» »

Nujno redarstvo ,pajek odpelu avto

Nujno redarstvo ,pajek odpelu avto

cubex47 ::

Danes mi je pajek odpelau avto, kr sm biu parkiran na intervencijski poti. To pot so 'uvedli' kaksn dan nazaj, tak da nism sploh neki biu pozorn. Prej smo mel tam normalno parkirisce. Drgac nimam kje parkirat. Edin ce kirga zaparkiram. Me zanima, koliko bo strosek. Na tel. Mi je omenju neko polovicko. 40€ in globa. Mogoce kdo ve kaksna bo? In kaksna pritozba, ce sploh lahko.

Lp
i7 930 / R9 270X MSI Gaming Edition / 6GB Ram / X58A - UD3R / XFX 550W Core Pro
  • polepsal: bluefish ()

-žiga- ::

Pajek je 100 eur. http://www.lpt.si/parkirisca/parkirisca...
Globa pa ne vem, ampak glede na to, da je bila intervencijska pot, je verjetno 80 eur (40 eur polovička).

AndrejS ::

Kazen za nepravilno parkiranje + strošek odvoza vozila. Če vozila ne prevzameš v 4 dneh se računa ležarnina !

http://www.nigrad.si/cenik/oddelek-park...

ZaphodBB ::

cubex47 je izjavil:

Danes mi je pajek odpelau avto ,kr sm biu parkiran na intervencijski poti. To pot so 'uvedli' kaksn dan nazaj ,tak da nism sploh neki biu pozorn. Prej smo mel tam normalno parkirisce. Drgac nimam kje parkirat. Edin ce kirga zaparkiram. Me zanima ,koliko bo strosek. Na tel. mi je omenju neko polovicko. 40€ in globa. Mogoce kdo ve kaksna bo? In kaksna pritozba ,ce sploh lahko.

lp

Intervencijska pot ni parkirišče in to niso uvedli kaksn dan nazaj.

cubex47 ::

ZaphodBB je izjavil:

cubex47 je izjavil:

Danes mi je pajek odpelau avto ,kr sm biu parkiran na intervencijski poti. To pot so 'uvedli' kaksn dan nazaj ,tak da nism sploh neki biu pozorn. Prej smo mel tam normalno parkirisce. Drgac nimam kje parkirat. Edin ce kirga zaparkiram. Me zanima ,koliko bo strosek. Na tel. mi je omenju neko polovicko. 40€ in globa. Mogoce kdo ve kaksna bo? In kaksna pritozba ,ce sploh lahko.

lp

Intervencijska pot ni parkirišče in to niso uvedli kaksn dan nazaj.


Prej je bla linija ob tej intervencijski za parkiranje (nism slep).. danes je ni blo. Tega nism opazu ..se pa spomnem par dni nazaj sm se vidu crto ..in folk je normala parkiru..
i7 930 / R9 270X MSI Gaming Edition / 6GB Ram / X58A - UD3R / XFX 550W Core Pro

Gandalfar ::

Fajn, tole spada na tvoj osebni blog ali pa Facebook wall.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Repeater 3g

Oddelek: Mobilne tehnologije
163417 (2896) Ahim
»

Kaj naredite, če napačno parkiran avto blokira ali otežuje dostop do vašega doma?

Oddelek: Na cesti
51911 (1699) negotiator
»

Ko te nekdo zaparkira (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13123550 (20035) ginekk
»

Zaparkiran avtomobil na parkirišču

Oddelek: Na cesti
407925 (5318) SaXsIm
»

Pajek - odvoz vozila

Oddelek: Loža
265733 (4940) bajsibajsi

Več podobnih tem