» »

Microsoft Surface Pro 3 namesto prenosnika

1 2 3
4
»

BlackMaX ::

Super izdelek. Vsaj sodeč po review-ih.

trnvpeti ::

za koliko € se že dobi surface3?

||_^_|| ::

trnvpeti ::

||_^_|| je izjavil:

http://www.saturn.at/mcs/product/MICROS... vstopni model je 799€

slovenska tipkovnica?

darkolord ::

Slovenske tipkovnice ne bo nikoli.

cekr ::

Saj ne rabiš slovenske. Vzameš nemško, ji zamenjaš umlaute in si na konju.
Slovenske itak ne bomo nikoli nikjer videli.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Nummy ::

Zanimivo, glede na to da MS prodaja povsod oz. želi povsod prodajati in nimajo za slovensko tipkovnico oz. "balkansko", medtem ko konkurenca pri jablčku lepo prodaja tudi slovenske tipkovnice.

djurodrljaca ::

Nummy je izjavil:

Zanimivo, glede na to da MS prodaja povsod oz. želi povsod prodajati in nimajo za slovensko tipkovnico oz. "balkansko", medtem ko konkurenca pri jablčku lepo prodaja tudi slovenske tipkovnice.

Kolikor vem skoraj ni proizvajalca, ki bi delal "slovenske" tipkovnice na prenosnikih. Običajno to naredijo slovenski distributerji in to se naredi tako, da se fizično odstrani tipko (plastični "pokrov" tipke) in se da nekam, da dodajo slovenske znake...
(to so moje izkušnje izpred kakšnih 5 let v firmi, ki je bila distributer za eno od takrat močnejših proizvajalcev prenosnikov)

hojnikb ::

jap. to je kr praksa. Nazadnje, ko sn kupo prenosnik, je bla originalno nemška razporeditev in slovenski šumniki naknadno natiskani gor.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

spirit ::

kakor pri katerem računalniku tipkovnici apple ime balkansko rezporeditev in jih ne odpirajo, ravno tako veliko drugih (asusu,...) je pa smešno da imajo to predvsem nižje serije ravno tako kot pri Logitech tipkovnicah, kot so K120 in podobno sranje slovneske , medtem ko so višji rangi angleški s slovensko gravuro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spirit ()

hojnikb ::

jah za nas balkance se pričakuje da bomo kupoval sam pocen robo :)
#brezpodpisa

techfreak :) ::

Mislim da za vecino ljudi na ST (ki verjetno predstavljajo vecino kupcev te tablice) ni veliko razlike ce je slovenska ali tuja razporeditev crk/znakov, dokler je sama razporeditev tipk (katero ima vecina Evrope) enaka.

trnvpeti ::

800eur tujina
kje se pa pri nas dobi za podobno(+100eur) ceno?

roli ::

Manjši update na moje prejšnje mnenje.

Uspelo mi je najti odlično alternativo za tole, ki ima vse kar rabim. In sicer - Asus Taichi:
http://www.asus.com/in-search-of-incred...

Stvar je dejanski laptop, ki ima 2xFull HD 13" zaslon (na voljo tudi z 11"). En je zunaj "pokrova", drugi pa na navadnem mestu. Ko je odprt deluje kot laptop, ko je zaprt deluje kot tablet. Oba zaslona sta IPS, notranji je mat, zunanji pa glare. Zunanji ima seveda še touch in pen input. Specifkacije so tudi solidne. Core i7, 4GB RAM in 256GB SSD. Iz de amazona sem ga dobil za dobrih 800€ - warehouse deal s poškodovano embalažo. Drugače se trenutno prodaja za 999€.
http://www.r00li.com

Lonsarg ::

Ta Taichi je drgač en najbolj norih hibridov, tok ni nič slišati o njem razen predstavitve, da sem mislil že da so ga ukinili... Je pa res da takrat je bila predvidena cena mislim da 1400€...
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup surface pro 4

Oddelek: Pomoč in nasveti
284330 (2985) billy
»

Microsoft predstavil Surface Laptop in Windows 10 S

Oddelek: Novice / Windows Mobile
187262 (1680) mtosev
»

Linija Surface v zadnjih dveh letih prinesla 1,7 milijard dolarjev izgube (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6222088 (16105) LuiIII
»

Microsoft je predstavil novo generacijo tablic Surface

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4517168 (14541) celada
»

Surface Pro januarja za tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18332074 (27384) Okapi

Več podobnih tem