» »

flash player za samsung tab 3

flash player za samsung tab 3

djforever ::

LP"


Zanima me kateri flash player lahko uporabim na tabličnem ker so ukinili podporo za adobe flash player!!


hvala

Kelly ::

Da malo obudim,..

Pri selitvi mi je dekle pospravila tablični računalnik. Sedaj sem ga našel ..., ter bi ga rad izkoristil predno roma v odpad.
Ali kdo zna posodobit programsko opremo (android) na novejšo saj enostavno na tem aplikacije ne delujejo. Seveda, znanje se tudi nagradi.
Tablica je SAMSUNG GALAXY Tab3 ... cca. 5 delovnih ur ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

d4vid ::

Hitro google iskanje mi je vrglo ven, da gre na verzijo 7.1 (custom rom). Čeprav se moraš zavedat, da je zadeva stara 11 let in kakorkoli obrneš, ne bo raketa.

Iz kje si?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Ales ::

Kelly je izjavil:

Da malo obudim,..

Pri selitvi mi je dekle pospravila tablični računalnik. Sedaj sem ga našel ..., ter bi ga rad izkoristil predno roma v odpad.
Ali kdo zna posodobit programsko opremo (android) na novejšo saj enostavno na tem aplikacije ne delujejo. Seveda, znanje se tudi nagradi.
Tablica je SAMSUNG GALAXY Tab3 ... cca. 5 delovnih ur ?

Šlo bi z manj urami, po moje, ampak če ti jih zaračunajo po neki tržni tarifi, se ne izplača. Če gledamo striktno skozi denar, seveda. Pride nov (ali vsaj novejši) tablični le malo več, pa še vedno boš dobil razmeroma star Android.

Če ti kdo naredi po zelo prijateljski ceni, potem pa. Če nič drugega bo vsaj en kos čisto uporabne elektronike manj na odpadu, kar je po moje še najbolj pozitivno pri vsem skupaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xpad

Oddelek: Kaj kupiti
298017 (3703) GeroZaver
»

Katero tablico: samsung,ipad 3, nexus

Oddelek: Kaj kupiti
62174 (1958) AvtoR
»

tablicni racunalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13119518 (14950) Vkun
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025074 (21112) abyssus

Več podobnih tem