» »

Alenka Bratušek in Violeta Bulc, kandidatki za komisarko

Alenka Bratušek in Violeta Bulc, kandidatki za komisarko

Temo vidijo: vsi
««
6 / 18
»»

francek1 ::

Vajenc je izjavil:

Najbolj tragična je poosebitev naroda z nerodno predstavitvijo Bratuškove. Zanimivo, da ni Mazzini ali pa kateri od vas hejterjev vlegel pozitivne vzporednice pri Potočniku. In ne, ta negativizem ni edinstven samo pri Slovencih, ne si "laskat".

Ne gre za to, ampak za vtis, ki so ga tujci dobili ob njeni nesposobnosti. Verjetno si mislijo, kakšni so šele drugi Slovenci, če je že bivša premierka tako zabita.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Mr.B ::

AB, je čisti primer slovenke negativne selekcij.
AB je voldila vlado. Res pa da je sedaj unim višje razvitim, severnim " ne balkancem", jasno, kako so ji hoteli pomagati vladati, samo šivilja s škarjicami, ter skropucalom od Misterija:D Ekonomije, pač ni razumela kaj so ji hoteli povedati. In je nakoncu namesto 3.5 % uspela priti na 15 %.

In da vodila je Vlado AB, tisto vlado, ki je prišla po razpadu JJ koalicije, kako so se socialno čutečni, borili za svoje privilegije. In negativna selikcija pri Slovenskem Narodu deluje očitno, ker koliko je izvoljenih Županov, ki ima na grbi ne samo pravnomočne sodbe, ampak tudi take, kjer je očitno prišlo do okoriščanja položaja. Pustimo da vladajoči Miro Cerar, fenomen osebnosti, ne more in ni dobil nikjer župana ! Le zakaj, ker SMC pač ni stranka :-)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

francek1 ::

Nesta je izjavil:

Invictus je izjavil:

Nesta je izjavil:

Vseeno boljse Bratuskova v Evropi kot Zoki v Ljubljani...

Če bi bila Bratuškova pol toliko sposobna kot Jankovič, bi jo potrdili kljub njenemu pomanjkanju znanja jezikov. Ker ne bi tako bluzila.

Me zanima ali bi jo kdo tukaj, ki jo zagovarja, vzel v službo? To je tista prava referenca.

Ženska gor ali dol, če je nesposobna, je nesposobna.



No ja tolk pa ne bit kriticen, za cistilko bi bila pa zelo dobra, mogoce tudi v kuhinji, glede na to da ima sina doma :) Za kaj vec bi jo pa blo treba zaslišat ;)

Za čistilko mogoče, čeprav bi jo imel pol leta na probi, pa preveril bi, če razume, kaj piše na navodilih za uporabo čistil. Za kuharico? Ne bi se rad zastrupil s hrano...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Okapi ::

Hmmm, pri nas še nisem videl ministra, ki bi na svoji predstavitvi takole pogrnil.
Koliko zaslišanj naših ministrov si spremljal? In koliko naših kandidatov za ministre so pred tem z vseh strani spljuvali in posledično na zaslišanju sovražno obravnavali?

O.

francek1 ::

Looooooka je izjavil:

Okapi je izjavil:

Je pač tip "glupače", ki postane predsednica razreda in leze v rit učiteljem.
Tako kot si ti tip "genija", ki obvlada vse, in je prepričan, da so neumni vsi, ki tega še niso opazili.>:D

O.

Recimo, da je res glupa. Kaj to pove o vseh naših v vladi, ki niso bli sposobni najti pravnega/političnega vzvoda, da jo zadržijo doma?
Če je res TOK hudičevo glupa...then we're FUCKED. Ampak ne zarad nje. Zarad ostalih.

Točno zaradi tega sem bil sam najbolj šokiran. Bral sem sicer, da so o tem govorili drugi, ker pa je osebno ne poznam, sem to delno pripisoval slovenskemu športu metanja polen pod noge. Ampak; ko sem jo včeraj poslušal v živo, pa nisem mogel verjeti ušesom. Da je ena tako plitva, nespretna, naivna in naravno zabita oseba vodila vlado moje države...to me je res šokiralo. Je eklatanten primer negativne selekcije v naših krajih. Zgubil sem upanje, da se bo Slovenija brez korenitih sprememb (beri revolucije) še kdaj pobrala. Z eno besedo-KATASTROFA. Žal mi je za tiste, ki tega ne razumejo na tak način.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

nekikr ::

Si volil Cerarja?

francek1 ::

Mene vprašaš? Nikakor!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Mr.B ::

francek1,
in eni na tem forumu se derejo, kako je odlično vodila državo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nekikr ::

francek1 je izjavil:

Mene vprašaš? Nikakor!

Ja. Vprašal sem zato, ker tak komentar kot si ga zapisal velikokrat slišim. Potem vprašam, če so volili Cerarja na zadnjih volitvah in v večini primerov dobim nazaj: Ja! No, there you go, zakaj smo tam :)

Vajenc ::

francek1 je izjavil:

Vajenc je izjavil:

Najbolj tragična je poosebitev naroda z nerodno predstavitvijo Bratuškove. Zanimivo, da ni Mazzini ali pa kateri od vas hejterjev vlegel pozitivne vzporednice pri Potočniku. In ne, ta negativizem ni edinstven samo pri Slovencih, ne si "laskat".

Ne gre za to, ampak za vtis, ki so ga tujci dobili ob njeni nesposobnosti. Verjetno si mislijo, kakšni so šele drugi Slovenci, če je že bivša premierka tako zabita.

Pri Potočniku so si potemtakem ti isti mislili, kako smo vsi Slovenci uglajeni in razgledani? Brez skrbi, večina pomembnih ljudi ne gleda tako ozko, sicer bi svet funkcioniral povsem drugače.

Osebno nisem zasledil nič posebno zabitega v njeni predstavitvi in odgovorih. Manjkala je pa konkretnost oz. bila je preveč politično korektna. Poleg tega njen odziv v zadregi ni simpatičen. To je motilo veliko ljudi tudi v času njenega vodenja vlade pei nas.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

francek1 ::

Mr.B je izjavil:

francek1,
in eni na tem forumu se derejo, kako je odlično vodila državo.

Sem napisal zgoraj: "Žal mi je za tiste"...očitno nimajo stika z realnostjo.

nekikr je izjavil:

francek1 je izjavil:

Mene vprašaš? Nikakor!

Ja. Vprašal sem zato, ker tak komentar kot si ga zapisal velikokrat slišim. Potem vprašam, če so volili Cerarja na zadnjih volitvah in v večini primerov dobim nazaj: Ja! No, there you go, zakaj smo tam :)

Logično. Eni se pač ne zavedajo teže svojega glasu in njegovih posledic. Večina...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Cervantes ::

Igrice, igrice...
A kdo misli, da Juncker ni vedel, da Lenčka nima tri čiste o energetiki? In jo predlagal za vodenje do sedaj neobstoječe komisije? Ne bit naivni.
Megla...
Juncker se lahko zdaj lenčki gladko odpove in dobi koncesije pri drugih zadevah. Trgovina.
Glede zaslišanja... lahko je postavljat vprašanja o viziji delovanja do zdaj neobstoječega resorja... odgovoriti je praktično nemogoče.
Osebno slutim eno veliko mučko v backgroundu.8-)

Unilseptij ::

PaX_MaN je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Prosim lepo... saj nimam nic proti njej (razen, da je clanica SDS, kar je pac danes huda anti-referenca... predstavljaj si zaslisanje, ko bi na plano privlekli JJ-ja in bi morala nakladati o zarotah, politicnih sodiscih, itd.) ampak kaj zaboga je se pocela, razen, da je ze 10 let poslanka v EP? Nima nobenih izkusenj iz izvrsilne veje oblasti, ne poznajo je niti doma, kaj sele v EU na ravni sefov vlad oziroma komisije.

V svojem prvem mandatu (2004─2009) je bila dr. Jordan članica Odbora za industrijo, raziskave in energijo (ITRE), podpredsednica v Odboru za razvoj (DEVE), koordinatorica v Odboru za podnebne spremembe in članica Delegacije za odnose z ZDA. Bila je tudi nadomestna članica v Odboru za proračun (BUDG), Odboru za politične izzive in proračunska sredstva razširjene Unije ter Delegaciji s Kanado. V drugem mandatu (2009─2014) je bila dr. Jordan članica Odbora ITRE in namestnica koordinatorice v tem Odboru. Bila je tudi članica Delegacije za odnose z ZDA in delovne skupine za čezatlantski dialog na področju energije. Dr. Jordan je bila članica kontaktne skupine za Agencijo za sodelovanje energetskih regulatorjev (ACER) ter uredniškega odbora glasila Parliament Magazine. Bila je tudi nadomestna članica v Odboru za okolje, javno zdravje in varnost hrane (ENVI) ter Delegacije za odnose s Turčijo.

Tekom let je bila dr. Jordan podpredsednica Evropskega energetskega foruma (2004─2014), častna članica odbora Unesco-L'Oréal nacionalnega programa Za ženske v znanosti (2008─), članica delovne medresorske skupine za EMUNI Univerzo (2012) in članica Častnega odbora Kluba ambasadorjev Slovenije v Belgiji (2014─). Bila je tudi članica različnih združenj in forumov: Evropsko jedrsko društvo, Skupina za surovine, Evropska internetna fundacija, Ženski energetski forum, Poslanci proti raku, Forum o prihodnosti jedrske energije, Skupina za mala in srednja podjetja, Združenje žensk na področju jedrske energije, Društvo Polarni medved, Alumni na področju jedrske tehnologije, Kolpingova družina, Trajnostna informacijska mreža TIM OVE URE.

En mejčken več izkušenj v tej smeri od AB pa le ima. Pravzaprav ma skor use kar ji očitaš da nima (razen izkušnje iz izvršilne oblasti, ampak mislm da preklanje tam le ni tolk drgač kot preklanje v parlamentu in jakoraznih odborih.)

Ze samo dolžina seznama vseh mogočih društev, skupin in odborov jasno kaže, da se poleg redne službe (!) ni mogla, če ni ravno superman, resno ukvarjati z vsem tem. Saj se lepo bere, ampak kaj je dejansko počela povsod tam? Pa konec koncev vse to ni kaj dosti več od nivoja nižjega ali morda srednjega uradništva, ne vidim nobene resne vodstvene funkcije.

In še enkrat... pri prijavi AB ni vedela, kateri resor bo dobila, tako da je zdaj seveda precej lažje pametovati, ko gre za specifično področje.

Zgodovina sprememb…

mn ::

Manjkala je pa konkretnost


V bistvu je manjkala vsebina. Nič konkretnega ni povedala čeprav so jo prosili naj predstavi konkretne predloge. Samo ene in iste puhlice. Nič o njeni viziji kaj moramo spremeniti. Samo cel kup "ne bom mogla sama" in "ne morem spremeniti preteklih napak" in pa "to je stvar članic".

In jaz osebno jo kritiziram zato.

... smo uživali ob tuji nesreči in se zato zdaj počutimo sposobnejše, večvredne, skratka, narcisizem, ki je že tako med višjimi v svetu, je še malo zrasel.


Ja, marsikdo je res užival v njeni nesreči in takšne ljudi preziram. Ampak ravno tako pa ne bom ploskal samo zato ke je človek "naš".

Kaj res preveč zahtevam, če želim da so ljudje na najodgovornejših položajih dejansko sposobni?

Poglej recimo razliko med temle:
http://www.vieuws.eu/energy/5-toughest-...

in temle:

http://www.vieuws.eu/energy/5-toughest-...

Vanich ::

Cervantes je izjavil:

Igrice, igrice...
A kdo misli, da Juncker ni vedel, da Lenčka nima tri čiste o energetiki? In jo predlagal za vodenje do sedaj neobstoječe komisije? Ne bit naivni.
Megla...
Juncker se lahko zdaj lenčki gladko odpove in dobi koncesije pri drugih zadevah. Trgovina.
Glede zaslišanja... lahko je postavljat vprašanja o viziji delovanja do zdaj neobstoječega resorja... odgovoriti je praktično nemogoče.
Osebno slutim eno veliko mučko v backgroundu.8-)


+đabe pušenje:)).

jype ::

nekikr> Ja. Vprašal sem zato, ker tak komentar kot si ga zapisal velikokrat slišim. Potem vprašam, če so volili Cerarja na zadnjih volitvah in v večini primerov dobim nazaj: Ja! No, there you go, zakaj smo tam :)

Me prav zanima katerega kriminalca sta vidva volila, da sta tako ponosna na to.

nekikr ::

Za tistega v zaporu sigurno ne, če na to namiguješ. Prav tako pa ne človeka, ki nima stranke (razen v imenu), ki še vedno nima programa (razen tistega, ki so ga spisali "strokovnjaki" a je kopija tipične FDV seminarske naloge) in ki poleg slike na transparentu nima niti enega samega drugega obraza (in občinske volitve so to še lepše pokazale). Pa do LDS in Zares še prišli nismo :)
Je sicer off-topic. Problem je, ker ljudje govorijo eno, da bi radi boljšo državo, nekoga, ki zna, da nas spravi iz dreka, a potem storijo drugo: obkrožijo točno ta drek. Pa ne leti samo na SMC, da ne boš zajokal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

PaX_MaN ::

Okapi je izjavil:

Koliko zaslišanj naših ministrov si spremljal?

Kateri je pa bil, po tvoje, tako slab kot AB?

Okapi je izjavil:

In koliko naših kandidatov za ministre so pred tem z vseh strani spljuvali in posledično na zaslišanju sovražno obravnavali?

Če sem prav videl, je bilo edino tako vprašanje o petju ene pesmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

bluefish ::

Okapi je izjavil:

Ocenjeval je pa kdo?
Tisti, ki so kandidate zasliševali.

PaX_MaN ::

Unilseptij je izjavil:

Ze samo dolžina seznama vseh mogočih društev, skupin in odborov jasno kaže, da se poleg redne službe (!) ni mogla, če ni ravno superman, resno ukvarjati z vsem tem.

Ravno odbori so bili njena redna služba.

Unilseptij je izjavil:

Saj se lepo bere, ampak kaj je dejansko počela povsod tam?

Ti si šel kritizirat njeno delo, pa v bistvu ne veš kaj je delala?
(V energetiki, koordiniranju, zunanjih odnosih več kot je AB kadarkoli.)

Unilseptij je izjavil:

Pa konec koncev vse to ni kaj dosti več od nivoja nižjega ali morda srednjega uradništva, ne vidim nobene resne vodstvene funkcije.

Bit komisar pa res ni neka resna vodstvena funkcija:


Unilseptij je izjavil:

In še enkrat... pri prijavi AB ni vedela, kateri resor bo dobila, tako da je zdaj seveda precej lažje pametovati, ko gre za specifično področje.

Saj je za katero specifično področje gre vedela kak mesec pred zaslišanjem.

Okapi ::

bluefish je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ocenjeval je pa kdo?
Tisti, ki so kandidate zasliševali.

Boš dal kakšen link na te ocene?

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

bluefish ::

Beri njihove izjave.

PaX_MaN ::

Okapi ::

Beri njihove izjave.
Se pravi nimaš nič, ampak si nekaj izmišljuješ?

PaX_MaN ::

Am, kaj pa če bi mal temo prebral? Ker nekaj jih je blo prilepljenih, povezave na njih pa tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Vajenc ::

PaX_MaN je izjavil:


Okapi je izjavil:

In koliko naših kandidatov za ministre so pred tem z vseh strani spljuvali in posledično na zaslišanju sovražno obravnavali?

Če sem prav videl, je bilo edino tako vprašanje o petju ene pesmi.

Opozorila SDS, pritoževanja koalicijskih partnerjev SD in Desus (potem, ko so soglasno sprejeli listo kandidatov!) o samoimenovanju AB, odkrito nezadovoljstvo aktualnega predsednika vlade z izborom Junkerja in preiskava protikorucijske komisije zagotovo niso pripomogli k dobrodošlici v EU parlamentu. Vsaj dva od teh očitkov je precej suvereno zagovarjala tudi na zaslišanju.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Okapi ::

Am, kaj pa če bi mal temo prebral? Ker nekaj jih je blo prilepljenih, povezave na njih pa tudi.
Kjer so bile ocene vseh kandidatov in je imela Bratuškova najnižjo med njimi? Na dan s tem linkom - če jih je bilo toliko, ti ne bo težko enega najti.

O.

PaX_MaN ::

Okapi je izjavil:

Kjer so bile ocene vseh kandidatov in je imela Bratuškova najnižjo med njimi?

Ne, samo ocena nje - da je bila najslabša od vseh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Okapi ::

Opozorila SDS, pritoževanja koalicijskih partnerjev SD in Desus (potem, ko so soglasno sprejeli listo kandidatov!) o samoimenovanju AB, odkrito nezadovoljstvo aktualnega predsednika vlade z izborom Junkerja in preiskava protikorucijske komisije zagotovo niso pripomogli k dobrodošlici v EU parlamentu.
Tudi je treba vedeti, da je v Bruslju vedno napetost med parlamentom in Komisijo. Parlamentarci si dvigujejo vrednost (ali zdravijo svoje komplekse) s tem, da kažejo svojo moč in vedno nekaj kandidatov zavrnejo ali zahtevajo zanje drug resor. Pri tem so v ozadju seveda politične igre in spravijo se na takšnega, ki ima najmanjšo zaslombo med strankarskimi skupinami v parlamentu in ga ja posledično tudi najmanj škoda. Tokrat je bila pač ona in še par drugih.

Ampak važno da lahko pri nas množice škodoželjno orgazmirajo.;((

O.

zveki ::

Okapi je izjavil:

Am, kaj pa če bi mal temo prebral? Ker nekaj jih je blo prilepljenih, povezave na njih pa tudi.
Kjer so bile ocene vseh kandidatov in je imela Bratuškova najnižjo med njimi? Na dan s tem linkom - če jih je bilo toliko, ti ne bo težko enega najti.

O.

http://hearings.digital-diplomacy.eu/

111111111111 ::

@Okapi ne ga biksat. :) Pač ni sposobna, drugega kot trme, ki jo je potrebovala, da se je uprla Zokiju in ki jo je pokopala, ko se je samopredlagala za komisarko.

Si prebral njen "magisterij", jaz sem ga. Povprečno napisana seminarska, žal. Nekje tik pod povprečjem.

Žal mi pa je da je na koncu vse skupaj privedlo do take blamaže Slovenije. Skratka gospa Bratušek nima neke vesti ali morale. Dobri stari komunisti me malo spominjajo nanjo. Mi imamo prav ostali pa...

Wrop ::

Zgleda, da bodo Bratuškovo zavrnili.

Cervantes ::

Pa še en plus.
Morda bo zdaj Janšo malo manj zbadalo v hrbtu.
:)):))

Okapi ::

zveki je izjavil:

Okapi je izjavil:

Am, kaj pa če bi mal temo prebral? Ker nekaj jih je blo prilepljenih, povezave na njih pa tudi.
Kjer so bile ocene vseh kandidatov in je imela Bratuškova najnižjo med njimi? Na dan s tem linkom - če jih je bilo toliko, ti ne bo težko enega najti.

O.

http://hearings.digital-diplomacy.eu/

:)) To veš, kaj si linkal? Očitno ne. Naj ti zaupam - enega random blogerja s par prijatelji, ki se dela strokovnjaka za EU zadeve.

Enako (relevantno) kot če bi na slo-techu ocenjevali.

O.

francek1 ::

Okapi je izjavil:

Opozorila SDS, pritoževanja koalicijskih partnerjev SD in Desus (potem, ko so soglasno sprejeli listo kandidatov!) o samoimenovanju AB, odkrito nezadovoljstvo aktualnega predsednika vlade z izborom Junkerja in preiskava protikorucijske komisije zagotovo niso pripomogli k dobrodošlici v EU parlamentu.
Tudi je treba vedeti, da je v Bruslju vedno napetost med parlamentom in Komisijo. Parlamentarci si dvigujejo vrednost (ali zdravijo svoje komplekse) s tem, da kažejo svojo moč in vedno nekaj kandidatov zavrnejo ali zahtevajo zanje drug resor. Pri tem so v ozadju seveda politične igre in spravijo se na takšnega, ki ima najmanjšo zaslombo med strankarskimi skupinami v parlamentu in ga ja posledično tudi najmanj škoda. Tokrat je bila pač ona in še par drugih.

Ampak važno da lahko pri nas množice škodoželjno orgazmirajo.;((

O.

A ti resnično misliš, da je AB sposobna recimo pogajanj z Rusi okoli dobav plina v EU? 8-O
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Okapi ::

Mogoče bolj kot kakšen zadrgnjen dedec. Pogajanja z Rusi niso stvar strokovnjakov, ampak osebnega odnosa in vodke.

O.

Cervantes ::

Okapi je izjavil:

Mogoče bolj kot kakšen zadrgnjen dedec. Pogajanja z Rusi niso stvar strokovnjakov, ampak osebnega odnosa in vodke.

O.

Na koncu bo pa tako, kot bo rekel Putin.

bluefish ::

Okapi je izjavil:

Ampak važno da lahko pri nas množice škodoželjno orgazmirajo.
Saj v resnici sem z odprtimi usti spremljal prenos in se čudil, kako smo lahko takega genija prepustili evropskim birokratom, ko pa bi pri nas z udarcem petke rešila vsa nesoglasja okrog TEŠ6, postavila drugi blok NEK, končno na isti breg spravila pričjeljubce in ljubitelje zrakomlatov, prekrila strehe s FV in zalaufala program EV v vsako garažo.

Lej, kudos Alenki, ker je dejansko boljši politik kot puščavski kalimero, ampak tole je bil pač kiks.

Barakuda1 ::

Da ne bo pomot. Niti slučajno ne stopam v bran AB.

Kljub vsemu pa eno retorično vprašanje.

Zakaj je mafija praviloma uspešna? Preprosto - zato ker "umazono perilo" ne pere v javnosti.

Sklep: Očitno mi tud za mafijsko državo nismo sposobni, pa čeprav je mafija že zdavnaj ugrabila to našo državo....:'(

Zgodovina sprememb…

particle ::

Eh edina razlika med mafijo in slovenijo je, da mafija dejansko profitira.

francek1 ::

Barakuda1 je izjavil:

Da ne bo pomot. Niti slučajno ne stopam v bran AB.

Kljub vsemu pa eno retorično vprašanje.

Zakaj je mafija praviloma uspešna? Preprosto - zato ker "umazono perilo" ne pere v javnosti.

Sklep: Očitno mi tud za mafijsko državo nismo sposobni, pa čeprav je mafija že zdavnaj ugrabila to našo državo....:'(

Jok! Ker nesposobne sproti pospravijo! In AB verjetno ne bi doživela polnoletnosti...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Alencica ::

Udrihate po ranjeni zivali. Sram vas bodi.

Massacra ::

A ni AB ne prevzela pošte KPK in je počakala 15 dnevni rok? Kot vsak, kateri je kriv, a ne? (in odlaga "izvršitev" na poznejši čas)

Vajenc ::

Massacra je izjavil:

A ni AB ne prevzela pošte KPK in je počakala 15 dnevni rok? Kot vsak, kateri je kriv, a ne? (in odlaga "izvršitev" na poznejši čas)

Boldano je bistvena razlika ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Matako ::

Lenči je prava partizanka: kljub temu, da so jo mučili in zasliševali ure ni nič povedala. Niso jo uspeli zlomiti!
/\/\.K.

Massacra ::

Bobovnik jo je na Odmevih vprašal, ali bo prevzela pošto, katero je KPK "ravno danes poslala". Seveda je bil odgovor, da ona pošto vedno gre iskat, da pa danes pa pač še ni bila doma in da obvestila nima pri sebi...ahaha :))

Kakšne "kriminalne" karakterje imamo v slo politiki! Levo in desno.

Matako je izjavil:

Lenči je prava partizanka: kljub temu, da so jo mučili in zasliševali ure ni nič povedala. Niso jo uspeli zlomiti!


+5 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Vajenc ::

Matako je izjavil:

Lenči je prava partizanka: kljub temu, da so jo mučili in zasliševali ure ni nič povedala. Niso jo uspeli zlomiti!

Če bi bila, bi imela iskreno podporo v EU parlamentu vsaj pri skrajnih levičarjih.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

#000000 ::

Pač ni bila Slovenska kandidatka, je bila bolj Svoja in tako je pogorela, verjetno pa bi pogorela tudi če bi jo lastnoročno predlagali vsi državljani ali nemara celo sam papa frančesko, rezultat bi bil popolnoma enak, butara je ugriznila v malo preveliko jabolko še preden je bilo zrelo.

kixs ::

Ni je bilo sram po fiasku pri Questu na CNN. Zdaj se verjetno cudi, zakaj ne bo potrjena, ko pa je vse pravilno odgovorila! ;((

Alexius Heristalski ::

Mene samo zanima, kdo je Alencici vdrl v uporabniški račun. :)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
««
6 / 18
»»