» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
58 / 91
»»

NejcSSD ::

mihapc123 je izjavil:

Pozdravljeni, odločam med Samsung s10lite in Huawei p30 pro. Katerega priporočate? Ali je kaj boljšega v tem cenovnem rangu?


Tle ni debate o zmagovalcu P30 Pro
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

PlayTheGame ::

S10 Lite ima malo boljšo baterijo in zmogljivejšo strojno opremo (SD 855 vs Kirin 980), verjetno boljši software (One UI vs. EMUI), je malenkost večji (kar za koga predstavlja tudi slabost), potem se pa bolj kot ne konča. Tako da ja, P30 Pro je boljši. Sicer pa tule je primerjava. Mogoče bi bilo dobro slišat tudi kako mnenje od dejanskih uporabnikov enega ali drugega telefona.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

m0LN4r ::

Samsung M51 je v bistvu A71 v preobleki z 7000mAh baterijo??? Pa to je amazing.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Kdo pa se zaupa tukaj Huawei? Razen hardwera in softwera je to ena zelo schmutzig firma
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

perci ::

A se kej ve, če bodo P30 ukinili dostop do Gplay? Zdele je res ugoden za 240 EUR pa bi ga fotru nabavu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

-ninja-91- ::

Kje se prodaja za 240?

Frgazor ::

nikjer

perci ::

pardon, lite varianto sem gledal

Ales ::

IMHO naj bi za obstoječe naprave podpora za Google Play ostala tako, kot je.

miqro ::

Ramisljam med iPhone SE 2020 in OnePlus Nord. Katerega bi vi izbrali ? Iscem fon do 400eur.

TadejPer ::

Sam imam Oneplus Nord že od konca julija. Zelo sem zadovoljen, ne razočara ? Če te kaj zanima pa kar vprašaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TadejPer ()

PrihajaNodi ::

Imam iphone se ze od 2017 so nove posodobitve, cakam da crkne. Pa noce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kanarin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Imam iphone se ze od 2017 so nove posodobitve, cakam da crkne. Pa noce.


Huda travma, ni kaj. Mogoče pa bi pomagal kakšen let iz višjega nadstropja ali potapljanje v vodi ?

David4747 ::

Imam sklenjeno naročniško razmerje pri telemachu, telefona pa ne nameravam kupiti. Poraja se mi ideja, da izkoristim popust ob nakupu telefona prek naročniškega razmerja, ter tako pridobim brezobrestni kredit oz celo rahlo zaslužim (npr če ima telefon redno prodajno ceno 1200eur, akcijsko ceno prek obokov na naročnino 1050eur, ga prodam za 1100eur, hkrati ustvarim rahel profit ter nekdo dobi telefon po nižji ceni brez naročnine).

Kaj priporočate, katero napravo naj vzamem? Počakam na novi iPhone, mogoče dam že sedaj kakšen oglas da se dogovorim s potencialnim kupcem vnaprej?

G R T ::

David4747 je izjavil:

Imam sklenjeno naročniško razmerje pri telemachu, telefona pa ne nameravam kupiti. Poraja se mi ideja, da izkoristim popust ob nakupu telefona prek naročniškega razmerja, ter tako pridobim brezobrestni kredit oz celo rahlo zaslužim (npr če ima telefon redno prodajno ceno 1200eur, akcijsko ceno prek obokov na naročnino 1050eur, ga prodam za 1100eur, hkrati ustvarim rahel profit ter nekdo dobi telefon po nižji ceni brez naročnine).

Kaj priporočate, katero napravo naj vzamem? Počakam na novi iPhone, mogoče dam že sedaj kakšen oglas da se dogovorim s potencialnim kupcem vnaprej?

Priporočam da vzameš čim dražjega. Z Fold 2.
Dražji bo več boš na njem zaslužil.
Pa čimprej daj oglas, da boš naredil selekcijo.

JanezH ::

Kaj bi priporočali do 200 eur in velikost do cca 5,5"?

kajetan ::

JanezH je izjavil:

Kaj bi priporočali do 200 eur in velikost do cca 5,5"?


mene zanima enako,

iščem dobro kamero in baterijo za okoli 200€. Kateri telefon priporočate? Drugo ni pomembno.

TehDucky ::

Prvo rajši povejta kakšna je vajina maksimalna fizična velikost telefona, ne diagonala ekrana. Blackview BV6300 Pro, je 5.7'', eden manjših zaslonov zadnjega časa na tržišču v tej velikosti, pa je za pol centimetra višji od mojga Xiaomi Mi8 (160mm vs 155mm).

Poglejta na kimovil - sem vama že naštimal filter na 150mm višine. Pod 150mm bo zelo malo, večinoma poceni kitajci. https://www.kimovil.com/en/compare-smar...

G R T ::

kajetan je izjavil:

JanezH je izjavil:

Kaj bi priporočali do 200 eur in velikost do cca 5,5"?


mene zanima enako,

iščem dobro kamero in baterijo za okoli 200€. Kateri telefon priporočate? Drugo ni pomembno.

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_1...
Aja, spregledal ni 200.

kajetan ::

TehDucky je izjavil:

Prvo rajši povejta kakšna je vajina maksimalna fizična velikost telefona, ne diagonala ekrana. Blackview BV6300 Pro, je 5.7'', eden manjših zaslonov zadnjega časa na tržišču v tej velikosti, pa je za pol centimetra višji od mojga Xiaomi Mi8 (160mm vs 155mm).

Poglejta na kimovil - sem vama že naštimal filter na 150mm višine. Pod 150mm bo zelo malo, večinoma poceni kitajci. https://www.kimovil.com/en/compare-smar...


ne večji kot samsung s20. ok do 250 bi se še raztegnil :). TALE Blackview zgleda zelo bulky. V glavnem da je kamera huda, pa baterija drži. Kaj pa Samsung Galaxy s41 - telefon je za punco in bi rada imela Samsunga zaenkrat. :D hvala drugače..

JanezH ::

Evo tole
Xiaomi Redmi K40 Mini

https://unite4buy.com/specs/Xiaomi-Redm...

Expected price in europe 270 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezH ()

Bolt ::

Kateri P30 pro ali S20 FE?
Kot berem naj bi imel P30 še vedno zelo dobro kamero, čeprav je že več kot eno leto star model verjetno še vedno primerljiva z S20, če ne celo boljša, boljša naj bi bila tudi baterija, ostalo pa ne vem? Cenovno pa sta tudi tam tam? Je kdo imel priložnost preizkusit oba?

acookook ::

Hm, vidim, da je Pixel 4a že dobavljiv na splošno, sam je še malo drag, tak da bom zaenkrat poiskal nekaj drugega. Budget je tam nekje 350€. Nekak so mi zadnje čase prioritete da je fon, recent Android One naprava in da ima dobro podporo. Xiaomi ni lih baš podpiral svojo A serijo. Je Lg, dober pick?

Aar2rk ::

Dobil Pixel 4a iz Nemčije na Cheaper&more, 340+10EUR prejšnji teden.
Žal ni bil zame, tako da ne morem nič povedati o telefonu, razen da je lastnica zadovoljna. Sicer se pa strinjam za vanila Android, ampak čisto navdušen pa vseeno nisem nad mojim MiA3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aar2rk ()

acookook ::

Lahko zaupaš keri store?

Bolt ::

Bolt je izjavil:

Kateri P30 pro ali S20 FE?
Kot berem naj bi imel P30 še vedno zelo dobro kamero, čeprav je že več kot eno leto star model verjetno še vedno primerljiva z S20, če ne celo boljša, boljša naj bi bila tudi baterija, ostalo pa ne vem? Cenovno pa sta tudi tam tam? Je kdo imel priložnost preizkusit oba?

?

G R T ::

Bolt je izjavil:

Bolt je izjavil:

Kateri P30 pro ali S20 FE?
Kot berem naj bi imel P30 še vedno zelo dobro kamero, čeprav je že več kot eno leto star model verjetno še vedno primerljiva z S20, če ne celo boljša, boljša naj bi bila tudi baterija, ostalo pa ne vem? Cenovno pa sta tudi tam tam? Je kdo imel priložnost preizkusit oba?

?

SAMSUNG S20 FE spet nateg za slovenske ovce. FE naj bi izšel ravno zaradi pritožb uporabnikov, ker je bil v S20 exynos procesor več ali manj povsod, samo v ameriki snapdragon. In kaj so sedaj naredili. Isto sranje. V slo (drugje po EU ne vem) se prodaja verzija za ovce. In spet vsi nakupujejo na veliko. Potem pa spet jokanje.

Moivre ::

Telekom prodaja tudi model s Snapdragonom.

Ales ::

Večini uporabnikov milo rečeno dol visi za model procesorja.

acookook ::

Foni s SD procesorji so potem še dalje lahko neuradno podprti.
@Aar2rk - lahko zaupaš s katerega storea si naročil na c&m naslov?
Se kaj že ve o Nokii 7.3?

G R T ::

Moivre je izjavil:

Telekom prodaja tudi model s Snapdragonom.

Aja dobro vedet. Hvala.
Me prav zanima bi enega vzel.

klinker ::

5G ima Snapdragon chipset.
Ti bi pa to mogu vedet, ko si tak doktor za vse tu >:D

facepalm ::

Dvomim, da bi se uporabnik obremenjeval kak SoC ima telefon, ce koleba med Samsungom in Huaweiem.

klinker ::

Obremenjujejo se tej, ki drkajo na benche in jih pol jebe psiha, ker imajo 5% manjsi score in 10min krajso avtonomijo :))
GRT lepo spada v to kategorijo psihicev :)

G R T ::

klinker je izjavil:

5G ima Snapdragon chipset.
Ti bi pa to mogu vedet, ko si tak doktor za vse tu >:D

Kaj tebi ni jasno!
Jaz dobro vem, da ima le 5G model SD! Nisem pa vedel, da ga prodajajo na Telekomu.
Ti je sedaj jasno!

Prosim, da se klinkerja sankcionira zaradi žaljenja!

klinker ::

Pa kako nisi vedel, ce pa ti vse ves in smo vsi ostali debili in idijoti, ki nimamo pojma :)) tolko o zaljenju, bebko ;)

Frajercek ::

Živjo! Rabim pomoč, kupujem nov telefon, ker se je star razbil.
Ima kdo izkušnje s Huawei p30 lite? Znižan je na cca 240 €. Če ima kdo kakšno boljšo alternativo, se priporočam:)
pomembna mi je dobra kamera in podpiranje googlovih aplikacij (zato novejši huaweiji žal odpadejo)

klinker ::

Mahh, te lite verzije od Huawei so malo tako.
V sirsi druzini (moji in od drage) so bli P8 lite, p10 lite in p20 lite in s casom so vsi zaceli cudno delat, obcasno grozno stekat ipd.
Mogoce je pri P30 lite bolje, nimam izkusenj, bi pa osebno za ta denar mogoce raje h Xiaomiju pogledal.
Zanimivo sam z navdnimi P8 in P10 ni bilo takih problemov, razen bt in gps so me na obeh obcasno zezali, pa UI mi je meni osebno totalno out, ampak to je pac stvar posameznika.

Frajercek ::

Prej sem imel huawei mate 20 lite, super zadovoljen z njim. Zdaj bi nekaj podobnega, ne najdem nič kaj konkurenčnega huawei p30 lite, vsaj za to ceno ne...

klinker ::

Pol pa go for it

Technics111 ::

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur. Imam Xiaomi Redmi note 8 pro 6Gb/64gb in prav tako tudi Huawei P30 Pro 6gb/128Gb in Xiaomi dela celo boljše pri nekaterih zadevah kot 3x dražji Huawei P30pro. Huawei, odkar so meli pizdarijo z googlom, je postal taka jajca, da glava peče..

acookook ::

acookook je izjavil:

Hm, vidim, da je Pixel 4a že dobavljiv na splošno, sam je še malo drag, tak da bom zaenkrat poiskal nekaj drugega. Budget je tam nekje 350€. Nekak so mi zadnje čase prioritete da je fon, recent Android One naprava in da ima dobro podporo. Xiaomi ni lih baš podpiral svojo A serijo. Je Lg, dober pick?

?
.

Dimnik ::

Technics111 je izjavil:

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur. Imam Xiaomi Redmi note 8 pro 6Gb/64gb in prav tako tudi Huawei P30 Pro 6gb/128Gb in Xiaomi dela celo boljše pri nekaterih zadevah kot 3x dražji Huawei P30pro. Huawei, odkar so meli pizdarijo z googlom, je postal taka jajca, da glava peče..



No daj povej, kje je rn8pro boljši od p30pro? Me zanima, ker imam oz sem imel oba hkrati in rn8pro ne seže do kolen p30pro. Pa imam ttenutno 4 xiaomije pri hiši, drugače pa ja, xiaomi je za svoj denar najboljši nakup

Frajercek ::

Technics111 je izjavil:

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur. Imam Xiaomi Redmi note 8 pro 6Gb/64gb in prav tako tudi Huawei P30 Pro 6gb/128Gb in Xiaomi dela celo boljše pri nekaterih zadevah kot 3x dražji Huawei P30pro. Huawei, odkar so meli pizdarijo z googlom, je postal taka jajca, da glava peče..


Hvala! Kaj pa realme x2?

Technics111 ::

Dimnik je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur. Imam Xiaomi Redmi note 8 pro 6Gb/64gb in prav tako tudi Huawei P30 Pro 6gb/128Gb in Xiaomi dela celo boljše pri nekaterih zadevah kot 3x dražji Huawei P30pro. Huawei, odkar so meli pizdarijo z googlom, je postal taka jajca, da glava peče..



No daj povej, kje je rn8pro boljši od p30pro? Me zanima, ker imam oz sem imel oba hkrati in rn8pro ne seže do kolen p30pro. Pa imam ttenutno 4 xiaomije pri hiši, drugače pa ja, xiaomi je za svoj denar najboljši nakup


V softweru ga Xiaomi gladko povozi. Naredi si več računov na fb, Instagram itd in preklapljaj med njimi na P30pro in Rn8pro. Xiaomi deluje brez napak, Huawei pa nalaga in nalaga aplikacija za fb, Instagram šteka,laga za popizdit.. Isto se dogaja na Starejših p10, P20, Mate 20 Lite. Sprobano Na vseh teh Huwejih, software jih je začel jebat odkar so imeli z googlom sranje..če ni sw optimiziran, tako kot treba lahko maš noter 100 jedrni proc in 100gb rama in bo fon ,stekal za popizdit..

Technics111 ::

Frajercek je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur. Imam Xiaomi Redmi note 8 pro 6Gb/64gb in prav tako tudi Huawei P30 Pro 6gb/128Gb in Xiaomi dela celo boljše pri nekaterih zadevah kot 3x dražji Huawei P30pro. Huawei, odkar so meli pizdarijo z googlom, je postal taka jajca, da glava peče..


Hvala! Kaj pa realme x2?


Tega modela sicer ne poznam,ker ga še nisem imel, specifikacije zgledajo dobre in tudi ostali jih hvalijo,da so realme dobri telefoni. Me pa moti Amoled zaslon, saj v primeru poškodbe zna bit popravilo kar drago,ter tudi Amoledi ki se vgrajujejo v te kitajske znamke,niso tako kvalitetni kot recimo pri Samsungih.. Ter tudi podpora za te Realme telefone (Še) ni tako obsežna kot npr za xiaomi..če mene vprašaš, bi se v tem cenovnem razredu zdaj odločil za Xiaomi Poco X3, ker je Best buy za takšen keš. Lp

Zgodovina sprememb…

Frajercek ::

Technics111 je izjavil:

Frajercek je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur. Imam Xiaomi Redmi note 8 pro 6Gb/64gb in prav tako tudi Huawei P30 Pro 6gb/128Gb in Xiaomi dela celo boljše pri nekaterih zadevah kot 3x dražji Huawei P30pro. Huawei, odkar so meli pizdarijo z googlom, je postal taka jajca, da glava peče..


Hvala! Kaj pa realme x2?


Tega modela sicer ne poznam,ker ga še nisem imel, specifikacije zgledajo dobre in tudi ostali jih hvalijo,da so realme dobri telefoni. Me pa moti Amoled zaslon, saj v primeru poškodbe zna bit popravilo kar drago,ter tudi Amoledi ki se vgrajujejo v te kitajske znamke,niso tako kvalitetni kot recimo pri Samsungih.. Ter tudi podpora za te Realme telefone (Še) ni tako obsežna kot npr za xiaomi..če mene vprašaš, bi se v tem cenovnem razredu zdaj odločil za Xiaomi Poco X3, ker je Best buy za takšen keš. Lp


Super, hvala za pomoč, Poco X3 naročen :)

klekej ::

https://www.mydealz.de/deals/xiaomi-poc...

Meni se tole zdi predobro, da bi bilo res, pa se paypala ni. Kje drugace najceneje dobiti 128gb verzijo iz EU?

Egidij88 ::

Technics111 je izjavil:

Z Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro, Poco X3 nimaš kaj falit, vsi so dobri telefoni za okoli 200eur.


Yup.

Fotru sem kupil Redmi Note 9 Pro, mati pa Redmi Note 9S (6GB model)... oba sta bila tam okoli 180e... dela kot je treba. Tudi sam ne mislim dajati za phone več kot recimo 400e, ko bom menjal v 2021 ali 2022.

meXem ::

Prosim za nasvet kaj izbrati med Huawei p30 pro in Samsung S20 FE.
Cena (znižana) na A1 je tam tam. Kaj pravite poznavalci?
««
58 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543192427 (6363) RockyS
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021522 (2491) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810275 (8022) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798579 (56458) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315809 (14033) boris82

Več podobnih tem