» »

nakup slušalk

nakup slušalk

legice ::

pozdrav

Odločil sem se za nakup slušalk, vendar ne vem kje začeti, ker sem do sedaj uporabljal tako rekoč "gamer" slušalke in so po dobrem letu dni, vse šle v tri krasne.

moj budget je okoli 100 eur in želim si slušalke za čez cela ušesa in brez mikrofona, ker to je prva stvar, ki je šla ponavadi.

Uporabljal bi jih večinoma za igranje iger.

hvala :)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Tilen ::

Sam sem bil v podobni dilemi in sem na koncu kupil HD 598.

 HD 598

HD 598



Imajo zamenljive blazinice, snemljiv kabel in so brez mikrofona. Škoda edino, da jim do danes cena ni bistveno padla.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

legice ::

uff...malce na dražji strani, ampak kolikor sem videl, ljudje nimajo pripomb nad njimi. keeping my eye on them =)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

2f4u ::

Probaj Philips Fidelio M1, L1 (verjetno X1, kot dodatno izolirane ne boš imel budged!)

Oba sistema imata enak "zvočnik"; morda je prva sprememba pri X1, ki so res za profije...

http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?_...

Predlagam ti M1/L1, ki sta pol odprti sistem. Se ne potiš in jih lahko nosiš dolgo... ;če pa imaš hrup okoli potem pa X1.

r3dkv1c4 ::

dam + za tilenov predlog...na philips pa kar pozabi....senheiser je v tem rangu brez mic-a top nakup.

legice ::

nisem vedel da imajo skušalke izven appla tudi mikrofone:D. pri nas so seveda rekli da to ne obstaja itd in na netu tudi nisem našel, ampak me že kar malce mikajo :)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30173084 (16049) Banza
»

Nakup slušalk za filme in glasbo

Oddelek: Kaj kupiti
111100 (910) starboi
»

Kupujem slušalke do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
244071 (3237) rozman
»

Katere Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
284087 (3093) Roadkill
»

Katere slušalke za "gaming"

Oddelek: Kaj kupiti
496858 (5776) Boobiz

Več podobnih tem