» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
24 / 91
»»

Rias Gremory ::

Mja saj vem.
Kako sovražim telefone.

Verjetno ob priliki naložim Win 10 (piše da podpira), hvala za informacijo.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Anney ::

Bolje kot, da se jeziš z robotkom in 1GB rama. :) Vse ostalo in vprašanja za WP najdeš tukaj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Rias Gremory ::

Hvala.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

hokuto ::

Kateri bi bil najcenejši smiseln android telefon za nezahtevnega uporabnika, ki načeloma uporablja telefon le po potrebi, ne za zabavo? Poleg jasno klicev in sms, uporaba torej web (informacije, rezervacije ipd), whatsapp, email itd. Ni zame, jaz sem predlagal WP, ki imo v spodnjem cenovnem rangu nudi več za isto ceno, ampak se ne pusti prepričat in hoče android. S smiseln mislim tak, da ne bo frustrirajoč pri uporabi. Hvala
doke!

Dosan ::

Poglej Sony Xperia XA. Pri telekomu je ~120€ s 24 mesečeno vezavo, 2GB/16GB, kar je kar nekako minimum za nezahtevnega uporabnika, ki ne želi vržt telefona ob zid pri normalni uporabi. Nima blota kot Samsung, tako LG kot Samsung pa se mi zdi, da nimata res nič primerljivega v tem cenovnem segmentu in da bi bilo kvalitetno/vsaj napol uporabno.

Neon87 ::

Potrebujem nov smartphone. Nekako se odločam med Huawei P10 in Samsung Galaxy S7, morda LG G6,..

Kaj priporočate v tem trenutku?

tomaz- ::

P10

SumTingWong ::

Vsak ima svoje prednosti. Kaj ti na mobitelu najvec pomeni?

Jaz glasujem za S7. Overall killer phone.

next3steps ::

Nekako so vsi tu-tu. P10, če hočeš najnovejše. Če ga razbiješ v prvih treh mesecih, ne bo panike, Huawei časti nov ekrančič.

gusto ::

Kolega me sprašuje za Android telefon v prosti prodaji do max 150EUR. Kaj se dobi za ta denar v Sloveniji, kaj v tujini?

Mnenje o Huawei Y6 II Compact?

PS: Velikost ekrana 5.0" - 5.5", pa Huawei z zgornjega linka ima Android 6.0, je napaka na Hoferjevi strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

feryz ::

SumTingWong je izjavil:

Vsak ima svoje prednosti. Kaj ti na mobitelu najvec pomeni?
Jaz glasujem za S7. Overall killer phone.
Zakaj S7!? Valjda S8. Celo stopnico višje.
Čeprav se zdi, da se ne da več stvari izboljšati, Korejci dokazujejo drugače.

Dimnik ::

feryz je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Vsak ima svoje prednosti. Kaj ti na mobitelu najvec pomeni?
Jaz glasujem za S7. Overall killer phone.
Zakaj S7!? Valjda S8. Celo stopnico višje.
Čeprav se zdi, da se ne da več stvari izboljšati, Korejci dokazujejo drugače.


Kaj pa je potem tako dobrega na s7, da se nebi dalo izboljšati???

SumTingWong ::

Razlika v ceni med S7 in S8 je okoli 300 €. Odvisno kje kupiš. Predvidevam, da je Neon spraševal za ~500 € rang. Čeprav G6 je že višje ...

Huawei P10 ima probleme z flashom (http://www.androidcentral.com/huawei-ce...

Samsung S7 ima probleme z baterijo (mislim, da je to največji problem S7ice - vseeno menim, da čez dan bi morala zdržati). Ostalo je top notch.

LG G6 ima probleme z velikostjo ekrana. Ni še veliko aplikacij za 18:9 screen ration. Je pa zelo lep in močan telefon. Mislim, da so tudi na G6 poročali o slabi bateriji.

S7 > G6 > P10, moje mnenje.

okidoki ::

Fantje, ali ima kdo izkušnje s spodnjimi telefoni in mi pomaga pri odločitvi. Kaj bi vi imeli.
- Samsung Galaxy Core Prime VE
- Samsung Galaxy Grand Prime VE
- Samusung Galaxy A3 2016
- Samsung Galaxy Xcover 3 VE
- HTC Desire 825
- Huawei P9 lite Dual SIM
- Huawei P9
Hvala za prijazen odziv.

scipascapa ::

med temi p9 ali p9 lite.

vilonja ::

Ali p10 lite ni opcija?

Ergo ::

okidoki je izjavil:

Fantje, ali ima kdo izkušnje s spodnjimi telefoni in mi pomaga pri odločitvi. Kaj bi vi imeli.
- Samsung Galaxy Core Prime VE
- Samsung Galaxy Grand Prime VE
- Samusung Galaxy A3 2016
- Samsung Galaxy Xcover 3 VE
- HTC Desire 825
- Huawei P9 lite Dual SIM
- Huawei P9
Hvala za prijazen odziv.

Od teh je najboljši p9. Hiter procesor in dobra kamera. Bil je tudi zelo visoko ocenjen na večih straneh ko je prišel na trg.

jero_no1 ::

Kupujem telefon na prostem trgu - cena okol 250€.
Kaj bi se splačalo vzet - mora biti nov z garancijo pri slo uvozniku:
Xiaomi Redmi Note 4 Pro
Huawei P9 Lite ali P10 Lite
Huawei Honor 6X
Samsung A5 2016
-ali še kakšen drug predlog.

Naj ima 3GB RAMa, FullHD zaslon raje 5,2" kot 5,5".
Dobrodošel tudi kakšen predlog, kje sploh kupiti - gledal sem mobisvet.eu in Kommdata.
Ali se morda še najde kakšen junak, ki podaljša naročnino pri operaterju in ne rabi telefona, da mu jaz dam 50€ več kot bo on plačal za telefon.

scipascapa ::

A5 črtaj takoj....P10 lite je bomba....cca 280€

PrimoZ_ ::

Samsung Galaxy S7 ali OnePlus 3T ? Lahko tudi kako tretjo alternativo.

S7 mi je načeloma všče, sem pa slišal nekaj kritik na baterijo.
OnePlus 3T ima kolega in zgleda super in je z njim zadovolen, me pa malo skrbi za potencialni servis.

Sedaj imam HTC one m7, ki mi dela 4 leta že in baterija še vedno drži cel dan.

jero_no1 ::

scipascapa je izjavil:

A5 črtaj takoj....P10 lite je bomba....cca 280€


Hvala.

Potem je tole OK ponudba?

Ergo ::

ponudba je čisto vredu ampak mislim da je celo na mimovrste celo par evrov cenejši.

jero_no1 ::

Pa je res, hvala!

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

PeterGriffin ::

pozdravljeni, sem sicer to vprašanje že postavil danes, vendar v drugi temi. Kateri telefon za max 300€. Nekako sem se najbolj nagibal k Moto G5 plus(na amazonu za cca 260€), vendar me sedaj bega Honor 6x(znižan na 200€+dostava verjetno), v igri sta pa še P10 lite in Samsung A5 2017(ta je 300€). Fotru smo kupili moto G4 play in je ok, zato se nekako nagibam k G5-ki.
-moto g5 plus
-honor 6x
-huawei p10 lite
-samsung a5 2017
Ali ima kdo izkušnje s kakšnim oz nasvet katerega izbrati in zakaj?

SumTingWong ::

Kar sem jaz gledal v rangu do 300€ zase, bi izbral prioritetno G5 Plus, nato A5 2017. Pogledal sem tudi veliko reviewov za omenjena telefona in z G5 Plus nimaš za sfalit. Dobra baterija, FullHD, 3/32GB, varčen procesor, kamera tudi ni švoh (selfie za moje pojme je), Android O bo skoraj 100% prišel še letos na ta telefon.

Ergo ::

Veliko jih tudi hvali p10 lite tako da tudi ta ni napačen telefon.

PrimoZ_ ::

PrimoZ_ je izjavil:

Samsung Galaxy S7 ali OnePlus 3T ? Lahko tudi kako tretjo alternativo.

S7 mi je načeloma všče, sem pa slišal nekaj kritik na baterijo.
OnePlus 3T ima kolega in zgleda super in je z njim zadovolen, me pa malo skrbi za potencialni servis.

Sedaj imam HTC one m7, ki mi dela 4 leta že in baterija še vedno drži cel dan.


Kaka mnenja ?

SumTingWong ::

Osebna stejejo? OnePlus 3T. Bi ga tudi sam vzel, pa ne morem na obroke, kot S7.
Pocakaj mogoce se do 20.6. da vidis kaj ponuja OnePlus 5 in za koliko.

Kamera je v prid S7, vse ostalo bi raje vzel OP3T.

Excavator ::

Trenutno imam RN3 Pro, z njim sem zadovoljen a po menjavi lcd-ja mi vcasih ne dela touch in spodnji gumbi.
Kaj bi dobil tako v rangu 400-500e max?
Zahtevam fingerprint sensor, večjo baterijo, da drži okoli cel dan heavy usage ter flawless uporaba kar nekaj brez crashanja programov, zatikanju ze po enem mesecu. Z zdajšnjim sem zelo zadovoljen, zmoti me le, da kljub bateriji "4000" mAh drži bolj kot ne samo nekaj ur močne uporabe in to, da ne lovi glavne 4G frekvence.

matobeli ::

Baterija je kar realnih 4000mAh, omisli si powerbank, ker noben telefon ne bo bistveno boljši.

SumTingWong ::

Lenovo P2?

vaščan ::

Kaj pravite na tesla 6.2 big bang ga ima za 150eur. Moja mati ga je zadnjič kupila sem se igral z njim ene 5minut toliko, da sem probal na domači mreži pognat ene par 1080p filmov delalo je brez problema x265 kot x264. Ujel je tudi 5ghz wifi ter naredil sem nekaj slikic. Hec je ker v življenju še nisem imel smartphona in se res ne spoznam.
Predvsem bi ga kupil zaradi gps ko grem s kolesom ali peš aplikacije kot strava in sports tracker bi gnal ter kakšno slikico za naredit. Ubistvu je bolj važno, da je solidno nareje,n da nebo koj crknilo ko grem gorsko kolesarit. In res nebi dajal več kot 200eur za telefon to je tista skrajna meja.

Jazzie ::

PeterGriffin je izjavil:

pozdravljeni, sem sicer to vprašanje že postavil danes, vendar v drugi temi. Kateri telefon za max 300€. Nekako sem se najbolj nagibal k Moto G5 plus(na amazonu za cca 260€), vendar me sedaj bega Honor 6x(znižan na 200€+dostava verjetno), v igri sta pa še P10 lite in Samsung A5 2017(ta je 300€). Fotru smo kupili moto G4 play in je ok, zato se nekako nagibam k G5-ki.
-moto g5 plus
-honor 6x
-huawei p10 lite
-samsung a5 2017
Ali ima kdo izkušnje s kakšnim oz nasvet katerega izbrati in zakaj?

Živjo,

si že kaj preizkusil? Sama kupujem nekaj v podobnem cenovnem rangu ... Pomemben mi je dober fotoaparat in v redu baterija, pa da ima telefon dovolj prostora (če je razširljiv s SD kartico, toliko bolje).

polde66 ::

https://www.amazon.de/Lenovo-Smartphone...
tole sem vzel zase, hči ga tudi ima, žena pa Motorolo G4 play. Za nezahtevne uporabnike je top. K6 pa sploh. Baterija pri K6 komot zdrži 2 dni. slaba lastnost je da baterija ni zamenljiva, dočim na Moto G4 play in G5 je. Kar mi je všeč pri lenovotih da je inštaliran zelo osnovni Android. MIUI mi nekako ne leži, dodatna šara na telefonih pa tudi ne. Sicer o kakšnih nadgradnjah na Android 7 še ni nič na vidiku, vendar ko mi bo ..... bom poflešal drug rom - če bo treba.
polde

Jazzie ::

Kot gledam, so trenutno v tem cenovnem rangu naslednji telefoni:
Huewai P10 Lite
Honor 7 Lite
Xiaomi Redmi Note 4X
Lenovo Moto G4
Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy J5
HTC Desire 10

Mnenja?
Modeli, kot so Huawei P10, Huawei Mate 9, Google Pixel in OnePlus 4 so pa zelo dragi. :/

Buco_daMAN ::

https://www.amazon.de/Honor-Smartphone-...

Honor 8 za 300€ je best buy do 300€

spelardota ::

izbris

Zgodovina sprememb…

Melanholija ::

Motorola Moto X Force, kje se da dobiti ta mobitel? Pri nas ga nisem zasledil? Pa kakšna je sploh realna cena novega?

Hoden ::

Imam na voljo naslednje telefone:

Huawei P10Lite
Samsung A5 (2017)
HTC U Play
Lenovo moto Z

Fajn bi bilo, da je telefon sposoben snemati tudi ob malce večjem hrupu.
Kako bi se vi odločili? (z znamko nisem obramenjen)...

vaščan ::

xiaomi redmi note 4x za 135eur ga dobiš top shit trenutno. rang samsunga a5.

vaščan ::

JackOdpirac ::

Kaj je bolje? BB Priv ali Galaxy A5?

Uporabljal ga bom kot second phone. Priv je lušten zaradi kul velikega in hires zaslona.

Melanholija ::

BB Priv :)

chesn ::

Moram priznat da navkljub dolgi uporabi Android telefonov (veliko menjanih) se končno brez obžalovanj vrnil k nostalgično, preprosto, moderni Nokiji (520). Majhna, enostavna, budget price, brez zatikanja. Priporočam.

avtek ::

Zivjo.

Preko Mobitela imam namen spremenit paket v EU Dogaja. Zraven bom vzel tudi telefon na 24 obrokov. Zanj sem pripravljen odšteti cca 10eur mesečno (+-3eu).

Kateri je najboljsi telefon v tem cenovnem rangu? Zelel bi, da mi telefon ne tecnari da zmanjkuje prostora (zaradi aplikacij itd), tu pa tam naredim fotografijo...
Je pa še en pogoj... Android.

Hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

JackOdpirac ::

chesn je izjavil:

Moram priznat da navkljub dolgi uporabi Android telefonov (veliko menjanih) se končno brez obžalovanj vrnil k nostalgično, preprosto, moderni Nokiji (520). Majhna, enostavna, budget price, brez zatikanja. Priporočam.

Jap 8.1 je krasen, samo da še čim dalj časa obdrži gmail support in wap. Pa si kupim magar še eno 1020

@Melanholija, hvala

Zgodovina sprememb…

Dosan ::

avtek je izjavil:

Zivjo.

Preko Mobitela imam namen spremenit paket v EU Dogaja. Zraven bom vzel tudi telefon na 24 obrokov. Zanj sem pripravljen odšteti cca 10eur mesečno (+-3eu).

Kateri je najboljsi telefon v tem cenovnem rangu? Zelel bi, da mi telefon ne tecnari da zmanjkuje prostora (zaradi aplikacij itd), tu pa tam naredim fotografijo...
Je pa še en pogoj... Android.

Hvala za pomoč!


Sony Xperia X

JackOdpirac ::

Je LG G4 za 140e nov dober deal ali je kaj boljsega?

Melanholija ::

Dosan je izjavil:

avtek je izjavil:

Zivjo.

Preko Mobitela imam namen spremenit paket v EU Dogaja. Zraven bom vzel tudi telefon na 24 obrokov. Zanj sem pripravljen odšteti cca 10eur mesečno (+-3eu).

Kateri je najboljsi telefon v tem cenovnem rangu? Zelel bi, da mi telefon ne tecnari da zmanjkuje prostora (zaradi aplikacij itd), tu pa tam naredim fotografijo...
Je pa še en pogoj... Android.

Hvala za pomoč!


Sony Xperia X

Pa še Sailfish OS se bo lahko naložil na ta model, če bo želja.
««
24 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633199885 (2536) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021600 (2569) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810333 (8080) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798888 (56767) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315892 (14116) boris82

Več podobnih tem