» »

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Avengers: Infinity War (part one & part two)

Temo vidijo: vsi
««
13 / 25
»»

Vazelin ::

Avatar ima čez 3mlrd z inflacijo.
Noro glede na to da je desetletje nazaj, takrat je bilo manj folka, kitajska se je šele zbujala... Nekaj primerljivega kot da End Game useka z enimi 5mlrd prometa:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:




Četrta faza se bo začela v letu 2020. Filmi, ki bodo v četrti fazi.

Black Widow
Black Panther: Wakanda Forever [Black Panther 2]
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (Marvel)
Doctor Strange in the Multiverse of Madness [Doctor Strange 2]
The Eternals (Marvel)
Guardians of the Galaxy 3



Vsekakor se bo najboljše obdobje zaključilo ravno na pravi način. Edini minus je seveda, da so Stotnico Feminaci posiljeno vrinili v tako dober zaključek. Kot, da ti na silo opravijo kolonoskopijo.


Jap stotnico so posilii not zarafi feminaci agende
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Avatar ima čez 3mlrd z inflacijo.
Noro glede na to da je desetletje nazaj, takrat je bilo manj folka, kitajska se je šele zbujala... Nekaj primerljivega kot da End Game useka z enimi 5mlrd prometa:)


Ja Avatar je imel slab obisk na Kitajskem 10 let nazaj. Je imel pa rekorden obisk v Franciji, Nemčiji, Angliji, Španiji povsod preko 100 miljonov.

bambam20 ::

Čez 1 mesec bomo brali, kako ima End game 2 milijardi zaslužka. Prvi del je imel nekaj čez 2 milijardi, pa pol veliko folka sploh ni gledalo v kinu. Tega bomo gledali VSI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

Ja, saj hype je kar podoben tistemu od Avatarja:) Takrat je folk tudi množično romal v kino (čeprav je meni movie osebno precej meh)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))


Levjega kralja iz 1994 ne bodo nikoli presegli.

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))


Levjega kralja iz 1994 ne bodo nikoli presegli.

čaki da par 100mio kitajčkov nahypajo:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))


To je sicer malo verjetno, ni pa povsem nemogoce. Originalni The Lion King je bil prakticno 15 let najbolj gledan animirani film. :)

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))


Levjega kralja iz 1994 ne bodo nikoli presegli.

čaki da par 100mio kitajčkov nahypajo:))



Nisem imel v mislih zaslužek pač pa samo vzdušje pri originalu. tega no bo nadomestil noben remake. Mi smo v dvorani jokali.

Največji zaslužkarji vseh časov

4.mesto
Avengers: Infinity War (2018)
Box office: $2.05 billion

3.mesto LOL
3. Star Wars: The Force Awakens (2015)
Box office: $2.07 billion


2.mesto 2. Titanic (1997)
Box office: $2.19 billion

1. Avatar (2009)
Box office: $2.79 billion


S to razliko, da so bili prvi trije svinjsko reklamirani non stop. Infinity war je dokaj neslišno prišel do 2 milijard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))


To je sicer malo verjetno, ni pa povsem nemogoce. Originalni The Lion King je bil prakticno 15 let najbolj gledan animirani film. :)


Levji Kralj bo med top 5 filmi v letu 2019. Ampak mislim, da je nemogoče, da prehiti Avengers End Game kjer so gradili 11 let, do tega velikega finala ali pa Star Wars episode 9, ki je najbolj priljubljena franšiza v Ameriki. Epizoda 7 je samo v Ameriki zaslužila rekordnih + 900 mio $

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Največji zaslužkarji vseh časov

4.mesto
Avengers: Infinity War (2018)
Box office: $2.05 billion

3.mesto LOL
Star Wars: The Force Awakens (2015)
Box office: $2.07 billion

2. Titanic (1997)
Box office: $2.19 billion

1. Avatar (2009)
Box office: $2.79 billion

S to razliko, da so bili prvi trije svinjsko reklamirani non stop. Infinity war je dokaj neslišno prišel do 2 milijard.


A ni zanimivo, da so sedaj vsi zgoraj napisani filmi pod okriljem Miki miške?

Kmalu bo tako:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zadnjič sem bral eno fantazijo, da EndGame ne bo največji film leta ampak Levji kralj :))


To je sicer malo verjetno, ni pa povsem nemogoce. Originalni The Lion King je bil prakticno 15 let najbolj gledan animirani film. :)


Levji Kralj bo med top 5 filmi v letu 2019. Ampak mislim, da je nemogoče, da prehiti Avengers End Game kjer so gradili 11 let, do tega velikega finala ali pa Star Wars episode 9, ki je najbolj priljubljena franšiza v Ameriki. Epizoda 7 je samo v Ameriki zaslužila rekordnih + 900 mio $


Levji kralj smo že gledali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:



Levji kralj smo že gledali.


Res je. Letos ga boš lahko pa spet.

D3m ::

Nope.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

D3m je izjavil:

Nope.

A ti bo pokvarilo tvojo otroško izkušnjo?:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

D3m ::

Ne rabim CGI šita. Raje gledam klasiko.

Recimo Who framed Roger Rabbit.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Ne rabim CGI šita. Raje gledam klasiko.

Recimo Who framed Roger Rabbit.



U, ta bi šele rabil remake :).

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Levji Kralj bo med top 5 filmi v letu 2019. Ampak mislim, da je nemogoče, da prehiti Avengers End Game kjer so gradili 11 let, do tega velikega finala ali pa Star Wars episode 9, ki je najbolj priljubljena franšiza v Ameriki. Epizoda 7 je samo v Ameriki zaslužila rekordnih + 900 mio $


Se strinjam, da je zlo tezko, da prehiti Avengers. Ampak ne zaradi tega kar ti pravis. Titanic in Avatar sta bila 'kr ena' filma, pa sta vse skupaj prehitela za salo.

D3m je izjavil:

Ne rabim CGI šita. Raje gledam klasiko.

Recimo Who framed Roger Rabbit.


The Lion King je bil klasicna risanka.

Who framed Roger Rabbit je pa ful precenjen. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

oo7 ::

BigWhale je izjavil:



Se strinjam, da je zlo tezko, da prehiti Avengers. Ampak ne zaradi tega kar ti pravis. Titanic in Avatar sta bila 'kr ena' filma, pa sta vse skupaj prehitela za salo.




Nista bila ravno kar ena filma.

Avatar je bil nekaj novega 3D.
Titanik pa je imel dobrega režiserja, dva mlada igralca Leo in Kate + romantika, resnična zgodba za katero so že vsi slišali, veliko marketinga, gromozanski budget za tiste čase in dobri vizualni efekti. In se je nakuhalo $$$

Sta pa imela pa oba filma dolgo življensko dobo v kinih.

Vazelin ::

Kakor se jaz spomnim je bil Avatar nor hype takrat.
Titanik pa po svoje izredne vizualne efekte. Povabljiv film za širok krog ljudi (sigurno še širši kot klanje akcijskih herojev med sabo :P). Ma grem stavit da bi Titanic danes presegel 5mlrd worldwide. Tega je gledala še moja mat, ki pogleda like 1 film na par let lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

'Avengers 4' Must Pass 'Captain Marvel's Total Gross By Sunday If It Hopes To Top 'Avatar'
https://www.forbes.com/sites/scottmende...

NORO :D



Vazelin je izjavil:

Kakor se jaz spomnim je bil Avatar nor hype takrat.
Titanik pa po svoje izredne vizualne efekte. Povabljiv film za širok krog ljudi (sigurno še širši kot klanje akcijskih herojev med sabo :P). Ma grem stavit da bi Titanic danes presegel 5mlrd worldwide. Tega je gledala še moja mat, ki pogleda like 1 film na par let lol


Saj bomo videli drugo leto, ko pride Avatar 2.

Vazelin ::

Mah meni je že to noro, da noben movie se ne more niti približati Avatarju, pa je ta iz leta 2008.:D Koliko več potencialnih gledalcev, več kinodvoran ipd. ampak noben ne more blizu ;)

ps: meni je itak bad, ker se je Cameron usmeril na te Avatarje;(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Avatar je povprecn film... To da so mnozice padle na hype 3dja je vse kar je imel... Ce ga oceniva skozi prizmo izvirnosti zgodbe mu tezko dam vec kot 3 od 10
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bwaze6 ::

Nekaj podobnega efektu Avatarja (s prvim velikim hypom 3D, "to morate nujno videti vsi!" ) je s Hobiti poskušal Peter Jackson - koliko kinoprojektorjev po svetu so takrat menjali za 48 FPS, potem pa je šla tehnologija v pozabo? Ker se ne spomnim enega, ki bi bil navdušen nad "nezatikanjem", razen plačanih recenzentov ob prvem filmu...

Z Avatarjem 2 bodo baje spet poskušali s 48fps...

Endgame pa pogledal včeraj v Kranju. Dobro, Marvelovcem kapo dol, 22 filmov so lepo povezali skupaj v en smiselen finale, v 11 letih niti enega flopa, ne v blagajnah in ne pri kritikih. To nii lahko, kar je zdaj okusila že marsikatera nadebudna franšiza.

scipascapa ::

pa sploh kaj folka hodi v kino? meni so karte 6-8€ predrage.

3-4€ max morda še ajd.

Bwaze6 ::

Za 2 milijardi dolarjev folka hod v kino...

scipascapa ::

to vem, pri nas sem mislil.

Bwaze6 ::

Pri nas baje najbolj pali Fast & Furious franšiza, folk jih hodi gledat še tedne po premieri. Kot Titanik, ampak sausage only...

T-Back ::

scipascapa je izjavil:

pa sploh kaj folka hodi v kino? meni so karte 6-8€ predrage.

3-4€ max morda še ajd.

Dvorane so polne. Posebej v prvih dneh predvajanja.
Če pa si škrt pa čakaj doma na Partis in ne jokaj tukaj po forumih.

Vazelin ::

Meni osebno je feel kina čisto drugi kot gledat doma na kavču.
Rade volje dam za kino. Imaš tudi kino dneve ko je vstopnica cenejša.

Vsaj v koloseju se lahko tudi bp prešvercaš not v poznejših predstavah ker tok ne gledajo, če si pi**a seveda.>:D ali si ogledaš več filmov z eno karto, samo menjuješ dvorane ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Bwaze6 ::

Tako Kolosej kot Cineplexx (za Bežigrad in ostale ne vem) imajo enkrat tedensko cenejše karte, ki vsaj pri 2D predvajanjih pridejo v 3 - 4 € budžet.

Vazelin ::

3.9eur kino bežigrad v sredo ce se ne motim:D
Itak pol še poješ za 5eur :p
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Kar se tiče box offica bi rekel, da je MCU zdaj na vrhuncu. Tudi če bodo spet gradili 10 let, do novega finala mislim, da tega ne bodo mogli več ponoviti takega uspeha sploh, ker nekateri najbolj pribljubljeni junaki gredo v pokoj.

BigWhale ::

A je ze kdo sploh gledal film? :D

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

A je ze kdo sploh gledal film? :D


Jaz ga bom šel najbrž gledati danes popoldan ali pa jutri.

Bwaze6 ::

Kaj bi rad, spojlerje? 8-) Smo gledali, seveda.

"Predpremiere" v Cineplexx Maribiru v torek in v Kranju včeraj so bile seveda čisto razprodane.

Vazelin ::

Meni je bedno se gužvat v kinu.

Morjo bit stoli levo desni fraj.
Potem še kakšne smrdljive kokice ti potem jejo pol filma, še kakšne močne parfume, včasih še kdo z 3 dni starim švicom uleti
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Kakšne smeti je iskalnik od IMDB. Sem na End Game page-u. V iskalnik vpišem "Infinity war" in pod titlei ni Avengers Inifnity War movieja:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Kakšne smeti je iskalnik od IMDB. Sem na End Game page-u. V iskalnik vpišem "Infinity war" in pod titlei ni Avengers Inifnity War movieja:D


Tole ? https://www.imdb.com/title/tt4154756/

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

pa sploh kaj folka hodi v kino? meni so karte 6-8€ predrage.

3-4€ max morda še ajd.


Karte po tej ceni, kot jo ti navajaš so samo od četrtka do nedelje.

Cineplexx ima potem od pondeljka do srede znižane cene kart. ( 5.4€)

Sploh ob sredah imajo lepo, da če plačaš z bančno kartico, dobiš 2 vstopnici za ceno ene. 5.4€ je redna cena + 1€ je 6.4 /2 pa imaš vstopnico za 3.2€.

Ob torkih je karta 4.40€ ( sem moraš prišteti še doplačilo, če je film daljši od 120 minut ( nad 120 minut 0.30€, nad 140 minut 0.7, nad 170 minut 1€.. večina filmov je dolgih 2 ure, so pa seved izjeme ). Se pravi da povprečna karta ob torkih pride 4.70€. V primeru Avengersov pa 5.4€.

Vazelin je izjavil:

3.9eur kino bežigrad v sredo ce se ne motim:D
Itak pol še poješ za 5eur :p


Ne velja za premiere.

scipascapa je izjavil:

pa sploh kaj folka hodi v kino?

.


Hodi. IN to veliko. V SLoveniji gre še vedno na letni ravni nekje 1.800.000 ljudi v kino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Letos najbolj gledani filmi v Sloveniji

1 How to Train Your Dragon: The Hidden World $482,300
2 Captain Marvel $189,681
3 Ralph Breaks the Internet $136,753
4 The Queen's Corgi $127,787
5 Alita: Battle Angel $112,377
6 Escape Room $102,046
7 Green Book $100,976
8 Instant Family $89,224
9 The Upside $86,431
10 The Snow Queen: Mirrorlands $66,862

bambam20 ::

Edino, kar sem letos gledal v kinu sta bila US in Mačje pokopališče.

Pa avengerse bom šel verjetno gledat, ker mi je bil Infinity war res dober.

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Edino, kar sem letos gledal v kinu sta bila US in Mačje pokopališče.

Upam da se izogneš smeti od "Prekletstvo žalujoče ženske". Kam je universe The Conjuring krenil lol. Dno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Edino, kar sem letos gledal v kinu sta bila US in Mačje pokopališče.

Upam da se izogneš smeti od "Prekletstvo žalujoče ženske". Kam je universe The Conjuring krenil lol. Dno


Niti nisem imel namena it gledat, ker mi je že trailer bedn.

Za letos sem z grozljivkami v kinu opravil,

oo7 ::

Bo zanimivo videti kako bodo zgodbo gradili naprej po filmu Endgame. Ali bodo spet gradili zgodbo 10 let in potem spet kakšno veliko finale z Avengerji v novi sestavi ali kaj bodo naredili.

RDJ-ju in Evansu je potekla pogogba in ne bosta nadaljevala Vanda, Vison, Buck, Falcon, Loki, Hawkeye bodo nadaljevali svoje zgodbe v MCU Tv serijah.
Ostanejo varuhi galaksije, Black Panther, Spiderman, Captain Marvel upam, da tudi Thor in Hulk in novi liki...

Samo upam, da ne bodo iskali kakšne zamenjave za Captain Americo in Ironman-a če ju ne bosta igrala RDJ in Evans raje vidim, da so drugi novi liki kot pa neki poceni zamenjavi.
Enako velja za Logana razen če bodo naredili čisti reebot X serije.

Vazelin ::

Meni je impresivno, da jim ni ratalo narest nobenega USD flopa po vzoru Star Wars Han Solo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BigWhale ::

oo7 je izjavil:


Samo upam, da ne bodo iskali kakšne zamenjave za Captain Americo in Ironman-a če ju ne bosta igrala RDJ in Evans raje vidim, da so drugi novi liki kot pa neki poceni zamenjavi.
Enako velja za Logana razen če bodo naredili čisti reebot X serije.


Ah, karkoli povem na tole, bo spoiler. :))

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Kar se tiče box offica bi rekel, da je MCU zdaj na vrhuncu. Tudi če bodo spet gradili 10 let, do novega finala mislim, da tega ne bodo mogli več ponoviti takega uspeha sploh, ker nekateri najbolj pribljubljeni junaki gredo v pokoj.


Jaz pa mislil da se motiš in to hudo. Disney je nekaj tednov nazaj kupil 21st Century Fox. To kar si lasti Disney svet še ni videl. Ti predpostavljaš da jim bo težko uspelo ponoviti dosežek zaradi tega, ker bodo nekateri igralci odšli. To je še najmanjši problem. Na koncu je bolj pomembno kako dobro promocijo ima film in glede nato da Disney postaja pošast, ki jo je praktično nemogoče ustaviti je samo vprašanje časa, kdaj bodo zgradili novo uspešnico/franšizo, ki bo še bistveno večja od Avengerjev. Poglej si spodnjo sliko da si ustvariš drugačen pogled. Disney ima večjo moč, kot določene države po svetu. Se začneš spraševati če je to sploh dobro, da ima nekdo takšen monopol. Na koncu zna vse skupaj biti celo nevarno, predvsem če začneš ta monopol zlorabljati.

Disney is the army, better yet the navy...

Mato989 ::

Me resnično zanima kaj bi na današnji Disney porekel g. Walt Disney, ki je imel res rad otroke in je delal predvsem za njih =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
13 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thor: Love and Thunder [Thor 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8413934 (3888) Ganon
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235222 (11251) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182109 (1521) abyssus
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112518 (10855) opeter

Več podobnih tem