» »

Rock Watcher Simulator 2014

Rock Watcher Simulator 2014

Jst ::

Končno nova zvrst igre:

[Official] Rock Watcher Simulator 2014 Trailer HD





vir: http://www.wired.com/2014/06/rock-simul...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BlackMaX ::

Komi čakam.

Upam da bo lahko delala na i7 3 generacje.

DOOM_er ::

:O can't wait
Robots will steal your job. But that's OK

Jst ::

Noro! Dve leti sem bil na trnih, kupil 3770K, 16GB rama, zamenjal 670 za 7950,... Sedaj bom pa kupil nov SSD, navil 3770K z suhim ledom in kupil nekaj Titanov. Upam, da bo izkušnja z Occulus Rift tako immersive, da bomo nazaj gledali na špile, kot so Crysis 3 ali BF4 in se samo smejali.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BlackMaX ::

Jst je izjavil:

Noro! Dve leti sem bil na trnih, kupil 3770K, 16GB rama, zamenjal 670 za 7950,... Sedaj bom pa kupil nov SSD, navil 3770K z suhim ledom in kupil nekaj Titanov. Upam, da bo izkušnja z Occulus Rift tako immersive, da bomo nazaj gledali na špile, kot so Crysis 3 ali BF4 in se samo smejali.


Po 10 urnih skype kilich z Intel Support skupino sem prišel do zaključka, da bom moru kupit Xeona za neko povprečno izkušnjo.

Jst ::

Mnja, če boš imel več skal, potem rabiš tudi boljši CPU, da. Za ene 5 do 8 povprečno velikih skal, naj bi bil pa navit 4770K na 5GHz dovolj. Bolj je problem grafa. Če si kateri, potem je ta špil vreden nakupa 4K monitorja. In za takšno resolucijo bosta dva Titana Z premalo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BlackMaX ::

Jst je izjavil:

Mnja, če boš imel več skal, potem rabiš tudi boljši CPU, da. Za ene 5 do 8 povprečno velikih skal, naj bi bil pa navit 4770K na 5GHz dovolj. Bolj je problem grafa. Če si kateri, potem je ta špil vreden nakupa 4K monitorja. In za takšno resolucijo bosta dva Titana Z premalo.


Malo me skrbi, ker sem že svojo sobo opremil z state of the art cooling sistemom. Očitno imaš prav, dva bosta zagotovo premalo, a maš kšna 2 titana viška sam za ene par dni, za testiranje?

jype ::

Ni za linux :(

Jst ::

Nope ni za "klasičen" linux. Še za Windowse verjetno ne bo, ker se pogovarjajo z NASO, da bi uporabili njihov Real Time OS.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BlackMaX ::

Jst je izjavil:

Nope ni za "klasičen" linux. Še za Windowse verjetno ne bo, ker se pogovarjajo z NASO, da bi uporabili njihov Real Time OS.


Človk ti mene ubijaš tuki hahahahaha

Jst ::

Pa kolega, s to igro prihaja nova zvrst iger! To je revolucionarno!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Clubraider ::

Kaj te to je za igre??? :D

Govorite vsi, kot da bo ne vem kaj prišlo!! Hehehe...
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Jst ::

Ti se kar norca delaj. Predstavljaj si, da First Person Shooterji ne obstajajo. Da sredi devetdesetih ni nikoli prišel Doom in Duke Nukem 3D. Potem bi pa danes videl Crysis 3. Bila bi nova zvrst, revolucija.

Tako je s tem simulatorjem.

To je prva igra, za katero ni bil dovolj lokalen HPC cluster in morajo za razvoj kupovati Cloud Computing od Amazona EC2 in od MSja Azure.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BlackMaX ::

Jst je izjavil:

Ti se kar norca delaj. Predstavljaj si, da First Person Shooterji ne obstajajo. Da sredi devetdesetih ni nikoli prišel Doom in Duke Nukem 3D. Potem bi pa danes videl Crysis 3. Bila bi nova zvrst, revolucija.

Tako je s tem simulatorjem.

To je prva igra, za katero ni bil dovolj lokalen HPC cluster in morajo za razvoj kupovati Cloud Computing od Amazona EC2 in od MSja Azure.


Slišal sem da bo Microsoft priskočil na pomoč s subvencijami za igranje te igre. Planirajo tudi poseben OS samo za ta simulator. Več podatkov v prihodnjih mesecih.

vorantz ::

Vsak kamen bo na najvišjih nastavitvah zahteval 1GB gpu rama

Jst ::

To maš napačne podatke. Gre se za skale in ne kamne. (Veš koliko je to razlike???!)

Za amatersko simulacijo samo fizike, naj bi ena povprečna skala brez okolice, porabila celo jedro 4770K@5Ghz z vklopljenim Hyperthreadingom. Ko se pa bližaš atomom in naprej kvantnim efektom, ki jih bodo tudi simulirali, so pa samo zelo nenatančne ocene. Razvoj namreč poteka počasi in v uncharted waters.

TitanZ, ki je dvojedderni, sam ne bo mogel skrbeti za 2 skali. Mogoče eno, ampak DVE? Pa gre se za 4K in VR. Ne, ne, dvomim, da bo en TitanZ dovolj za eno skalo. :/

Težka bo, težka...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

andreasjecar ::

Ka sem jaz noob al kaj da ne razumem fore te igre :D

Bolf3nk ::

Verjetno si kar prvo.

Opazovalec skal... kaj misliš da je?



še ena dobra za 10€ vrhunski špil
http://store.steampowered.com/app/26593...



andreasjecar ::

Vem da je opazovanje skal ampak ki je tu fora xD

BlackMaX ::

Jst je izjavil:

To maš napačne podatke. Gre se za skale in ne kamne. (Veš koliko je to razlike???!)

Za amatersko simulacijo samo fizike, naj bi ena povprečna skala brez okolice, porabila celo jedro 4770K@5Ghz z vklopljenim Hyperthreadingom. Ko se pa bližaš atomom in naprej kvantnim efektom, ki jih bodo tudi simulirali, so pa samo zelo nenatančne ocene. Razvoj namreč poteka počasi in v uncharted waters.

TitanZ, ki je dvojedderni, sam ne bo mogel skrbeti za 2 skali. Mogoče eno, ampak DVE? Pa gre se za 4K in VR. Ne, ne, dvomim, da bo en TitanZ dovolj za eno skalo. :/

Težka bo, težka...


MIT je napovedal, da bo na teden namenil 40 ur učenja in optimiziranja te igre, ker menijo, da je to prihodnost. Ocenjujejo, da bojo s tem korakom odprli več kot 5000 delovnih mest.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unigine Valley - OpenGL Lestvica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
12921836 (13227) meho7

Več podobnih tem