» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
45 / 91
»»

jocoj ::

Rabim en dost soliden telefon obvezno z NFC. Ker kitajski telefoni do 200 EUR z NFC niso ravno pogosti mi je tole padlo v oči za 130 EUR. Sharp firma je znana, vendar njihovih telefonov ne poznam. Kaj menite, se splača to vzeti, ali se bom moral stegniti do 230 EUR za Honor 8x? Imam telekom omrežje.

https://www.banggood.com/SHARP-AQUOS-S3...

sm4rt4ss ::

Potrebujem enega kompaktnega-ish allrounderja. Razmišljam med S10e in P30. V oko mi je padel tudi Mi9SE, predvsem zaradi cene. Kaj menite?

Stari maček ::

sm4rt4ss je izjavil:

Potrebujem enega kompaktnega-ish allrounderja. Razmišljam med S10e in P30. V oko mi je padel tudi Mi9SE, predvsem zaradi cene. Kaj menite?

Če ne bi bil prepričan, da Xiaomi izdeluje odlične telefone, ne bi imel Pocophona. Tako da moje mnenje poznaš.

Tomson ::

@jocoj:
kar se specifikacij tiče je omenjeni Sharp precej soliden telefon za ceno, kamera je malo bugasta, deluje počasi, slike imajo malo preveč ostrine, a overall vse ok, tudi Android One je dobrodošel. Lahko si še sam ogledaš review ...

@sm4rt4ss:
Mi 9 SE je overall nekoliko slabši od Samsung in Huaewei modela (edini brez SD kartice, ima najmanj zmogljiv CPU med naštetimi, nima 3.5mm priključka, ima manjšo baterijo a solidno kamero), po drugi strani pa je tudi občutno cenejši. Če bi gledal overall na zmogljivost, funkcionlanost bi rekel Samsung, Huawei, Xiaomi, kar je nekako pričakovano tudi glede na cenovni rang, Samsung za slabih 600€, Huawei čez 600€, Xiaomija pa dobiš že v Slo za 389€ (koda: kajkupiti) ali tujini za 284€, tako da kar težko primerjaš tako različne telefone. Če cena ni dejavnik vsekakor Samsunga, zelo podoben Huaweu a cenejši, ima pa Huawei bolj premium dizajn, če bi rad prihranil pa vsekakor Xiaomi, ki je glede na ceno odličen. Je pa za razmislit tudi o kakšni alternativi ala OnePlus 6T za 435€ (oz. 489€ iz EU Germany skladišča), ki je nas vseh področjih, razen pri kamera med najboljšimi, tudi kamera je dobra, a ne na nivoju Samsung in Huawei modela. Skratka, odvisno kje so tvoje prioritete ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

solatko ::

Največja traparija je za telefon dati toliko, kot za soliden ali odličen prenosnik. Kako fino se imajo proizvajalci telefonov, ker je toliko bedakov na svetu.
Delo krepa človeka

dottor ::

Ker gre moj S7 počasi h vragu gledam za nadomestitev. Nekako sta mi padla v oko S10e ter Pixel 3. Telefon potrebujem za: glasbo/youtube preko bluetootha v avtu, splošna internetna opravila (mejl, FB, forumi, Kickstarter, ...) in velik + sta foto in video (ker nimam stalno sabo cele DSLR krame, poslikam veliko s telefonom), pa pretvarjanje mobilnih v WiFi. Če se vežem za 2 leti (ker itak bom ostral pri istem operaterju) je razlika cca. 1.5EUR med obema. Hvala.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

Tomson ::

Samsung je malo večji, ima režo za SD kartico, še malo boljšo kamero, 3.5mm priključek, FM modul, meni osebno lepši dizajn, brezrobi zaslon, malo večjo baterijo, Pixel3 po drugi strani brezžično polnjenje. Osebno ne bi dosti razmišljal, mi je Samsung overall boljši ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

klinker ::

S10e ne vem ce ima boljso kamero od Pixla 3.
Prednost Samsunga tu vidim v designu, zaslonu in UIju, ki je res odlicen, prednost Pixla pa v kameri in SW supportu.

dottor ::

Kar se tiče cen:
S10e: 26,91€/mesec
S10 128GB: 28,83€/mesec
Pixel3: 33,91€/mesec

V vsakem primeru bom ostal pri istem operaterju tako da tu ni neke dileme. Načeloma bi celo vzel S10 če opraviči ceno.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SumTingWong ::

Rekel si, da je razlike 1,5€ mesečno med S10e in Pixel 3. Ne pa med S10 verzijama.

Pixel 3 ima superiorno kamero. To je pa edina prednost, ki jo vidim pred Samsungom, vse ostalo Samsung.

Med S10 in S10e bi pa slednjemu dal prednost le v velikosti. Če ti S10 dobro "sede v roke", bi vzel tega.

klinker ::

dottor je izjavil:

Kar se tiče cen:
S10e: 26,91€/mesec
S10 128GB: 28,83€/mesec
Pixel3: 33,91€/mesec

V vsakem primeru bom ostal pri istem operaterju tako da tu ni neke dileme. Načeloma bi celo vzel S10 če opraviči ceno.


V tgovino pa sprobat. Edino tako bos sam vedu kaj ti lezi. Med temi tremi bi izbiral po lastnem filingu in nic drugega, ker dobri so vsi trije telefoni.

Anney ::

Osebno bi vzel Pixel, pure android. Mi je žal da sem vzel kitajca, sicer super telefon, odlične fotke, samo posodobitve so katastrofa, sicer so, potem pa še naši operaterji zavlačujejo pa si tam kjer si.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

sekelsek ::

Pozdravljeni

Kupujem telefon do 200€. Pomembno je da ima baterijo, ki zdrži čim več časa in dokaj solidno kamero. Kaj priporočate?

Tomson ::

@SumTingWong:
Pixel 3 kamera, glede na vse prebrane teste in primerjave niti ni tako superiorna Galaxy S10E modelu, je pa vsekakor boljša pri zajemnju fotografij v temi oz. res slabi svetlobi, po drugi strani pa je camera app manj odziven za dobre fotografije vzame več časa, je software pri Samsungu bolj dodelan in ponuja boljšo uporabniško izkušnjo za neveščega fotografa. Z nekaj potrpljenja bodo fotografije na Pixlu mogoče res boljše v določenih situacijah, a pri Point&Shoot varianti prednost počasi zbledi.

It's not exactly a secret that the Pixel 3 is a really great low light performer, while pictures it offers in regular light are also really good. Is it better than the Galaxy S10e, though? Well, it all depends on the scene, to be quite honest. Both of these phones are extremely capable in both regular and low light, sunset, and sunrise, and so on. The Pixel 3 will provide you with a more usable image in pitch dark situations, while the Galaxy S10e can do an amazing job in low light in general, though the Pixel 3 still has an edge in that regard. In daylight, both of these cameras are great, and image processing is noticeable on both phones, though it's quite different.

The Pixel 3's pictures look a bit more unrealistic than the Galaxy S10e's, but that's actually what most people prefer anyway, and it really doesn't have to be a bad thing. Front-facing camera performance is great on both devices, while the two devices are quite capable in the video department as well, though the Galaxy S10e has a slight edge in that regard. We were unable to pick just one phone in this comparison, to be quite honest, each of them has its pluses and minuses in the camera department, and are quite balanced in that regard.


@sekelsek:
če bi na prvo mesto postavil kamero in je še kaj rezerve pri budgetu, vsekakor Xiaomi Mi Mix 2S za 280€ (koda: EHYERBXG), ima izjemno kamero, le nekaj modelov ima boljšo kamero, skratka, za takšno ceno, as good as it gets na področju kamere, baterija se v praksi super odreže, kljub temu da ni največja, meni je zdržala v povprečju 1-2dni. Bolj proti zastavljenemu budgetu in če daš v ospredje baterijo pa Xiaomi Redmi Note 7 z 4.000mAh baterijo, tudi v Slo npr. za 220€, ki ima za ceno tudi precej dobro kamero, tako v dobrih kot tudi malo slabših pogojih, baterija pa pri nekem povprečnem uporabniku zlahka 2dni, lahko pa sam preveriš, glede na svoje navade - KLIK, na sliderju nastaviš koliko na dan kličeš, gledaš video in surfaš, nato pa ti številka na desni (Custom Rating) pove po koliko urah ga bo potrebno polniti. Ni sicer to 100% podatek, je pa dobro izhodišče, tako za orientacijo (če gledam na svoje podatke bi rekel da odšteješ cca. 30% in dobiš precej realno sliko.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

neo5468 ::

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_...
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_n...

Pri gsmarena testih je mi mix 2s zdržal 59 ur, kar je porazno za vse standarde, redmi note 7 pa 108ur, kar je nadpovprečno. Kako lahko torej oba telefona mečeš v isti koš glede baterije, če je tip izpostavil da mora biti baterija čim boljša? Kamera glih nima veze, ker je baterija toliko slabša in je direkt dealbreaker.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neo5468 ()

Tomson ::

Mix Mix 2S mi je zdržal po vseh posodobitvah (na Android 9.0 in MIUI 10) precej dobro, kot sem napisal, brez težav dan, dan in pol, neke povprečne uporabe, sem pa jasno napisal, da ga omenjam zaradi izjemne kamere in ok baterije, ki nikakor ni podpovprečna (preberi še kakšen review, sploh pa kakšnega z omenjenima posodobitvama). Sicer pa predlagam, da se OP sam odloči, kje so dejansko prioritete in kakšen kompromis bo sprejel med kamero in baterijo, zato sem tudi podal dve opciji, ki sta iz določenega stališča med najboljšimi.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dottor ::

Hvala za pomoč. Tisti 1.5€ razlike sem zalil modele ko sem prvič gledal. Bom spet šel malo pošlatat vse 3 v poslovalnico.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Yossarian ::

No, zgleda, da bom menjal telefon, trenutno imam OnePlus 2, pa iz principa ne bom naročil OnePlus 7. Izbiram pa pri mojem operaterju med temi (paket ŠE VEČ):

Google Pixel 3 = 24 x 33,91 EUR na mesec
Samsung Galaxy S10 128 GB = 24 x 31,91 EUR na mesec
Huawei P30 PRO 8 + 256 GB = 24 x 30,83 EUR na mesec

Telefon uporabljam seveda za klice (bit mora Dual SIM), SMS, internet, GPS, zelo pomembne pa so tudi dobre slike.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Vsi odlični telefoni, roko na srce, ne moreš zgrešit z nobenim, vsak ima kakšno prednost, sicer pa stvar prioritet. Pixel3 je pri dizajnu najslabši, je tudi najmanjši a zaradi navadnega (ne brezrobega zaslona) tudi pri diagonali zaslona občutno najmanjši in ima bistveno slabši screen-to-body ratio. Galaxy ima najvišjo ločjivost in posledično najvišji PPI. Huawei P30 Pro in Galaxy S10 imata občutno boljšo kamero (glede na DXOMark), oba imata prstni odtis pod zaslonom, Huawei ima daleč najzmogljivejšo baterijo, Pixel od vseh najslabšo, Samsung je nekje vmes. Osebno bi Pixla izločil in se odločal med Samsung in Huawei in bi se po vsej verjetnosti odločil za P30 Pro, ker ima daleč največji zaslon in baterijo, ostalo pa je precej podobno kot pri Samsungu, pa še malo cenejši je ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SumTingWong ::

Kolikor sem hejter Huawei-ja, bi ti tukaj svetoval P30 Pro. Odličen mobitel na vseh področjih, edini minus bi dal EMUI (vmesnik). Zanimivo sicer, da je celo najcenejši izmed naštetih.

S10+ ti je prevelik? Dolgo časa si sicer zdržal z dvojko :) Jaz že od izida OnePlus 6 iščem menjavo za OnePlus 5, pa se ga nikakor ne morem "losat".

Yossarian ::

Je med S10+ in S10 še kakšna druga razlika razen v velikosti in kapaciteti baterije?
Sem pa zdaj na GSMareni primerjal S10+, S10 in P30 Pro in se res malce nagibam k P30 Pro.
kapaciteta baterije mi je tudi kar pomembna.

SumTingWong, OnePlus me je razočaral, ker je bil včasih flagshipkiller z nizko ceno, zdaj pa je že narastel na 700 EUR in me je minilo vse skupaj.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

dottor ::

Osebno sem bil v isti dilemi sicer med S10 in Pixel 3, ker mi je bil P30 PRO prevelik. Na koncu sem se odločil za S10.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Yossarian ::

Bom šel v trgovino sprobta velikost. Ampak vseeno, baterija je večja skoraj za 25 %.

Aja, kaj pa Huawei P 30? V primerjavi s P30 Pro?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

starboi ::

Kako pa to da v izbiro nista prišli zadnji izdaji Pixel linije Google Pixel 3a in 3a XL ? V tem cenovnem rangu več kot odlična izbira .

MrStein ::

Za Huawei glej svežo novico.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Yossarian ::

MrStein, kolikor jaz razumem, bodo imeli težave novi telefoni, tisti, ki so trenutno že v SLO, verjetno težav ne bo.

starboi, nikjer ne vidim, kje trenutno bi lahko kupil Pixel 3a, v Sloveniji gotovo ne, pa tudi ne vem, koliko stane. Nekatere ocene celo kažejo, da je počasnejši od Pixel 3.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Hindsight ::

A so ti resni? Pixel 3a, ki naj bi bil cenejša "lite" verzija Pixel 3, in oni dajo pod against "Feels a little slower than the Pixel 3". Ja no shit a ne. Če je a little slower za tako razliko v ceni je še v redu.

starboi ::

@Yossarian sem spregledal da kupuješ pri operaterju. Drugače sem pa gledal Google Pixel 3a XL in manjšega brata pri severnih sosedih , ampak kot vidim je več ali manj povsod problem z zalogo in je temu cena potem primerna. Cena je pa med 400-500e. Sem pa ob izidu zasledil, da ga je Saturn trgovina prodajala za 399e in večjega za 450e ali kakšen evro več, se točno ne spomnim.

V tem cenovnem rangu po vseh ocenah sodeč med najboljšimi izbirami, drugače pa zna biti tudi zanimiva opcija telefon Asus Zenfone 6 , ki mislim da bo pustil velik vtis v letu 2019 s svojimi specifikacijami in pa stock androidom.

Link do Asus Zenfone 6 telefona in specifikacij :

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6...

Yossarian ::

Hm, zgleda, da se bom odločil za Samsung Galaxy S10+ 128GB. Dražji, ampak kaj čemo, ne vem, kaj se bo izcimilo iz tega s Huaweijem. Zgleda, da če ga zdaj kupim, ne bo updateov na Android 10 itd.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

je dražji, ampak top telefon! Sicer pa mislim, da se bo tole s Huawejem precej hitro uredilo, si ne predstavljam, da se ne bi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gusto ::

Gledam nove telefone in sem razočaran. Res mi gre na živce tole večanje telefonov in sem si postavil mejo, 135mm višine. Na to se zlahka spravi 5" displej, če so minimalni robovi še precej več. To je to kar rabim, poleg nekih solidnih specifikacij in kamere. EDINI tak telefon na trgu je Sony Xperia XZ2 Compact, ki pa mi je tako tako. Ni mi preveč lep, pa tudi Sonyjev Android mi najbolj ne potegne. Poleg tega se mi zdi predrag - 400€. Saj bi dal tudi tak znesek, če bi mi bil telefon top v ostalih pogledih, samo mi ni. Ali res ni trga za takšen segment telefonov? Res mi grejo na živce novi telefoni, neke ladje, vsi teardrop notch, nekaj milimeterski chin, ki poruši simetrijo, edini ki se mi je zadnje čase dopadel, je bil Galaxy S10e, pa je vseeno rahlo prevelik in predrag. Še kdo podobno razmišlja kot jaz? Kaj naj kupim? Se mi ne mudi sicer. Kaj novega na obzorju? :D

Han ::

Za zmerno uporabo je Galaxy S7 še vedno top. ;)

SmeskoSnezak ::

gusto je izjavil:

Gledam nove telefone in sem razočaran. Res mi gre na živce tole večanje telefonov in sem si postavil mejo, 135mm višine. Na to se zlahka spravi 5" displej, če so minimalni robovi še precej več. To je to kar rabim, poleg nekih solidnih specifikacij in kamere. EDINI tak telefon na trgu je Sony Xperia XZ2 Compact, ki pa mi je tako tako. Ni mi preveč lep, pa tudi Sonyjev Android mi najbolj ne potegne. Poleg tega se mi zdi predrag - 400€. Saj bi dal tudi tak znesek, če bi mi bil telefon top v ostalih pogledih, samo mi ni. Ali res ni trga za takšen segment telefonov? Res mi grejo na živce novi telefoni, neke ladje, vsi teardrop notch, nekaj milimeterski chin, ki poruši simetrijo, edini ki se mi je zadnje čase dopadel, je bil Galaxy S10e, pa je vseeno rahlo prevelik in predrag. Še kdo podobno razmišlja kot jaz? Kaj naj kupim? Se mi ne mudi sicer. Kaj novega na obzorju? :D


Nisi Edini. Ze dobro leto iscem pod 5.7(recimo) top telefon.
@ Pusti soncu v srce... @

Han ::

5,6" je npr. novi Pixel 3a.

gusto ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Nisi Edini. Ze dobro leto iscem pod 5.7(recimo) top telefon.

Galaxy S10e? Sicer je 5.8", ampak zelo mali robovi, dimenzije 142.2 x 69.9 x 7.9 mm.

Han je izjavil:

5,6" je npr. novi Pixel 3a.

5.6 inches, fizične mere pa 151.3 x 70.1 x 8.2 mm. V primerjavi z zgoraj omenjenim Samsung S10e izpade smešno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

SumTingWong ::

Nikoli več ne bo, kot je nekdaj bilo :) Dandanes je standard 150mm ali več.

In pa Samsung S10e ni velik telefon, zakaj mora biti ravno v 135mm območju? S10e lepo sede že v mojo roko, pa imam majhne roke.

greatdrakon ::

majhen telefon je mi9 se (če ne bi bil "kitajc" ali če bi imel offical lineage (ali kakšen google free / china free android) podporo bi ga takoj vzel)... drugače pa nisi edini, ki imaš te želje (manjše zmogljivo in normalna cena - 500 evrov to ni)

mikromiki ::

Se sem malo nasmetim: nabavljam telefon, prosim za mnenja,odlocam pa se v tem rangu nekje: Pocophone, Mi Mix 2s, Galaxy A9... Hvala za mnenja!

klinker ::

Ce zelis predvsem zmogljiv chipset in manjsi fon, Xiaomi, sicer pa ima A9 vse ostalo boljse.

mikromiki ::

Ma baterija mi je tud dos pomembna, ceprav sem gledal en test battery draininga na tubi pa A9 boljsi od Pocota.. tezka je.. A je slucajno se kak drug predlog cca 300 do 344 eur razen teh napisanih, mogoce sem kaksno varjanto spregledal..
Aja se to, da telefonov ne menjam pogosto, tko da kake 2, 3 leta bi rad mel mir..
Tenks!

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Poco ima zmoglivejsi in posledicno bolj potraten chipset.
Kot sem napisal, ce zelis zmogljiv chipset je izbira Xiaomi, za vse ostalo pa A9. Je pa A9 tudi vecji, ce to igra vlogo.

kanarin ::

Jaz bi počakal na Redmi K20 (menda bo predstavljen 28.5) - imel bo top chipset in lep bezless ekran (mene pri Pocoto odbije že samo pogled na enkran - z velimi bezli, preveč zaobljeno ter seveda velik in grd notch). Vse pa bo odvisno od postavljene cene, dvomim da bo na začetku pod 400 €. S ceno okoli 300 € pa bi po mojem kar šokiral konkurenco (tako kor je bistvu že Poco lani), bomo videli...

SumTingWong ::

Počakaj na Redmi K20, ki izide 28.5.

Snappy 855, 4000 baterija, notchless, cena okoli 300€.
Ce pa ta hip, pa Mix2s, se vedno vec kot odlicen mobitel.

mikromiki ::

Tole so super info in se dobro slisi! Edino.. nevem kolk casa me bojo na sihtu cakal, da pride tole ven za tako ceno ne vem.. No vsekakor bom pocakal do 28.! Pa da vidmo ceno, ce pa bo okrog 421(?) potem sigurno ne bom mel casa, da pocakam padec cene in bom nekaj od napisanega nabavu. Hvala za te info!

SumTingWong ::

Za padec cen (morda kakšnih 10%) boš čakal vsaj mesec dni. 28ga poglej kakšna bo original cena, kakšna bo pri posrednikih in se odloči. Alternativa, Mix2s, je super telefon (le težek je).

mikromiki ::

OK, prav to tudi nameravam narediti - počakal bom in videl ceno. Vmes pa čekiram še varjante, ali je ta varjanta tudi v konkurenci (4000 mAh, AMOLED, ..) na Kommdata trgovini za 319 evropskih. Aja še to, a ima kdo s to trgovino kake izkušnje?
Hvala!

ma sem slep.. mislil sem Samsung Galaxy A50..

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

Kommdata so ok.
Sem reklamiral pokvarjenega Xiaomija v garanciji in so mi ga, brez komplikacij, zamenjali za novega. Po pregledu seveda.

gusto ::

Samsung trenutno fura tole promocijo: Samsung poletje 2019. Torej ob nakupu S10, S10+, S10e se dobi zraven slušalke. Drobni tisk pravi:

Samsung organizira registracijo naprav SAMSUNG Galaxy S10e, S10 ali S10+ kupljenih na območju Slovenije v pooblaščenih Samsung trgovinah ter pri njihovih uradnih partnerjih v obdobju od 17.5. do 21.6.2019.

Če kupim na spodnjem linku, sem upravičen do te akcije?

https://si.mobileshop.eu/phablets/samsu...

SumTingWong ::

Pomoje ne, ker nimajo zapisano v opisu. Čisto vsi, ki imajo to akcijo, imajo v opisu tole akcijo.

In pa mobileshop ni slovenska online trgovina.

JamesTheKing ::

Zdravo,

punca bi si vzela nov telefon pri Telemachu (paket "še več") in gleda to 20€/mesec. Ni nekaj zelo zahtevna uporabnica - maili, word, socialna omrežja, ter fotoaparat uporablja vsak dan, ter tu in tam še kakšno drugo aplikacijo.
Kaj priporočate za takšen denar?

Hvala
««
45 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021322 (2291) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813267 (9940) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810148 (7895) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798081 (55960) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315680 (13904) boris82

Več podobnih tem