» »

Zavod za zaposlovanje

Zavod za zaposlovanje

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

Šimpanz ::

Mogoče pa bo delal v bolnici. Bolnice pa morajo delati.

Mato989 ::

val46 je izjavil:

Mato, ne trolaj. Če pa resno ne trolaš in si dobil kako vabilo na razgovor v teh časih, se ga jaz na tvojem mestu definitvno ne bi udeležil. Že po tem, da v teh kriznih časih vse stoji in vsi naprošajo delodajalce, take in drugačne, da se delo zaustavi, da pustijo ljudi doma, razen tam kjer res ne gre brez zaustavitve(ampak tu je mišljeno samo NUJNO delo), da te v tem času kličejo na razgovor, ti pove vse o tvojem bodočem delodajalcu in ljudeh na poziciji pri njemu. Jaz se na tvojem mestu ne bi trudil pridobiti takega dela.


Zakaj? En razgovor je za vodjo priprave hrane za prevzem v Tušu (vodiš spletne in telefonske nakupe ekipa ti pripravlja hrano, ti pa si kao lider in urejaš njihov delovni čas itd... skratka mini poslovodja samo za spletno in telefonsko prodajo živil...

Drugo pa je sistemc oz. informatik na JAVNIH SLUŽBAH ki tudi delajo in odvažajo smeti in ostalo, ne glede na trenutno situacijo

Kaj od tega pade pod to kar ti bluziš? Oboje jim je nujno da dobijo kader kot kaže!

Moj point je bil to, da NI RES, da ni NOBENEGA razgovora tudi v teh časih, ker sem sam dokaz =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

otago ::

Jaz sem iskal delo v Slo konec januarja do polovice februarja. Dobival vabila na razgovor do 20.3 od prijav na oglase za GOV.si/ZRSZ/Mojedelo. Bil 2x vabljen na razgovor z javnim profilom na karierre.at, do prve polovice marca. Dolocene inzenirske zadeve so deficitarne zaradi narave dela, +/-Corona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Žiiiga ::

Trenutno se ne da opravit zdravniških pregledov.
Če bo delodajalec delavca zaposlil brez opravljenega predhodnega zdravstvenega pregleda in ga bo nanj poslal kasneje, se mu lahko zgodi, da ga delavec ne bo opravil. V tem primeru to ni zakonit razlog (nezmožnost za delo, ker ni opravil zdravniškega pregleda) za odpoved pogodbe o zaposlitvi!

Mato989 ::

Žiiiga je izjavil:

Trenutno se ne da opravit zdravniških pregledov.
Če bo delodajalec delavca zaposlil brez opravljenega predhodnega zdravstvenega pregleda in ga bo nanj poslal kasneje, se mu lahko zgodi, da ga delavec ne bo opravil. V tem primeru to ni zakonit razlog (nezmožnost za delo, ker ni opravil zdravniškega pregleda) za odpoved pogodbe o zaposlitvi!


To je res... čeprav če odmislimo specifična dela, še nisem slišal za primer ko nekdo NE BI opravil osnovnega zdravniškega pregleda za pisarniško delo ipd... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

otago ::

Žiiiga je izjavil:

Trenutno se ne da opravit zdravniških pregledov.
Če bo delodajalec delavca zaposlil brez opravljenega predhodnega zdravstvenega pregleda in ga bo nanj poslal kasneje, se mu lahko zgodi, da ga delavec ne bo opravil. V tem primeru to ni zakonit razlog (nezmožnost za delo, ker ni opravil zdravniškega pregleda) za odpoved pogodbe o zaposlitvi!


Velja za Slovenijo. AT/DE nima tega.

solatko ::

Žiiiga- Če menjaš službo in zdravniško spričevalo ni starejše od dveh let, ponovnega pregleda ni potrebno opraviti, razen za specifična dela (voznik, delo na višini, delo s kemikalijami, komunalnimi odpadki,....).
Včasih je bil za pisarne ta rok pet let, ne vem pa kako je danes.
Delo krepa človeka

Mato989 ::

Še vedno je 5 let =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sbawe64 ::

Vazelin ::

Na mojedelo samo še cca 670 del za osrednjo slovenijo. pa še od tega verjetno enih pol samo še zato, ker so že odprti
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

sbawe64 ::

Vazelin
Na 1 strani je 19 oglasov z datumom "danes", potem stran 2 20 oglasov, stran 3 17 oglasov (19+20+17= 56 )

oglasi z datumom "včeraj" se začno na strani 3.
Šel za test na stran 12, za dan 24.3 jih je 15+12= 27 .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Vazelin ::

sbawe64 je izjavil:

Vazelin
Na 1 strani je 19 oglasov z datumom "danes", potem stran 2 20 oglasov, stran 3 17 oglasov (19+20+17= 56 )

oglasi z datumom "včeraj" se začno na strani 3.
Šel za test na stran 12, za dan 24.3 jih je 15+12= 27 .

dva tedna nazaj jih je bilo okrog jurja ali več, če imam prav v spominu ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

670 del za osrednjo slovenijo

danes samo cca 615
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zuz3k ::

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...

a se v kolikor je račun v slo vpiše samo TRR nič BIC niti naziva banke


lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

MadMicka ::

Sej ti piše, če je račun v tujini, naziv, naslov in BIC, sicer pa samo TRR. Iz številke TRR, tudi tuje, se ako ali tako ve, iz katere države je, ali gre za banko ali hranilnico, katera poslovna enota, itd.

https://www.bsi.si/placila-in-infrastru...

Vazelin ::

Vazelin je izjavil:

670 del za osrednjo slovenijo

danes samo cca 615

Samo še cca 450. S tem da je veliko še oglasov pred 16. marcem.
Če ne bo V krivulja okrevanja zna biti kaos, beda
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Alien123 ::

na fbju so iskali delavce za napeljavo in pikanje vrvice pri hmeljiščih..
Plačilo 50€/dan ob dosegu minimalne norme oz. po učinku.
lol

solatko ::

10-12ur/dan pod 5€/h. Čudno, da se grebejo za to delo.:'(
Delo krepa človeka

vostok_1 ::

A pivo pa bi vseeno radi pili poceni, ali kako?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

solatko ::

vostok_1 - Všeč nam ni to, da ne dobiš delo plačano toliko, da bi lahko normalno živel, vsaj veliko bolje, kot s socialno podporo. Nič več in nič manj.
Ker je v igri "trg" dela, bo to plačano več, ko za to mizerijo, ki jo ponujajo, ne bo več noben pripravljen delat ali pa takrat, ko se bodo sindikalno organizirali in z delodajalci dorekli pravično ceno dela, tudi s kakšnimi generalnimi stavkami, ki jih danes noben sindikat ne more speljat, če prav stavke po naši zakonodaji plača delodajalec, če je ta upravičena.
Delo krepa človeka

vostok_1 ::

solatko je izjavil:

vostok_1 - Všeč nam ni to, da ne dobiš delo plačano toliko, da bi lahko normalno živel, vsaj veliko bolje, kot s socialno podporo. Nič več in nič manj.
Ker je v igri "trg" dela, bo to plačano več, ko za to mizerijo, ki jo ponujajo, ne bo več noben pripravljen delat ali pa takrat, ko se bodo sindikalno organizirali in z delodajalci dorekli pravično ceno dela, tudi s kakšnimi generalnimi stavkami, ki jih danes noben sindikat ne more speljat, če prav stavke po naši zakonodaji plača delodajalec, če je ta upravičena.


I understandt that.
Zato pa pošljite pismo Heinikenu/Laško, da boste kupovali pivo po dvojni ceni, ampak morajo plačat delavcem dostojno plačo.

Dokler tega ne naredite, in pizdite, da vam nelegalni somalski migranti kradejo službe, kako naj vas jemljem resno...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Magic1 ::

A ni Union/Lasko pivo že zdaj 2x cene kakšnih od trgovcev. Pa boljši ziher niso.
Magic

vostok_1 ::

Se njihovi vodilni vozijo z bentleji, in jahtami?
Če se....then let them fucking go bust. Če pa ne, pa gre za ohranjanje slovenske pivske scene.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Ales ::

vostok_1 je izjavil:

solatko je izjavil:

vostok_1 - Všeč nam ni to, da ne dobiš delo plačano toliko, da bi lahko normalno živel, vsaj veliko bolje, kot s socialno podporo. Nič več in nič manj.
Ker je v igri "trg" dela, bo to plačano več, ko za to mizerijo, ki jo ponujajo, ne bo več noben pripravljen delat ali pa takrat, ko se bodo sindikalno organizirali in z delodajalci dorekli pravično ceno dela, tudi s kakšnimi generalnimi stavkami, ki jih danes noben sindikat ne more speljat, če prav stavke po naši zakonodaji plača delodajalec, če je ta upravičena.


I understandt that.
Zato pa pošljite pismo Heinikenu/Laško, da boste kupovali pivo po dvojni ceni, ampak morajo plačat delavcem dostojno plačo.

Dokler tega ne naredite, in pizdite, da vam nelegalni somalski migranti kradejo službe, kako naj vas jemljem resno...

Jah ne gre to lih tko enostavno.

V našem sistemu delavec ne dela za svojo plačo, pač pa za kapitalistov dobiček. Njegova plača je le eden od stroškov, ki pri tem nastanejo.

Ni sploh rečeno, da bi ob dvojni ceni piva imeli delavci za cent višjo plačo. In ni sploh rečeno, da ob sedanji ceni piva ne bi mogli imeti višje plače.

Za višje plače moraš prepričati lastnike kapitala, da se odrečejo delu zaslužka. Zakaj bi oni to storili, če jim ni treba? No, bi in bodo, če ne bodo mogli dobiti delavcev, npr. Pa še marsikaj bi se našlo, kar oni smatrajo, kot zadosten poslovni razlog.

Urbano#Desno ::

Vazelin je izjavil:

Vazelin je izjavil:

670 del za osrednjo slovenijo

danes samo cca 615

Samo še cca 450. S tem da je veliko še oglasov pred 16. marcem.
Če ne bo V krivulja okrevanja zna biti kaos, beda


No treba je tudi upostevati da trenutno malokdo opravlja razgovore in ker je potrebno, ce prav vem oglas na moje delo placati je nekako logicno da jih podjetja ne oddajajo. Za neko realno analizo je potrebno pocakati do konca tega obsedenega stanja torej do odprtja drzave + mesec ali dva.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Jp, za bolj realno sliko dejanskega stanja bo treba počakat ko se ukrepi odpravijo potem pa še par mescev.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

korenje3 ::

Čez 2 meseca se bo na veliko iskalo, ker ne bo delavcev. Tujce so poslali nazaj v domovino...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Vazelin ::

Si ziher, da se bo ful iskalo?
- tujci letos ne bodo navalili na Slovenijo. Torej gostinec ne rabi 4 kelnarce na "smeni" ampak morda zadostuje 1 ali 2, ker ne bo obiska v takšni meri kot prej.
- kupna moč prebivalstva je oz. bo padla. Manj ljudi bo jedlo zunaj. Težava za restavracije. In manj se bo nakupovalo. Predvsem težava za trgovine z ne-nujnimi izdelki.
- avto industrija je v krizi - Nemčija slovenski največji trgovski partner.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

korenje3 ::

Mislim predvsem proizvodnjo. Storitve predstavljajo samo majhen delež v sloveniji (8 mlrd bdp).
Pa nemška avto industrija ni v krizi. To so mokre želje američanov. Nemška podjetja imajo rekordne dobičke.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

val46 ::

Jst delam v avto industriji in lahko iz prve roke povem, da ni popolnoma nobene krize. Vse kar je, je samo zato, da bodo firme dobile denar od države za ljudi na čakanju, za ljudi, ki so doma zaradi otrok itd. Pri nas delamo kot da se ni nič zgodilo. No, razen tega, da moramo nositi maske in rokavice, ampak delo kot tako poteka dokaj normalno. Bolj je in bo problem z dostavami materiala, tako dobaviteljev do nas, kot naših proizvodov do kupcev. Zaradi tega tudi folk dajejo na čakanje, ker če bi resnično vsi delali kot še kak mesec nazaj, bi prehitro zmanjkalo materiala, ker nobeno podjetje več ne skladišči materiala za pol leta proizvodnje v naprej. Sej veš, zaloga stane...In to je zaenkrat edini problem pri nas. Govorim konkretno o mojem podjetju, pa kolikor sem v stikih z ostalimi podjetji v tej branži, je povečini povsod isto.

louser ::

Magic1 je izjavil:

A ni Union/Lasko pivo že zdaj 2x cene kakšnih od trgovcev. Pa boljši ziher niso.

Corona je duplo, pa je vsaj 4x slabša.

vres.ales ::

Nas je 100 na firmi in delamo popolnoma normalno pri čemer upoštevamo vse te butaste predpise.
Zaposlili smo prejšnji teden dva nova. Zdravniške je možno brez problema narediti, jih delajo pod stopnjo nujno, kar zaposlitev itak je.
Firme še na veliko zaposljujejo in razgovori so. Na začetku meseca so še bili štirje normalno tukaj na razgovoru, za enega pa je že blo prek skypa

2dark ::

vostok_1 je izjavil:

A pivo pa bi vseeno radi pili poceni, ali kako?

Full pomembna zadeva za življenje. Res.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

solatko ::

vostok_1 - Cene vseh izdelkov v trgovinah so primerljive s cenami v razvitih državah, kjer so plače 2-3X višje, zato ne bluzi s takimi. Pogovarjamo se lahko o cenah storitev, kjer so dejanko cene veliko nižje, saj se jih drugače nebi noben posluževal.
Vprašaj znance v D, A, I,.. kolikokrat naročijo pico ali gredo na kosilo, večerjo, kakšne so cene striženja, koliko je ura računalniškega servisa in podobno, vse ostalo pa je primerljivo, tudi cene bivanja so približno enake, če prav nekateri primerjajo najemnine na Dunaju za 100m2, z eakimi cenami najemnin za 50m2 v LJ ali KP, Izoli ali Piranu.
Pivovarne niso več slovenske, tako, da ja, lastniki se vozijo s tistim, kar si napisal.

Ales - Pravilno razmišljanje.
Delo krepa človeka

49106 ::

Ales je izjavil:


Jah ne gre to lih tko enostavno.

V našem sistemu delavec ne dela za svojo plačo, pač pa za kapitalistov dobiček. Njegova plača je le eden od stroškov, ki pri tem nastanejo.



Napača. V našem sistemu delavec dela za svojo plačo, kapitalist pa dela za svoj dobiček. V katerem sistemu so delavci imeli več imajo kot v kapitalizmu?

Sej ni kapitalist kriv, da družba človeka vrednoti na podlagi dela oz doprinosa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

2dark ::

solatko je izjavil:


Vprašaj znance v D, A, I,.. kolikokrat naročijo pico



Tud pri nas je to jebeno predrago.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

solatko ::

belidihur - Več kot pol ceneje, kot v Berlinu, pa še naročiš lahko samo v picerijah blizu hotela, ne v najboljši.
Delo krepa človeka

2dark ::

solatko je izjavil:

belidihur - Več kot pol ceneje, kot v Berlinu, pa še naročiš lahko samo v picerijah blizu hotela, ne v najboljši.



Pice so predrage. Pa neokusne. Šolanih kuharjev je vedno manj. Sami neki priučeni beboti,ki nimajo pojma kako se naredi okusno testo , da bo pica disala, testo pa mehko in ne trdo in zažgabo,kakšni so okusni pelati. Taksni lahko delajo v meku.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

;-) ::

louser je izjavil:

Magic1 je izjavil:

A ni Union/Lasko pivo že zdaj 2x cene kakšnih od trgovcev. Pa boljši ziher niso.

Corona je duplo, pa je vsaj 4x slabša.

Isto lasko v bosni je 50 centov. Pa se ga je treba tja pripeljat

solatko ::

;-) - V Bosni ni trošarine na pivo.
Delo krepa človeka

Vazelin ::

Število prostih delovnih mest se na mojedelo sedaj že konstantno giblje tam nad 450 - 500 osrednjeslovenija. Tudi razpisi so povečini vsi mini tisti pred-karantentski.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Jaz sem danes dobil kar 3 klice, za razgovore, kar sem poslal v zadnjih 2 tednih...

Our company is offering, 4830 Euro's/Month.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Haha noro. Mato to gre verjetno za ameriske multinacionalke?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ales ::

Danes se je prijavil, nick si je zbral "Makaronzi" in ni podal praktično nobenih podrobnejših informacij. Kolikšna verjetnost je, da ni zdolgočaseni trol?

Vazelin ::

shintaro??
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

MadMen ::

Šitarijo strikes again.

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Jaz sem danes dobil kar 3 klice, za razgovore, kar sem poslal v zadnjih 2 tednih...

Our company is offering, 4830 Euro's/Month.

mato: kaj je to za en job s 5k bruto. saj ne vključuje sesanje ti*a?:P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz sem danes dobil kar 3 klice, za razgovore, kar sem poslal v zadnjih 2 tednih...

Our company is offering, 4830 Euro's/Month.

mato: kaj je to za en job s 5k bruto. saj ne vključuje sesanje ti*a?:P


ene 20km severno od Beljaka v AT...

Hope you are doing good!
I do have position for "Deskside Engineer" based in Spittal, Austria for Contract
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uporabnik133 ::

a je bu tale zakon sprejet, ima kdo link

https://n1info.si/novice/slovenija/obet... 2021

https://novice.svet24.si/clanek/novice/... 2020

uči se za fakulteto, plačuj drago najemnino, sekiraj, vozi, delaj izpite, nakoncu pa 2 stopnje nižje

Zgodovina sprememb…

styrian ::

To si lahko izmislijo kar si hočejo, ampak delavec lahko že naredi tako, da ga "prisilni" delodajalec ne bo sprejel. Saj nimamo več suženjstva.

Enkrat so me poslali na delo v klavnico, pa sem jim na razgovoru povedal, da bom delo sprejel, če bom prisiljen. Kadrovnica je potem rekla, da bi najraje ukinila Zavod.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravica do nadomestila za brezposelnost. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213310 (5150) joze67
»

Mi pripada nadomestilo za brezposlenost?

Oddelek: Loža
132357 (1846) opeter
»

Odpoved in socialna pomoč

Oddelek: Loža
4818540 (16208) St235
»

Sporazumna odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5220659 (16047) St235

Več podobnih tem