» »

Zavod za zaposlovanje

Zavod za zaposlovanje

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

Magic1 ::

Sej danes ima že skoraj vsak "diplomo". Družboslovnih smeri je praktično neomejeno. Na drugi strani imaš pomanjkanje kadra z srednjo/nizko stopnjo in hudo pomanjkanje tehničnega kadra s kakršnokoli izobrazbo.
Magic

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

Sej danes ima že skoraj vsak "diplomo". Družboslovnih smeri je praktično neomejeno. Na drugi strani imaš pomanjkanje kadra z srednjo/nizko stopnjo in hudo pomanjkanje tehničnega kadra s kakršnokoli izobrazbo.


Ker je preslabo plačano. Ni stimulacije.

sbawe64 ::

bambam20
O kakšnih številkah je govora ?
2020 is new 1984
Corona World order

solatko ::

sbawe64 - Vprašaj kakšne so plače za poklicno izobrazbo v A, jih ravno tako primanjkuje, saj se nihče več noče hebat v poklicih, kjer moraš bit 3 leta vajenec, za plačo, ki v SLO pomeni minimalca.
Delo krepa človeka

XyNOBvxWVJ ::

Ma daj solatko, samo najedaš, če ne s temi minimalci pa z avti...
Ne moreš, da verjameš, da tvoja (mislim, moja!!) rodna mladina (izgleda že tako) postane rockerska zvezda.
Kako drugače, sem čul, da si se preselil v ulico moje skoraj 'žlahtnice'?
Mislim, ime ulice je po moji 'skoraj' žlahtnici :-)
Haaa? :-)

Zgodovina sprememb…

solatko ::

XyNOBvxWVJ - Kaj pa tebe muči? Če nimaš pametnega odgovora, raje nič ne piši.
Delo krepa človeka

mitkos ::

Vprašanje, če morda kdo ve? Moja je ostala brez službe in na zavodu hočejo kopijo moje pogodbe o zaposlitvi. Sem rekel moji, naj vpraša zakaj pa je una tam rekla da ne ve zakaj, da potrdilo o tem da sem zaposlen ni dovolj... Ne bi glih kopij moje pogodbe o zaposlitvi okoli po zavodih puščaval...

Jure14 ::

mitkos je izjavil:

Vprašanje, če morda kdo ve? Moja je ostala brez službe in na zavodu hočejo kopijo moje pogodbe o zaposlitvi. Sem rekel moji, naj vpraša zakaj pa je una tam rekla da ne ve zakaj, da potrdilo o tem da sem zaposlen ni dovolj... Ne bi glih kopij moje pogodbe o zaposlitvi okoli po zavodih puščaval...


A sta poročena?
Če nista, jo "načevljaj".

V-i-p ::

Jure14 je izjavil:

mitkos je izjavil:

Vprašanje, če morda kdo ve? Moja je ostala brez službe in na zavodu hočejo kopijo moje pogodbe o zaposlitvi. Sem rekel moji, naj vpraša zakaj pa je una tam rekla da ne ve zakaj, da potrdilo o tem da sem zaposlen ni dovolj... Ne bi glih kopij moje pogodbe o zaposlitvi okoli po zavodih puščaval...


A sta poročena?
Če nista, jo "načevljaj".

Čakaj malo. Če je tvoja ostala brez službe kaj za hudiča ima zavod s tvojo pogodbo in tvojim šihtom??!?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Juplter ::

Glede na to da bo trume Ukrajincev prišlo v evropo. Kaj to pomeni za nas? Spet bo minimalna plača 10 let ista? Da bodo delali za drobiš. Končno je konjuktura malo zvišala plače in tudi delavace (nizkoizobražene) postavile v boljši položaj, bodo ukrajinci to vse pokvarili?

Juplter ::

Magic1 je izjavil:

...Na drugi strani imaš pomanjkanje kadra z srednjo/nizko stopnjo...

Prenizke plače. Dajte plačo z katero lahko dobim kredit/najemnino, hrano, stroške, lahko kdaj kaj manjpšega kupim si prvoščim počitnice pa še kaj malenkosti pa bo veliko več zanimanja.

zobnik ::

Juplter je izjavil:

Glede na to da bo trume Ukrajincev prišlo v evropo. Kaj to pomeni za nas? Spet bo minimalna plača 10 let ista? Da bodo delali za drobiš. Končno je konjuktura malo zvišala plače in tudi delavace (nizkoizobražene) postavile v boljši položaj, bodo ukrajinci to vse pokvarili?


Sanjajte da bodo delal za 700 neto, če jih Avsrija, Nemčija rabi bodo šli gor. Tukaj bodo sam kak teden pol pa gasa naprej
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravica do nadomestila za brezposelnost. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213480 (5320) joze67
»

Mi pripada nadomestilo za brezposlenost?

Oddelek: Loža
132384 (1873) opeter
»

Odpoved in socialna pomoč

Oddelek: Loža
4818664 (16332) St235
»

Sporazumna odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5220773 (16161) St235

Več podobnih tem