» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
62 / 91
»»

Runnagain ::

Šanso imam dobit ali Samsung S20 FE (Exynos 4G varianta) ali pa Oneplus Nord.

Katerega bi izbrali na mojem mestu? Pros and cons?

Hvala za info, Runnagain!!

VeganCyclist ::

Sam sem prejsni tedn vzel s21 ultra. Ne dela android avto (skor noben avto, forumi so polni nejevoljnih uporabnikov), samsung Dex brezzicno (in to s samsung m5 smart monitorjem) ima pol sekunde laga, fingerprint senzor je hit or miss in stvar se blazno pocas polne al pa sploh ne, ce jo uporablas med samim polnjenjem. Preden ga prklucm na charger, moram zapret vse aplikacije, sele potem se polne. Ne mislim se kregat s fanboyi, sam postam v vednost. Men je po pravic povedan mal zal da sem ga vzel.

Morison ::

VeganCyclist je izjavil:

Sam sem prejsni tedn vzel s21 ultra. Ne dela android avto (skor noben avto, forumi so polni nejevoljnih uporabnikov), samsung Dex brezzicno (in to s samsung m5 smart monitorjem) ima pol sekunde laga, fingerprint senzor je hit or miss in stvar se blazno pocas polne al pa sploh ne, ce jo uporablas med samim polnjenjem. Preden ga prklucm na charger, moram zapret vse aplikacije, sele potem se polne. Ne mislim se kregat s fanboyi, sam postam v vednost. Men je po pravic povedan mal zal da sem ga vzel.

Nesi nazaj, ker je s tvojim telefonom nekaj narobe.

DirkDiggler ::

Pozdravljeni,

v kratkem imam namen zamenjati mobilni telefon za ceno okoli 400€.
Sem gledal za naslednje telefone:
-Pixel 4a
-Samsung A52 4G
-Iphone SE2

Trenutno se nagibam k Samsungu. Bil bi vesel še kakšnega mnenja.

Lp

VeganCyclist ::

Morison je izjavil:

VeganCyclist je izjavil:

Sam sem prejsni tedn vzel s21 ultra. Ne dela android avto (skor noben avto, forumi so polni nejevoljnih uporabnikov), samsung Dex brezzicno (in to s samsung m5 smart monitorjem) ima pol sekunde laga, fingerprint senzor je hit or miss in stvar se blazno pocas polne al pa sploh ne, ce jo uporablas med samim polnjenjem. Preden ga prklucm na charger, moram zapret vse aplikacije, sele potem se polne. Ne mislim se kregat s fanboyi, sam postam v vednost. Men je po pravic povedan mal zal da sem ga vzel.

Nesi nazaj, ker je s tvojim telefonom nekaj narobe.


Samo povem, da sem Dex nekako na tričetrt zrihtal. Vsaj miška dela kokr tok tekoče. Tipkovnica sicer malce zamuja, ampak naj bo. WIFI povezava je sicer direktno iz telefona v zaslon. Razdalja kakih 30cm. Žično delo uredu. Miš in tipkovnica sta Logitech K380 in M350.

Buddah ::

@Runnagain

S20 FE je za rang boljši telefon tako, da bi se sam v tvojem primeru nagibal tja. Če si želiš Oxygen OS (Oneplus) raje poglej njihove telefone s top tier procesorji (Snapdragon 8xx). V začetku aprila si 8t 8/128gb prek Banggood-a dobil za 420e.

zmelkoow ::

LP!
Si malo sposojam temo; gre za telefon Samsung A32; kako je z DUAL sim. Ali je možno linkati en google account na prvi SIM in drugi account na dugi SIM? Oziroma kako preferirati SIM glede na stik v telefonu (za izhodne klice)?
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmelkoow ()

Runnagain ::

Buddah je izjavil:

@Runnagain

S20 FE je za rang boljši telefon tako, da bi se sam v tvojem primeru nagibal tja. Če si želiš Oxygen OS (Oneplus) raje poglej njihove telefone s top tier procesorji (Snapdragon 8xx). V začetku aprila si 8t 8/128gb prek Banggood-a dobil za 420e.


@Buddah

hvala za info...se mi je zdelo, da je temu tako. Edino kar me pri S20 FE skrbi tale Exynos 990, ki zna povzročat preglavice (segrevanje, battery drain...). Boš še malo raziskal, pa da vidimo...menda naj bi bilo z zadnjim SW-jem boljše.

TheBlueOne ::

Xiaomi MI 11 se pojavlja na amazon.de, je pa bil vceraj 700€.

broken/link ::

delete.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Buddah ::

@Runnagain

pomislek glede Exynos je na mestu. Lahko dobiš Snapdragon varianto? Kupuješ prek operaterja ali nekje na spletu?

jero_no1 ::

zmelkoow je izjavil:

LP!
Si malo sposojam temo; gre za telefon Samsung A32; kako je z DUAL sim. Ali je možno linkati en google account na prvi SIM in drugi account na dugi SIM? Oziroma kako preferirati SIM glede na stik v telefonu (za izhodne klice)?
Hvala


Da se za vsak stik posebej na roke nastavit, s katero SIM se ga kliče, ampak verjetno to ni najboljša rešitev.

tornjak982 ::

Kje se najbolj splača kupt telefon

mtosev ::

V tuniji. Amazon, ebay, AliExpress...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

m0LN4r ::

Malo pomoci bi rabil, kaj so po vasem mnenja za in proti pri
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
vs.
Xiaomi Poco X3 Pro

?

Tnx
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Egidij88 ::

120hz ekran, boljsi proc, eno leto novejsi, tu ni debate. X3 Pro.

Morientes ::

tornjak982 je izjavil:

Kje se najbolj splača kupt telefon


Za kitajske znamke mogoče kak Banggood, Gearbest, Aliexpress.
Za ostale, pa kak Amazon, Ebay, Mobileshop, Electronic4you, Mediamarkt...

d4vid ::

Kaj se priporoča za nezahtevnega uporabnika, ki uporablja telefon največ za klice ter malo za brskanje po spletu, facebook in gmail.
Trenutno je v uporabi lumia 650, ki pa je, od kar je MS ugasnil podporo za WP, obtežilnik za papir, ko hočeš kaj več od klicev.

Išče se telefon, ki bo zdržal 4-5 let, cena seveda čim manjša.
Poco M3 bi bil OK za omenjene zahteve?

mtosev ::

Do kolk $$$ napiši.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

d4vid ::

Max 200, raje kaj manj.

leeon ::

https://m.banggood.com/POCO-X3-Pro-Glob...

za cca 30/40 eur manj dobis navadno, ne pro, verzijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leeon ()

Meiniken ::

Če se ne gre, da bi šparal na telefonu je poco x3 solidna izbira za vsakega (le malce težji je v primerjavi z večino telefonov), ki ni pripravljen dat levo in desno modo za telefon.

Če pa se gre, da se čimbolj "prišpara" je pa M3 tud fajna izbira.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

m0LN4r ::

Po dolgem in pocez, sem na nemskem ebayu potem le narocil M3 Pro z kodo paukenschlang, torej 229evrov pride.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

igor0203 ::

Za zeno kupujem nov telefon, pogoj je da telefon ni prevelik oz. priblizno velik kot Huawei P20 Pro ter da ima dobro kamero. Budget je tam nekje 400-500eur. Kaj bi priporocali? Pixel 4a?

Meiniken ::

Huawei P20 Pro - 155 x 73.9 x 7.8 mm (6.10 x 2.91 x 0.31 in)
Google Pixel 4a - 144 x 69.4 x 8.2 mm (5.67 x 2.73 x 0.32 in)

Pixel je celo manjši od p20 pro. Se pa zelo hvali kamera. Je res ena boljših (sploh v tem cenovnem rangu).
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Vedran ::

Kateri Samsung-om telefon v A razredu bi mi priporočili za uporabo kod drugi telefon, uporabljal bi se kot avto telefon, za klice, navigacijo, predvajanje glasbe, YouTube, Netflix, HBO?

Premišljujem se med štirimi modeli:
A31 - 180€, A32 - 250€, A51 - 250€ in A52 - 340€.

Najbolj me mika A32 ker je nov, pride s Androd 11, Samsung zagotavlja posodobitve do Android 14, toda skrbi me ker je procesor čist malo hitrejši kot v A31, počasnejši pa je od A51. Pač rad imam redno posodobljene naprave.

Kaj bi vi priporočili? Ali imate kake izkušnje s temi štirimi telefoni? Kateri je po vaše mnjenju best buy?

kanarin ::

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - za 250 € :)

Dvomim, da ima kdo tu izkušnje z vsemi 4 modeli, imaš pa na webu ogromno informacij in primerjav - če želiš natančno vedeti kakšne so razlike med modeli. Na koncu pa se boš moral sam odločit kaj tebi osebno več pomeni. Seveda pa ne škodi če imaš možnost telefone kjer tudi v živo videti in rokovati z njimi - meni to (dizajn, ergonomija, kvaliteta materialov) še zdalec ni nepomemben vidik pri izbiri. Sestra je recimo pred kratkim kupila A41 (za 200 €) in ko se ga videl v živo sem se recimo zgrozil nad ohišjem oz konkretno nad fizičnimi tipkami - vse skupaj mi je delovalo nekako ceneno oz kot da je iz nekih drugih časov...v glavnem zame nesprejemljivo. Tako da... samo specifikacije na papirju (webu) niso vse.

rini ::

Vedran je izjavil:

Kateri Samsung-om telefon v A razredu bi mi priporočili za uporabo kod drugi telefon, uporabljal bi se kot avto telefon, za klice, navigacijo, predvajanje glasbe, YouTube, Netflix, HBO?

Premišljujem se med štirimi modeli:
A31 - 180€, A32 - 250€, A51 - 250€ in A52 - 340€.

Najbolj me mika A32 ker je nov, pride s Androd 11, Samsung zagotavlja posodobitve do Android 14, toda skrbi me ker je procesor čist malo hitrejši kot v A31, počasnejši pa je od A51. Pač rad imam redno posodobljene naprave.

Kaj bi vi priporočili? Ali imate kake izkušnje s temi štirimi telefoni? Kateri je po vaše mnjenju best buy?


Predlagam a52 4g, ki ga lahko ujameš na bolhi original zapaliranega z slo računom za 280 eur. Imaš garantirano 4 leta miru s posodobitvami.

Kitajčkov bi se izogibal, ker toliko različnih modelov naštancajo v letu, da veliko obstoječih uporabnikov opozarja na (ne)posodobitve.

kanarin ::

Pa kaj toliko palamudite s temi posodobitvami - kot da telefon brez tega ne dela več al kaj ? Dejstvo je, da folk v povprečju menja telefon na 2 leti, vsaj toliko časa pa tudi kitajci zagotavljajo posodobitve. Kdor pa rabi vsaj 5 let posodobitev pa naj si pač nabavi iPhone.

MrStein ::

- novi fičrji
- varnostne luknje
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ramon ::

Hipotetično vprašanje entuziasta: ker sta ceni dveh telefonov zelo blizu, katerega bi bilo bolje vzeti?
Poco M3 : OnePlus Nord N100
Procesor je tam tam
Cena je v prid M3
Baterija je v prid M3
Zaslon ?
Ekosistem je mogoče v prid N100?
V prid M3 je tudi, da je veliko testov in testiranj...
Kakšno mnenje?

Morison ::

MrStein je izjavil:


- novi fičrji
- varnostne luknje

- novi fičrji - nove težave
- varnostne luknje - nove luknje
ponavadi je z vsako posodobitve še slabše kot je bilo. Spreminjajo in odstranijo tisto, kar je prej delovalo.

MrStein ::

Nove težave namesto starih. ;-)

Enim so nove funkcije dobrodošle.
Pa se zastonj jih dobiš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

adinfinito ::

Pozdravljeni,

pred kakim letom si je oče nabavil https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-note...
Sedaj mu je telefon padel in se je razbil telefon. Tokrat želi, da več denarja in najti nekaj boljšega.
Gledal sem sicer tudi: https://www.techradar.com/best/best-rug..., ampak bi prosil za mnenje.

Hvala in lep dan,

Egidij88 ::

Kaj pa je telefonu falilo, dokler ga ni razbil?

kanarin ::

Kaj točno pa zate pomeni.."boljši" ? A samo to, da če ga zalučaš na tla da se ne razbije ?

tikitoki ::

adinfinito je izjavil:

Pozdravljeni,

pred kakim letom si je oče nabavil https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-note...
Sedaj mu je telefon padel in se je razbil telefon. Tokrat želi, da več denarja in najti nekaj boljšega.
Gledal sem sicer tudi: https://www.techradar.com/best/best-rug..., ampak bi prosil za mnenje.

Hvala in lep dan,


Nej kupi kvaliteten ovitek.

adinfinito ::

Egidij88 je izjavil:

Kaj pa je telefonu falilo, dokler ga ni razbil?


Telefon je bil drugače čist ok. Koliko vidim več ni v prodaji. Imel je nek ovitek sicer.

kanarin ::

Ne drži, ta model je še vedno v prodaji, tudi pri nas (poglej malo boljše v MiShop trgovini - resda samo 128GB model in po precej zasoljeni ceni). Recimo na Bangood dobiš 64 GB model že za smešnih 124 €. 9s in navadni Redmi Note 9 sta trenutno tam res odlična deala.

Malo višje imaš novejši Redmi Note 10, še nekaj višje pa Redmi Note 10 Pro. Če gledamo ostale modele je s RN10p dokaj primerljiv Samsung A52 - pri slednjem je prednost, da ima na kameri OIS. Vsi ti modeli imajo AMOLED zaslon (medtem kot Redmi Note 9 serija ima LCD).

Modelov (še posebej v tem low-midrange segmentu) je sicer toliko, da brez natančnega inputa je precej težko kar na pamet nekaj svetovati. Vsak kupec ima neka svoja pričakovanja in potrebe, od tega pa je odvisno kateri model je najprimernejši zanj.

aborko ::

Ja RN9s je super telefon, sploh če vzameš 6/128GB, baterija zdrži nenormalno dolgo - varčen 8 nm cpu, kamera je konkretno izboljšana z gcam, še macro kamera ima AF, kar je redko v tem cenovnem razredu.

m0LN4r ::

Jaz bi pri cenejsih Xiaomi radi opozoril, da telefoni nimajo AMOLED, kot ima to samsung.
Po ca. 5 letih SAMOLED moram rect, da je razlika omembe vredna, ko se navadis.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

adinfinito ::

kanarin je izjavil:


Malo višje imaš novejši Redmi Note 10, še nekaj višje pa Redmi Note 10 Pro. Če gledamo ostale modele je s RN10p dokaj primerljiv Samsung A52 - pri slednjem je prednost, da ima na kameri OIS. Vsi ti modeli imajo AMOLED zaslon (medtem kot Redmi Note 9 serija ima LCD).
.


Hvala za namig, verjetno bo vzel Samsung A52. Sicer sodeč po GSMArena reviewju:

Cons
You get a basic 15W charger in the box even though 25W charging is supported.
You can get much faster chipsets than the Snapdragon 720G at this price point.
Color consistency in photos across the ultrawide and main cameras needs some work, so does 1080p video capture.

ressurection ::

Samsungi A serije majo švoh kvaliteto če mene vprašaš (vsaj pretekle variante). Moreš vzet usaj kako S al note serijo ali pa kak drug brand kot je naprimer telefon xiaomi mi10t pro za 380€ iz ceneje.si + še snapdragon 865 dobiš pa vredu kamero. Vredu je recimo tudi pixel 4a, op 8t, poco f3, sony 5ii al pa kj podobnega.

x3 pro zbije v specsih rn9 pro k nč še bolši je pa kak poco f3.

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Ne vem kaj ti smatraš za "švoh kvaliteto" oz kakšne kriterije imaš. Sam sem imel recimo res dobro izkušnjo s Samsung A5 2016. Seveda je z leti vidno opešal oz ga je napredek povsem povozil (performanse,kamera), ampak kot nov je bil pa super telefonček (build quality, AMOLED zaslon, idealna velikost/teža). Res pa nato v tem rangu nisem več našel primerne izbire pri Samsungu, tako da sem prešel na Xiaomi (Mi9T Pro). Zdaj pa vem za veliko virov, ki res hvalijo ta nov A52, ki je overall res dober oz predvsem uravnotežen telefon. Pri Xiaomijih je pač tako da imaš "miljon" modelov, vsak v nečem blesti (če ne drugo pa vsaj v nizki oz zelo konkurenčni ceni), v nečem drugem pač ne. Pač neizbežni (glede na postavljeno ceno) kompromisi , ker vsak model cilja na malo drugačnega kupca in njegove drugačne potrebe in prioritete. Ali Xiaomi v tem pretirava ? Z vidika povprečnega uporabnika verjetno da - saj je v stalni hiperprodukciji novih in "novih" (tudi zelo) podobnih modelov hitro precej zmeden. Vsak pač nima ne volje ne časa temu slediti , se poglabljat v vse detajle in iskat razlike med posameznimi modeli. Poleg tega pa pri nas še vedno velja, da te veliko ljudi (predvsem starejše generacije) še vedno samo debelo pogleda ko poveš da imaš "Šaomi" telefon (češ kaj za vraga je to ena znamka, pogosto celo "nikoli slišal"). Samsunge pa seveda pozna praktično vsak. In (posledično) dejstvo je tudi, da rabljeni Samsungi ceno držijo bistveno bolje kot "neki" kitajski telefoni.

Ki99 ::

Pozdravljeni vsi skupaj. Zadnji mesec po internetu iščem nov telefon. Gledal sem Xiaomi Redmia 10 Pro, ki za svoj denar res ponuja veliko. Vendar je ta hip realno nedobavljiv, jaz pa bi telefon imel kmalu doma. Nato sem gledal Xiaomi MI 10T Pro, vendar nikjer ni nobenega popusta, tako da telefon predrag. Nato pa sem našel malo bolj "noname" telefon Realme 8 Pro. Telefon se dobi že za 260€. Ima kdo z njim kakšne izkušnje? Je to velik riziko ali je to čisto ok telefon? Hvala za nasvet

DownPurr ::

Ne vem kaj vsi na te Kitajce želijo... stvari so tok porazne, ajde prišparaš tistih 100€ a čez mesec + ti začnejo vsiljevat svoje reklame (razni kitajski produkti itd res bedno - punca je svojo uro zaradi tega prodala)
Jaz sem svojo familjo letos spravil na A72 telefone, edino kar me pri samsungih moti je njihov ogromen format (gre na živce očetu in materi ki sta 70 ter 60 po drugi strani pa uživata ker font sporočil lahko povečaš x5 pa še vedno maš kratko sporočilo na zaslonu)
Kamere majo pa top, bolj spedenan ko pa note 9 (flagship izpred 3 let, moj dayly driver)

kanarin ::

Mogoče zato ker za majhen denar ponujajo res veliko - v določenih primerih celo dosti več od (cenovno primerljive) konkurence ? Govorim vsaj za Xiaomi - povejte recimo prave alternative v rangu 100-200€. Nasprotniki se (ker nimate dobrih argumentov) na veliko obešate na neke "reklame" pa "bloatware" - mene recimo osebno to sploh ne moti oz sploh ne opazim. Ker so stvari "tok porazne" recimo Xioami že počasi dohiteva Apple po globalni prodajai. Pač vsak naj se odloča in kupuje po svoji presoji, ne rabi drugim prat možganov.

pobcc ::

Pozdrav, sicer sem že malo bral temo, vendar mogoče bo kdo znal še bolj konkretno odgovort. Iščem telefon za boljšo polovico tam v rangu 400 - 500€. Je pa najbolj pomemben fotoaparat, ostale zadeve niti niso tako pomembne.
Mogoče Samsung Galaxy S20 FE, ki se še dobi ?

Meiniken ::

Sej a katera aktualna firma ni iz kitajske danes? Razen samsung, apple (te so tko liga zase) pa google. Okej, nekje je še na strani motorola ampak mam občutek, da jih ljudje še povohat nočejo.


Osebno sem glede telefona bil zbirčen, ker ga kupujem na dolgi rok in na neki točki ne bo več podpore. Takrat plopneš (moraš gledat da ima snapdragon procesor) gor nek custom rom pa je problem rešen. Al pa še prej če te kakšne stvari tko zelo motijo.


@pobcc Za dobro kamero si poglej Pixel 4a.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

m0LN4r ::

kanarin je izjavil:

Mogoče zato ker za majhen denar ponujajo res veliko - v določenih primerih celo dosti več od (cenovno primerljive) konkurence ? Govorim vsaj za Xiaomi - povejte recimo prave alternative v rangu 100-200€. Nasprotniki se (ker nimate dobrih argumentov) na veliko obešate na neke "reklame" pa "bloatware" - mene recimo osebno to sploh ne moti oz sploh ne opazim. Ker so stvari "tok porazne" recimo Xioami že počasi dohiteva Apple po globalni prodajai. Pač vsak naj se odloča in kupuje po svoji presoji, ne rabi drugim prat možganov.
Poznam sceno in vecina teh, ki kupuje to kar si napisal, torej saomije med 100-200 eur, niso niti najmanj zahtevni uporabniki, njim je vse dobro oz. se sprijaznijo in nimajo tako dolgo te telefone.
Tisti, ki pa, pa jamrajo, da joj to mi ne dela, moral bi menjat, dej nared ti sliko, ker je moj za kurac.

Ampak AMOLED, je nek standard. Kdor to ne ceni, mu je itak vseeno kaj za telefona si kupuje.

Sam uporabljam zdaj 3 istocasno:
A5 2017 - za izkljucno privat pretezno chat ze 3 leta in kot rezervni.
Telefon opravi vse stvari brez problema, razen kaksne special aplikacije kot je Adobe Rush ne sfolga.
Note10 - Leto pa pol privat/sluzbeno, navadil sem se, da dejansko uporabljan Spen za zapiske in ko kaj urejam v kaksnem dokumentu, mailu, je to 100x boljse, kot s prstom tam neki sarat.
Fold 2 pol leta - Sluzbeno/privat najprej bil zelo proti temu ceglu, ampak baterija zdrzi nenormalno dolgo, zvocniki so nenormalno dobri in zaradi velikega displaya, ga zelo veliko uporabljam za delo, branje pdfov, mailov, odpisovanja. In zelo hitro se da z njim tipkat, ko ga imas v obeh rokah.
Za uporabo v eni roki ni primeren. Tam prevladuje Note10.
Kolega je pa po dolgem razmiljanju iz neke high end kitajca, presaltal na s20ultra. Je prezadovoljen, kaj vse lahk pocnes s to stvarjo.

Imam 12,5" Ultrabook, na katerem se odkar imam Fold 2z boljkone nabira prah.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
««
62 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543193190 (7126) RockyS
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021530 (2499) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810278 (8025) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798601 (56480) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315827 (14051) boris82

Več podobnih tem