» »

Kateri android oz. Iphone

Kateri android oz. Iphone

1
2
»

njyngs ::

Mene samo zanima kaj te delate z napravami, da vam vse tako šteka. Čisto resno.

Pithlit ::

Ja kaj le... tweak-ajo jih!
Life is as complicated as we make it...

IL_DIAVOLO ::

Ocitno imate doma super racunalnike, ki nikoli ne zastekajo...vsak kdaj zasteka, tudi WP.

Na mojem fonu je stekanje prisotno, ampak ne ovira normalnega delovanja.

GGGGG ::

Pithlit je izjavil:

Ja kaj le... tweak-ajo jih!


Ravno tega ne delam. Jaz običajno niti ringtona ne menjam. Na home screen sem privlekel par najbolj pogostih appov pa odstranil grde widgete za vreme, to je pa praktično vse, kar se na mojem z1 razlikuje od tovarniškega.

V kakšnih situacijah telefon "šteka" sem pa že prej napisal. Pa ne rečem, da gre za kakšno katastrofalno napako. Se da preživeti, je pa včasih vseeno nadležno.

Btw, po drugi strani imam kolega s samsung xcover 1, pa pravi, da mu telefon dela super tekoče.

Robertos664 ::

Končno en ki me razume. Jaz isto pazim kaj nalagam, redno brišem appe ki jih ne rabim.. Home screen mam clean, vedno stock verzija, sinhronizacije izklopljene, da ja ne bi zarad tega štekalo.. Ampak se mi na vseh top android telefonih pojavi po par mesecih štekanje. Trenutno mi G3 deluje super en teden po factory resetu..

Zheegec ::

kot rečeno, ni težava v androidu. nexus 4 in nexus 5 brez reseta (4ka stara 2 leti, 5ka eno leto) delujeta čisto tekoče brez težav.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Cervantes ::

RejZoR je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Cleanerji so fake, se skoraj strinjam... samo ne vem, zakaj bi nekdo riskiral ure in ure programiranja za izdelek, ki v končni fazi ne naredi nič in je povrhu še zastonj.


Definiraj cleanerje. Task killerji so večinoma neuporabni na sistemu, ki je zasnovan, da stvari ves čas ostajajo v spominu. Čeprav po drugi strani pa je cel kup prorgamov, ki so spisani prav ogabno in ti brez pametnega razloga v parih urah spraznijo povsem polno baterijo, zato ker se iz nekega bednega razloga odločijo nabijat CPU na 100%. Sploh Chrome je ekspert za tako sranje. Na Ascend P7 zanimivo pride task killer že tovarniško s sistemom in deluje presenetljivo dobro, tko da sem se ga kar privadil. Vsaj nimam več primerov žretja baterije brez razloga, istočasno pa mi whitelistanih aplikacij nikoli ne fenta.

Za Chrome se pa strinjam, je požrešni prasec. Ga sploh ne uporabljam. In ja, ta pa res šteka.

Robertos664 ::

Zheegec je izjavil:

kot rečeno, ni težava v androidu. nexus 4 in nexus 5 brez reseta (4ka stara 2 leti, 5ka eno leto) delujeta čisto tekoče brez težav.



saj to smo že ugotovili ;) krivda je pri proizvajalcih.. Ampak problem je če ti nexus ni všeč..

GGGGG ::

Bo treba enkrat probat še nexus 4 in 5. Ker 10" tablet očitno tudi ne paše v to kategorijo.

Trololololol ::

>>Mene samo zanima kaj te delate z napravami, da vam vse tako šteka. Čisto resno.
Če jih uporabljaš za to, za kar so pametni telefoni namenjeni, potem tu pa tam nekateri šteknejo
Sploh če ima naprava:
-slabo strojno opremo ali le del strojne opreme (pa tu ne gledamo samo jedra in frekvenco teh);
-slabo strojno in programsko opremo;
-dobro strojno, a zelo slabo programsko opremo (kar je najhujše in velik problem pri Androidu).

Mavrik ::

GGGGG je izjavil:

Ker 10" tablet očitno tudi ne paše v to kategorijo.


Z 10" je težava ker zaradi podhranjenega hardwara ni nikoli bil preveč hiter :(
The truth is rarely pure and never simple.

2f4u ::

Družba,
na tale post se bom pa jst vezal.

Imam Note 1, ki dela BP. Nekako je čas za menjavo. Počasen je internet...

Uporaba:
telefon, kamera 8+Mpixlov, web, navigacija, včasih kaj pošljem na TV (hdmi port?), kakšen docking,
dnarja med 250 do 400.
Ideja je bil glih Note 3+ ali Nexus 5.

Kakšen predlog? HELP

M-XXXX ::

Za ta denar Note 3 top nakup...

2f4u ::

kaj bi bila pa alternativa?

Pa zakaj?
Kaj moram pazit?

4core? več?
RAM 2GB? več?
Android verzija?? pojma nimam...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon za okoli 300€

Oddelek: Mobilne tehnologije
495430 (3420) Voluhar88
»

Kateri boljši telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
233670 (3219) facepalm
»

Telefon za 300-350EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
303056 (2057) Dober dan
»

Prenovljeno in novo iz Motorole: Moto X, Moto G, Moto 360, Moto Hint

Oddelek: Novice / Android
3615097 (12070) bluefish
»

Sony xperia z2 vs samsung galaxy s5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8826753 (22783) b787

Več podobnih tem