» »

Vegova - Tomo Omahna

Vegova - Tomo Omahna

vegovec123 ::

mene bi pa zanimal kako on ocenjuje pač teste, pa če ma kkšn test če lahko slika in posta tukaj. najbol me skrbi fizika ker se nič ne naučimo s strani njega in moramo ubistvu use s knjige sm pa slišu da je pri nemu skoraj nemogoče padt fizko.

Jst ::

Ohh my! Jaz sem hodil na vegovo in takrat smo se še učili Slovenščino... :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

[D]emon ::

A za slovenscino imas pa varnostnika ? Omahna ocenjuje teste posteno, tako kot vsi ostali profesorji.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vegovec123 ::

[D]emon je izjavil:

A za slovenscino imas pa varnostnika ? Omahna ocenjuje teste posteno, tako kot vsi ostali profesorji.

problem je da nas nč ne nauči

[D]emon ::

To se samo tebi zdi. Rajsi spremljaj pri urah in si delaj zapiske, pa ne bos zapravljal casa s takimi bedarijami po spletnih forumih.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Gladi ::

vegovec123 je izjavil:

mene bi pa zanimal kako on ocenjuje pač teste, pa če ma kkšn test če lahko slika in posta tukaj. najbol me skrbi fizika ker se nič ne naučimo s strani njega in moramo ubistvu use s knjige sm pa slišu da je pri nemu skoraj nemogoče padt fizko.

Upam da te dobi Stare za slovenščino, ker tole je pa res polom...

[D]emon ::

Staretovi bi bilo treba gladko prepovedati opravljanje profesorske funkcije, ker med cisto vsako uro opleta z nacionalizmom, kar nekomu na poziciji profesorja ne pritice.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

liverpool07 ::

Omahna je zjebu šolski sistem. Uči na visokem nivoju, težke naloge, ki jih lahko se naučiš ali zgulfaš.. Če se želiš naučiti se doma used za mizo pejt čez zvezek in probi pisat brez njegovga A4 lista.
Daje možnost tud tistim, ki so sam peki po njegovem.
Tomo Omahna: Ni vsak pek lahko elektrotehnik

Cervantes ::

[D]emon je izjavil:

Staretovi bi bilo treba gladko prepovedati opravljanje profesorske funkcije, ker med cisto vsako uro opleta z nacionalizmom, kar nekomu na poziciji profesorja ne pritice.

Tisto ni nacionalizem, temveč domoljubje.
Pač pada na Janšo.

Thuban ::

vegovec123 je izjavil:

mene bi pa zanimal kako on ocenjuje pač teste, pa če ma kkšn test če lahko slika in posta tukaj. najbol me skrbi fizika ker se nič ne naučimo s strani njega in moramo ubistvu use s knjige sm pa slišu da je pri nemu skoraj nemogoče padt fizko.


tako se boš pač učil v življenju. Zdaj imaš še priložnost vzeti knjigo v roke in učiti sam, česar ne znaš pa vprašaš profesorja. Sem prepričan, da ti bo z veseljem odgovoril na vprašanja. Kasneje v življenju se boš lahko samo učil iz knjig in zagotovo ne boš mogel nikogar vprašati nič.

Odloči se.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

jazjaz51 ::

Še dobr da post ki ga citiraš ni iz I svetovne ampak samo iz 2014.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova (LJ) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30141089 (1292) WizzardOfOZ
»

Test your Metal

Oddelek: Informacijska varnost
102538 (2266) SeMiNeSanja
»

Pravilno resena naloga tockovana z 0 tockami (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7611557 (8467) prenasalec
»

Matura (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8111139 (8451) Zajec123
»

Vsi z Vegove(SSER)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9128121 (3081) Pimoz

Več podobnih tem