» »

Vlada 2014 -

Vlada 2014 -

Temo vidijo: vsi
««
2 / 69
»»

Mipe ::

Pa kje berete to čudo...?

Utk ::

Glugy je izjavil:

- Socialna kapica je napačno poimenovanje ker nima veze z socialo ali kakršnokoli obliko pomoči ranljivejišm skupinam ljudi. Pač tisti ki imajo že zdej velike plače bodo plačeval manj davkov. Minus. (To je od NSi)
- Davek na nepremičnine. Ni potrebe po tem davku. Če se že hoče višat davke naj se jih viša preko nadomestila za stavbno zemljišče. Minus. (NSi?)
- Urad za starejše. Neuporabn urad ki bo spet samo zaposlil par prisklednikov. Minus. (to je od Desusa)
- Nadaljevanje nepremišljenih prodaj dobrih podjetij vključno z dobičkonosnim Aerodrom Ljubljana. Minus na kvadrat. (to je od EU)
- Ukinitev dopolninega zavarovanja. Plus, sicer pa to ne bi smel biti predmet koalicijske pogodbe. (to je zahteva EU).
Če bo NSi not v vladi bo hotela ukiniti ZZZS in dati vse na privatne zavarovalnice. Minus.
- Reforma pravosodja. Če bo hitrejše sodstvo in obenem pravično ter ne preveč površno. Plus.(Miro Cerar)
- Zmanjšanje birokracije. Če ne bo pretiravanj v smeri: dela se lahko karkol hoče prosto po prešernu ne glede na posledice. Plus. (Miro Cerar)

Na kratko, čisto nič novega in resnega, samo blebatanje, da mi bomo pa res to naredili. Boste k***c. Še več starega, še desetič, samo da tokrat bo pa res delovalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Glugy ::

Mipe je izjavil:

Pa kje berete to čudo...?

Tisto kar sem napisal ni bilo neposredno iz osnutka vzeto. Osnutek koalicijske imaš pa tle: http://www.zurnal24.si/data/_fw3k2_fm/d...

Okapi ::

Matako je izjavil:

Rešili se bomo Rjavca!
http://www.siol.net/novice/slovenija/20...


Se bojim, da si se prehitro razveselil.

Predsednik SMC Miro Cerar je na koalicijskih pogajanjih predstavnikom ZaAB pojasnil, da bi bil dosedanji evropski komisar Janez Potočnik zanje najprimernejši za nadaljevanje te funkcije
Povsem pričakovano.

O.

vostok_1 ::

Skratka Miro Cerar je na veliko žalost jypeta in popolno nepresenečenost mene, brezvezna lutka, ki bo zgolj nadljevala najlažjo politiko možno....zadolževat pa se ne preveč sekirat.

jype ::

vostok_1> Skratka Miro Cerar je na veliko žalost jypeta in popolno nepresenečenost mene, brezvezna lutka, ki bo zgolj nadljevala najlažjo politiko možno....zadolževat pa se ne preveč sekirat.

Ja? Kje v tem vidiš mojo žalost? Kar se mene tiče, je situacija trenutno videti odlično, čemu tako mislim, sem pa že velikokrat povedal.

Ljudje, ki masturbirajo na številke, ki jih ne razumejo, se pa lahko še naprej sekirajo, če se želijo.

Okapi ::

Primer Potočnika je precej značilen. Bratuškova pravi, da ima Slovenija dovolj primernih kandidatov, da ne bi bilo treba Potočnika predlagati še tretjič. Ampak Cerarjeva odločitev je v resnici pametnejša. Če ne veš, zakaj točno Potočnik ni najprimernejši kandidat, in kdo bi bil boljši (in zakaj bi bil boljši), nima smisla menjati. Reforma samo zaradi reforme (samo da se nekaj spremeni, čeprav v resnici ne veš, zakaj je sedanje stanje slabo in kaj točno bi bilo treba narediti, da bi bilo bolje) je najslabša možnost.

O.

hendriks ::

jype je izjavil:


Ja? Kje v tem vidiš mojo žalost? Kar se mene tiče, je situacija trenutno videti odlično, čemu tako mislim, sem pa že velikokrat povedal.


Mene pa moti, da bo družinska zakonodaja (zavoljo vstopa NSi v vlado) ostala nespremenjena. Tebe ne?

Glugy ::

Okapi je izjavil:

Primer Potočnika je precej značilen. Bratuškova pravi, da ima Slovenija dovolj primernih kandidatov, da ne bi bilo treba Potočnika predlagati še tretjič. Ampak Cerarjeva odločitev je v resnici pametnejša. Če ne veš, zakaj točno Potočnik ni najprimernejši kandidat, in kdo bi bil boljši (in zakaj bi bil boljši), nima smisla menjati. Reforma samo zaradi reforme (samo da se nekaj spremeni, čeprav v resnici ne veš, zakaj je sedanje stanje slabo in kaj točno bi bilo treba narediti, da bi bilo bolje) je najslabša možnost.

O.

Jaz vem zakaj Potočnik ni najprimernejši: http://www.dnevnik.si/clanek/1042497657

jype ::

hendriks> Mene pa moti, da bo družinska zakonodaja (zavoljo vstopa NSi v vlado) ostala nespremenjena. Tebe ne?

Pričakujem in zahtevam, da bo NSi morala sprejeti kompromise enako kot vsi ostali. Pričakujem, da je enakopravnost koncept, ki ga Cerar razume in spoštuje. Glede na oboje pričakujem tudi spremembo družinske zakonodaje, podobno tisti, ki so jo klerofašisti zavrnili na referendumu, ne da bi jo prebrali.

hendriks ::

vostok_1 ::

jype je izjavil:

hendriks> Mene pa moti, da bo družinska zakonodaja (zavoljo vstopa NSi v vlado) ostala nespremenjena. Tebe ne?

Pričakujem in zahtevam, da bo NSi morala sprejeti kompromise enako kot vsi ostali. Pričakujem, da je enakopravnost koncept, ki ga Cerar razume in spoštuje. Glede na oboje pričakujem tudi spremembo družinske zakonodaje, podobno tisti, ki so jo klerofašisti zavrnili na referendumu, ne da bi jo prebrali.


Ti dajaš tolk na Cerajra, kljub vsem dokazom, da gre ponovno zgolj za enega vodenega šalabajzerja.
Nevem od kje ti to upanje?

Zagovarjaš kako je LDS nas spravil v evropsko unijo, NATO in euro cono. Spravit nas tam notri je bilo približno tako zahtevno kakor ne prečkat cesto na prehodu za pešce ko je polna avtov in nam rdeč semafor gori. Skratka zgolj norec bi jo. Še Janša nevem, če bi bil tak norec.
Vstop v vse to je bil neizogiben, zgolj pred kamerami nasmejat se je bilo potrebno.

Še Alenka je imela težjo nalogo z "odganjanjem trojke", za kar je zgolj morala it na tisto oddajo in rečt..."vi nid tajm". Medtem ko je Bruselj imel že vse splanirano kako in kaj.

Ne razumem te jype.

jype ::

vostok_1> Nevem od kje ti to upanje?

Nič ne upam. To zahtevam od njega. Če bo mutil, ga bom pozval, da to uredi.

vostok_1> Zagovarjaš kako je LDS nas spravil v evropsko unijo, NATO in euro cono. Spravit nas tam notri je bilo približno tako zahtevno kakor ne prečkat cesto na prehodu za pešce ko je polna avtov in nam rdeč semafor gori. Skratka zgolj norec bi jo. Še Janša nevem, če bi bil tak norec.

Ti imaš zanimive predstave o politiki, ampak žal tudi napačne.

vostok_1> Ne razumem te jype.

Preveč se ukvarjaš z mano, z državo in z nepomembnimi ljudmi. Več časa bi moral porabiti za ustvarjanje dobička, s katerim bi se ti lahko precej udobneje jebalo za cel svet, pa še družbeno koristen bi bil.

Okapi ::

Več časa bi moral porabiti za ustvarjanje dobička, s katerim bi se ti lahko precej udobneje jebalo za cel svet, pa še družbeno koristen bi bil.
On bi to že počel, ampak ne more, ker ... - in tu sedaj sledi 10 strani izgovorov in naštevanja tistih, ki ga pri tem ovirajo in onemogočajo.>:D

O.

vostok_1 ::

Kdo je reku da ne morem. Saj počenjam. Zgolj alergičen sem na neoptimalnost, in slovenija je precej neoptimizirana.

jype ::

Če naša država ne deluje... Čemu torej popravlja most, ki se sploh še ni podrl? Ponesreči?



vostok_1> Zgolj alergičen sem na neoptimalnost, in slovenija je precej neoptimizirana.

Svojo energijo boš koristneje porabil, če poskrbiš zase, ko boš zmogel popravljat državo, pa lahko storiš tudi to.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Če naša država ne deluje... Čemu torej popravlja most, ki se sploh še ni podrl? Ponesreči?






Jah evropski denar je bilo potrebno nekako legitimizirat.
Sicer pa nevem zakaj se Somalčani bunijo, saj majo tisto eno peščeno cesto. Naj bodo veseli, da ne rabijo kar po divji savani pešačit.
;)

Drugače maš prav ja. Treba zase najprej poskrbet, ampak nič narobe, če izražam neodobravanje nad trenutnim stanjem.

jype ::

Narobe je, ker ne poveš, kaj natanko te moti. "Zadolževanje" in "neoptimalnost" sta preveč abstraktni kategoriji. Zadolžuje se tudi Nemčija, neoptimalna je tudi Avstrija, bolje bi bilo brez, ampak da bi zaradi tega moral jamrat, se mi pa ne zdi vredno.

Jamraš lahko, ker nismo enakopravni.

vostok_1 ::

Moti me zadolževanje, ki nato ponikne v velikem deležu neznanim privatnim osebam, ki jim omogoča delovanje yours truly Miro Cerar in podobne lutke postavljene na oblast.
"Jamranje" je pri nas pogosto zelo upravičeno. Ko čakaš na urgenci 5 ur, ker je doktor neznano kje, kaj drugega nimaš ravno dosti. Sem sicer se pritožil, a noben itak ne posluša.

Neoptimalno? To, da moram napotnico nest iz zdravstvenega doma v kaselc bolnice. Piše se leto 2014. Če mi daš excel pa eno dialup povezavo ti zrihtam v enem mesecu delujoč mrežni sistem.

vostok_1 ::

Naivni, ignorantski in/ali žleht volilci.

Kako ni gor, seveda je. Sam birokracija sedaj še melje.
Da stranka čez noč nastane, dobi denar in zmaga, ob tem, da je 80 strokovnjakov eno leto pisalo program (že samo to je skrajno neskladno), ki se ga nikoli ni pokazalo ter spiše koalicijsko pogodbo na ravni malo bolj politično angažiranega 13 letnika, well...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Matako ::

jype je izjavil:

Če naša država ne deluje... Čemu torej popravlja most, ki se sploh še ni podrl? Ponesreči?



vostok_1> Zgolj alergičen sem na neoptimalnost, in slovenija je precej neoptimizirana.

Svojo energijo boš koristneje porabil, če poskrbiš zase, ko boš zmogel popravljat državo, pa lahko storiš tudi to.


Če je to Črnuški most... potem je bila stvar kritična. Saj s kolesom in peš se še da po eni stezi čez, ravno tako da vidiš kako so bili nekateri tramovi že bolj rja kot kovina. Sem se kar malo zamislil čez kaj smo se vozili. Ti mostovi so trenutno dejansko težava - ker nekateri so še hujši in jih ne popravljajo... je kar problematika.

Sicer pa... pred mostom je nedelujoča država (občina?) postavila ne tako zelo nujen rondo. Pride pa prav ko zagusti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Glugy ::

Mene zabava kako govorite da nekdo nima programa. Ampak največji hec pa je da noben ne pove da ga tud drugi niso imeli z izjemo balastnega leporečja. Hecni ste.

Fritz ::

Da tole takoj rešimo. Velik odstotek ljudi bo volilo karkoli kar ni Janša in ima možnost premagati Janšo.

Problem teh ljudi je, da nimajo ali ne vidijo pametne alternative. Problem desnice je, da ne vidi, da njihov 'vodja' povzroča več antagonizma kot je njihove volilne baze in da to ne pelje nikamor, še posebej zato, ker ima okrog sebe podobne ljudi. Naj si malce pogledajo pri sosednji N.Si in Toninu, kako naj bi se obnašal politik takšnega ranga.

Sam s tem nimam težav, ker volim Pirate, če ne bi njih bi pa ZL. Vsekakor pa imam na vladi raje kakšnega brezhrbteničnega aparatčika kot paciente tipa Janša ali Janković. Količina škode ne bo bistveno odstopala, a vsaj ne bom rabil poslušati žalitev na svoj račun.

O nekih spremembah in resni politiki mi lahko začnete govoriti, ko bo katerakoli mainstream stranka/opcija napovedala resen in neizprosen boj proti korupciji pri funkcionarjih in v javnem sektorju.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

driver_x ::

Saj jaz nisem volil Cerarja, niti ga ne zagovarjam ali polagam nanj kakšnih upov, razumem pa ljudi (večino), ki jim pri trenutni ostali ponudbi ni problem podpreti kandidata brez ekipe in programa.

MrStein ::

jype je izjavil:

Narobe je, ker ne poveš, kaj natanko te moti. "Zadolževanje" in "neoptimalnost" sta preveč abstraktni kategoriji. Zadolžuje se tudi Nemčija, neoptimalna je tudi Avstrija, bolje bi bilo brez, ampak da bi zaradi tega moral jamrat, se mi pa ne zdi vredno.

Jamraš lahko, ker nismo enakopravni.

"nismo enakopravni" pa ni abstraktno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

MrStein> "nismo enakopravni" pa ni abstraktno?

Ne, ni - je popolnoma konkretno in izrazito nepravično, k sreči pa tudi v nasprotju z ustavo in evropsko zakonodajo.

Matako ::

No še dobro, da je Jajo za jutri zakuhal novo raboto, tako da se odvzame malo pritiska od običajne koalicijske kuhinje in nadležnih komisarskih absurdnosti. Ma mi bi rabili dva (enega v zaporu, drugega pa za rezervo). Klonirajmo ga.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

trololo2 ::

Ja tole z Bratuškovo je novi low slovenske politike. Ampak pri toliko levičarjih okrog korita, we ain't seen nothing yet. Za dobro NSi upam da ne bojo rinili v tole kolosalno polomijo.

Cervantes ::

Vsi se grebejo, kaj češ.
;((

trololo2 je izjavil:

Ja tole z Bratuškovo je novi low slovenske politike. Ampak pri toliko levičarjih okrog korita, we ain't seen nothing yet. Za dobro NSi upam da ne bojo rinili v tole kolosalno polomijo.

Sorry, ampak kje ti vidiš kakšne levičarje?

Ni še vsak, ki ne mara Janše, tudi levičar.
Me included.

Zgodovina sprememb…

trololo2 ::

Hja no kako nizko mora pasti oseba da sama sebe predlaga za EU komisarja? In pri Bratuškovi gre še za očitno neprimernost/nesposobnost. Angleščino lomi da ušesa bolijo, smisel za politiko in diplomacijo nikav. Je pa dobra mera Dunning-Krugerja da sama očitno svojih napak ne prepozna. In potem sebi v prid na plano privleče ženske kvote? Đizs no.

trololo2 ::

Cervantes je izjavil:


Sorry, ampak kje ti vidiš kakšne levičarje?

Ni še vsak, ki ne mara Janše, tudi levičar.
Me included.


Vse kar bo v novi vladi bo levica. Levica v slovenskem političnem prostoru še bolj pa v evropskem. In razen SMC (oprotunizem ftw) so se vse stranke tako profilirale tudi same.

O tem kako se kličete sami in raznih JJ joker kartah, pa ne bi.

Jst ::

Jaz bi volil ne-klero_*-desnico, pa takšne stranke v naši državi ni. No, je - DL - vendar se je že po anketah pred volitvami videlo, da ne bodo prišli v parlament.

Če bi se SDS znebila JJ in njegovih hardcore podložnikov, bi verjetno postala čisto normalna "bolj-na-levo" stranka. Ampak ne razumem, kako ne vidijo, da bi z izvolitvijo novega predsednika stranke, (to bi se moralo zgoditi pred volitvami) sebi naredili zelo veliko uslugo, da bi postali normalna stranka, ampak ne... SDS - Shizofreno Društvo Slovenije.

NSi pa tudi ne razumem. SDS jim je pobrala skoraj vso volilno bazo, oni pa še vedno nočejo reči bobu-bob. Če bi NSi javno obsodila ravnanje Mariborske nadškofije, se postavila proti JJ in podpirala in se zgovarjala na ideje trenutnega papeža Frančiška, bi po mojem mnenju, dobila veliko več glasov. In čeprav sem ateist/agnostik, bi takšni strani mogoče dal svoj glas.

A žal je v Sloveniji stanje tako shizofreno, da so edini, ki so konsistentni s svojimi idejami, Združena Levica. A se pač z njimi ne strinjam niti malo.

Tako da gremo na še ene predčasne volitve!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Matako ::

To v nikoli ne bi šlo. Ne moreš reči "zdaj smo pa pridni" - enkrat janševec, vedno janševec.

Edina šansa je, da se razpustijo in pridejo nazaj v obliki stranke novih fac (recimo pod imenom "Zmernost" ali kak podoben BS). Preizkušeno deluje. Folk ma rad nove face, pa makar če so stare.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

driver_x ::

trololo2 je izjavil:

Hja no kako nizko mora pasti oseba da sama sebe predlaga za EU komisarja? In pri Bratuškovi gre še za očitno neprimernost/nesposobnost. Angleščino lomi da ušesa bolijo, smisel za politiko in diplomacijo nikav. Je pa dobra mera Dunning-Krugerja da sama očitno svojih napak ne prepozna. In potem sebi v prid na plano privleče ženske kvote? Đizs no.


Uradni jezik v EU je tudi slovenščina. Zakaj bi bila ne čisto popolna izgovorjava problem pri kandidatki za komisarko?

PaX_MaN ::

Zato k še ni slišu Potočnika. ;)

Cervantes ::

Ženske kvote so po mojem sicer nemnost, je pa dejstvo, da si jih ni izmislila Lenči, pa tudi Junker ne.
Tudi to je Evropa. Pač, takle mamo.

trololo2 ::

driver_x je izjavil:


Uradni jezik v EU je tudi slovenščina. Zakaj bi bila ne čisto popolna izgovorjava problem pri kandidatki za komisarko?


Da je slovenščina uradni jezik EU je slaba tolažba če ga ne govori nihče s komer je komisar v stiku. Kako bi potekali bilateralni pogovori? Pogovori po telefonu?

Za učinkovito opravljanje službe je zahtevan nekdo ki odlično govori vsaj še par EU jezikov. Ne pa Alenka, ki je po TV-ju dajala vtis da fonetično na pamet izgovarja par fraz.

Glugy ::

tolmači tud niso zastonj tam, so za ponucat

Spy ::

Glugy je izjavil:

tolmači tud niso zastonj tam, so za ponucat

Dobra ideja. Dajmo zaposlit še n tolmačev in pošiljat v Bruselj kolege, ki govorijo slovenštinu in malo slabše tuji-domači jezik slovenščino, pa še vsaj enega takega, ki razen narečja ne pozna nič drugega, bo še 13 do 17 novih delovnih mest v Bruslju in tako bodo postavljeni novi temelji slovenske zgodbe o uspehu.

Spy ::

PaX_MaN je izjavil:

Zato k še ni slišu Potočnika. ;)


A to omenjaš onega potoknika, ki je vir posmeha na radio24?

citiram menitu:
"Il signor potoknik, ha fatto di nuovo una delle sue"

Tako običajno komentirajo na radiu24, ki spada pod ilsole24ore in je odličen finančni radio. Signorota potoknika so imeli že mnogokrat v raznih štosih in ga dajali za zgled glupe evropske birokracije.

Seveda je ta najslabši od komisarjev bil deležen stalnih ovacij med domorodci in bil top of the pops na vseh anketah, čeprav nihče ni vedel kaj točno počne in kaj je takega naredil za evropo (za slovenijo itak nič).

PaX_MaN ::

Spy je izjavil:

Glugy je izjavil:

tolmači tud niso zastonj tam, so za ponucat

Dobra ideja. Dajmo zaposlit še n tolmačev in pošiljat v Bruselj kolege, ki govorijo slovenštinu in malo slabše tuji-domači jezik slovenščino, pa še vsaj enega takega, ki razen narečja ne pozna nič drugega, bo še 13 do 17 novih delovnih mest v Bruslju in tako bodo postavljeni novi temelji slovenske zgodbe o uspehu.

Ko mora jamrat nad rabo jezika, veš da nima nobenega argumenta.

Spy je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Zato k še ni slišu Potočnika. ;)


A to omenjaš onega potoknika, ki je vir posmeha na radio24?

citiram menitu:
"Il signor potoknik, ha fatto di nuovo una delle sue"

Tako običajno komentirajo na radiu24, ki spada pod ilsole24ore in je odličen finančni radio. Signorota potoknika so imeli že mnogokrat v raznih štosih in ga dajali za zgled glupe evropske birokracije.

Seveda je ta najslabši od komisarjev bil deležen stalnih ovacij med domorodci in bil top of the pops na vseh anketah, čeprav nihče ni vedel kaj točno počne in kaj je takega naredil za evropo (za slovenijo itak nič).

Tisti, ki tako dobro skriva kaj dela da nihče ne ve zanj, in je namesto kritike deležen posmeha, je najboljši.
Mimogrede, Barrosso lahko kateregakoli komisarja fukne ven, če se mu tako zazdi, ali pa ga razdedini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Spy ::

PaX_MaN je izjavil:

Ko mora jamrat nad rabo jezika, veš da nima nobenega argumenta.

Jezik je eden najvišjih miselnih in umskih procesov.
Začni prebirat zapise forumaša "tasilo" na forumu financ.

trololo2 ::

Glugy je izjavil:

tolmači tud niso zastonj tam, so za ponucat


Pa je vseeno bolje tja poslati človeka, ki zna svoje misli eksaktno izraziti v angleščini pa še recimo nemščini/francoščini. Učinkovitost pa to. Če zna par jezikov je velika verjetnost da tudi sicer ni nesposoben.

Troli pa medtem na plano privlečejo Potočnika, kako da on tudi ni znal. Mislik OK, če Potočnik ni znal potem pa tudi Alenki ni treba ane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trololo2 ()

driver_x ::

Spy je izjavil:

Glugy je izjavil:

tolmači tud niso zastonj tam, so za ponucat

Dobra ideja. Dajmo zaposlit še n tolmačev in pošiljat v Bruselj kolege, ki govorijo slovenštinu in malo slabše tuji-domači jezik slovenščino, pa še vsaj enega takega, ki razen narečja ne pozna nič drugega, bo še 13 do 17 novih delovnih mest v Bruslju in tako bodo postavljeni novi temelji slovenske zgodbe o uspehu.


V Bruslju je že sedaj zadosti tolmačev, tako da ni potrebno pošiljati nobenih novih.

Matako ::

Tole je mogoče le neslana šala (Kizo, gledam tebe!), ampak kot bi rekel Miki "če je le 10% res..."

http://www.portalplus.si/301/minister-z...

Najbolj nadrealistična ja ideja o vseh mogočih _novih_ kvotah (ma ne že spet), ki veljajo za vse _razen_ RTVSLO!

Dafuq? Je pa nekaj res: Grilc je ravno prava kombinacija odpiljenca in odsotneža, da teoretično bi lahko dal kaj takega ven.

No vseeno upam, da gre za nateg.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

driver_x ::

Znanje jezika ti nič ne pomaga, če je vse kar znaš to, da v gostilni naročiš jajce na oko.

Utk ::

Sej Pahor je bil tudi strašno priljubljen dokler ni nič delal. Pa Tuerk. Pa še par SLS-ovcev. Z Janšo je pa šlo navzdol, ko je hotel kaj naredit. No, že v 2005 je videl, da bolje da itak nič ne naredi, in tako je ostalo vse po starem. Če nič ne delaš, nimaš kaj zajebat.

sensei ::

A pa kdo ve kaj počne dobrega, če se osredotočimo na pozitivno?

nokkj ::

Enkrat je bil na TED govorih.



New environmentalism and the circular economy: Janez Potočnik at TEDxFlanders

sensei ::

A to je dobr al slabo?
««
2 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22841223 (34464) Jupito

Več podobnih tem