» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
74 / 91
»»

Twixz ::

m0LN4r je izjavil:

Mogoce je to samo trik, da kupis S22 ?


S22 Ultra je preoblečen Note 20 Ultra.
Samo Android support se podaljša za 2 leti.
Plačat 100€ več zato da ni Note ampak S je pomoje budalaščina čista.

Gogo ::

Hvala za predloga. Bi v okviru budgeta do 250€ prišel kak OnePlus model?
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Motion ::

Težka bo. Na kaj kupiti si lahko pogledaš če je kaj primernega v akciji.

ZveeZ ::

Gogo je izjavil:

Hvala za predloga. Bi v okviru budgeta do 250€ prišel kak OnePlus model?

Poglej na amazon (de/it) warehouse deals.
Sem preletel in nasel 1+ nord in 1+ nord ce, pod 250€. Vse stvari, ki sem jih kupil preko warehousa so bile v perfektnem stanju (ce ni, pa vrnes).

Buddah ::

Xiaomi Poco F3 5G Global 6/128GB je na DHGate trenutno znižan na 263e (Koda: DHFEB24OFF). Poglej še za Poco X3 Pro (Banggood, Amazon, DHgate ipd.)

m0LN4r ::

Twixz je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mogoce je to samo trik, da kupis S22 ?


S22 Ultra je preoblečen Note 20 Ultra.
Samo Android support se podaljša za 2 leti.
Plačat 100€ več zato da ni Note ampak S je pomoje budalaščina čista.

Zakaj pa bi kupil za 100eur manj Note 20 ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gogo ::

Hvala za vse predloge. Grem v akcijo.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

pipicar ::

Je legit tale trgovina ? Zakaj 92€cenej telefon kot v ostalih trgovinah recimo ?

https://www.mobileshop.eu/si/apple/mobi...

Motion ::

Pomoje je legit. Sej 92E pr telefonu za 1000e pa res ni ogromen popust.

ZveeZ ::

Vseeno bi osebno raje placal 8€ vec + postnino iz nemskega amazona.

Twixz ::

m0LN4r je izjavil:

Twixz je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mogoce je to samo trik, da kupis S22 ?


S22 Ultra je preoblečen Note 20 Ultra.
Samo Android support se podaljša za 2 leti.
Plačat 100€ več zato da ni Note ampak S je pomoje budalaščina čista.

Zakaj pa bi kupil za 100eur manj Note 20 ?


Dejansko sem hotel kupit Note 20 Ultra ker bi mi prišel prav v službi, doma, itd.
S21 Ultra je dražji od S22 Ultra. :D
Samsung more se mal v roke vzet.

Ma_en_tm ::

A niso pocenitve (v tem primeru kot omenjaš S21U vs S22U) dobrodošle?

acookook ::

pipicar je izjavil:

Je legit tale trgovina ? Zakaj 92€cenej telefon kot v ostalih trgovinah recimo ?

https://www.mobileshop.eu/si/apple/mobi...

Ja je legit. Smo kupili Galaxy Tab S6 pri njih.

link_up ::

res, trenutna izbira je krneki ... s23 bo vsaj spet na Qualcommu. Se vedno pa priporocam Sony.
In and Out

minimus ::

Ali ima kdo Samsung S22 ultra?
Kakšne so izkušnje?
Je res tako v kur. kot poročajo nekateri forumi?

pecavar34 ::

minimus je izjavil:

Ali ima kdo Samsung S22 ultra?
Kakšne so izkušnje?
Je res tako v kur. kot poročajo nekateri forumi?


Povej kaj te zanima, imam 12/256. Prihajam iz Huawei-a P30Pro 8/256, s prve roke lah rečem fingerprint je podn od podna napram Huawei. Slike so tm tm, ni neke razlike, mogoče P30 dela malo bolj žive slike, S22U pa malce bolj blede, v določenih situacijah je slika boljša na P30 realnemu nekje drugje pa S22U. Night mode slike so tm tm, nism pa še veliko testiral.
Baterija ja žre jo :D sploh če si pristaš AOD, na P30 je lepo vse ne kuri baterije, če je v žepu se AOD ugasne, no na S22U tega ni. Skos je prižgan pa a je u žepu al ne, baterijo kuri kr močno. To upam da kej popraujo :).
Kvaliteta zvočnika je pomoje na P30 bolša oziroma glasnejša

Drugač težav z zaslonom nisem imel kot jih poročajo drugje, mel sem problem z hitrim scroll-om ampak to so popravili. Aja pa polnilc ki polne p30 na super charge v 1h, na s22u ne dela ga polne 2h. Čakam na nov brick da vidim če bo kej bolš ampak ja polnjenje je tud polom :P

Overall ni nek presežek napram p30 iz mojega vidika in če bi lahko še ostal na p30 bi ampak jbg more it na popravilo (kontakt za polnjenje). Verjetno če bi lahko čakal bi čakal na Xiaomi Mi 12 Pro, če bi imel pa huawei google pa ne bi bilo dvoma da bi vzel mate 50 pro

če te še kej zanima pa povej
Asus ROG G751JY

Twixz ::

Ma_en_tm je izjavil:

A niso pocenitve (v tem primeru kot omenjaš S21U vs S22U) dobrodošle?


To je tko kot da bi bila Golf 8 cenej od Golf 7. :D

Ma_en_tm ::

Twixz je izjavil:

Ma_en_tm je izjavil:

A niso pocenitve (v tem primeru kot omenjaš S21U vs S22U) dobrodošle?


To je tko kot da bi bila Golf 8 cenej od Golf 7. :D


In to je napačno ker...?

Twixz ::

Ma_en_tm je izjavil:

Twixz je izjavil:

Ma_en_tm je izjavil:

A niso pocenitve (v tem primeru kot omenjaš S21U vs S22U) dobrodošle?


To je tko kot da bi bila Golf 8 cenej od Golf 7. :D


In to je napačno ker...?


Po moji logiki je to napačno ker zakaj se pol dela razvoj na (mojem primeru) avtu? Zakaj se ne prodaja potem nekega modela 2x več let pa se potem naprej prodaja? :D

Twixz ::

pecavar34 je izjavil:

minimus je izjavil:

Ali ima kdo Samsung S22 ultra?
Kakšne so izkušnje?
Je res tako v kur. kot poročajo nekateri forumi?


Povej kaj te zanima, imam 12/256. Prihajam iz Huawei-a P30Pro 8/256, s prve roke lah rečem fingerprint je podn od podna napram Huawei. Slike so tm tm, ni neke razlike, mogoče P30 dela malo bolj žive slike, S22U pa malce bolj blede, v določenih situacijah je slika boljša na P30 realnemu nekje drugje pa S22U. Night mode slike so tm tm, nism pa še veliko testiral.
Baterija ja žre jo :D sploh če si pristaš AOD, na P30 je lepo vse ne kuri baterije, če je v žepu se AOD ugasne, no na S22U tega ni. Skos je prižgan pa a je u žepu al ne, baterijo kuri kr močno. To upam da kej popraujo :).
Kvaliteta zvočnika je pomoje na P30 bolša oziroma glasnejša

Drugač težav z zaslonom nisem imel kot jih poročajo drugje, mel sem problem z hitrim scroll-om ampak to so popravili. Aja pa polnilc ki polne p30 na super charge v 1h, na s22u ne dela ga polne 2h. Čakam na nov brick da vidim če bo kej bolš ampak ja polnjenje je tud polom :P

Overall ni nek presežek napram p30 iz mojega vidika in če bi lahko še ostal na p30 bi ampak jbg more it na popravilo (kontakt za polnjenje). Verjetno če bi lahko čakal bi čakal na Xiaomi Mi 12 Pro, če bi imel pa huawei google pa ne bi bilo dvoma da bi vzel mate 50 pro

če te še kej zanima pa povej


Sj bricka nimaš zravn, maš sam USB kabl ane?
Mene bi bolj zanimalo če bojo pol kaj pokrpal te zadeve k si jih opisal. Smešno se mi zdi, da je fingerprint do k***a napram Huaweiju (čeprav sem bil lastnik Mate serij 7 let in me nikoli ni razočaral). Da o AOD being on tudi ko je v žepu niti ne začnem :D.

A po feelingu misliš da je vreden svojega denarja?

pecavar34 ::

Twixz je izjavil:

pecavar34 je izjavil:

minimus je izjavil:

Ali ima kdo Samsung S22 ultra?
Kakšne so izkušnje?
Je res tako v kur. kot poročajo nekateri forumi?


Povej kaj te zanima, imam 12/256. Prihajam iz Huawei-a P30Pro 8/256, s prve roke lah rečem fingerprint je podn od podna napram Huawei. Slike so tm tm, ni neke razlike, mogoče P30 dela malo bolj žive slike, S22U pa malce bolj blede, v določenih situacijah je slika boljša na P30 realnemu nekje drugje pa S22U. Night mode slike so tm tm, nism pa še veliko testiral.
Baterija ja žre jo :D sploh če si pristaš AOD, na P30 je lepo vse ne kuri baterije, če je v žepu se AOD ugasne, no na S22U tega ni. Skos je prižgan pa a je u žepu al ne, baterijo kuri kr močno. To upam da kej popraujo :).
Kvaliteta zvočnika je pomoje na P30 bolša oziroma glasnejša

Drugač težav z zaslonom nisem imel kot jih poročajo drugje, mel sem problem z hitrim scroll-om ampak to so popravili. Aja pa polnilc ki polne p30 na super charge v 1h, na s22u ne dela ga polne 2h. Čakam na nov brick da vidim če bo kej bolš ampak ja polnjenje je tud polom :P

Overall ni nek presežek napram p30 iz mojega vidika in če bi lahko še ostal na p30 bi ampak jbg more it na popravilo (kontakt za polnjenje). Verjetno če bi lahko čakal bi čakal na Xiaomi Mi 12 Pro, če bi imel pa huawei google pa ne bi bilo dvoma da bi vzel mate 50 pro

če te še kej zanima pa povej


Sj bricka nimaš zravn, maš sam USB kabl ane?
Mene bi bolj zanimalo če bojo pol kaj pokrpal te zadeve k si jih opisal. Smešno se mi zdi, da je fingerprint do k***a napram Huaweiju (čeprav sem bil lastnik Mate serij 7 let in me nikoli ni razočaral). Da o AOD being on tudi ko je v žepu niti ne začnem :D.

A po feelingu misliš da je vreden svojega denarja?


Ne bricka nimaš zravn in od Huawei p30pro polnilc polne telefon 2h, tko da sm kupu od baseus 65w polnilc in polne 1h z njihovim kablom, z original samsung kablom par minut dlje :D.
Hja jest tud upam da ga poštimajo ker če ne je zame osebno fail telefon in ne grem več na Samsung :D, tud zdj sm ugotovu da v kameri ne morš delat waterfall efekta kjer naredi blur vodo, ampak se morš igrt z pro opcijo pa odperat zaslonko pa ne vem kaj še ampak če je dnevna fotografija dobiš vn use belo ker dobi preveč svetlobe in morš dokupt neko lečo da jo daš spredi da zatemni pa pol gre. Slike meni osebno tko tko, ne morm rečt uaaaauuu :D. finger pa ne morjo pomoje glih velik popraut ker je to senzor tak, čakam zdj na folijo da jo dam čez ekran (zdj mam steklo k u telekomu ne prodajajo folij #facepalm) če bo kej bolš. Pa kle morš usakič k daš zaščito za ekran gor spet nardit kalibracijo fingerprinta, na huawei nikoli in nikdar nism rabu tega, vzameš iz škatle ga naštelaš in dela dokler prstou ne odrežeš :D.
Jest bi ostal na huawei sam me zafrkava polnjenje in ga morm dat popraut sam kaj k ti vedno zresetirajo telefon in si tega nism mogu prvoščit ker mam preveč stvari na telefonu k jih rabim vsakodnevno. In tudi če bi šlo bi čakal na xiaomi mi 12 ultra (oziroma kar kol ga bojo poimenovali zdj).
tko da overall je telefon ok, ni uuuaaauuu, je velik se kr pozna napram p30pro (sploh če uporablaš bulky case tko k jest). da bi ti pa reku ja top shit uzem ti pa ne bom ker ni tooook bolši. po pravici povedano dvomim da ko menjam čez 2-4leta telefon da kupim samsung, meni ne sede težko se ga navadim (ampak to je moja osebna izkušnja). z baterijo sm tm tm k na p30pro mogoče mal več drži zdj ampak meni je važno da zdrži čez šiht, pa ne gledam videou pa ne igram igrc, brskam pa velik, pa čekiranje fb grup v kerih sm. moja ocena 7/10 cca
Asus ROG G751JY

MrStein ::

Kakšno službo imaš, da ves čas po telefonu brskaš?

Me zanima nasploh, kaj eni počno, da jim 4500 mAh baterija komaj zdrži čez dan?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Bolt ::

MrStein je izjavil:

Kakšno službo imaš, da ves čas po telefonu brskaš?

Me zanima nasploh, kaj eni počno, da jim 4500 mAh baterija komaj zdrži čez dan?

Jaz ga moram v službi včasih tudi po dvakrat napolnit;)
Sedaj pa se vprašaj:
-ali imam tako "zahtevno" delo-službo, da imam toliko klicev in ostalega dela preko telefona?
-ali imam tako delo, da imam preveč časa in igram igrice in ostalo zabavo?
-ali pa je telefon tolk v k, da ne zdrži ene povprečne uporabe?
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

pecavar34 ::

MrStein je izjavil:

Kakšno službo imaš, da ves čas po telefonu brskaš?

Me zanima nasploh, kaj eni počno, da jim 4500 mAh baterija komaj zdrži čez dan?


Verjetno malo drugačno, glede na to da moram slikati vsaj 40x na šiht, pošiljanje mail-ov, urejanje stvari preko klicev pač imam tako delo. Kot drugo če naredim delo v 6ih urah za kar bi potreboval nekdo 9h ni moj problem da sem si ustvaril zaledje da kdaj pa kdaj lahko preberem tudi kako novico. In ne nisem noben direktor ali kaj, delam proizvodno delo - sem operater stroja, kjer ti sredi zime teče z jajc če naletiš na zafrknen deu. tko da kaj delam kako delam pustimo na strani ker to ni stvar telefona ampak je to stvar osebne organizacije dela. Pa mislim da ne vržeš čez hrbet 15 ton dnevno tako da mi ne moreš veliko oporekati. pač opravljam svoje delo korektno in sebi prilagojeno, pa vedno več nardim kukr bi mogu
Asus ROG G751JY

MrStein ::

Če gre za službeni telefon, potem je drugo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Bolt ::

Ni to službeni telefon.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Twixz ::

pecavar34 je izjavil:

Twixz je izjavil:

pecavar34 je izjavil:

minimus je izjavil:

Ali ima kdo Samsung S22 ultra?
Kakšne so izkušnje?
Je res tako v kur. kot poročajo nekateri forumi?


Povej kaj te zanima, imam 12/256. Prihajam iz Huawei-a P30Pro 8/256, s prve roke lah rečem fingerprint je podn od podna napram Huawei. Slike so tm tm, ni neke razlike, mogoče P30 dela malo bolj žive slike, S22U pa malce bolj blede, v določenih situacijah je slika boljša na P30 realnemu nekje drugje pa S22U. Night mode slike so tm tm, nism pa še veliko testiral.
Baterija ja žre jo :D sploh če si pristaš AOD, na P30 je lepo vse ne kuri baterije, če je v žepu se AOD ugasne, no na S22U tega ni. Skos je prižgan pa a je u žepu al ne, baterijo kuri kr močno. To upam da kej popraujo :).
Kvaliteta zvočnika je pomoje na P30 bolša oziroma glasnejša

Drugač težav z zaslonom nisem imel kot jih poročajo drugje, mel sem problem z hitrim scroll-om ampak to so popravili. Aja pa polnilc ki polne p30 na super charge v 1h, na s22u ne dela ga polne 2h. Čakam na nov brick da vidim če bo kej bolš ampak ja polnjenje je tud polom :P

Overall ni nek presežek napram p30 iz mojega vidika in če bi lahko še ostal na p30 bi ampak jbg more it na popravilo (kontakt za polnjenje). Verjetno če bi lahko čakal bi čakal na Xiaomi Mi 12 Pro, če bi imel pa huawei google pa ne bi bilo dvoma da bi vzel mate 50 pro

če te še kej zanima pa povej


Sj bricka nimaš zravn, maš sam USB kabl ane?
Mene bi bolj zanimalo če bojo pol kaj pokrpal te zadeve k si jih opisal. Smešno se mi zdi, da je fingerprint do k***a napram Huaweiju (čeprav sem bil lastnik Mate serij 7 let in me nikoli ni razočaral). Da o AOD being on tudi ko je v žepu niti ne začnem :D.

A po feelingu misliš da je vreden svojega denarja?


Ne bricka nimaš zravn in od Huawei p30pro polnilc polne telefon 2h, tko da sm kupu od baseus 65w polnilc in polne 1h z njihovim kablom, z original samsung kablom par minut dlje :D.
Hja jest tud upam da ga poštimajo ker če ne je zame osebno fail telefon in ne grem več na Samsung :D, tud zdj sm ugotovu da v kameri ne morš delat waterfall efekta kjer naredi blur vodo, ampak se morš igrt z pro opcijo pa odperat zaslonko pa ne vem kaj še ampak če je dnevna fotografija dobiš vn use belo ker dobi preveč svetlobe in morš dokupt neko lečo da jo daš spredi da zatemni pa pol gre. Slike meni osebno tko tko, ne morm rečt uaaaauuu :D. finger pa ne morjo pomoje glih velik popraut ker je to senzor tak, čakam zdj na folijo da jo dam čez ekran (zdj mam steklo k u telekomu ne prodajajo folij #facepalm) če bo kej bolš. Pa kle morš usakič k daš zaščito za ekran gor spet nardit kalibracijo fingerprinta, na huawei nikoli in nikdar nism rabu tega, vzameš iz škatle ga naštelaš in dela dokler prstou ne odrežeš :D.
Jest bi ostal na huawei sam me zafrkava polnjenje in ga morm dat popraut sam kaj k ti vedno zresetirajo telefon in si tega nism mogu prvoščit ker mam preveč stvari na telefonu k jih rabim vsakodnevno. In tudi če bi šlo bi čakal na xiaomi mi 12 ultra (oziroma kar kol ga bojo poimenovali zdj).
tko da overall je telefon ok, ni uuuaaauuu, je velik se kr pozna napram p30pro (sploh če uporablaš bulky case tko k jest). da bi ti pa reku ja top shit uzem ti pa ne bom ker ni tooook bolši. po pravici povedano dvomim da ko menjam čez 2-4leta telefon da kupim samsung, meni ne sede težko se ga navadim (ampak to je moja osebna izkušnja). z baterijo sm tm tm k na p30pro mogoče mal več drži zdj ampak meni je važno da zdrži čez šiht, pa ne gledam videou pa ne igram igrc, brskam pa velik, pa čekiranje fb grup v kerih sm. moja ocena 7/10 cca


Ko si že omenil Mi 12 Ultra/Pro - kaj ti je tako všeč pri tem telefonu? Ker jaz telefona še nisem menjal, bil sem ziher da bi kupil Note 20 ultro, sem raje počakal na S22 ultro, ampak sem si glede na napisano premislil. Mogoče S23 ultra, izgleda da bo to spet nek preskok.
Je pa po drugi strani res da me samo Huawei ni pustil na cedilu. Samsung se mi je pregreval, Xiaomi (trenutno F3 POCO) ima pa toliko hib, povrhu še zmrzuje ekran, da me je minil.

pecavar34 ::

Twixz je izjavil:

pecavar34 je izjavil:

Twixz je izjavil:

pecavar34 je izjavil:

minimus je izjavil:

Ali ima kdo Samsung S22 ultra?
Kakšne so izkušnje?
Je res tako v kur. kot poročajo nekateri forumi?


Povej kaj te zanima, imam 12/256. Prihajam iz Huawei-a P30Pro 8/256, s prve roke lah rečem fingerprint je podn od podna napram Huawei. Slike so tm tm, ni neke razlike, mogoče P30 dela malo bolj žive slike, S22U pa malce bolj blede, v določenih situacijah je slika boljša na P30 realnemu nekje drugje pa S22U. Night mode slike so tm tm, nism pa še veliko testiral.
Baterija ja žre jo :D sploh če si pristaš AOD, na P30 je lepo vse ne kuri baterije, če je v žepu se AOD ugasne, no na S22U tega ni. Skos je prižgan pa a je u žepu al ne, baterijo kuri kr močno. To upam da kej popraujo :).
Kvaliteta zvočnika je pomoje na P30 bolša oziroma glasnejša

Drugač težav z zaslonom nisem imel kot jih poročajo drugje, mel sem problem z hitrim scroll-om ampak to so popravili. Aja pa polnilc ki polne p30 na super charge v 1h, na s22u ne dela ga polne 2h. Čakam na nov brick da vidim če bo kej bolš ampak ja polnjenje je tud polom :P

Overall ni nek presežek napram p30 iz mojega vidika in če bi lahko še ostal na p30 bi ampak jbg more it na popravilo (kontakt za polnjenje). Verjetno če bi lahko čakal bi čakal na Xiaomi Mi 12 Pro, če bi imel pa huawei google pa ne bi bilo dvoma da bi vzel mate 50 pro

če te še kej zanima pa povej


Sj bricka nimaš zravn, maš sam USB kabl ane?
Mene bi bolj zanimalo če bojo pol kaj pokrpal te zadeve k si jih opisal. Smešno se mi zdi, da je fingerprint do k***a napram Huaweiju (čeprav sem bil lastnik Mate serij 7 let in me nikoli ni razočaral). Da o AOD being on tudi ko je v žepu niti ne začnem :D.

A po feelingu misliš da je vreden svojega denarja?


Ne bricka nimaš zravn in od Huawei p30pro polnilc polne telefon 2h, tko da sm kupu od baseus 65w polnilc in polne 1h z njihovim kablom, z original samsung kablom par minut dlje :D.
Hja jest tud upam da ga poštimajo ker če ne je zame osebno fail telefon in ne grem več na Samsung :D, tud zdj sm ugotovu da v kameri ne morš delat waterfall efekta kjer naredi blur vodo, ampak se morš igrt z pro opcijo pa odperat zaslonko pa ne vem kaj še ampak če je dnevna fotografija dobiš vn use belo ker dobi preveč svetlobe in morš dokupt neko lečo da jo daš spredi da zatemni pa pol gre. Slike meni osebno tko tko, ne morm rečt uaaaauuu :D. finger pa ne morjo pomoje glih velik popraut ker je to senzor tak, čakam zdj na folijo da jo dam čez ekran (zdj mam steklo k u telekomu ne prodajajo folij #facepalm) če bo kej bolš. Pa kle morš usakič k daš zaščito za ekran gor spet nardit kalibracijo fingerprinta, na huawei nikoli in nikdar nism rabu tega, vzameš iz škatle ga naštelaš in dela dokler prstou ne odrežeš :D.
Jest bi ostal na huawei sam me zafrkava polnjenje in ga morm dat popraut sam kaj k ti vedno zresetirajo telefon in si tega nism mogu prvoščit ker mam preveč stvari na telefonu k jih rabim vsakodnevno. In tudi če bi šlo bi čakal na xiaomi mi 12 ultra (oziroma kar kol ga bojo poimenovali zdj).
tko da overall je telefon ok, ni uuuaaauuu, je velik se kr pozna napram p30pro (sploh če uporablaš bulky case tko k jest). da bi ti pa reku ja top shit uzem ti pa ne bom ker ni tooook bolši. po pravici povedano dvomim da ko menjam čez 2-4leta telefon da kupim samsung, meni ne sede težko se ga navadim (ampak to je moja osebna izkušnja). z baterijo sm tm tm k na p30pro mogoče mal več drži zdj ampak meni je važno da zdrži čez šiht, pa ne gledam videou pa ne igram igrc, brskam pa velik, pa čekiranje fb grup v kerih sm. moja ocena 7/10 cca


Ko si že omenil Mi 12 Ultra/Pro - kaj ti je tako všeč pri tem telefonu? Ker jaz telefona še nisem menjal, bil sem ziher da bi kupil Note 20 ultro, sem raje počakal na S22 ultro, ampak sem si glede na napisano premislil. Mogoče S23 ultra, izgleda da bo to spet nek preskok.
Je pa po drugi strani res da me samo Huawei ni pustil na cedilu. Samsung se mi je pregreval, Xiaomi (trenutno F3 POCO) ima pa toliko hib, povrhu še zmrzuje ekran, da me je minil.

Hja moja ima xiaomi redmi 11 pro al kaj je že pa morm rečt da je kr kul telefon. ne vem nima nekih problemov, za xiaomi 12 ultra, je pa tko sm lani hotel 11 ultra ampak je nisi mogu dobit po dveh mescih od izida a telefon po vseh testih top zadeva sploh u fotkanju. edino težk je bil. hja ne vem no samsung ima že vrsto let po porodne težave s telefoni pa brez nekih napredkov tko da dvomim da bo s23 mel kak napredek.
Asus ROG G751JY

Twixz ::

Sem pogledal 12 PRO, rajš S22 Ultra kupim. Je pa res da 12 Ultra še pride. 12 PRO je polom od Xiaomija, vsaj za tako ceno ki jo ponujajo :D.

Zgleda bom res moral počakati na S23 :(

Bolt ::

Twixz je izjavil:

Sem pogledal 12 PRO, rajš S22 Ultra kupim. Je pa res da 12 Ultra še pride. 12 PRO je polom od Xiaomija, vsaj za tako ceno ki jo ponujajo :D.

Zgleda bom res moral počakati na S23 :(

Kaj pa misliš, da bo S23 boljši kot je sedaj S22 v primerjavi z S21?
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Twixz ::

Bolt je izjavil:

Twixz je izjavil:

Sem pogledal 12 PRO, rajš S22 Ultra kupim. Je pa res da 12 Ultra še pride. 12 PRO je polom od Xiaomija, vsaj za tako ceno ki jo ponujajo :D.

Zgleda bom res moral počakati na S23 :(

Kaj pa misliš, da bo S23 boljši kot je sedaj S22 v primerjavi z S21?


Po pravici povedano, odkar je Huawei ratal no-android sem čisto zgubljen kar se tiče telefonov.
Prej je bilo precej bolj enostavno - kupil sem Mate Pro serijo vsake 2-3 leta in sem vedel, da imam dober telefon.
Samsungi se mi nikoli niso dopadli, isto Google, One+, Xiaomi je izgledal še najbolje - govorim o razmerju cena/kvaliteta.

Nevem, saj sem tudi sam kriv ker nisem nikoli "šparal" na telefonih, zmeraj 700€+ zapravljal :D

m0LN4r ::

3DMARK



Random READ



Seq write



Pa saj ni tak slabo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

wcpapir ::

Uporabljal sem Xiaomi note 10 pro. Sprva sem bil zadovoljen, potem pa s posodobitvami in s tem ko zapolniš pomnilnik z aplikacijami, rata počasen, laga vse in kamera postane počasna s tem pa so fotografije nekvalitetne.

Omenjam ga le zato, da bo kdo razumel, da sem zadovoljen s crap telefonom, če le ta dela.

Sedaj sem kupil začasno Samsung s20 Ultra ki pa mi je kul. In tudi po tem, ko ga zafilam s podatki ne začne cel štekat. Gledam pa po novem telefonu-jbg firma kupi jaz morem izbrat.

Vsaj takle bi imel kot je s20 ultra to je min standard. In da ima možnost micro SD.

Morison ::

Twixz je izjavil:



Po pravici povedano, odkar je Huawei ratal no-android sem čisto zgubljen kar se tiče telefonov.
Prej je bilo precej bolj enostavno - kupil sem Mate Pro serijo vsake 2-3 leta in sem vedel, da imam dober telefon.
Samsungi se mi nikoli niso dopadli, isto Google, One+, Xiaomi je izgledal še najbolje - govorim o razmerju cena/kvaliteta.

Nevem, saj sem tudi sam kriv ker nisem nikoli "šparal" na telefonih, zmeraj 700€+ zapravljal :D


Še vedno imaš možnost Huaweia. Imaš sedaj P50 pro, ki je odličen telefonček, napovedujejo pa serijo Mate50, ki naj bi izšla čez kakšen mesec ali dva. Naložiš lahko gor vse google aplikacije kot so gmail, googlew maps, youtube imajo pa v svoji galeriji veliko nadomestnih aplikacij, katere so nekatere še boljše ali pa preko kateri lahko naložiš tisto kar ti paše. Mal preveč smo se navadili na tiste googlove aplikacije in sploh ne vidimo nič drugega kar je mogoče še boljše. Tako da to ni izgovor. Jaz sedaj čakam na kakšno dobro ponudbo za P50 pro, bom moji menjal P30 pro in če se ta obnese bom verjetno potem počakal Mate50 pro. Ker ta Samsung je res ratal eno veliko sranje.
Imaš pa tudi v višjem rangu Xiaomije, ki baje tudi niso slabi, posebej sedaj naj bi prišel namestnik Mi11 ultra, ki naj bi bil sploh v špici. Pri drugih znamkah pa sploh ne veš kaj boš dobil, vse skupaj ena megla. iPhoni so pa itak no way.

Bolt ::

m0LN4r je izjavil:

3DMARK



Random READ



Seq write



Pa saj ni tak slabo.


Te grafe si lahko vtakneš veš kam!;)
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

m0LN4r ::

Ja saj razumem, vazno je cim hitrejsi snapdragon mora bit, pa cim vecji geekbench score, ostalo pa ni vazno.
Zapisovanje, khm, recimo 4K/60/HDR posnetka, ali pa 30% slabsi IOPS read in random branje z diska...
To je irelevantno. Sej vem. Vazno je samo da ma 500 konjev, ne pa scim se futra te konje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Bolt ::

m0LN4r je izjavil:

Ja saj razumem, vazno je cim hitrejsi snapdragon mora bit, pa cim vecji geekbench score, ostalo pa ni vazno.
Zapisovanje, khm, recimo 4K/60/HDR posnetka, ali pa 30% slabsi IOPS read in random branje z diska...
To je irelevantno. Sej vem. Vazno je samo da ma 500 konjev, ne pa scim se futra te konje.


LOL Kdo pa lima geekbench score!
Ne, ne razumeš! Če bi razumel potem ne bi limal teh grafov. Ja očitno tebi so pomembni le geekbench scori pa da ma 500konjev v praksi pa osel. Taki kot si ti itak ne znate in nimate izkušenj kot pa samo preko teh grafov in tistega kar vidite preko youtuba. Telefona pa v živo sploh še nisi videl al pa samo v izložbi trgovine, ko te je mamica peljala kupit igrače.
Mislm drama.
Pa ni treba več odgovarjat, ker me ne zanima.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

m0LN4r ::

Tocno tak!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Ah sele sedaj vidim, da se imel napacn tab odprt.

hunter01 je izjavil:

Verjetno je tudi veliko odvisno s kakšnega telefona si naredil prehod na S22.

Članek, ki podrobno primerja oba procesorja v "istem" modelu telefona:
https://www.xda-developers.com/samsung-...

Mene je žal odvrnilo - že zaradi principa, da plačamo enako oz. več kot v ZDA ali Aziji za slabši telefon.
Npr S22 Ultra
ZDA: okrog 1200€, vzhodna Azija (malezija npr): 1100€, Evropa: 1350€
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pat_MaGroin ::

Če hočeš best of the best kamero in je budget 600 eur, Pixel 6 ali kaj drugega?

broken/link ::

pixel 6. ena bolj hvaljenih kamer na trgu na android telefonih.

Twixz ::

Morison je izjavil:

Twixz je izjavil:



Po pravici povedano, odkar je Huawei ratal no-android sem čisto zgubljen kar se tiče telefonov.
Prej je bilo precej bolj enostavno - kupil sem Mate Pro serijo vsake 2-3 leta in sem vedel, da imam dober telefon.
Samsungi se mi nikoli niso dopadli, isto Google, One+, Xiaomi je izgledal še najbolje - govorim o razmerju cena/kvaliteta.

Nevem, saj sem tudi sam kriv ker nisem nikoli "šparal" na telefonih, zmeraj 700€+ zapravljal :D


Še vedno imaš možnost Huaweia. Imaš sedaj P50 pro, ki je odličen telefonček, napovedujejo pa serijo Mate50, ki naj bi izšla čez kakšen mesec ali dva. Naložiš lahko gor vse google aplikacije kot so gmail, googlew maps, youtube imajo pa v svoji galeriji veliko nadomestnih aplikacij, katere so nekatere še boljše ali pa preko kateri lahko naložiš tisto kar ti paše. Mal preveč smo se navadili na tiste googlove aplikacije in sploh ne vidimo nič drugega kar je mogoče še boljše. Tako da to ni izgovor. Jaz sedaj čakam na kakšno dobro ponudbo za P50 pro, bom moji menjal P30 pro in če se ta obnese bom verjetno potem počakal Mate50 pro. Ker ta Samsung je res ratal eno veliko sranje.
Imaš pa tudi v višjem rangu Xiaomije, ki baje tudi niso slabi, posebej sedaj naj bi prišel namestnik Mi11 ultra, ki naj bi bil sploh v špici. Pri drugih znamkah pa sploh ne veš kaj boš dobil, vse skupaj ena megla. iPhoni so pa itak no way.


Edini Samsung, ki bi ga imel, je s Stylusom. Ostali odpadejo. Pa še to ne vem če rabim, imel sem ga enkrat 3 dni par let nazaj (kot nadomestnega iz firme) in sem ugotovil da je to zelo zelo praktična zadeva, vsaj zame. :D
Sem tudi pristaš večjih telefonov (kar tudi Mate serija je), sinu sem podaril Mate 20 PRO (zadnji Huawei, ki sem ga imel) ko sem prešaltal na Xiaomi. Tu pa tam mi ga da za probat, neverjetno kaka razlika, pa to govorim v prid Huaweija :)

Sicer pa res nisem razmišljal o tem, bivši sodelavec je mel neko verzijo Huaweija, ki ni imela več Googlovih aplikacij in je rabil precej dolgo časa, da se je navadil (najraje bi ga pomoje takoj vrgel stran). Jaz, kot nek laik pa ne vem, niti se nisem spuščal v to, kaj vse lahko na Huaweiju imaš naloženo (govorim o tanovih) in kaj ne. Mogoče mi pa lahko kdo to razloži tukaj, prosim?

OK.d ::

Od 11. minute.
LPOK.d

Twixz ::

OK.d je izjavil:

Od 11. minute.


Mnja, makes sense, hvala za tole!
Je pa lepo zaključil. "Ni tko kot ponavadi" :D

Morison ::

Imaš Tudi Honor brand, ki je bil včasih pod Huawei in se počasi skozi bolj uveljavlja. Ima GooglePlay.
Recimo Honor Magic4 pro je kr flagship killer.
https://www.gsmarena.com/honor_magic4_p...

strumf666 ::

Kolega išče telefon, nekaj v stilu poco f3:
https://www.mobileshop.eu/si/xiaomi/mob...
Alternative, predlogi,..?
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

ZveeZ ::

klinker ::

Ima kdo A52S. Zanimajo me kamera in avtonomija

Motion ::

Imam jst. Kamera super, za to ceno aparata (cca 300e), je najboljša kar sem lahko dobil. Ko sm kupoval in primerjal z xiaomiji predvsem z Mi 11 in mi 11 lite so bile slike neprimerno boljše. Super slike še posebi v slabši svetlobi.
Avtonomija zame je dobra. Polnim ga na cca 2 dni. Sam to je težko ocenit.

klinker ::

Tnx
Kaj pa video v slabsi svetlobi? Ker bivsi Note 8 je mel super fotkic, tudi video je bil ok, le v slabsi svetlobi je bil pa video zmazek. Zdaj imam sicer 13 pro max in so tako slike, kot video tudi v slabsi svetlobi super, a me dolocene zadeve nervirajo na tem iOSu, tako da gre zeni. Sem sicer hotu nabavit S22 Ultra, a ima spet te zaobljene robove, ki sem prve sesu na Note 8, S22 mi je pa brezveze tolko placevat ce ni se S-pena, ker ne potrebujem nekega hudega chipseta in se mi ta A52s zdi kr soliden, sploh ker je res poceni, kamero bi pa vseeno imel ok in zdaj kolebam med A52s ter S22+
««
74 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633200531 (3182) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021615 (2584) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810342 (8089) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798908 (56787) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315897 (14121) boris82

Več podobnih tem