» »

Istospolne družine ?

Istospolne družine ?

Temo vidijo: vsi

zmaugy ::

Vsi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Lažeš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Lažeš.

Ne vem zakaj si zdaj užaljen...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Saj nisem užaljen. >:D

Samo napisal sem kaj si mislim o tvojem bullshitu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Saj nisem užaljen. >:D

Samo napisal sem kaj si mislim o tvojem bullshitu.


Ne verjamem...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Verjamem.

Zato smo se pa odločili namesto tebe na referendumu. >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

Ja, ker niste mislili - kar je za vas normalno stanje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Zakaj si užaljen...>:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Zakaj si užaljen...>:D

Užaljen? Samo navajam dejstva. :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

zmaugy je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ko bodo otroci v šoli spoznali, da ima njihov sošolec 2 atija, se mu ne piše nič dobrega, trust me. Tega ne podpiram, ker bodo na koncu hoteli še posebne mavrične šole za svoje otroke. Družba še ni dozorela za kaj takega.


Ob takšnem odnosu tudi ne more dozoreti.


Glej, jaz bom svojim že dopovedal, se pa bojim, da ostalih 90% ne bo in bodo na otroka prenesli sovraštvo. 25 let nazaj so me jebali, ker se pišem na ič, v drugem razredu, le kje so to pobrali? In točno tsko bo v tem primeru, jaz sem ponižanje občutil in ga ne privoščim nikomur. Raje vidim, da istospolni nimajo otrok, kot pa da vržemo v drek še nekaj otrok in jim zjebemo psiho za celo življenje.

Folk je prizadet, vaše moraliziranje in vsiljevanje tega ne bo rešilo..

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Ben Dover je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ko bodo otroci v šoli spoznali, da ima njihov sošolec 2 atija, se mu ne piše nič dobrega, trust me. Tega ne podpiram, ker bodo na koncu hoteli še posebne mavrične šole za svoje otroke. Družba še ni dozorela za kaj takega.


Ob takšnem odnosu tudi ne more dozoreti.


Glej, jaz bom svojim že dopovedal, se pa bojim, da ostalih 90% ne bo in bodo na otroka prenesli sovraštvo. 25 let nazaj so me jebali, ker se pišem na ič, v drugem razredu, le kje so to pobrali? In točno tsko bo v tem primeru, jaz sem ponižanje občutil in ga ne privoščim nikomur.


Ampak danes je to precej manjši problem, kot je bil takrat. Ljudje smo se navadili. In tudi tega, da sta ati in ati pa mami in mami bi se in se bojo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Ben Dover je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ko bodo otroci v šoli spoznali, da ima njihov sošolec 2 atija, se mu ne piše nič dobrega, trust me. Tega ne podpiram, ker bodo na koncu hoteli še posebne mavrične šole za svoje otroke. Družba še ni dozorela za kaj takega.


Ob takšnem odnosu tudi ne more dozoreti.


Glej, jaz bom svojim že dopovedal, se pa bojim, da ostalih 90% ne bo in bodo na otroka prenesli sovraštvo. 25 let nazaj so me jebali, ker se pišem na ič, v drugem razredu, le kje so to pobrali? In točno tsko bo v tem primeru, jaz sem ponižanje občutil in ga ne privoščim nikomur. Raje vidim, da istospolni nimajo otrok, kot pa da vržemo v drek še nekaj otrok in jim zjebemo psiho za celo življenje.

Folk je prizadet, vaše moraliziranje in vsiljevanje tega ne bo rešilo..


Mene pa, ker se pišem na NA. Le kje so to čefurji pobrali?

Anyway.....move on.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Ben Dover ::

zmaugy je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ko bodo otroci v šoli spoznali, da ima njihov sošolec 2 atija, se mu ne piše nič dobrega, trust me. Tega ne podpiram, ker bodo na koncu hoteli še posebne mavrične šole za svoje otroke. Družba še ni dozorela za kaj takega.


Ob takšnem odnosu tudi ne more dozoreti.


Glej, jaz bom svojim že dopovedal, se pa bojim, da ostalih 90% ne bo in bodo na otroka prenesli sovraštvo. 25 let nazaj so me jebali, ker se pišem na ič, v drugem razredu, le kje so to pobrali? In točno tsko bo v tem primeru, jaz sem ponižanje občutil in ga ne privoščim nikomur.


Ampak danes je to precej manjši problem, kot je bil takrat. Ljudje smo se navadili. In tudi tega, da sta ati in ati pa mami in mami bi se in se bojo.


Navadili so se samo zato, ker ti na ič niso več manjšina. Smo se navadili na rome? Mislim da ne. Še rasizma se ne moremo rešit, le kako se bomo homofobije? Realnost pač.

Zgodovina sprememb…

Koraaz ::

Zakaj ste šli obujat 18 let staro temo kot mrliča iz groba?

HappyPills ::

Ker smo o cepivih že vse povedali.

mr_chai ::

Hypathia je izjavil:

zztop je izjavil:


Kaj je znak dobrih staršev?

- čustvena podpora
- ljubezen
- finančna stabilnost

Kaj od tega ne morejo nuditi istospolni partnerji?

Kako prideta dva geja do otroka? Tako, da ga odvzameta materi, a misliš, da je to dobro za otroka? Še enkrat, otrok ni pravica.


Ne odvzameta ga. Spet hočeš ženske prikazati kot žrtve. Dokler bodo obstajale neodgovorne ženske brez materinskega čuta, bomo imeli ranjene ljudi. Če nimaš želje po otroku, ga nimaš kaj delati. Kontracepcijo bi morali v šoli ubit otrokom v glavo. Drugo so posilstva, ampak teh primerov je malo in se seveda morajo reševati posamično. Posilstev je malo proti ponesrečenim zanositvam ali celo načrtnim zanositvam za denar. Tega ne bom nikoli razunmel, kako lahko ženska rodi lastnega otroka in ga odda drugim.
Imam nekaj kolegov, ki so odraščali ali brez matere ali z zelo slabo materjo in so postali nemogoči osebki. Če ni materine ljubezni, taka oseba težko odraste v stabilno osebnost. Drugo je, če otroci izgubijo mamo ali očeta. V takem primeru bi morali vsaj za nekaj let biti na voljo dedek in babica ali pa se jim najde krušne starše z mamo in očetom.

Sam niti ne vidim takega problema, če bi otroka vzgajala dva moška ali dve ženski, če se zraven zbalansira še s kakšnim dedkom oziroma babico, tako da otrok prejema ljubezen od obeh spolov.

D3m ::

Kontracepcijo bi morali v šoli ubit otrokom v glavo.


A sedaj vam pa pogovor ni ok. Je treba fiksat s kemikalijami.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mr_chai ::

D3m je izjavil:

Kontracepcijo bi morali v šoli ubit otrokom v glavo.


A sedaj vam pa pogovor ni ok. Je treba fiksat s kemikalijami.


Z ubit v glavo mislim na powerpont + pogovor + še več pogovora + še več + individualni pogovori. Saj danes že v petem razredu seksajo, zato je potrebno začeti zgodaj.

Ben Dover ::

D3m je izjavil:

Kontracepcijo bi morali v šoli ubit otrokom v glavo.


A sedaj vam pa pogovor ni ok. Je treba fiksat s kemikalijami.


Je treba provocirat in nič povedat?

D3m ::

mr_chai je izjavil:

D3m je izjavil:

Kontracepcijo bi morali v šoli ubit otrokom v glavo.


A sedaj vam pa pogovor ni ok. Je treba fiksat s kemikalijami.


Z ubit v glavo mislim na powerpont + pogovor + še več pogovora + še več + individualni pogovori. Saj danes že v petem razredu seksajo, zato je potrebno začeti zgodaj.


Better.
|HP EliteBook|R5 6650U|

koyotee ::

mr_chai je izjavil:

Hypathia je izjavil:

zztop je izjavil:


Kaj je znak dobrih staršev?

- čustvena podpora
- ljubezen
- finančna stabilnost

Kaj od tega ne morejo nuditi istospolni partnerji?

Kako prideta dva geja do otroka? Tako, da ga odvzameta materi, a misliš, da je to dobro za otroka? Še enkrat, otrok ni pravica.


Ne odvzameta ga. Spet hočeš ženske prikazati kot žrtve. Dokler bodo obstajale neodgovorne ženske brez materinskega čuta, bomo imeli ranjene ljudi. Če nimaš želje po otroku, ga nimaš kaj delati. Kontracepcijo bi morali v šoli ubit otrokom v glavo. Drugo so posilstva, ampak teh primerov je malo in se seveda morajo reševati posamično. Posilstev je malo proti ponesrečenim zanositvam ali celo načrtnim zanositvam za denar. Tega ne bom nikoli razunmel, kako lahko ženska rodi lastnega otroka in ga odda drugim.
Imam nekaj kolegov, ki so odraščali ali brez matere ali z zelo slabo materjo in so postali nemogoči osebki. Če ni materine ljubezni, taka oseba težko odraste v stabilno osebnost. Drugo je, če otroci izgubijo mamo ali očeta. V takem primeru bi morali vsaj za nekaj let biti na voljo dedek in babica ali pa se jim najde krušne starše z mamo in očetom.

Sam niti ne vidim takega problema, če bi otroka vzgajala dva moška ali dve ženski, če se zraven zbalansira še s kakšnim dedkom oziroma babico, tako da otrok prejema ljubezen od obeh spolov.


What the fuck???? 8-O
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zmaugy ::

Navadili so se samo zato, ker ti na ič niso več manjšina.


Ne glede na razlog lahko zdaj vidimo, da se zaradi tega ni svet ustavil in da se ljudje še vedno večinoma pogovarjajo slovensko itd. V generaciji ali dveh se to ne bo nikjer poznalo.
Isto je z istospolnimi družinami. Manj ko se bo okrog tega dvigoval prah, manj stresno bo to za vse vpletene.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

sheeshkar ::

Ben Dover je izjavil:

Raje vidim, da istospolni nimajo otrok, kot pa da vržemo v drek še nekaj otrok in jim zjebemo psiho za celo življenje.

Oprosti, ampak to je povsem neumen razlog za nasprotovanje. Otroci bodo pri šibkejšemu vedno našli razlog, da se iz njega norčujejo. Če ni razlog "dva očija", pa bo njegova debelost, očala, veliki zobje, priimek, barva kože, oranžni lasje, baje se sedaj nekatere iz manj premožnih družin kliče "Lidlčki" ali nekaj podobnega...

Ti pa bi nekemu otroku rad preprečil morebitno posvojitev, ker bi ga zato MORDA nekateri otroci zafrkavali v šoli. Ja, življenje v sirotišnici ali v rejništvu je gotovo manj tvegano za "zjebano psiho", ane?

Ne vem, rekel bi, da se istospolni partnerji precej bolje zavedajo vseh preprek, zlobnih jezikov in podobno, ki jih bodo morali dati skozi preden bodo dejansko lahko posvojili otroka. Mislim, da bi ravno zaradi vsega tega prav takšni starši, ki se za to odločijo kljub vsemu temu, svojega posvojenega otroka verjetno imeli še nekaj bolj radi kot morebiten bogati par, ki si gre "kupiti" otroka v Afriko (pa tudi proti temu nimam nič, dokler je vse legalno in prostovoljno).

Poleg tega je tudi precej bolj verjetno, da bodo znali svojega otroka vzgojiti v nekoga, ki bo veliko bolje obdelal morebitna nadlegovanja, glede na to, da imajo s tem najverjetneje veliko izkušenj zaradi svoje spolne usmerjenosti in precej manj možnosti, da bodo sami vzgojili "bullyja", ki bi nekoga drugega nadlegoval zaradi njegovega priimka na "ić".

D3m ::

Lidlčki?

WTF je to.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Lidlčki?

WTF je to.

Še en način, na katerega starši nekaterih otrok kažejo svojo brezčutnost do drugih ljudi in s tem futrajo svoj ego.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

sheeshkar ::

D3m je izjavil:

Lidlčki?

WTF je to.

Pred kratkim sem slišal, da se tako sedaj zmerja otroke iz manj premožnih družin, ki naj bi "nosili oblačila iz Lidla". Nimam pojma koliko je to razširjeno, morda je prisotno samo na kakšnem območju ali določenih šolah. V vsakem primeru idiotsko in nekaj, kar otroci poberejo od neandertalskih staršev, torej tistih, ki bi jih v primeru sošolcev z istospolnimi starši najverjetneje učili, da je to "nenaravno" in podobne, verjetno še hujše kozlarije.

D3m ::

WTF?

Primarkarji?

Hoferjevci?

XYZjevci?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ben Dover ::

sheeshkar je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Raje vidim, da istospolni nimajo otrok, kot pa da vržemo v drek še nekaj otrok in jim zjebemo psiho za celo življenje.

Oprosti, ampak to je povsem neumen razlog za nasprotovanje. Otroci bodo pri šibkejšemu vedno našli razlog, da se iz njega norčujejo. Če ni razlog "dva očija", pa bo njegova debelost, očala, veliki zobje, priimek, barva kože, oranžni lasje, baje se sedaj nekatere iz manj premožnih družin kliče "Lidlčki" ali nekaj podobnega...

Ti pa bi nekemu otroku rad preprečil morebitno posvojitev, ker bi ga zato MORDA nekateri otroci zafrkavali v šoli. Ja, življenje v sirotišnici ali v rejništvu je gotovo manj tvegano za "zjebano psiho", ane?

Ne vem, rekel bi, da se istospolni partnerji precej bolje zavedajo vseh preprek, zlobnih jezikov in podobno, ki jih bodo morali dati skozi preden bodo dejansko lahko posvojili otroka. Mislim, da bi ravno zaradi vsega tega prav takšni starši, ki se za to odločijo kljub vsemu temu, svojega posvojenega otroka verjetno imeli še nekaj bolj radi kot morebiten bogati par, ki si gre "kupiti" otroka v Afriko (pa tudi proti temu nimam nič, dokler je vse legalno in prostovoljno).

Poleg tega je tudi precej bolj verjetno, da bodo znali svojega otroka vzgojiti v nekoga, ki bo veliko bolje obdelal morebitna nadlegovanja, glede na to, da imajo s tem najverjetneje veliko izkušenj zaradi svoje spolne usmerjenosti in precej manj možnosti, da bodo sami vzgojili "bullyja", ki bi nekoga drugega nadlegoval zaradi njegovega priimka na "ić".


Good point. Samo ne bi tega enačil s poniževanjem glede na izgled ali debelost, to otroci sami od sebe počnejo. Otrok bo prišel iz šole in povedal, da ima sošolca z 2 očetom, pol je sam odvisno kako bodo starši reagirali na to in otrok bo posnemal z njim pa še sošolci.

Ne vem meni se ne zdi fer, da se izpolni želja nekomu na račun trpljenja drugega, v tem primeru otroka. Za tem stojim. Je cela vrsta klasičnih partnerjev, ki si želijo posvojitev, prednost dajem njim.

Tole z Lidlčki pa.. no comment, faking primitivci, ahhhhh..

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

mr_chai je izjavil:


Ne odvzameta ga. Spet hočeš ženske prikazati kot žrtve.

Kje ga pa dobita? A jima ga štorklja prinese? Točno, da so ženske tudi tukaj največje žrtve, depriviligirane ženske iz shitholov kot je Ukrajina, Indija.... kjer cveti komercialno surogatsko pod okriljem mafije. Ženske, ki dobijo nekaj drobiža, ostanejo pa jim zdravstvene posledice ali kakšen hendikepiran otrok, ki se mu naročniki odpovejo..... ampak važno, da lahko lgbtqvzž preseratorji virtue signalizirajo kako so super in se oh in sploh zavzemajo za pravice kao zatiranih.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

svecka ::

sploh ni problem v istospolni družini, ampak v prikritih pedofilih ki bodo na moči "istospolne zveze" dobili pod svoje kremplje otroke. V pretekosti so otroke iz sirotiščnic dajali v rejo kaznovanim pedofilom, ki so z velesjem nadaljevali z zlorabami (https://www.dw.com/en/berlin-authoritie..., danes pa se že odkrito propagira na LGBT+ protestih poroke z otroci.

sheeshkar ::

Ben Dover je izjavil:

Good point. Samo ne bi tega enačil s poniževanjem glede na izgled ali debelost, to otroci sami od sebe počnejo. Otrok bo prišel iz šole in povedal, da ima sošolca z 2 očetom, pol je sam odvisno kako bodo starši reagirali na to in otrok bo posnemal z njim pa še sošolci.

Hmm, ne. Nekateri otroci se pač spravljajo na šibkejše in pri njih najdejo nekaj, kar je "drugačno", bilokaj to je. Če starši ustrezno reagirajo, ko izvejo, da se njihov otrok spravlja na bolj okrogle (ali tiste z očali, ali tiste na "ić"...), ga bodo najverjetneje vzgojili v civilizirano, čustveno stabilno osebo. Če pa seveda otrok doma sliši, da "homoti ne bi smel vzgajat otrok", da so "čefurji sami kriminalci", da so "Lidlčki manjvredni ker nimajo denarja za Nike superge", potem pa bomo nažalost dobili kretene, ki jih je polno tudi v tej temi. Ampak to ni krivda istospolno usmerjenih, ne njihovih morebitnih želja po posvojitvi, temveč teh kretenov, ki jih je pač potrebno tako ali drugače civilizirati. Ne pa zaradi tega kaznovati določene, že tako ali drugače zatirane manjšine, za katero ni niti enega logičnega pomisleka, zakaj naj ne bi smeli posvojiti otrok (ali kako drugače biti povsem enakovredni vsem ostalim zakonskim ali nezakonskim parom).

svecka je izjavil:

sploh ni problem v istospolni družini, ampak v prikritih pedofilih ki bodo na moči "istospolne zveze" dobili pod svoje kremplje otroke. V pretekosti so otroke iz sirotiščnic dajali v rejo kaznovanim pedofilom, ki so z velesjem nadaljevali z zlorabami (https://www.dw.com/en/berlin-authoritie..., danes pa se že odkrito propagira na LGBT+ protestih poroke z otroci.

Aha, ker pred izenačevanjem pravic istospolnih pa pedofilija v rejništvu, sirotišnicah, pri lokalnem župniku, v "zdravih" katoliških družinah z atom in mamo itd. seveda ni obstajala... :))

Zgodovina sprememb…

svecka ::

sheeshkar je izjavil:

Aha, ker pred izenačevanjem pravic istospolnih pa pedofilija v rejništvu, sirotišnicah, pri lokalnem župniku, v "zdravih" katoliških družinah z atom in mamo itd. seveda ni obstajala... :))


Ne znaš brat ane, kaj sem napisal. Zakaj bi se pedofil še naprej skrival, če se lahko dva pedofila navidezno poročita in legalno dobita v kremplje otroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Ben Dover ::

To da jih posvojijo bi še nekako sprejel, omogočajo nesrečnemu otroku boljše življenje. Meni se bolj zatakne pri iskanju nadomestne matere, to se mi pa res ne zdi prav, ker je otroku odvzeta pravica do očeta in matere.
Naj ostane samo pri posvojitvi zapuščenih otrok, jih je dovolj po svetu.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Pa kaj je sploh problem, bojo že preživeli ali izumrli. Ne prvi ne zadnji.

sheeshkar ::

svecka je izjavil:

Zakaj bi se pedofil še naprej skrival, če se lahko dva pedofila navidezno poročita in legalno dobita v kremplje otroka.

Aha, zato imamo eksplozijo takšnih primerov v državah, kjer istospolni lahko posvojijo otroka... Aja, ne, nimamo. Še en idiotski argument torej.

Ben Dover je izjavil:

Meni se bolj zatakne pri iskanju nadomestne matere, to se mi pa res ne zdi prav, ker je otroku odvzeta pravica do očeta in matere.

Glede na to, da tak otrok v tem primeru ne bi nikoli niti obstajal, bi rekel, da je kvečjemu pridobil kakšno pravico (npr. DO ŽIVLJENJA), kot pa jo izgubil.

Poleg tega pa iz tega argumenta lahko pridemo do logičnega zaključka, da moramo nujno vzeti otroke vsem staršem samohranilcem, ki so izgubili partnerja/partnerko in ga damo v družino z očetom IN materjo. Res se mi ne zdi prav, da je tem otrokom bila odvzeta pravica do očeta/matere...

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

S tem se pa ne morem strinjat. Otroka nihče ne vpraša ali bi se rad rodil. Pravica do življenja? Da po naravnih zakonih, torej imeti očeta in mater oz. ob spočetju, sta prisotna oba, ne neka epruvetka. Ah zdaj smo zaplavali v zajebane stvari, se umikam.

Glede samohranilcev in odvzetju, to je pač splet nesrečnih okoliščin in ne načrtovan manjko enega od staršev vnaprej, ni to isto..

Zimonem ::

Pa plevel in psa tud ne. Pa če se rodiš v goricah ne pa v Ljubljani je spet narobe.

Ben Dover ::

Zimonem je izjavil:

Pa plevel in psa tud ne. Pa če se rodiš v goricah ne pa v Ljubljani je spet narobe.

Lepo da si prišel gnojit PNG-jček, s svojimi nelogičnimi zabitimi izjavami, odjebi.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

D3m - Samo desni zarukanci lahko enačite homoseksualnost s pedofilijo.

borut_p - A ti poizkušajo dikcijo vzet ali samo vključit še druge oblike, ki so v razvitem svetu (tudi desnih političnih opcij), že davno uredil. Nekaterim gredo normalne naravne povezave na oni organ.

GreenTea - Potem nimaš pojma, kaj se otrokom lahko vse hudega dogaja, tudi v čisto normalnih družinah.

PrihajaNodi - Kaj je narobe, če emancipirane ženske, ne rabijo zafrustriranih decev zraven sebe, zato pa imaš možnost imet prijatelja in, v nekaterih državah, lahko celo posvojita otroke. A ni to super?

eventyr - Ne, to je znanstveno dokazano, verska indoktrinacija otrokom škodi, pri njihovem širšem pogledu na svet. Sicer pa vzemi tablete, včasih pomaga. Prejšnja država je laufala dobro, kar se tiče družbenega standarda, ko smo naredili novo, so tisti na vrhu najprej poskrbeli zase, uničili gospodarsko osnovo, ki je bila daleć najboljša v vzhodnem bloku in pričeli s trdim kapitalizmom, katerega je večina držav že prerasla. Je bilo to potrebno? Jaz mislim, da ne in bi bilo potrebno obstoječe nadgradit, ne uničit. Sedaj imaš posledično stanje, približno tako, kot je bilo 1941, slabo industrijo, zaradi tega brezperspektivne generacije mladine, največja vrednota pa je materialno stanje. To smo hoteli in to imamo, na srečo bo še slabše.
Si zamišljaš kako bi izgledala narava, če bi živeli, kot barbari (no saj živimo, samo civilizirani smo).

Kayzon - Kakšen bi bil svet, če bi ljudje živeli normalno, brez vmešavanj klera in oblasti, misliš, da nebi vse skupaj potekalo bolj normalno? Rodiš se gol, sluzast in malo krvav, vsa nadgradnja pride od tam naprej. Samo v rajstvu in smrti smo vsi enaki, vmes pa je nekaj odtenkov sive.

koyotee - Pravi kdo? Družina narkomanov ali pijančkov je pa prava, klena slovenska družina, samo k maši mora hodit in otroke k pedofilom pošiljat. Zakone se ravno zaradi drugačnih realnih situacij, menja, prenavlja, celo briše,... Je tisto, kar se med seboj dogovorijo. Kaj pa je narobe s tem, da zanosita z medicinsko pomočjo, celo na lastne stroške? Naša psička je poleg svojih mladičev, pomagala preživeti mladi muci, ko je mamo povozil avto in je bila še premala, da bi sama jedla. Stereotipi pravijo, da se pes in mačka ne marata.
S takimi odločitvami se predvsem uničuje stereotipe, ki v naravi ne zdržijo. V skupnosti hipijev v 60-ih letih, je za blagor in vzgojo otrok, skrbela cela skupnost, vse so si delili in noben ni bil zapostavljen, osamljen in nesrečen. V veliko klasičnih družinah, so otroci brez vzgoje in nesrečni. Ti je kdaj, kdo rekel, da to ni prav? Zakaj ti je potem pomembno, v kakšni skupnosti bojo vzgajani drugi otroci. Poznaš kakšno nasilno družino, jaz namreč jo.

otago - A bejž no.

Hypathia - Po dogovoru ali postopku, v nekaterih državah oblika skupnosti ni problem, če ostale stvari špilajo. Pri nas ne špila ravno veliko zadev, zato je kakršna koli sprememba na teh področjih, iz desnih opcij apriori zavrnjena in zasmehovana, zmerjana,..... za otroke gre, posebej tiste, ki so jih obdelovalai pedofili v RKC.

Ben Dover - Ko bodo spoznali, da je oče lakoholik, mama pa lahkoživka, bojo imeli še večje težave.

AmokRun - Poznam dva otroka, ki sta odraščala v lezbičnih družinah, eden je priznan urolog, drugi strojni inžinir, na specializaciji v ZDA.
Nista čisto ženska poklica, se mi zdi. Poznam jih pa veliko iz normalnih družin, ki so ali brez šol ali z izobrazbo, ki je namenjena sama sebi. Sicer pa danes gledajo otroci bolj materialni položaj staršev in posledično otrok in revni so zelo hebene stranke.

mr_chai - Ker so te vzgajali katolibani, marsičesa ne razumeš in ne boč nikoli razumel, ker ne znaš uporabljat svojo glavo za razmišljanje.
Že prej so sexali premladi, tudi v časih naših dedkov in babic, večino so pa v začetke vpeljal duhovniki.

svecka - V pedofiliji je že sedaj največ incesta, torej v družini, zato dvomim, da bi se to kaj bolj razžirilo, če bi se tozadevno dovolilo. Pedofilija je bolezen, homoseksualnost ni. Seveda nad otroci v homo družinah nebi bilo nobenega nadzora, tako kot ni v "normalnih" družinah ali med duhovniki, učitelji in vsemi ostalimi, ki imajo opravka z mladoletnimi osebami. Znaki pedofilije se na otrocih kar hitro pokažejo, problem je v odgovornih, da tega ne zaznajo.
Delo krepa človeka

sheeshkar ::

Ben Dover je izjavil:

S tem se pa ne morem strinjat. Otroka nihče ne vpraša ali bi se rad rodil. Pravica do življenja? Da po naravnih zakonih, torej imeti očeta in mater oz. ob spočetju, sta prisotna oba, ne neka epruvetka.

Pa saj sta tudi v primeru nadomestne matere ob spočetju prisotna "oče in mama". Sploh ne razumem, kaj želiš povedati. Če je tvoj argument, da je na svetu dovolj sirot, potem moraš zagovarjati prepoved "nadomestnih mam" za vse, ne samo za istospolne. Ali ti ni mar za vse sirote, ki se jim odrečejo vsi "klasični" pari, kateri se odločijo za nadomestno mater?

Ben Dover je izjavil:

Glede samohranilcev in odvzetju, to je pač splet nesrečnih okoliščin in ne načrtovan manjko enega od staršev vnaprej, ni to isto..

Kako da ne? "Otrok ima pravico do matere/očeta!" Ali ni bistvo vsega OTROK in njegove "pravice"? Zakaj bi nas moralo brigati za "nesrečen splet okoliščin", ČE PA GRE ZA OTROKE!!!

Pustimo ob strani tudi dejstvo, da v istospolnih posvojitvah otrok dobi DVA starša, medtem ko imajo v samohranilskih samo enega...

(da ne bo kdo mislil, da dejansko zagovarjam odvzem otrok samohranilcem ali da imam o njih kakršnekoli zadržke, niti slučajno - želim samo izpostaviti absurdnost nekaterih argumentov)

Zimonem ::

Ben Dover je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Pa plevel in psa tud ne. Pa če se rodiš v goricah ne pa v Ljubljani je spet narobe.

Lepo da si prišel gnojit PNG-jček, s svojimi nelogičnimi zabitimi izjavami, odjebi.

Sej nisem rekel da si mi všeč. Ker sem izpostavil par stvari ki jih ljudje ne delajo sem pač pgn. A si z goric?

Ben Dover ::

Ja mi je, tudi klasičnim bi prepovedal nadomestne matere, dokler so na svetu sirote, če bi bilo po moje, to pa nikoli ne bo.
Pri samohranilcih je prišlo do nesporazuma, jaz sem mislil po rojstvu ti pa pred? Sicer ne spremeni veliko, a vseeno je v mojih mislih nekaj časa imel oba.

Še 1x pa bi izpostavil, da želja istospolnih parov meni ne odtehta trpljenja otrok, ker je pač družba primitivna in bodo ožigosani. Že tako je dovolj takih brez tega.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Življenje ni načrtovanje ampak učenje. Za spočetje ni nihče kriv oz biologija. Za vzgojo pa smo.

D3m ::

Samo desni zarukanci lahko enačite homoseksualnost s pedofilijo.


Rasist. Bi rekli levi.

Počakaj, da jih sprejmejo v LGBT, bo veselica.

Pedofilija je bolezen, homoseksualnost ni.


Bodo lobirali in spremenili še ta problem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Netrunner ::

IceIceBaby je izjavil:

Ali se vam zdi prav da je homosexualcem omogočena poroka

Ne, poroka bi morala ostati koz zveza med moškim in žensko. Lahko pa si uvedejo neko svojo"zvezo" ki bi bila enako kot poroka.

IceIceBaby je izjavil:

Ali se vam zdi prav da je homosexualcem omogočena poroka, se vam zdi prav da bi lahko posvojili otroke itd ?

Ja in ne. Ne podpiram vzgajanje otrok iz strani dveh moških ali dveh žensk, saj otroci potrebujejo zgled obeh spolov. Drugače pa je bolje da ima otrok dve mami ali dva očeta kot pa nič.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Invictus ::

Netrunner je izjavil:

IceIceBaby je izjavil:

Ali se vam zdi prav da je homosexualcem omogočena poroka

Ne, poroka bi morala ostati koz zveza med moškim in žensko. Lahko pa si uvedejo neko svojo"zvezo" ki bi bila enako kot poroka.

IceIceBaby je izjavil:

Ali se vam zdi prav da je homosexualcem omogočena poroka, se vam zdi prav da bi lahko posvojili otroke itd ?

Ja in ne. Ne podpiram vzgajanje otrok iz strani dveh moških ali dveh žensk, saj otroci potrebujejo zgled obeh spolov. Drugače pa je bolje da ima otrok dve mami ali dva očeta kot pa nič.

Kake zastarele misli...

2 pedra nista O.K., 2 lezbijski sta super... Diskriminacija pedrov...

Naj bodo poročeni in imajo iste probleme kot "normalni" pari...

Kar se otrok tiče, sem pa proti 2 mamam, kot tudi 2 očetom. Ampak ženske so tukaj spet v prednosti, saj gre za 14 dni na morje v ovulaciji, se da napumpat, pa ima otroka... Mal stisne zobe za domovino, če je lezbijska in je to to. Pedri tega ne morejo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zztop ::

sheeshkar je izjavil:

D3m je izjavil:

Lidlčki?

WTF je to.

Pred kratkim sem slišal, da se tako sedaj zmerja otroke iz manj premožnih družin, ki naj bi "nosili oblačila iz Lidla". Nimam pojma koliko je to razširjeno, morda je prisotno samo na kakšnem območju ali določenih šolah. V vsakem primeru idiotsko in nekaj, kar otroci poberejo od neandertalskih staršev, torej tistih, ki bi jih v primeru sošolcev z istospolnimi starši najverjetneje učili, da je to "nenaravno" in podobne, verjetno še hujše kozlarije.

V mojih časih so za manj premožne govorili, da nosijo oblačila iz Kika. Zdaj je sicer Kik čisto drugačen, ni več totalno low budget.

Otroci pač.

svecka je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Aha, ker pred izenačevanjem pravic istospolnih pa pedofilija v rejništvu, sirotišnicah, pri lokalnem župniku, v "zdravih" katoliških družinah z atom in mamo itd. seveda ni obstajala... :))


Ne znaš brat ane, kaj sem napisal. Zakaj bi se pedofil še naprej skrival, če se lahko dva pedofila navidezno poročita in legalno dobita v kremplje otroka.

Brez skrbi, socialni delavci preverijo, če sta vlagatelja primerna. Posvojitev otroka je dolgotrajen, mučen proces. Ni to, da prineseš papir, zadnjih x bančnih izpiskov, naslov stalnega prebivališča pa dobiš otroka.

Koraaz je izjavil:

Zakaj ste šli obujat 18 let staro temo kot mrliča iz groba?

Ker so na Hrvaškem sprejeli zakon, kateri dovoljuje posvojitev otrok istospolnim partnerjem. Tudi pri nas se obeta nekaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

blasfemik ::

Pri nekaj sto živalskih vrst je znanstveno zabeležena in preučevana homoseksualnost.
Samo pri eni živalski vrsti pa je zabeležena homofobija.

S težavami, invaliden, druge barve ali homoseksualen se rodiš.
Butelj, buli, rasist, naci ali homofob pa postaneš naknadno.

ST bi večkrat obiskal, če bi imel možnost določene člane fejvat, določenih pa ignorirat.
Prebijati se v vsaki temi med ogromno balasta je prav naporno.

Že tako ne rad zahajam v komentarje.

Lahko noč in srečno.

Smrekar1 ::

IceIceBaby je izjavil:

Glih kar sem gledal studio city kjer je "debata" tekla o homosexualnih družinah. Zanima me kakšno mnenje mate vi o tem. Ali se vam zdi prav da je homosexualcem omogočena poroka, se vam zdi prav da bi lahko posvojili otroke itd ?


Menim, da imamo kot družba pomembnejša vprašanja kot homoseksualne poroke.

Posvajanje bi zaenkrat še omejil, ker imamo v družbi polno kretenov, ki bi se spravljali na že tako izpostavljene otroke. Enostavno ni prav, da rešujemo te težave na plečih še posebej ranljivih otrok. Ko bo bodo razne Norme Korošec varno v oblazinjenih celicah v katere sodijo se lahko to sprosti.

Netrunner ::

Invictus je izjavil:


Kake zastarele misli...


Zastarele? Nič niso zastarele, ampak kar aktualne :D to je moje mnenje in ne pričakujem da se bodo vsi strinjali :) Vsakemu svoje. Pa karkoli se napiše v tem forumu, to ne bo vplivalo čisto na nič :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.