» »

Outlook.com ali me.com (iCloud)?

Outlook.com ali me.com (iCloud)?

CyberPunk ::

Rabim en "off-network" mailbox (torej nekaj, kar ne bo pri mojem hosting/mail providerju). Odločam se med Outlook.com in iCloud in me zanima, če ima kdo izmed vas izrazito dobre ali slabe izkušnje s katerim od obeh (zlasti glede nesposobne podpore, če jo slučajno rabiš; pa kakšno zavračanje ali izginjanje pošte; napačno zaznavanje spama ali blokiranje računa ipd.)?

Do zdaj sem bil 4, 5 let pri GMX. Ni bilo nobenih problemov, dokler jim pred tedni ni njihov sistem napačno označil, da je moj račun pošiljal spam (v enem dnevu sem pač poslal 3 zaresne maile :) prej pa sem v glavnem prejemal tja), sedaj pa se že nekaj časa ukvarjam z njihovo nesposobno podporo, da bi sanirali težavo (in je ta podpora v enakem loop-u kot njihov sistem za zahtevo po spremembi gesla).

Pred GMX je bil GMail, na katerega pa ne grem več.

Qushaak ::

Če boš tako gledal, potem ne boš imel mail-a. To so krivi spam filtri na strani tistega, kamor si pošiljal.
Za osebno rabo imam gmail sedaj že več kot 9.5 let in prstov na eni roki je mislim da dovolj, koliko mail-ov je označilo moj mail kot spam.

Tako da boš moral probat. Sicer je Outlook.com kar kul, samo je do sedaj imel že kar nekaj večjih izpadov (enkrat za cel vikend). Za iCloud ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KONEC za windows live mail?

Oddelek: Loža
437684 (3711) jype
»

WIN tablica - Microsoft račun / gmail.com ali raje outlook.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
72313 (2215) vorantz
»

POP3 mail na več PC

Oddelek: Omrežja in internet
203103 (2793) axee
»

Naslednik Hotmaila je Outlook.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5119796 (16553) darkolord

Več podobnih tem