» »

Podloga za lasersko miško

Podloga za lasersko miško

CyberPunk ::

Obstaja kakšna posebna podloga za lasersko miško? Imam Logitech M510. Nekaj je začela zajebavati - puščico premika včasih zelo počasi ali pa ne-tekoče. Domnevam, da je problem v (fejk) "letnicah" (vzorcu) na leseni površini svetlorjave mize, saj na drugi mizi svetlejše barve tega problema ni (podobno je vse OK, če to probam na bližnji omari ali črni polici).
Baterije so pa nove.
Edino ni mi jasno, zakaj to ni že prej delalo težav, saj je miza že nekaj časa ista (pa tudi oboje je čisto)...

Riff ::

jaz tud ne uporabljam nobene podloge, mogoče se je na tem delu kjer uporabljaš miško miza že malo obzrabila

tle so mal boljše pologe: https://www.mimovrste.com/podloge-za-mi...!?menuItemId=15564885

probsaj še z neuporabljenim A4 papirjem

CyberPunk ::

Navaden bel list papirja? Glih da leze... Sem mislil, da ima probleme samo z gladkimi povrsinami.

Podloge sem pa res upokojil, ko je sla ta zadnja miska s kuglo v pokoj, ker so takrat vsi hvalili laserske (pred to sem pa imel eno z eno rdeco (IR?) svetlobo, ki se mi zdi, da je bila celo boljsa od te laserske).

Riff ::

mogoče je pa zrela za zamenjavo :), moja tastara logitech miška je tud zgubila na hitrosti in enakomirnem gibanju kazalca, pa sem jo potem zamenjal, lahko probaš še na kakšnem drugem rčunalniku pa ne na isti mizi če bo kaj spremembe :)

aerox45 ::

Probaj Logitech g440 res , da je mal dražja sam sledenje in kvaliteta sta pa vrhunski.

https://www.mimovrste.com/miske-in-tipk...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066059 (4759) yayo
»

podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
424831 (2311) smacker
»

Miška in podlaga

Oddelek: Kaj kupiti
161420 (1002) vilonja
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
314537 (2825) kuglvinkl
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538148 (30220) ShowDown

Več podobnih tem