» »

Najboljša open source e-trgovina?

Najboljša open source e-trgovina?

aj'ti ::

Kolegica je prišla na idejo, da bi nekaj prodajala preko spleta in me je prosila, če ji lahko postavim trgovino. Sam se trenutno bavim z Magentom ampak to je za neko manjšo stvar preveč kompleksno. Ne potrebuje tega.

Kaj se priporoča? Včasih sem delal z osCommercem, Zen Cartom nekaj tudi s PrestaShopom. Kakšna sta OpenCart in WP e-commerce? Rabim nekaj preprostega, da je širok community, da je čimmanj dela (poceni, dobri template-i) in se redno posodablja.

Kurzweil ::

Kaj bi prodajala? okvirno za kakšno število izdelkov gre? način plačila? ima podjetje? Boš moral še vsaj par stavkov napisat, da nebo treba kristalne kugle uporabljat...

aj'ti ::

-hrano
-50 izdelkov max.
-plačilo po povzetju in nakazilo na TRR za začetek, kasneje mogoče še kartice ampak ne verjamem
-imela bo s.p. (popoldanski)

msjr ::

Open Cart je ok, pa še slovenski prevod obstaja.

- Računovodkinje bodo zelo vesele, če boš dodal še Import/Export tool in vsak mesec poslal stanje zaloge.
- V eno izmed polj (tistih, ki so skrita kupcu) naj vpisuje tudi nabavno ceno bo sploh fino.
- Dodajanje plačil s karticami je izi dazit, TrustPay recimo, sem dodal v pol urce.

Tudi baza je pregledno zastavljena tako da enostavno lahko delaš svoje custom querije (recimo jest kar v phpmyadminu naredim kakšen query če gre za specifično poizvedbo, ki se ne bo ponavljala)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava Spletne Trgovine

Oddelek: Programiranje
111945 (1568) scipascapa
»

Izdelava spletne trgovine - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
458090 (6738) Netrunner
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163749 (3103) Netrunner
»

Spletna trgovina! POMOČ

Oddelek: Izdelava spletišč
141903 (1406) Tydek
»

eCommerce online trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
81985 (1488) JanezekNovak

Več podobnih tem