» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
3 / 25
»»

oo7 ::

T-h-o-r je izjavil:

oo7 je izjavil:

Se pa nekaj menijo, da bo nekdo pomeben umrl v tem filmu Iron man ali Caprain America ;(( upam, da nobeden od teh dveh.

iron man, ker downey ima pogodbo le še za ta film


Pa ne samo Iron man tudi Thor, Captain america, Loki, Black Widov,

Black Widow naj bi imela še samosotjen film ostali zgoraj našteti pa so kandidati za odstrel :(

vostok_1 je izjavil:

A je vam kaj nerodno ob gledanju teh filmov?




Zelo nerodno zato pa gledam to ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

A je vam kaj nerodno ob gledanju teh filmov?

Zakaj pa? Jaz nimam težav s tem, da gledam risanke za odrasle.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Risanke za odrasle je bil recimo South park, simpsoni, R&M.

Risanke za odrasle bi morale biti vsaj R rated.

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Risanke za odrasle je bil recimo South park, simpsoni, R&M.

Risanke za odrasle bi morale biti vsaj R rated.




Si pogledal filma deadpool in Logan oba sta R ?

vostok_1 ::

Nisem. Vrjamem pa, da sta boljša od ostalih smeti.

It's sad, da je kino produkcija sam še to, dandanes.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Nisem. Vrjamem pa, da sta boljša od ostalih smeti.





Če je filmov o superherojih zunaj že več kot 100 sta men osebno Logan in Deadpool med TOP 5 poleg Dark knight, Guardians of Galaxy in MOS

opeter ::

Saj bom pogledal, ampak jaz čakam na Masters of the Universe. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

meni so ti avengerski overrated as fu*k

haha ta film bo trajal 155 minut:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Še 5 dni pa bo Thanos metal lune :D

Nikec3 ::

Pogledal. 8-)
Kot eden izmed prvih na svetu (haha) sem v Mariborskem Cineplexxu šel na premiero in ni mi žal.

Avengers: Infinity War je edini film, ki je lahko eno minuto smešen, naslednjo minuto pa tako zelo bittersweet resen. Za razliko od prejšnjih filmov smo dobili najbolj dodelanega villaina do sedaj, z jasnimi cilji in motivi. Karakterji imajo točno toliko časa, kot ga potrebujejo da vsak po svoje zasijejo, ko je to najbolj potrebno. Konec je na nivoju in Marvel je še enkrat dokazal da ima jajca in da ga DC s svojo franšizo preprosto ne bo dohitel. Nikoli.

A:IW ni perfekten film. Režija in scenarij okrog toliko karakterjev in lokacij sta lahko zahtevna. Včasih je skok med "toni filma" kar precejšen, ampak tole dojemam kot nujno zlo formata, ki ga ta film ponuja. Vseeno je zadeva v svojem žanru zelo blizu perfekciji in praktično ni očitne stvari, ki bi jo v filmu spremenil, zato tudi brez vsake slabe vesti film ocenim:

10/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Na RT pa % počasi padajo. Biso vsi kritiki najbolj navdušeni.

Nikec3 to ti je, do zdaj najboljši Marvelov film ?

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Na RT pa % počasi padajo. Biso vsi kritiki najbolj navdušeni.

Nikec3 to ti je, do zdaj najboljši Marvelov film ?

Da.

Infinity War > Winter Soldier > Iron Man > Guardians > Civil War > Ragnarok > Black Panther.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

Dan povej ti raje oceno prejšnjih avengerjev da vidim kako resno moram jemati tvojo oceno:)

Tr0n ::

Holy crap, dat ending.

opeter ::

Tr0n je izjavil:

Holy crap, dat ending.


Kaj to pomeni? Je bil dober (udaren) ali ne?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Cel kino je bil tiho ob koncu, ce ti to kaj pove. :)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Cel kino je bil tiho ob koncu, ce ti to kaj pove. :)


Tudi tebi najboljši MCU film ?

Jaz ga bom šel gledat enkrat drug tedn.

Nikec3 ::

Tr0n je izjavil:

Cel kino je bil tiho ob koncu, ce ti to kaj pove. :)

SPOILERJI!

Ko malo bolj razmišljam o filmu mi je še bolj všeč. Čisto vsi karakterji so v 2,5 ure dobili ravno dovolj časa, da so kljub enormnemu številu lahko peljali naprej razvoj. Recimo začetna scena ko Tony govori s Pepper o svojih sanjah o otroku je zelo jasna implikacija na dejstvo, da Peter Parker Tonyja dojema kot očetovsko figuro, tudi konec zelo lepo nadgradi tole.

Druga stvar je recimo to, da je Marvel skoraj 10 let na stran dal en karakter in ga v tem filmu smiselno vključil zraven. Pri 18 filmih MCU se mi tudi nikoli ni zazdelo, da bi kdorkoli bil v univerzum vključen zaradi politične korektnosti ali česa podobnega (Star Wars khm, khm).

In pa na koncu še genialna strateška umestitev filmov. Naslednji iz serije MCU bo Antman and the Wasp, zaradi katerega ni nekega razloga, da bi trume drle v kino, ampak ga bo samo zaradi konca Infinity War šlo gledati ogromno ljudi. Potem pa do Captain Marvel v letu 2019 itak ni več ničesar.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

sam tale glavni zlobec pa izgleda totalno kar neki na slikah

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:



In pa na koncu še genialna strateška umestitev filmov. Naslednji iz serije MCU bo Antman and the Wasp, zaradi katerega ni nekega razloga, da bi trume drle v kino, ampak ga bo samo zaradi konca Infinity War šlo gledati ogromno ljudi. Potem pa do Captain Marvel v letu 2019 itak ni več ničesar.



Marvel ima letos še kar veliko filmov kar se pa tiče MCU pa gre počasi tretja faza k koncu.

2018 Ant-Man and the Wasp
2019 Captain Marvel
2019 Avengers: Infinity war part II

Z Infinity war part II ali Avengers 4 filmom se tretja faza MCU zaključi.


Faza 4

Ta dva filma sta že napovedana
2019 Spider man Homecoming 2
2020 Guardiand Of Galaxy 3

Nove filme za fazo 4 pa bodo napovedali po filmu Avengers 4


Po vsej verejtnosti

Spider man Homecoming 3
Black Panther 2
Dr Strange 2
Captain Marvel 2
Black Widow

Pričakuje se lahko še nekaj čisto novih super herojev, ki jih, do zdaj še ni bilo.

Disney je kupil FOX kar pomeni, da bodo s časma v MCU vstopili še Fantastic 4, X men, Deadpool... ampak po vsej verjetnosti bo šlo za reebot vsaj kar se tiče Fantastic 4 in x men.

Chris Evans je že potrdil, da po Avengers 4 gre v pokoj tako, da lahko predstavijo novega Captain americo.
Hemsworth bo po moje podpisal naprej in naredil še Thor 4
Robert Downey Jr bo najbrž tudi zaključil čeprav bi si želel še filma Iron Man 4 :)

Po koncu faze 4 se bo pa itak naredila nova skupina Avengerjev...

Tr0n ::

Vazelin je izjavil:

sam tale glavni zlobec pa izgleda totalno kar neki na slikah

Izgleda mogoce ze tako, je pa dejansko prvi pravi zlobec v MCU, ce mene vprasas. Kakersenkoli pogled ze imas na njegovo motivacijo, vzrok in motiv za njegovo pocetje je jasen in vsi so bolj ali manj nemocni, da bi ga ustavili.

Thanos je najboljsi del filma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

T-h-o-r ::

Dejansko izgleda v filmu nekaj bolje, kot je bil v trailerjih.

Par carskih dogodkov: Gamora reče Quillu naj jo ubije. Ko je bil Thanos tako blizu, ubij sama sebe, debilka.

Dr. Strange lahko odpira portale, skozi katerega lahko greš v katerikoli kraj. Na vesoljski ladji reče Starku, če zna obrniti ladjo okrog. Nigga, zakaj je treba znat ladjo okrog obrnit, če lahko samo odpreš portal do svoje bajte v New Yorku.

Ščit okoli Wakande vzdrži udarec padajoče vesoljske ladje, ki se raztrešči ob trku. Ene par evil živalc (lahko pa bi kot primer vzeli tudi srne) brez prehudih težav začnejo prebijati ščit, ko se zaletavajo vanj.

"Odprimo ščit, da ne bodo šli okrog in okrog". Nigga, kaj pa če bi pustili ščit, vi pa greste izven, sploh uni z Iron Man obleko in spuščate bombe na njih, ker jih je bilo na majhni točki milijon skupaj.

Thanos ima že 5 kamnov, ampak skoraj ga premagajo tako, da mu Spider Man v oči špricne mrežo, potem pa ga držijo za roke.

Zakaj so Nebulo nazaj sestavli?

Je Thor najmočnejše bitje v vesolju, saj lahko z enim lučajem zadane skoraj smrtni udarec Thanosu, ki ima vseh 6 kristalov?

Thanos se lahko teleportira kamorkoli, ampak z Gamoro morata iti peš na vrh gore lmao.

Zakaj niso Visiona izstrelili neznano kam v vesolje. Oz. zakaj ni dr. Strange naredil, da bi neskončno padal skozi dimenzije, kot Loki v Thoru 3, pa bi ga Thanos veliko težje našel.

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Holy crap, dat ending.


Kaj to pomeni? Je bil dober (udaren) ali ne?



ful folka umre, ampak zgolj do naslednjega filma, ko bodo thanosu vzeli rokavico in zavrteli čas nazaj in izbrisali vsa njegova dejanja v tem filmu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

starboi ::

Če se ne motim , še nihče ni nič povedal o sami zgodbi v filmu ? Kar je zaskrbljujoče.

abyssus ::

Kot dolgoletni fan filmov, kateremu so vsec tudi Iron Man 2 in incredible hulk, je meni osebno ta film slab. Skakanje sem in tja, konec krneke, po stripih pac, vec odprtih vprasanj kot pred filmom. Zakaj Hulk noce ven recimo? V glavnem razocaran in nisem edini.

edi45 ::

Ni slab film, vceraj gledal v 3D in sem bil pozitivno presenecen, komaj cakam 2. Del

abyssus je izjavil:

Kot dolgoletni fan filmov, kateremu so vsec tudi Iron Man 2 in incredible hulk, je meni osebno ta film slab. Skakanje sem in tja, konec krneke, po stripih pac, vec odprtih vprasanj kot pred filmom. Zakaj Hulk noce ven recimo? V glavnem razocaran in nisem edini.


Pocakaj na 2. del ki pride naslednjo leto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Nikec3 ::

starboi je izjavil:

Če se ne motim , še nihče ni nič povedal o sami zgodbi v filmu ? Kar je zaskrbljujoče.

To delamo zato, ker nočemo prvi dan že spoilat pomotoma komu zadev.

ful folka umre, ampak zgolj do naslednjega filma, ko bodo thanosu vzeli rokavico in zavrteli čas nazaj in izbrisali vsa njegova dejanja v tem filmu

Čisto tako ne bo, pa tukaj bo štrene mešal še Captain Marvel.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Nikec3 ::

@T-h-o-r:

1. Ne razumem kaj je tukaj problem
2. Zakaj je obračanje ladje sploh pomembno, če so se odločili, da bodo raje Thanosa pričakali na Titanu?
3. Lahko da je bil ščit ob trku ladij že dovolj oslabljen.
4. Presenetili so ga, hkrati pa je dejansko bilo skupaj veliko dobrih "borcev" + še en kamen so imeli.
5. Zakaj pa je ne bi nazaj sestavili?
6. Thor je dejansko bog in s svojim kladivom/sekiro najmočnejši Avenger.
7. Simbolika seveda. Ne vem, zakaj bi bila hoja peš problematična.
8. Njihov načrt je bil bolj dolgoročen, ki pa žal ni uspel. In ne moreš kar neke osebe izstrelit nekam.

Pač večina stvari, ki jih očitaš filum je čisto ok, jasno pa je da je pri teh filmih ob gledanju potrebno nekaj domišljije.

Kot dolgoletni fan filmov, kateremu so vsec tudi Iron Man 2 in incredible hulk, je meni osebno ta film slab.

Ne verjamem, da ti je bil Iron Man 2 bolj všeč od tega.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Nisem še gledal filma ampak bi pa Avengerjim eden še kako prav prišel >:D




Če bo kdo lahko Thanosu snel rokavico je to Magneto :)

T-h-o-r ::

starboi je izjavil:

Če se ne motim , še nihče ni nič povedal o sami zgodbi v filmu ? Kar je zaskrbljujoče.


Pač Thanos lovi kristale in ubije ljudi, ki jih imajo/branijo. Na koncu izbriše polovico življenja v vesolju
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Film Avengers Infinity war je imel zelo dober začetek kar se tiče box office. V prvih dveh dneh so pokasirali 134 mio $ brez US

Avengers Infinity war film izide skoraj v vseh državah v roku treh dneh se pravi 25,26 in 27 april. Danes izide v Ameriki. Edino kasneje izide še v Rusiji 3 maja in 11 maja na Kitajskem.


10 najbolj uspešnih filmov v Box office


1. Avatar $2,788.000.000 (2009)
2. Titanik $2,187.500.000 (1997)
3. SW Force awekens $2,068.200.000 (2015)
4. Jurasic world $1,671.700.000 (2015)
5. Avengers $1,518.800.000 (2012)
6. Furious 7 $1,516.000.000 (2015)
7. Age of Ultron $1,405.400.000 (2015)
8. Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 $1,341.500.000 (2011)
9. The last Jedi $1,332.800.000 (2017)
10. Black Panther $1,326.400.000 (2018)

Se upa kdo napovedati kam se bo uvrstil Infinity War ?

Jaz bi rekel v najboljšem primeru med Jurasic World in Force awekens se pravi tam okoli 1,7-1,9 miljarde. Mislim pa, da ne bo prišel v elitni klub 2B.
Srednja napoved bi rekel med Jurasic worldom in prvim Avengersim se pravi 1,5-1,6 miljarde.
V najslabšem primeru manj kot Age of ultron.


Bo pa še nekaj konkurence letos. Trenutno vodi Black Panther v box office za leto 2018 čez kakšen mesec bo to že Avengers Infinity war.
Kdo lahko še ogrozi prvo mesto v letu 2018 Star wars SOLO ne verjamem, da imajo domet avengersov bi rekel prej tam okoli 1,0-1,1 miljarde v najboljšem primeru.
Potem pa ostane samo še najhujši tekmec to je Jurasic world 2 prvi del z leta 2015 je četrti najbolj uspešen film v box office ali lahko drugi del tudi preseneti ? >:D


Leto 2019 tam bo tudi hud boj za box office med Avengers Infinity war part II in Star wars Episode IX

Leto 2020 se pa vrača kralj Box offica Avatar 2

Redorange ::

Včeraj bil v Kopru pa enako, na koncu filma vsi obstali, vse tiho.
Zanima pa me, kako bomo dobili nadaljevanje Spider man-a npr.? Po kaki logiki?

kingsix ::

Dober Avengers film... Je kar nekaj nesmislov, ampak to pač treba razumet za take filme :)

Glede na konec pa vsi vemo kaj bo v naslednjem delu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Mato989 ::

Včeraj pogledal... sicer dober film, ampak a se je samo meni zdelo ali je blo iz climate do creditsov vse ultra hitro... Ko je Steve Rogers rekel "Oh My God" in pol takoj Thanos in konec... sem pričakoval po tistem še nekaj vsebine...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Nikec3 ::

Mato989 je izjavil:

Včeraj pogledal... sicer dober film, ampak a se je samo meni zdelo ali je blo iz climate do creditsov vse ultra hitro... Ko je Steve Rogers rekel "Oh My God" in pol takoj Thanos in konec... sem pričakoval po tistem še nekaj vsebine...

Zaradi tega ima konec veliko večji efekt cliffhangerja, kot bi ga imel drugače.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Čez 1 leto finale.

GRT ::

Kolk je creditsov na koncu? Je treba čakat čisto do konca?

Nikec3 ::

GRT je izjavil:

Kolk je creditsov na koncu? Je treba čakat čisto do konca?

En after credit. Čisto na koncu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

GRT ::

No pa pojdimo gledat.8-O

Razočaran. Konec kr neki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

oo7 ::

Avengers Infinity war je imnel drugi največji otvoritveni dan v Ameriki z $105,967,000.


TOP SINGLE DAY GROSSES

Star Wars: The Force Awakens - $119,119,282
Avengers: Infinity War - $105,967,000
Star Wars: The Last Jedi - $104,684,491
Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 - $91,071,119
Avengers: Age of Ultron - $84,424,532

Jutri bo pa znano kako jim je šlo na otvoritveni vikend

OPENING WEEKENDS - Amerika

Star Wars: The Force Awakens -$247,966,675
Star Wars: The Last Jedi - $220,009,584
Jurassic World - $208,806,270
Marvel's The Avengers - $207,438,708
Black Panther - $202,003,951




OVERSEAS TOTAL ALL TIME OPENINGS - brez Amerike (tukaj Infinity war nima možnosti v prvem vikendu, ker na Kitajskem film izide šele čez slaba 2 tedna. Pri filmih spodaj pa je na Kitajskem izšel sočasno z drugimi državami)

The Fate of the Furious - $443,150,534
Jurassic World - $316,697,858
Harry Potter and the Deathly Hallows (Part Two) - $314,000,000
Star Wars: The Force Awakens - $281,000,000
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides - $260,400,000

oo7 ::

Film ima trenutno oceno na IMDB 9.1 - https://www.imdb.com/title/tt4154756/

Nisem še videl, da bi film na IMDB v 4 dneh imel več kot 130 tisoč glasov uporabnikov.

Npr Black Panther je zunaj že več kot 2 meseca in ima malo manj kot 240 tisoč glasov.
Readyplayer one je zunaj 1 mesec in ima manj glasov kot Infinity war

yoco ::

Včeraj šel pogledat film. Meni je bil super :D
Thanos je villain, kot sem si predstavljal.
Sedaj pa čakat leto dni na Captain Marvel in drugi del Infinity War. :'(

oo7 ::

yoco je izjavil:


Sedaj pa čakat leto dni na Captain Marvel in drugi del Infinity War. :'(


Dolgčas ravno ne bo

18 maj 2018 Deadpool 2 (Marvel)
6 julij 2018 Ant-Man and the Wasp (MCU)
5 oktober 2018 Venom (Marvel)
21 december 2018 aquaman (DC)
14 febtuar 2019 X-Men: Dark Phoenix (Marvel)
8 Marec 2019 Captain Marvel (MCU)
5 april 2019 Shazam (DC)
april-maj 2019 Infinity war 2 (MCU)

oo7 ::

Avengers Infinity war v 4 dneh : Box office $630 million :))

Tako, da imamo nov rekord

WORLDWIDE OPENINGS

Avengers: Infinity War - $630.000,000
The Fate of the Furious - $541.900,000
Star Wars: The Force Awakens - $529.000,000
Jurassic World - $525.500,000
Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 - $483.200,000


Včeraj sem napisal, da ne verjamem, da bo film prišel v klub 2B no danes nisem več tako siguren >:D Film zdaj 2 tedna nima nobene resnejše konkurence potem pa čez 2 tedna pride Deadpool, ki tudi za R rating ruši rekorde v predprodaji potem pa še 1 teden po Deadpoolu še Star wars SOLO. Sicer ta dva filma nista nevarna, da bi prehitela Infinity war v Box office lahko pa mu uzameta nekaj miljonov.

oo7 ::

Box offie ima zabeleženih 736 filmov.

Na 736 mestu je film Valkyrie z 200.000.000$
Na prvem mestu je Avatar z 2,788,000,000 $

Avengers Infinity War je po 4 dneh na 125 mestu z 630,000,000$

Bomo videli kako hitro se bo pomikal po lestvici.

Vazelin ::

sem včeraj še enkrat na netflix gledal prve avengers. Prvi del je zame 6.5/10 material, če sem dobrohoten...

Nikec3 ::

Film bo skoraj zagotovo presegel 2 milijardi.

ZDA: 600 milijonov zagotovo
Kitajska: Avengers (2012) - 86 milijonov, Ultron (2015) - 240 milijonov. Glede na trend in večanje Kitajske kino industrije pričakujem na Kitajskem zaslužek okrog 400 milijonov. Tako da lahko samo ZDA in Kitajska že skupaj spravita milijardo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

kaj pomeni teh 600mio. bruto ali neto? to dobi distributer, ko že odšteje najeme dvoran in podobno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Nikec3 ::

Vazelin je izjavil:

kaj pomeni teh 600mio. bruto ali neto? to dobi distributer, ko že odšteje najeme dvoran in podobno?

To so "bruto" zneski. Neto zaslužke je malo težje izračunati, ker nimamo vseh informacij.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

GRT ::

Vazelin je izjavil:

sem včeraj še enkrat na netflix gledal prve avengers. Prvi del je zame 6.5/10 material, če sem dobrohoten...

Pa ne moreš danes primerjat prvih Avengersov s temi sedaj.
Za takrat zame 10/10
Danes ta novi 7/10
Itak da bo trojka prinesla več denarja in ogledov že samo zaradi prvih in ostalih nadaljevanj oziroma vzporednih filmov.
Toda če primerjam prvi in ta tretji del pa ta nima za burek, samo še za keš se jim gre in da bo pravljica tekla naprej.

Vazelin ::

kaj tole je še bolj brezvezno in zmedeno od prvega dela?;(
««
3 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413754 (3708) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12234973 (11002) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182097 (1509) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112415 (10752) opeter

Več podobnih tem