» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
18 / 25
»»

Vazelin ::

kaj a pol ne bo snel Avatarja?>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

kaj a pol ne bo snel Avatarja?>:D


Po koncu tega tedna se pravi, ko bo za nami drugi vikend bo že bolj jasno :)

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Po 6 dneh Endgame že na 17 mestu.



Konec tega tedna pa že gladko na 5 mestu.

Endgame v 1 tednu ujel Last Jedi jutri bo padel še Black Panther.



Včeraj je bil film na 17 mestu danes že na 8 mestu.

fireX88 ::

ravno iz kina. infinity war mi je bil boljši, mogoče tudi zato ker sem pričakoval več v end game-u

najbolj sta me razočarala lika Hulk in Thor...slednji je bil res joke v filmu. Hulk pač ni več Hulk. Filma Captain Marvel nisem gledal. Vidim, da nisem nič zamudil. Ženska čist antipatična, lik mi je čisto mimo, ne zna se vživet v vlogo.

EDIT: imam občutek, da bo gledanost filmov takšnega žanra po Endgame zamrlo...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

svecka ::

Meni je bil super zakjuček in seveda najboljše v filmu pa mi je bilo, da so se posvečali karakterjem. In da je bila Captain Marvel postranska zadeva z zelo malo screen časa, da ni kar nek newbi prevzel glavno vlogo v filmu.

Skratka vredno ogleda v kinu...in ves kino je bil nabasan in vsi so bili tiho, nobenih kokic, nobenih telefonov, nobenih pogovarjanj...epsko.

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

ravno iz kina. infinity war mi je bil boljši, mogoče tudi zato ker sem pričakoval več v end game-u

najbolj sta me razočarala lika Hulk in Thor...slednji je bil res joke v filmu. Hulk pač ni več Hulk. Filma Captain Marvel nisem gledal. Vidim, da nisem nič zamudil. Ženska čist antipatična, lik mi je čisto mimo, ne zna se vživet v vlogo.

EDIT: imam občutek, da bo gledanost filmov takšnega žanra po Endgame zamrlo...


Tudi meni ni preveč všeč kaj so naredili z Thorom ampak je bil vsaj zabaven.
Hulk se pa non stop nekaj spreminja v Avengers in Avengers Age of Ultron je bil jezen v Ragnaroku je bi lspet nekaj drugega v IW je bil prestrašen v Endgame pa kot nek piflar.
Tudi jaz še nisem gledal Captain Marvel tudi meni je antipatična. Vse druge ženske v Endgame so mi bile dosti bolj všeč posebej Nataša in Vanda.

Endgame kar se tiče gledanosti je zdaj sam vrh to ne bodo več ponovili.

Vazelin ::

Da so dobili brata Russo je bila res top poteza. Posnela sta verjetno 3 najboljše Marvel filme:)
- Infinity War
- Winter Soldier
- End Game
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

svecka je izjavil:

In da je bila Captain Marvel postranska zadeva z zelo malo screen časa, da ni kar nek newbi prevzel glavno vlogo v filmu.



Dobra odločitev bratov Russo. Čeprav men je šla na živce tudi v tem času, ko ga je imela.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Da so dobili brata Russo je bila res top poteza. Posnela sta verjetno 3 najboljše Marvel filme:)
- Infinity War
- Winter Soldier
- End Game


A civil War ti pa ni bil dober ?

oo7 ::

Film Endgame popeljal franžizo MCU preko 20 miljard $

Star wars - Worldwide gross: $9,307,186,202
Harry Potter - Worldwide gross: $9,185,046,972
James bond - Worldwide gross: $7,077,929,291
LOTR - Worldwide gross: $5,886,273,810
X men - Worldwide gross: $5,803,267,631
Fast and furious - Worldwide gross: : $5,136,814,346
Jurski park - Worldwide gross: $4,977,979,246
DC - Worldwide gross: $4,902,327,466
Spider-man - Worldwide gross: $4,858,774,307 (Sony)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Linko ::



Endgame kar se tiče gledanosti je zdaj sam vrh to ne bodo več ponovili.



Ne bodo več ponovili? Še presegli bodo.

Prihajajo še močnejši villiani koj je thanos. Celestials recimo.

Je pa res, da bi za to morali zadržat stare igralce:)

Redorange ::

Glede hulka se zgodba začne že v bitki za Sequoio, ko se Banners z Natasho zbližujeta in pogovarjat da bi šla po svoje in zapustila avengers,...ga potem ona v zadnji bitke porine v prepad, da se spremeni v hulka, tam nekako izgubi zaupanje v njo
Na koncu filma skoči hulk v tisto ladjo in ko ga ona pokliče preko videa jo prekine, ker ji ne zaupa več.

Hulk se pojavi potem čez pet let v Ragnarok na unem planetu in ravno tam se tako Hulk kot Banners izpovesta vsak po svoje, da ga samo izkoriščajo itd,...
Zato se pa kao noče več spremenit...

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Linko je izjavil:



Endgame kar se tiče gledanosti je zdaj sam vrh to ne bodo več ponovili.



Ne bodo več ponovili? Še presegli bodo.

Prihajajo še močnejši villiani koj je thanos. Celestials recimo.

Je pa res, da bi za to morali zadržat stare igralce:)



Endgame film so gradili 11 let hype je bil na vrhuncu stara garda se poslavlja nova pa jih ne bo mogla kar tako nadomestiti.

Saj so v MCU filmih že bili močnejši liki kot je Thanos.

Redorange je izjavil:

Glede hulka se zgodba začne že v bitki za Sequoio, ko se Banners z Natasho zbližujeta in pogovarjat da bi šla po svoje in zapustila avengers,...ga potem ona v zadnji bitke porine v prepad, da se spremeni v hulka, tam nekako izgubi zaupanje v njo
Na koncu filma skoči hulk v tisto ladjo in ko ga ona pokliče preko videa jo prekine, ker ji ne zaupa več.

Hulk se pojavi potem čez pet let v Ragnarok na unem planetu in ravno tam se tako Hulk kot Banners izpovesta vsak po svoje, da ga samo izkoriščajo itd,...
Zato se pa kao noče več spremenit...


Ja v IW se ni hotel spremeniti v Endgame je bil pa skos Hulk razen, ko ga je Acient One ločila od Hulka. Kar tudi pove kako z lahkoto bi lahko Acient One ali Dr Strange premagala Hulka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Redorange ::

Sedaj si me spomnil da je Hulka do zdaj premagalo že kar nekaj njih, IronMan z unim velikim, Thor, Thanos in sedaj še Acient One

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Redorange je izjavil:

Sedaj si me spomnil da je Hulka do zdaj premagalo že kar nekaj njih, IronMan z unim velikim, Thor, Thanos in sedaj še Acient One


Thor in Ironman sta imela kar veliko dela z njim. Thanos ga je v 1 minuti Acient One pa v sekundi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mato989 ::

Težko bodo ponovili takšnih 11 let kot se je začelo z Ironmanom... Enostavno tile novejši stripi oz. karakterji ki prevzemajo vloge prejšnjih legend niso enako dorasli takim vlogam... RDJ je enostavno bil ULIT Ironman... Evans kot Captain je bil perfekten, Thor je tudi pasal, Black Widow je bila ulita, Bruce Banner je bil en ki je bil zamenjan in zdaj tazadnji mi je pasal najbolj, čeprav so samega Hulka imo uničili...

Ena zadeva, sicer sem bral samo določene starejše stripe ampak a ni dal Captain America ščita naprej Buckyu?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Da so dobili brata Russo je bila res top poteza. Posnela sta verjetno 3 najboljše Marvel filme:)
- Infinity War
- Winter Soldier
- End Game


A civil War ti pa ni bil dober ?

Ja Civil War je bil dober. Ni bil pa na ravni Winter Soldier.;)
Infinity War (cel movie seka, že uvodna scena ko peče Thora je huda) in Winter Soldier (odličen triler) sta zame prva liga.
Potem pridejo pa End Game, Civil War, Iron Man 1...
Govorim za MCU
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Težko bodo ponovili takšnih 11 let kot se je začelo z Ironmanom... Enostavno tile novejši stripi oz. karakterji ki prevzemajo vloge prejšnjih legend niso enako dorasli takim vlogam... RDJ je enostavno bil ULIT Ironman... Evans kot Captain je bil perfekten, Thor je tudi pasal, Black Widow je bila ulita, Bruce Banner je bil en ki je bil zamenjan in zdaj tazadnji mi je pasal najbolj, čeprav so samega Hulka imo uničili...

Ena zadeva, sicer sem bral samo določene starejše stripe ampak a ni dal Captain America ščita naprej Buckyu?

RDJ je sinonim za franšizo;) Niso mu zastonj dali 2,5%:D Res so mu naredili spektakularen izhod po 10 letih.
Novih likov se bo potrebno navaditi, stare bodo težko presegli - lahko da bo tudi občinstvo počasi že malo naveličano enih in istih zadev. Recimo tudi prvi film od Captain America je bil precej smeti, šele drugi del je bil vrhunski.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

WallSreet ::

Box Office: 'Avengers: Endgame' Tops 'Avengers' And 'Jurassic World' For $1.7 Billion Global Cume
https://www.forbes.com/sites/scottmende...

To bo zlahka preko 3 milijarde. Že zdaj je 1.7 milijarde dolarjev pa weekend šele prihaja. V nedeljo bo že 2.2 milijarde.

BigWhale ::

Dejmo zdej, dokler film ne preseze treh milijard, nehat o tem box office-u. Res ne rabmo 15.2 updates na dan o tem kolk je film zasluzil in da bo v Uzbekistanu kmal cez pesnajts milijonov.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Dejmo zdej, dokler film ne preseze treh milijard, nehat o tem box office-u. Res ne rabmo 15.2 updates na dan o tem kolk je film zasluzil in da bo v Uzbekistanu kmal cez pesnajts milijonov.


Zdaj se piše Box office zgodovina filma Endgame in je treba spremljati vsak dan :)
Film ruši vse rekorde zdaj je samo še vprašanje ali mu bo uspelo zrušiti tistega največjega se pravi Avatar.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

http://mentalfloss.com/article/573439/a...
:D Nicolas Cage


Zdaj si ne predstavljam nikogar drugega kot RDJ. Sploh pa Nicolas Cage :)) tako kot si ne predstavljam drugega v vlogi Wolverina Hugh Jackman.

Vazelin ::

Za Hawkeye bi morali Tom Cruisa najeti
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Da so dobili brata Russo je bila res top poteza. Posnela sta verjetno 3 najboljše Marvel filme:)
- Infinity War
- Winter Soldier
- End Game


A civil War ti pa ni bil dober ?

Ja Civil War je bil dober. Ni bil pa na ravni Winter Soldier.;)
Infinity War (cel movie seka, že uvodna scena ko peče Thora je huda) in Winter Soldier (odličen triler) sta zame prva liga.
Potem pridejo pa End Game, Civil War, Iron Man 1...
Govorim za MCU



Civil war je bil v bistvu en mini Avengers film. Odsotna sta bila edino Hulk in Thor takrat se je dogajal Ragnarok.

Vazelin je izjavil:

Za Hawkeye bi morali Tom Cruisa najeti


Tom Cruise je bil takrat najbrž preveliko ime za stransko vlogo Hawkeye.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BigWhale ::

oo7 je izjavil:


Zdaj se piše Box office zgodovina filma Endgame in je treba spremljati vsak dan :)


Ne.

vostok_1 ::

Resno se vi toliko ukvarjate z eno at best, povprečno risanko?




(Launch the nukes Putin, it's ok, i understand.)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

Vazelin ::

vostok_1 je izjavil:

Resno se vi toliko ukvarjate z eno at best, povprečno risanko?




(Launch the nukes Putin, it's ok, i understand.)

Infinity War = Return of the King material;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Veste kdo je to ? Ki stoji za Wando ?

T-Back ::

oo7 je izjavil:

Veste kdo je to ? Ki stoji za Wando ?


Ne vem, če ni to un ta mal Harley- IronMan 3 iz garaže. Mislim da bo imel v nadaljevanjih še važno vlogo, če ne bo sploh on njegov naslednik.

Vazelin ::

Sedaj kmalu pridejo novi Xmeni, potem Spiderman.
Kar veliko superhero movijev v 3 mescih.
Plus še Shazam je bil
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:


Plus še Shazam je bil


Je še. Samo, dejansko, kok folka v Sloveniji je šlo tle sploh gledat?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

Vazelin ::

Meji je žal ker nisem šel. No morda še grem.
Ocene ima precej dobre. Brez hypa tako visoke ocene.
Kakor sem bral komentarje je proper movie
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

T-Back ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:


Zdaj se piše Box office zgodovina filma Endgame in je treba spremljati vsak dan :)


Ne.

Saj se mu ne da dopovedat na lep način.

oo7 ::

T-Back je izjavil:

oo7 je izjavil:

Veste kdo je to ? Ki stoji za Wando ?


Ne vem, če ni to un ta mal Harley- IronMan 3 iz garaže. Mislim da bo imel v nadaljevanjih še važno vlogo, če ne bo sploh on njegov naslednik.


Ja to je tisti mali z Iron-man 3.
Like, ki smo jih zdaj videli v MCU, ki bi lahko kdaj postali naslednji Iron-man so Harley mali z Iron Man 3, hčerka od Tonija se pravi love you 3000 :)), Rodes ta, k i je zdaj Warmachine in pa Shuri iz Black Pantherja ;((.

Vazelin ::

upam da nekako uleti Tom Cruise not in postane ironMan:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

T-Back je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:


Zdaj se piše Box office zgodovina filma Endgame in je treba spremljati vsak dan :)


Ne.

Saj se mu ne da dopovedat na lep način.


Kaj dopovedat ?



Stopnje filmske produkcije

1. Development
2. Pre-Production
3. Production
4. Principal Photography
5. Wrap
6. Post-Production
7. Distribution (med njimi tudi BOX OFFICE)

Box office je SESTAVNI DEL filma in spada pod film se pravi spada v to temo.

Če kaj ne spada v to temo potem je to vaše pritoževanje glede Box offica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mato989 ::

T-Back je izjavil:

oo7 je izjavil:

Veste kdo je to ? Ki stoji za Wando ?


Ne vem, če ni to un ta mal Harley- IronMan 3 iz garaže. Mislim da bo imel v nadaljevanjih še važno vlogo, če ne bo sploh on njegov naslednik.


Tudi jaz sem na to pomislil =)

TO je blo res prelepo slovo... Marvelca pa je stala sama odsotna kot ji zagre...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Russo Brothers Explain Captain America's Avengers Endgame Ending

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Box office je SESTAVNI DEL filma in spada pod film se pravi spada v to temo.


Ne, ni. Resno. Nehaj bluzit. Box office je na koncu footnote oziroma en remark kolk je film zasluzil. S samo vsebino in premiso filma pa nima nic. Kot zanimivost je ok ampak dnevnih update-ov pa nihce ne potrebuje.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Box office je SESTAVNI DEL filma in spada pod film se pravi spada v to temo.


Ne, ni. Resno. Nehaj bluzit. Box office je na koncu footnote oziroma en remark kolk je film zasluzil. S samo vsebino in premiso filma pa nima nic. Kot zanimivost je ok ampak dnevnih update-ov pa nihce ne potrebuje.


Seveda box office spada pod film. To je isto kot, da kupiš avto in spremljaš koliko kilometrov si naredil.
Nisem pa rekel, da ima box office kar koli z vsebino.
Tema je seveda namenjena filmoma Avengers 3 in 4 kot smo že pisali o budgetu, o zgodbi,o kritikah, ali je film dober ali ne kje so ga snemali... to vse paše pod to temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Box office je SESTAVNI DEL filma in spada pod film se pravi spada v to temo.


Ne, ni. Resno. Nehaj bluzit. Box office je na koncu footnote oziroma en remark kolk je film zasluzil. S samo vsebino in premiso filma pa nima nic. Kot zanimivost je ok ampak dnevnih update-ov pa nihce ne potrebuje.


Ampak ja tukaj sem se narobe izrazil ni sestavni del filma je pa končni rezultat, ki pa seveda ni merilo za kakovost filma.

Skoraj kamor pogledaš o filmu Avengers endgame pišejo o Box office uspehu tukaj pa če napišemo kaj o tem smo takoj napadeni >:D

bambam20 ::

Force Awaken je bil v kinu kar 6 mesecev, da je nakraspal skupaj 2 milijardi. Endgameu manjka zgolj še piškavih 400 milijončkov.

Tole je dejansko edini film, ki lahko preseže 3 milijarde zaslužka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Po 6 dneh Endgame že na 17 mestu.



Konec tega tedna pa že gladko na 5 mestu.

Endgame v 1 tednu ujel Last Jedi jutri bo padel še Black Panther.



Včeraj je bil film na 17 mestu danes že na 8 mestu.






Po 10 dneh film že na 5 mestu.



No zdaj se pa začne prava borba za Box office. Ostali so samo še filmi nad 2 miljarde.


Evo zdaj pa obljubim, da dokler film ne doseže 2 miljard ne bom več pisal o Box office ;)

oo7 ::

Avengers: Endgame Spoiler Ban Is Officially Over This Monday Warns Directors

https://movieweb.com/avengers-endgame-s...



"If you haven't seen Endgame yet, see it this weekend. The spoiler ban lifts on Monday!"

Marketinška poteza :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:




Evo zdaj pa obljubim, da dokler film ne doseže 2 miljard ne bom več pisal o Box office ;)



Dokler ne preseže tisti zmazek od Force Awakens. Samo to bo kmalu. Uhuhuhu..

opeter ::

oo7 je izjavil:

Evo zdaj pa obljubim, da dokler film ne doseže 2 miljard ne bom več pisal o Box office ;)


Uh, zdaj sem oddahnil. :))
Evo, film bo že kmalu dosegel/presegel dve milijardi, ker ga bom predvidoma v sredini tega meseca šel pogledat v kino.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:


Evo, film bo že kmalu dosegel/presegel dve milijardi, ker ga bom predvidoma v sredini tega meseca šel pogledat v kino.


jaz bi ga šel gledat še enkrat,če ne bi bil tako dolg in se preveč vlekel.

T-Back ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Box office je SESTAVNI DEL filma in spada pod film se pravi spada v to temo.


Ne, ni. Resno. Nehaj bluzit. Box office je na koncu footnote oziroma en remark kolk je film zasluzil. S samo vsebino in premiso filma pa nima nic. Kot zanimivost je ok ampak dnevnih update-ov pa nihce ne potrebuje.

Mene nič ne moti, če se o tem piše. Toda za to bi morala bit posebna tema in kogarkoli to zanima bi šel notri pogledat. Ne pa, da je vse skupaj nametano v tej temi. Že tako ali tak je nekdo odprl temo: Avengers - Endgame (!SPOILER alert!) in sedaj se nekaj piše tu nekaj pa tam, vseeno, če bi se teme združile v eno, spoilanja je itak že konec.

Bwaze6 ::

Meni se zdi popolnoma relevantna debata, sploh ker gre morda za zgodovinski dogodek, film zaenkrat podira vse mogoče rekorde v hitrosti služenja denarja.

Bi morala biti posebna tema tudi o npr. tem, da ima Avengers: Endgame na IMDB oceno 8.9 po 300.000 glasovih, na Rotten Tomatoes kar 95% po 433 uradnih recenzijah? To je potem res že picajzlanje, o čem točno tema gre - kogar tovrstne stvari ne zanimajo, jih zlahka preskoči. Večini pa se verjetno zdi, da to so relevantni in zanimivi podatki v zvezi s filmom.
««
18 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413930 (3884) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235214 (11243) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182108 (1520) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112513 (10850) opeter

Več podobnih tem