» »

Asus g750jz

Asus g750jz

koro13 ::

Naročil sem si tale gaming laptop in edino kar me moti je da ima le 8gb rama -zanima me ce bo dovolj za igranje najnovejsih iger - recimo watch dogs,witcher,diablo, assasin`s creed? Mi bi lahko nekdo ki se malo bolj spozna na računalnike poslal link do kaksne trgovine kjer bi lahko kupil se dva 8gb rama?
Link:http://www.bigbang.si/prenosni-racunaln...
Trenutno sem nekaj časa brez računalnika in uoam, da se bo moj nakup splačal..kolikor sem gledal po you tubu na njem delujeko vse najnovejse igre zaradi najnovejae grafične,esino ram me zmoti da bo fps prenizek. Mi lahko daste link do kaksne spletne trgovine ali kje bi lahko kupil ram? Zanima me če je velik problem vstaviti se ta dva rama notri? Videl sem enega tipa na you tubu in baje ni taksen problem. Hvala in upam da se kdo malo bolj spozna na hardware. Lp Koro

HotIce ::

Za ta denar dobiš 2X 880m ter 16GB rama...
Zajebal si se

NejcSSD ::

Ram in FPSji nimajo veze. 8Gb bo zadost, za skrbeti je bolj moč računalnika za to ceno.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

koro13 ::

A potem menite, da je tale nakuo kiks v temo? Samo ko sem pogledal razne teate in reviewe je bil označen kot vrhunski gaming laptop. Za gaming laptop pa sem se odlocil, ker se mi neljubi vsak teden prenašati pcja od ljubljane do celja, narocil pa sem ga v Big bangu, saj ga morem dobiti pravčas - preden gremo na morje. Kateri laptop pa bi bil bolši za to ceno?
@nejcSSD misliš da je prrmalo močen? - kaj pa če navijem procesor?

dragonlord ::

Za te igre katere si ti nastel je ta zverina cisto dovolj!!Ce te moti premalo rama se zmeni v bigbangu pa ti dobavitelj nabavi model z 16 rama ki je tudi na trziscu pa pac doplacas tisto.sam imam laptop z 850m grafiko pa i74002qm pa igram vecino iger na max nastavitvah,ker mi nvidiin softwer to sam ponudi.
Lp

Silvo ::

8GB je več kot zadosti.
Silvo

koro13 ::

Hvala za vaše odgovore. Ker pa so v Big Bangu rekli, da naj bi ga že naročili, nemorem imeti 16gb rama. Zanima pa me če bil tale ram vredu, da ga dokupim: http://www.bigbang.si/spominske-kartice...
Ali je ram težko vstaviti?

dragonlord ::

Glej zaenkrat mislim da je 8 giga dovolj..Če pa smatraš da je boljše 16 pa dokupi...S tem da se prej pozanimaj če boš sam šraufal kako je z garancijo?V osnovi ni tezko,spodaj ga odpreš pa pripneš novi ram not:)
tule maš video da ti bo lažje kaj mislim..Samo se prej za vsak slučaj pozanimaj,ker nekateri servisi delajo probleme če ga sam odpiraš in kaj nadgrajuješ..
lp

Zgodovina sprememb…

koro13 ::

Hvala :)

Qushaak ::

P.S.: A majo ASUS-ovi laptopi kake plombe notri, ki se pretrgajo, če ga odpreš? Recimo model N750JK bi zamenjal disk.

NejcSSD ::

koro13 je izjavil:

Hvala za vaše odgovore. Ker pa so v Big Bangu rekli, da naj bi ga že naročili, nemorem imeti 16gb rama. Zanima pa me če bil tale ram vredu, da ga dokupim: http://www.bigbang.si/spominske-kartice...
Ali je ram težko vstaviti?

Ram ti ne bo prinesel nobene spremembe. 8Gb imaš zadosti in tiste 4gb ne boš nikjer opazil.
Če te tišči denar ga zapravi za SSD in/ali pa hladilno ploščo...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

miller31 ::

Sam imam G73 Asusa.
In je tako (verjetno se ni spremenilo) ta pokrov plastični ki pokriva diske ima šravfe obarvane modro in kljub pazljivosti itak odkrušiš malo barve ampak Sistem Ena, ki je uradni serviser ne komplicira.
V primeru da boš dokupoval dodatni disk potrebuješ kletko za njega cca. 27-30€.

Drugače pa je tko da imam sam 8GB rama notri in delajo vsi špili. Sicer sam nisem nek freak in se z nastavitvami ne špilam, da bi v igri premikal vse na FULL oz. uporabim kar default nastavitve.

Drugače pa Laptop je zakon zaenkrat ni bilo težav in mi ni žal da sem fuknu 1000€+. Edino enkrat sem ga moral odpreti in spucati ventilatorje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitra odločitev - nakup namiznega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509454 (7526) smacker
»

GTA5! "Malo para, malo muzike" ?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
769595 (6838) m0LN4r
»

DDR3L - single sided

Oddelek: Kaj kupiti
81112 (1033) AC_DC
»

Ko dam ram v prenosnika se ne zažene, zakaj?

Oddelek: Strojna oprema
343215 (2872) Rainbow Dash
»

kateri ram za ta prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
71121 (1057) Brias

Več podobnih tem