» »

Uporabljate USB baterije?

Uporabljate USB baterije?

noob96 ::

Imam nexusa 5 in se mi kar naprej dogaja da sem kar naenkrat na 15% sredi dneva. Sedaj pa iščem neko power bak ali kaj podobnega da bi nosil s sabo. Lepo bi bilo da je micro usb kabel že pritrjen na baterijo. Pa da se dokaj hitro polne potem telefon da ni output ravno 0.2A tako kot pri večini chip ass one dollar zadev na ebayu.

Dosan ::

Nima ravno pritrjenega kabla, sta pa 2 priložena:

http://www.amazon.co.uk/EasyAcc-10000mA...

Glede na review-e zgleda super zadeva za ugodno ceno.

andromedar ::

Če si na 15% sr4edi dneva, je najbrž nekaj narobe. Sam sem imel enak problem, ki sem ga rešil na sledeč način (reset baterije/polnilnega kontrolerja):

1. Pusti da se baterija popolnoma izprazni, tako da se telefon izklopi
2. Ponovno vklopi telefon in ga tako dolgo matraj, da se bo spet izklopil
3. To ponavljaj tako dolgo, da bio baterija tako zelo prazna, da se telefona ne bo dalo več vklopit
4. Daj telefon polnit (izklopljenega, ne vklapljaj telefona!)
4. Ko pride do 100%, ga izklopi iz polnilca za minuto in ponovno vključi na polnilec (telefon se bo začel ponovno polnit)
5. Ko pride ponovno na 100% (prekine polnjenje) ponovi prejšnji korak (naredi to kake 4 krat, vedno manj časa bo potreboval da pride na 100%)
6. Vklopi telefon in ga uporabljaj
Eh?

Mavrik ::

Jaz uporabljam tole od Xiaomija: Xiaomi PowerBank 10400mAh.

Drži nekako 3 polnjenja telefona in polni z do 2A tako Apple stvari kot Androide.
The truth is rarely pure and never simple.

noob96 ::

andromedar je izjavil:

Če si na 15% sr4edi dneva, je najbrž nekaj narobe. Sam sem imel enak problem, ki sem ga rešil na sledeč način (reset baterije/polnilnega kontrolerja):

1. Pusti da se baterija popolnoma izprazni, tako da se telefon izklopi
2. Ponovno vklopi telefon in ga tako dolgo matraj, da se bo spet izklopil
3. To ponavljaj tako dolgo, da bio baterija tako zelo prazna, da se telefona ne bo dalo več vklopit
4. Daj telefon polnit (izklopljenega, ne vklapljaj telefona!)
4. Ko pride do 100%, ga izklopi iz polnilca za minuto in ponovno vključi na polnilec (telefon se bo začel ponovno polnit)
5. Ko pride ponovno na 100% (prekine polnjenje) ponovi prejšnji korak (naredi to kake 4 krat, vedno manj časa bo potreboval da pride na 100%)
6. Vklopi telefon in ga uporabljaj


Na nexus 5 dobim okoli 2,5h screen on time + druge aplikacije kar je kar primerljivo z ostalimi tako da mislim da ni nič narobe

an3333 ::

kolega uporablja za telefon in tablico in mi jo je tud posodil že, par reči je sicer zanič, vendar za drobiž, ki ga je plaćal, se nima smisla pizdit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako polniti baterijo oz. vpliv polnjenja na življensko dobo.

Oddelek: Mobilne tehnologije
162933 (2445) bajsibajsi
»

Tesla odpira patentni portfelj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
8428501 (24837) iosox
»

Lumia 620 težava

Oddelek: Mobilne tehnologije
7717 (587) ejackson
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37481962 (39977) mailer
»

Prvo polnjenje Li-Po baterije novega mobilnega telefona

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
103792 (3552) Jok3r

Več podobnih tem