» »

Windows 7 ne predvaja vseh zvokov

Windows 7 ne predvaja vseh zvokov

GummyBear ::

Živjo!

Mogoče kdo ve, kaj bi bil lahko vzrok, da mi je Windows 7 nehal predvajati nekatere sistemske zvoke? Pogrešam klik ob odpiranju okna, zvoke nekaterih opozoril (modalno okno) in mogoče še kaj. Težava se je začela pred nekaj dnevi... kolikor se spomnim, nisem počel nič takega, le updatal sem nekaj programov v zadnjih nekaj dneh: Picasa, RealPlayer, Foobar2000, IrfanView, FileZilla. Iste programe sem že večkrat updatal in je bilo vse v redu, tako da dvomim, da je zaradi tega. Drugače pa ostali zvoki delajo, driverji so naloženi. Zanimivo je tudi, da na drugem uporabniškem računu vse dela. Kakšen nasvet?

win64 ::

desni klik na ikonico "zvočnik" spodaj pri uri.
V kontekstnem meniju izberi zvoki.
Pri zvočni shemi izberi "windows privzeto".
In klikneš OK.
Še video: http://windows.microsoft.com/en-us/wind...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: win64 ()

GummyBear ::

win64 je izjavil:

desni klik na ikonico "zvočnik" spodaj pri uri.
V kontekstnem meniju izberi zvoki.
Pri zvočni shemi izberi "windows privzeto".
In klikneš OK.
Še video: http://windows.microsoft.com/en-us/wind...


To sem že probal, pa ne dela. In tudi če izberem drugo zvočno shemo, problem ostaja. V zvočni shemi so zvoki (na primer klik ob odpiranju) definirani, vendar ko odprem okno, tega klika ne slišim... in tudi nekaterih drugih ne.

win64 ::

Kaj pa če klikneš preizkusi(test), ti zvok predvaja?

GummyBear ::

win64 je izjavil:

Kaj pa če klikneš preizkusi(test), ti zvok predvaja?

Ja, zvok predvaja. Zdi se, kot da bi med običajno uporabo te zvoke nekaj blokiralo.

GummyBear ::

Še ena ugotovitev: Če grem v nastavitve za zvok (tam kjer izbiram sistemske zvoke), je pri nekaterih dogodkih nastavljeno BREZ (ni izbran noben zvok) - tudi če izberem privzeto temo ali katerokoli drugo... kar je napačno (moralo bi biti nastavljeno na Navigation Start.wav). Pri drugem uporabniku so manjkajoči zvoki nastavljeni, kot mora biti. Tudi če iz seznama izberem zvok (Navigation Start) in shranim, še vedno ne dela. Edina možnost je, da datoteko sam poiščem... kar pa je moteče, saj moram vsakokrat ko spremenim zvočno shemo ali Windows temo posebej nastaviti tudi te zvoke.

Kakšna ideja, kako popraviti to napako? Tako da, ko bi izbral določen dogodek, bi bil privzeto nastavljen določen (privzeti) zvok, namesto da piše BREZ.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft pokazal verzijo Windows z Linuxovim jedrom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10024283 (19409) Phantomeye
»

USB detetection problem

Oddelek: Programska oprema
192664 (2219) krentam
»

Error - vrže me iz igre (grafika)

Oddelek: Pomoč in nasveti
101186 (987) GTX970
»

torrent.si se je izgubil!!

Oddelek: Omrežja in internet
162740 (2182) Spc
»

mikrofon ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
5643 (583) lolo22

Več podobnih tem