» »

Androidne težave

Androidne težave

Tody ::

Živjo!

Vem da je tole longshoot ampak vem da je nekaj android razvijalcev tukaj mogoče zna kdo osvetlit.

Uporabljamo lasten certifikat za dostop do spletnih strani, ki niso za vsakogar. Do tega poskušam dostopat preko android naprav. Uvoz certifikata OK, to da ne dela v FF OK jebiga pač ne dela... Pustom stat... Probamo s chromom. Dela vse tipitopi. Potem nadgradijo chrome in so neki zjebal. V chrome beta dela, torej moramo počakat da se zadeva prenese v produkcijo. Ampak zdaj pa spet v kitkatu 4.4.3 ne dela pattern lock če uvoziš cetifikat, dela samo PIN. A obstaja kak blog za take stvari da človek lahko preveri, se pritoži ali je to šlampasto narejeno ali jih res tako skrbi za varnost??

lp

Gogyto ::

Jah žal, KK je posran OS in je bilo takoj ob izzidu na spletu polno komentarjev, kako šlampasto je tole bilo izvedeno.. Sem po pogovoru s par osebki dobil dober nasvet, ki sem se ga načeloma že prej redno držal, tule pa me je spodneslo - ko pride posodobitev ven, počakaj prvo rundo in šele ko pride kakšen patch ven, se loti updatea.;)

Mavrik ::

Ko uvoziš certifikat v HW keystore rabiš PIN. To je to, lahko se pritožuješ na sončni upravi ker Google ne posluša :)
The truth is rarely pure and never simple.

Tody ::

Mavrik, ja ampak na JellyBeans na mojem HTC one X to dela. Prav tako dela na KK od LG pri Samsungih pa neki štrajka :) Tko da očitno ni odvisno samo od Googla :)

Vseeno se priporočam za kak blog, kjer kdo spremlja te zadeve :)

hojnikb ::

A obstaja kak workaround na 4.2, da bi user certifikati (eduroam) delal tut brez lockscreena ? Al je android tolk smotan, da ti tega ne pusti..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla s pretečenim certifikatom pomotoma onesposobila vse razširitve v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9214063 (8169) LightBit
»

Prevzem certifikata sigenca v WIN 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5320024 (16589) MrStein
»

Konec brskalniškega izbirnega okna v Windows

Oddelek: Novice / Brskalniki
3112299 (10168) feryz
»

NLB Klik dela na Androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
3912251 (4724) Gogyto
»

Izšla Opera 12 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12619698 (14786) Ganon

Več podobnih tem