» »

Dodatna oprema

Dodatna oprema

Banfi ::

Zdravo,
Mene pa zanima, če lahko v avtomobil v katerem ni vgrajene avtomatske klime in ni na daljinsko zaklepanje ti dve stvari nadgradim, brez večje umetnosti?
Namreč na spletu bi kupil rabljen sistem za avtomatsko zračenje, zaj pa me zanima, če bom to lahko samo priklopil ali je potem tu še kaj večjega za dodelat v elektroniki?
Isto me zanima za daljinsko zaklepanje
Hvala, lp

hojnikb ::

Če maš kako staro kanto, bo verjetno ceneje in manj zamudno, če prodaš in kupiš nekaj z tem že serijsko :)
#brezpodpisa

Banfi ::

golf 4 letnik 2003, mislim da se ne splača zamenjavati avta :)
175k prevoženih, takda bo še enih 5 let šel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Banfi ()

hojnikb ::

Prodaj avto in kupi takega, ki to ma. Nazi vagni grejo kot za med :)
#brezpodpisa

Banfi ::

haha...bom videl kaj bom z njim, če me nebo skoraj nič stalo bom menjao, drugače pa bom vido če menjam za malo bolj opremljenega ali pa ga še pustim kakšna 3 leta pa bom tolko potrpel :D

GrimReaper ::

Avtomatska klima je brezveze, sam niti enkrat nisem rabil AUTO gumba, nastaviš usmeritev, jakost in temperaturo ter gasa, avto itak ne more vedt kako tebi paše. Če se prav spomnim, že z jakostjo pretirava. Res pa da vozim samo na kratke razdalje do 15km, v tem primeru je že sama klima bolj kot ne neuporabna.
Je pa sranje ko ti enkrat gre ježek (krmilnik ali karkoli že je), ki je nenormalno drag del.

Brez daljinca si pa res ne predstavljam, poleg udobja sta plusa tudi to, da nimaš vse spraskano okoli ključavnice (na službenem vem da je poleg volana nenormalno opraskano, tudi po plastiki okoli, zgleda sploh noben ne pogleda kam tišči), pa pozimi nimaš problemov z zamrznjeno ključavnico.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Banfi ::

dobro glede ključavnice, osebno na svojem avtu nimam spraskano, pa tudi pozimi nimam problemov, da bi zmrznilo, je pa bolj praktično, da bi mel daljinsko :)
glede klime pa bi menjal samo zaradi videza samega, ker se mi nekako bolj dopade, da mam tipke, kot pa okrogle šalterje :)

Banfi ::

mogoče kdo ve, kako bi lahko vgradil zaklepanje na daljinsko?
in kolko bi me skupno stalo, če ni zakomplicirano delo, da bi ga pol sam opravil?

black ice ::

Naknadna vgradnja avtomatske klime se ti ne splača.
Za daljinsko zaklepanje pa se samo sprehodiš po Googlu in eden izmed zadetkov je tole.

Banfi ::

black ice je izjavil:

Naknadna vgradnja avtomatske klime se ti ne splača.
Za daljinsko zaklepanje pa se samo sprehodiš po Googlu in eden izmed zadetkov je tole.

hvala ti. Itak razmišljam samo o daljinskem zaklepanju, ker klime se res ne splača :)

gruntfürmich ::

daljinsko zaklepanje je totalna beda. če boš na veliko šaril po avtu si probaj zrihtat funkcijo keyless.
če pa ni možno pa ajde, tudi daljinsko bo nekaj...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

duque ::

za daljinsko zaklepanje vprašaj lokalnega avtoelektričarja. Spomladi sem dal zrihtat kombi - dal sem 160€, s tem, da mi je tip montiral resno zadevo in metlice za drsna vrata.

Banfi ::

duque je izjavil:

za daljinsko zaklepanje vprašaj lokalnega avtoelektričarja. Spomladi sem dal zrihtat kombi - dal sem 160€, s tem, da mi je tip montiral resno zadevo in metlice za drsna vrata.

sem nabavil daljinec s sprejemnikom za 40€, vendar ga bom probal sam namontirati, baje da ni problem.

gruntfürmich je izjavil:

daljinsko zaklepanje je totalna beda. če boš na veliko šaril po avtu si probaj zrihtat funkcijo keyless.
če pa ni možno pa ajde, tudi daljinsko bo nekaj...

mislim, da bo to zame čist zadosti, tote 2-3 leta, pol bom pa verjetno mlaji avto kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Banfi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključ za avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5721439 (8538) donvito
»

popravilo ključavnice na vozilu

Oddelek: Na cesti
2411053 (10402) šernk
»

Nov napad na ključe za daljinsko odklepanje KeeLoq

Oddelek: Novice / Varnost
218417 (6892) FrizzleFry
»

Uspešno razbitje sistema za daljinsko zaklepanje avtomobilov KeeLoq

Oddelek: Novice / Zasebnost
298062 (6079) Loki
»

Avtoalarm

Oddelek: Loža
132999 (2861) SkIDiver

Več podobnih tem