» »

Paypal in slovenske banke

Paypal in slovenske banke

lommmp ::

Živjo,

Imam kar nekaj problemov in rad bi jih rešil s pomočjo nekoga, ki se spozna na transakcije s Paypalom. Zato bom razložil takole:

1. Namen: iz Paypala pošiljati denar na slovenske banke in iz slovenskih bank na Paypal.
2. Namen: verificirati Paypal account s slovensko banko. (kreditne kartice ne želim narediti)

1. Problem: Paypal kot jaz vem ne omogoča transakcij na slovenske banke.
2. Problem: Paypal account se ne da verificirati s slovensko banko.

Rešitev ki sem si jo zamislil je, da bi naredil ameriško spletno banko, ki bi sprejemala transakcije iz Paypala in bi omogočala nakazila na slovenske banke. Zanima pa me, če je to izvedljivo in če mogoče obstaja še kakšen drugi način.

Na te stvari se ne spoznam saj sem jih šele začel uporabljati, zato se opravičujem, če je vprašanje smešno ali neumno. Lepo prosim za odgovor.

Hvala in Lp.

mihec87 ::

Ni lažje če si zrihtaš debetno viso na eni izmed naših bank ki jo ponujajo..?

s6c-gEL ::

Paypala in bančni račun je mogoč samo za ZDA prebivalce.


Vsi ostali:
http://www.abanka.si/kartice/debetna-ka...

Dodaš to kartico in lahko na/iz PP polagaš in prejemaš nanjo -> gre na trr .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Go-ahead ::

Ali lahko iz pay pala direktno plačam račun, ki ga izda recimo OBI?

eniLS ::

Če podjetje, ki ti izda račun ne podpira poslovanja in plačevanja preko Paypala, potem ne moreš.

111111111111 ::

Go-ahead je izjavil:

Ali lahko iz pay pala direktno plačam račun, ki ga izda recimo OBI?


Ne, če rabiš orginal račun. Če nerabiš orginala, pa mora podjetje podpirati plačevanje preko PayPala. To o čemer ti sprašuješ malo nakazuje na pranje denarja in izogib davkom.

Denar na pay pal lahko nakažeš iz slovenske banke z UPN-jem, storitev se imenuje Top-up. Obratno še nisem poskusil.

Verificiraš pa se lahko z kreditno kartico prepaid visa electron, mislim da je trenutno najugodnejša možnost. 5EUR in dobiš prepaid kartico za 4 leta brez obveznosti.

Zgodovina sprememb…

eniLS ::

Chuapoiz, tudi če želiš original račun lahko plačaš preko paypala. Vendar mora podjetje kateremu plačuješ to omogočat.

Prejemamo in izdajamo plačila preko Paypala v podjetju, paypal potem normalno vodiš za podjetje kot TRR.

111111111111 ::

Vidiš tega pa nisem vedel. Torej lahko PayPal račun prijaviš pri davčni in normalno posluješ preko njega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738818 (21849) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134831 (14795) igi82m
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
378751 (8079) c00L3r
»

PayPal withdraw

Oddelek: Omrežja in internet
151945 (1566) Max1018
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120315 (17392) Kwizlord

Več podobnih tem