledal. Ampak tistih 10 minut, ko je bila v filmu Endgame mi je šla na pošteno živce.

T-Back je izjavil:

Meni ni treba razlagat kdo je on in limat neke linke iz YouTuba. Dobro vem kdo je mal bolj kot ti.
Toda moje osebno mnenje. Who the fuck je CA.
Ja "hitrejši, močnejši... kot navaden človek." To je pa tudi vse. Kot rečeno prvi in zadnji Avengers.
Zame so bili prvi pravi AVENGERSI: Tony Stark, kot IRONMAN, ki je nekaj naredil iz sebe in se sam izpolnjeval. Potem THOR kot bog groma in pa HULK kot HULK-SMASH.


Vsi ostali so pa samo priskledniki, ki so se pribasali zraven tekom zgodbe.


Kot kaže ne veš kdo je CA, ker pišeš take traparije. Potem bi vedel, da je Captain America vodja Avengerjev.

Zate so prvi Avengerji Tony stark, Thor in Hulk potem se pa pritožuješ, da bi rad več realizma a prvega Avengerja v MCU Captain Americo pa sploh ne priznavas, ki je dosti bolj realen kot Thor in Hulk :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

T-Back je izjavil:


Toda moje osebno mnenje. Who the fuck je CA.





Ta video, ki si ga prilepil ti bo dal odgovor kdo je CA. Glej od 2:48 naprej pa boš videl kdo je šef Avengerjev ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME - Official Trailer


Finalni film v fazi 3 MCU.

Film se dogaja takoj po filmu Endgame. V trailerju reče, da je snap povzročil luknjo v naši realnosti in Spiderman potrdi multiverse ? Prve tri MCU faze infinity stones naslednja faza multiverse ? Če bo multiverse to pomeni, da bo MCU postal še veliko večji kot je sedaj, ker multiverse lahko nazaj pripelje še mrtve like, lahko je več enakih herojev samo, da so z drugih realnosti... ALI PA je to samo ena od ukan Mysteria >:D


Sicer si nisem pogledal niti enega Spider Man-a ampak tole deluje dobro. jake Gyllenhaal je zame mojster in sem mnenja da še ni posnel slabega filma. Samuel L.Jackson je pa tudi v vsakem blockbusterju, bi rad videl njegov bančni račun haha. Se pa splača pogledati že zaradi Zendaye ;)




oo7 ::

Potem pa vsaj poglej Spiderman Homecoming, ki spada v MCU.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Filma Captain MArvel pa nisem še gledal. Ampak tistih 10 minut, ko je bila v filmu Endgame mi je šla na pošteno živce.


Zato, ker prevec poslusas en kup incelov in dolocene mainstream medije, ki jim dol visi za objektivnost in znajo sam clickbaite pisat. :)

Drevesce ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Filma Captain MArvel pa nisem še gledal. Ampak tistih 10 minut, ko je bila v filmu Endgame mi je šla na pošteno živce.


Zato, ker prevec poslusas en kup incelov in dolocene mainstream medije, ki jim dol visi za objektivnost in znajo sam clickbaite pisat. :)


Ali pa mogoče zato, ker ljudem ni všeč, da se vmeša nek karakter, za katero vsem dol visi?
Mogoče zato, ker so ljudje siti vsiljevanja feminizma v vsak drug film, samo da zadostijo manjšemu % gledalcev? Mogoče zato, ker igralka ne zna igrati tega karakterja? (Wonder Woman mi je bil naprimer top film, ker igralka pač zna).
««
19 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413932 (3886) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235216 (11245) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182109 (1521) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112515 (10852) opeter

Več podobnih tem