» »

Rudarjenje v oblaku

Rudarjenje v oblaku

smesko15 ::

Je že probal kdo rudariti v "oblaku" oziroma cloud mining?

Jaz sem malo testiral stvari in sem trenutno že v profitu.
Da vam predstavim tri ponudnike, pri katerih se da nekaj zaslužiti, in enega, ki se pa res izplača.

Ne gre za spletni marketing(bog ne daj kake prodaje čokolade :D), gre v bistvu za rudarjenje kovancev.

Torej trije ponudniki, pri katerih se da seveda kaj zaslužiti, vendar traja približno 3 mesece da se vložek povrne.
https://www.genesis-mining.com ===> sam lahko izbereš katera kripto valuta se rudari
http://www.gawminers.com/pages/hashlet ===> iz med teh prinese največji dobiček
https://zeushash.com/ ===> še v beti

Vsi zagotovo delujejo in redno nakazujejo kovance. Cena na "megahash" se giblje okrog 15 - 20 dolarjev.

Torej ponudnik, ki se pa res izplača pa je tale:
https://ltcgear.com?apage=329
(če si kdo nabavi zadevo, me naj kontaktira si delima zaslužek, ki ga dobim od priporočila)

Naj vas "češka" spletna stran ne zavede, zadeva laufa že eno leto in ima veliko zadovoljnih uporabnikov. Če si pogledate uraden ltc forum to temo, ali pa na splošno vse teme kjer je omenjen ltcgear boste videli, da gre za same zadovoljne uporabnike.

Že nakaj časa je v ponudbi tale produkt katerega ob vnosu kode "anniversary1yr" dobite pol ceneje, pa še 8% popust, če plačate direkt z bitcoin-i.

Cena na "megahash" je v primeru tega produkta 5 dolarjev. Daleč cenejša od konkurence. Pa še vsaki mesec in pol povečajo hitrost za 35%. Pač poglejte si stran, poglejte forum pa če sem koga prepričal, da si pridobi stranski zaslužek tolko boljše. Če še koga kaj zanima mi naj piše oziroma vpraša v tej temi.
  • spremenil: smesko15 ()

Unknown_001 ::

Tole je sicer zanimivo, ampak kakor jaz razumem ti kupiš mašino ki je praktično nikoli ne boš videl in rudari pri njih, oni pa ti izkupiček nakazujejo (po mojem še kaj k sebi pograbijo za vzdrževanje in uslužbence...). In kaj lahko pol s tistim strojem narediš, ko bo konec recimo bitcoin rudarjenja (ko bo na svetu končno število bitcoinov)? Je tole optimizirano tudi za druge valute?

Sliši se lepo ampak malo dvomim v zadevo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Opkow ::

Zakaj bi ponujali masine drugim in jim izplacevali 'dobicke', ce bi pa lahko sami narudarili in pobrali celoten izkupcek?

smesko15 ::

Jaz tudi ne razumem najbolj, ampak zadeva LAUFA :D kolikor sem spoznal skozi ltc forum, gre za posameznika, ki rudari s pomočjo čipov, ki ga pridejo zelo poceni. Sej jaz sem tudi bil skeptik, sem avgusta kupil "90" delnic in sem dobil vsaki teden izplačano. Ko sem v začetku septembra nakupil malo večjo količino "delnic" sem do zdaj tudi vedno dobil nakazano. Sem tako prepričal že nekaj posameznikov. Poglejte forum, v petek se vsi naprimer veselijo novega nakazila :D in do zdaj je vedno blo :D

lirael ::

Osebno imam na strani ltcgear zakupljenih nekaj čez 5000 delnic, in kot pravi smesko, je do sedaj plačilo veno bilo, glede denarja, ki sem ga za tole porabila, se mi je že povrnilo, tako, da sedaj gremo samo še v plus :P, končno nekaj kar dejansko prinaša denar. Smo bli že malce skeptični, ko je bila vrednost bitcoina tako nizka, sedaj pa mu kaže spet več kot dobro. Upam, da bo tole na tak način obratovalo še naprej :D.

Lonsarg ::

smesko15 je izjavil:

Jaz tudi ne razumem najbolj, ampak zadeva LAUFA :D kolikor sem spoznal skozi ltc forum, gre za posameznika, ki rudari s pomočjo čipov, ki ga pridejo zelo poceni. Sej jaz sem tudi bil skeptik, sem avgusta kupil "90" delnic in sem dobil vsaki teden izplačano. Ko sem v začetku septembra nakupil malo večjo količino "delnic" sem do zdaj tudi vedno dobil nakazano. Sem tako prepričal že nekaj posameznikov. Poglejte forum, v petek se vsi naprimer veselijo novega nakazila :D in do zdaj je vedno blo :D

Tudi klasično piramidno shemo se tako opiše.... Nima veze kolikokrat dobiš plačano, zadosti je da enkrat ne;)

smesko15 ::

če gre za rudarjenje... torej so vse strani, ki rudarijo kripto valute NATEG. Pač je ta stran trenutno najbolj ugodna in omogoča najhitrejšo povrnitev investicije. Jaz sem si jo naprimer v šestih tednih povrnil in sem zaj še samo v dobičku. Če se kdo sprašuje zakaj prodajajo rudarsko moč in je preprosto ne izkoristijo, odgovor je v nestabilnosti cen kripto valut in nihanju težavnosti rudarjenja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kriptovalute v Sloveniji

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3310341 (1535) Mana
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17732169 (19095) dronyx
»

Ko je Kodak napovedal kriptovaluto, je delnica poskočila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5526963 (23622) Morientes
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17645429 (38126) Machete
»

Za bitcoinom buren teden (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9832973 (26222) psickolog

Več podobnih tem