» »

Microsoft Surface Pro 3 namesto prenosnika

1
2
3 4

hojnikb ::

noraguta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ni point v tem, da bi mogu držat v eni roki :)

Ampak tale acer je dokaz, da se da naredit 10" tablico za 200€ :)

Ja lahko odrežeš tudi 10' šperplate pa je. Premal rama, premal diska za Windowse.

dovolj rama in placa za win. Zadeva pa itk nerabi neki velik placa, če je samo za po netu browsat :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

jz pravim, da je 10" tablica neumnost
kar lahko primes z eno roko (recimo 8.5-8.9")
ali pa potem vec kot 10" (12-13 je kr ok)

hojnikb ::

Ravno 10" je super, vse kar je več je preveliko za tablico (je pa recimo kul kot prenosnik).
#brezpodpisa

noraguta ::

hojnikb je izjavil:

noraguta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ni point v tem, da bi mogu držat v eni roki :)

Ampak tale acer je dokaz, da se da naredit 10" tablico za 200€ :)

Ja lahko odrežeš tudi 10' šperplate pa je. Premal rama, premal diska za Windowse.

dovolj rama in placa za win. Zadeva pa itk nerabi neki velik placa, če je samo za po netu browsat :)

Kva pol nucaš Windowse ? Za ie?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

hojnikb ::

amacar je izjavil:

hojnikb je izjavil:

naj raje naredi kdo 10" tablet za >200€, ki bo poganjal polnokrvni windows (torej z atom procesorjem)...


Tvoja izjava dejansko pomeni 10" tablet, ki je dražji od 200€. Znak je potrebno obrniti v
. 

Mea culpa, seveda sem mislil manj kot 200€ :)
#brezpodpisa

bluefish ::

hojnikb je izjavil:

dovolj rama in placa za win. Zadeva pa itk nerabi neki velik placa, če je samo za po netu browsat :)
Če bi rad zadevo, ki je uporabna še za kaj več kot le net, potem je tale Acer podhranjen.

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Ravno 10" je super, vse kar je več je preveliko za tablico (je pa recimo kul kot prenosnik).

po kaksnih 4 letih uporabe 10" tablice komot recem, da 10" ni super (premala)
z eno roko jo pa tudi ne morem prijeti

noraguta ::

trnvpeti je izjavil:

jz pravim, da je 10" tablica neumnost
kar lahko primes z eno roko (recimo 8.5-8.9")
ali pa potem vec kot 10" (12-13 je kr ok)

8 je pa zame nerodno 😃. 7 pa ravno pravo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

hojnikb ::

noraguta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

noraguta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ni point v tem, da bi mogu držat v eni roki :)

Ampak tale acer je dokaz, da se da naredit 10" tablico za 200EUR :)

Ja lahko odrežeš tudi 10' šperplate pa je. Premal rama, premal diska za Windowse.

dovolj rama in placa za win. Zadeva pa itk nerabi neki velik placa, če je samo za po netu browsat :)

Kva pol nucaš Windowse ? Za ie?

Fleksibilnost windows appov, če se mi zahoče. Android je pač žalost, kar se tega tiče.
Pa desktop experiance, ne pa neka žalost od androida, ki je bila povečana za tablice.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

bluefish ::

No, nazaj na topic.

Tale Surface mi je kul, samo hudimana je že osnovna verzija za 800$ = € pošteno izven budgeta.

trnvpeti ::

noraguta je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

jz pravim, da je 10" tablica neumnost
kar lahko primes z eno roko (recimo 8.5-8.9")
ali pa potem vec kot 10" (12-13 je kr ok)

8 je pa zame nerodno 😃. 7 pa ravno pravo.

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo

noraguta ::

hojnikb je izjavil:

noraguta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

noraguta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Ni point v tem, da bi mogu držat v eni roki :)

Ampak tale acer je dokaz, da se da naredit 10" tablico za 200€ :)

Ja lahko odrežeš tudi 10' šperplate pa je. Premal rama, premal diska za Windowse.

dovolj rama in placa za win. Zadeva pa itk nerabi neki velik placa, če je samo za po netu browsat :)

Kva pol nucaš Windowse ? Za ie?

Fleksibilnsot windows appov, če se mi zahoče. Android je pač žalost, kar se tega tiče.
Pa desktop experince, ne pa neka žalost od androida, ki je bila povečana za tablice.

To ti pravim na to tablico neboš inštaliral praktično nič.64gb je malo 32 pa...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

trnvpeti ::

bluefish je izjavil:

No, nazaj na topic.

Tale Surface mi je kul, samo hudimana je že osnovna verzija za 800$ = € pošteno izven budgeta.

sej bo kaksen drug proizvajalec zbil ceno
in kako uporabljas surface na kolenih?

hojnikb ::

bluefish je izjavil:

hojnikb je izjavil:

dovolj rama in placa za win. Zadeva pa itk nerabi neki velik placa, če je samo za po netu browsat :)
Če bi rad zadevo, ki je uporabna še za kaj več kot le net, potem je tale Acer podhranjen.

Hja.Nek biser res ni (predvsem procesor), ampak za po netu brskat je dovolj. Glede na to da imam velik počasnejše zadeve z manj rama in ravnotako zadovoljivo poganjajo win8 in brskalnik, bi bil tale acer tudi kul za kakih par let.
#brezpodpisa

bluefish ::

trnvpeti je izjavil:

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo
No, pri dimenzijah se gre itak za stvar osebnih preferenc. Podobno kot pri telefonih,...

trnvpeti je izjavil:

sej bo kaksen drug proizvajalec zbil ceno
in kako uporabljas surface na kolenih?
Brez tipkovnice brez problema.

Glede zbijanja cen je pa tako, da so za proizvajalce zasloni z večjo ločljivostjo očitno še vedno neka eksotika, ki se jo zaračuna v nebo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Chev ::

Motion je izjavil:

do tell

Pardon, zdaj komaj vidim, da imenovanje hibrid poimenuje zadevo med ultrabookom in tabletom in ne med laptopm in ultrabookom.
No, kakorkoli, proti koncu lanskega leta; Envy, 15" 1080p touchscreen, Intel Haswell i7, GeForce GT740, 16GB DDR3, 1GB HDD, 4x USB 3.0, Win8, ... pod 800âŹ. Noter sem vrgel ĹĄe SSD in je to, to. Je po defaultu brez CD/DVD pogona.

trnvpeti je izjavil:

ta surface bi lahko pokril in (del)tablice(o) in notebook
del tablice so ze tako zaceli pokrivati vecji telefoni

ali bo to surface,ali bo to yoga ali ...

tablice bodo pocasi izginile po mojem

Po moje tudi. Äe bi Google zaÄel izdelavt tablete s Chrome OS za ceno Nexus izdelkov, bi bilo drugaÄe, tako pa nebo ne eno, ne drugo.

hojnikb ::

bluefish je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo
No, pri dimenzijah se gre itak za stvar osebnih preferenc. Podobno kot pri telefonih,...

exactly. Za mene bi bla recimo 10" tablica super. Sam kaj ko je android ena velika žalost, Windows tableti so pa dragi (z izjemo tega acerja).
#brezpodpisa

trnvpeti ::

bluefish je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo
No, pri dimenzijah se gre itak za stvar osebnih preferenc. Podobno kot pri telefonih,...

trnvpeti je izjavil:

sej bo kaksen drug proizvajalec zbil ceno
in kako uporabljas surface na kolenih?
Brez tipkovnice brez problema.

ampak je prevec naprav, telefon, tablica, notesnik

ja z tipkovnico, kavc, vlak,cakalnica,...

noraguta ::

bluefish je izjavil:

No, nazaj na topic.

Tale Surface mi je kul, samo hudimana je že osnovna verzija za 800$ = € pošteno izven budgeta.

Ni kaj dražje kot ostala bažuterija teh specifikacij. Meni socijalcu sicer tudi atom dobro služi, pogrešam pa wacoma.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

bluefish ::

trnvpeti je izjavil:

ampak je prevec naprav, telefon, tablica, notesnik

ja z tipkovnico, kavc, vlak,cakalnica,...
No, spet, stvar osebnih preferenc. Meni bi zadoščal en telefon in ultrabook za izjemne primere.

trnvpeti ::

pri branju na ultrabooku ne mores tipkovnice skriti

hojnikb ::

trnvpeti je izjavil:

pri branju na ultrabooku ne mores tipkovnice skriti

Za branje maš knjige. Tiste tiskane :)
#brezpodpisa

bluefish ::

noraguta je izjavil:

Ni kaj dražje kot ostala bažuterija teh specifikacij. Meni socijalcu sicer tudi atom dobro služi, pogrešam pa wacoma.
To itak. Samo bi po nekaj letih pričakoval malce ugodnejše cene HD+ zaslonov. Ne pa, da se še vedno prodaja 1366px žalost.

noraguta ::

trnvpeti je izjavil:

bluefish je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo
No, pri dimenzijah se gre itak za stvar osebnih preferenc. Podobno kot pri telefonih,...

trnvpeti je izjavil:

sej bo kaksen drug proizvajalec zbil ceno
in kako uporabljas surface na kolenih?
Brez tipkovnice brez problema.

ampak je prevec naprav, telefon, tablica, notesnik

ja z tipkovnico, kavc, vlak,cakalnica,...
kabrioleta redko nosim kam, lz ga kot prenosnik.
Srfam pa doma često z njim v naslanjaču v tablet modu. Gre pa 7 inčna tablica zmano skoraj povsod koder gre zmano telefon. Edino na traktor ne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

bluefish ::

hojnikb je izjavil:

Za branje maš knjige. Tiste tiskane :)
Dejansko res, brez heca.

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

pri branju na ultrabooku ne mores tipkovnice skriti

Za branje maš knjige. Tiste tiskane :)

knjige se zmeraj manj citajo

noraguta je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

bluefish je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo
No, pri dimenzijah se gre itak za stvar osebnih preferenc. Podobno kot pri telefonih,...

trnvpeti je izjavil:

sej bo kaksen drug proizvajalec zbil ceno
in kako uporabljas surface na kolenih?
Brez tipkovnice brez problema.

ampak je prevec naprav, telefon, tablica, notesnik

ja z tipkovnico, kavc, vlak,cakalnica,...
kabrioleta redko nosim kam, lz ga kot prenosnik.
Srfam pa doma često z njim v naslanjaču v tablet modu. Gre pa 7 inčna tablica zmano skoraj povsod koder gre zmano telefon. Edino na traktor ne.

en 5.5-5.7 telefon komot nadomesti dve napravi, telefon 4" in 7" tablico

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

noraguta ::

bluefish je izjavil:

noraguta je izjavil:

Ni kaj dražje kot ostala bažuterija teh specifikacij. Meni socijalcu sicer tudi atom dobro služi, pogrešam pa wacoma.
To itak. Samo bi po nekaj letih pričakoval malce ugodnejše cene HD+ zaslonov. Ne pa, da se še vedno prodaja 1366px žalost.

Ja zanč jemel hofer mediona z Full hd ..

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

pri branju na ultrabooku ne mores tipkovnice skriti

Za branje maš knjige. Tiste tiskane :)

knjige se zmeraj manj citajo

noraguta je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

bluefish je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

8" isto uporabna kot 10"
ni razlike, oz je samo ta,da jo lahko primem z eno roko
za citat, recimo pdfje, 10" premalo
No, pri dimenzijah se gre itak za stvar osebnih preferenc. Podobno kot pri telefonih,...

trnvpeti je izjavil:

sej bo kaksen drug proizvajalec zbil ceno
in kako uporabljas surface na kolenih?
Brez tipkovnice brez problema.

ampak je prevec naprav, telefon, tablica, notesnik

ja z tipkovnico, kavc, vlak,cakalnica,...
kabrioleta redko nosim kam, lz ga kot prenosnik.
Srfam pa doma često z njim v naslanjaču v tablet modu. Gre pa 7 inčna tablica zmano skoraj povsod koder gre zmano telefon. Edino na traktor ne.

en 5.5-5.7 telefon komot nadomesti dve napravi, telefon 4" in 7" tablico
probal z notetom pa se mi je bolje obnesla moja kombinacija.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

hojnikb ::

bluefish je izjavil:

noraguta je izjavil:

Ni kaj dražje kot ostala bažuterija teh specifikacij. Meni socijalcu sicer tudi atom dobro služi, pogrešam pa wacoma.
To itak. Samo bi po nekaj letih pričakoval malce ugodnejše cene HD+ zaslonov. Ne pa, da se še vedno prodaja 1366px žalost.

tale acerček je ena svetla izjema pri budget prenosnikih http://www.notebookcheck.net/Review-Upd...
#brezpodpisa

noraguta ::

Ja 15 colar ?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

bluefish ::

No, v 15" načeloma ni problem vgraditi FHD TN zaslona in je kar nekaj ponudbe. Drugo so recimo 13" in manjši modeli.

Bomo videli, pri tablicah gre trend v pravo smer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

hojnikb ::

bluefish je izjavil:

No, v 15" načeloma ni problem vgraditi FHD TN zaslona in je kar nekaj ponudbe. Drugo so recimo 13" in manjši modeli.

Bomo videli, pri tablicah gre trend v pravo smer.

This. Naj gre zdaj še ta trend v prenosnike, da imajo tudi takšni za 500€ fullhd panel. Ne pa ta 768p žalost.
Pa IPS panel v nižji rang..
#brezpodpisa

3p ::

hojnikb je izjavil:

naj raje naredi kdo 10" tablet za >200€, ki bo poganjal polnokrvni windows (torej z atom procesorjem)...

Kaj pa je s tem narobe?

Lion29 ::

mah ne vem no...

odkar sem videl te win8 tablete in ultrabooke, etc... me je minila volja... zelo netekoce delovanje...

surface3 se mi zelo dopade, ampak ne bo nikoli nadomestl prenosika... mac book pro z retina displayem... je prava masina... in edino resno orodje kot prenosnik...

surface3 je se vedno prej tablica... zelo draga tablica... ki se vedno laufa v kurcu... in win8 je overkill na tablicah...

torej
sgs5
solidna tablica 7-9" (do 500eur)
in backbook pro

mogoce se kaksna dobra ura... sam je ni... rad bi nekega krizanca med polar v800 in sony smartwatch
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

noraguta ::

Lion29 je izjavil:

mah ne vem no...

odkar sem videl te win8 tablete in ultrabooke, etc... me je minila volja... zelo netekoce delovanje...

surface3 se mi zelo dopade, ampak ne bo nikoli nadomestl prenosika... mac book pro z retina displayem... je prava masina... in edino resno orodje kot prenosnik...

surface3 je se vedno prej tablica... zelo draga tablica... ki se vedno laufa v kurcu... in win8 je overkill na tablicah...

torej
sgs5
solidna tablica 7-9" (do 500eur)
in backbook pro

mogoce se kaksna dobra ura... sam je ni... rad bi nekega krizanca med polar v800 in sony smartwatch

če so win 8 tablice-prenosniki neodzivni potem nevem kaj uporabljaš. inu govorimo o napravah ob katerih je macbook pro komajda še vreden naziva prenosnik, po specifikacijah pa ni nič boljši od surface pro 3, kvečjemu slabśi.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

boolsheat ::

bluefish je izjavil:

hojnikb je izjavil:

ne, tega nisem trdil. Ampak verjetno zastonj tut ni :)
Tam ene 50$ sodeč po tej novici: http://www.dailytech.com/Report+Microso...


V novici piše 15$.

Lion29 ::

noraguta je izjavil:

Lion29 je izjavil:

mah ne vem no...

odkar sem videl te win8 tablete in ultrabooke, etc... me je minila volja... zelo netekoce delovanje...

surface3 se mi zelo dopade, ampak ne bo nikoli nadomestl prenosika... mac book pro z retina displayem... je prava masina... in edino resno orodje kot prenosnik...

surface3 je se vedno prej tablica... zelo draga tablica... ki se vedno laufa v kurcu... in win8 je overkill na tablicah...

torej
sgs5
solidna tablica 7-9" (do 500eur)
in backbook pro

mogoce se kaksna dobra ura... sam je ni... rad bi nekega krizanca med polar v800 in sony smartwatch

če so win 8 tablice-prenosniki neodzivni potem nevem kaj uporabljaš. inu govorimo o napravah ob katerih je macbook pro komajda še vreden naziva prenosnik, po specifikacijah pa ni nič boljši od surface pro 3, kvečjemu slabśi.


cisto resno vprasam... a si kdaj uporabljal macbook proja? mislim resno uporabljal... vsaj par dni? dal sem skozi ze kar nekaj prenosnikov... in nikoli, res nikoli si nebi predstavlal, da bi kdaj uporabljal appla, sploh za resno delo... dokler pred parimi meseci nisem v sluzbi dobil macbook proja... masterpiece... ce bi bil na winsih bi blo se bolje :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

noraguta ::

sem ko je bil še titanijum. ne tisti ne ta nista podpokrovom noben čudež tehnike. sem pa tudi ipada in win tablice katere povozijo ipada skoraj prav v vsem razen kakih igrah.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Lion29 ::

titanium? verjetno mislis powerbooka, ne?

ne vem kaki so bili prej... ampak tale zdaj, s 16gb rama, ssd, retina i7, 17".... to je res masterpiece... kvaliteta izdelave je vrhunska... castna titova pionirska beseda nisem nikoli imel niti pol tolko kvalitetno idelanega prenosika v rokah... pa si doma latim envyja, sprobal vsemogoce thinkpade in acerje, vaiote, etc...

ampak dobro, da ne zaidemo s teme... kot receno, surface3 tudi z i7 ne more nadomestiti prenosnika... mogoce za tiste manj zahtevne ze...sigurno ima market.... ampak ne za resne uporabnike
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

techfreak :) ::

Imam Win8 tablico in mi za brskanje po internetu IE ni kaj vsec, bi precej raje imel Android/Chrome ali pa iOS.

Glede Surface pa lahko recem da kot prenosnik jemljem nekaj kar ima trdo fizicno tipkovnico. V trenutni obliki je kot vsaka druga tablica za katero lahko kupis dodatno tipkovnico. Mi je pa vsec razmerje zaslona 15:10, ker je uporaba tablice v portrait nacinu na 16:9 obupna.

LuiIII ::

Ja vidim da bo tole res moj naslednji personal assistent: One Note, pen (škoda ker ni Wacom) za skiciranje, mail, Lightroom, custom navigacija, Power Point,...

cekr ::

A sploh obstaja kakšna konkretna navigacija za Win8.1?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Jackass ::

Ne vem ali je pri tej velikosti res važno ali ima računalnik 0,8 ali pa 1,3 kg. Za držanje v roki kot knjigo je prevelik in pretežak, kot računalnik pa se mi zdi nekaj v smislu Macbook Air bistveno boljša izbira.

Moje skromno mnenje je, da pri MS nekdo ne ve povsem točno, čemu so te njihove tablice namen.
jAcKaSS

filip007 ::

Zgleda kot nekakšno skrpucalo, ja res.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Lonsarg ::

Sem bil prepričan da je Surface to kar rabim. Zdaj ko imam 8" Windows tablet z bluetooth tipkovnico in miško pa tiste touch cover nič ne pogrešam. Prišel sem do zaključka, da je idealna tablica za primarno tablet uporabo okoli 9". Z bluetooth tipkovnico nadomesti tudi laptop za občasno uporabo, z zunanjim ekranom pa kar PC.

Ampak razumem, da če se uporablja zadeva pretežno za mizo zna biti 12" hibrid stila Surface Pro 3 boljša izbira.

Kam bi dal pa 10" pa ne vem, moj brat se matra z 10" velikanom občasno sede v pojstli pretežno pa kar na mizi...

BTW, to da tableti nimajo vgraviranega kickstanda ja ultimativni fajl, to je Microsoft pač zownal, ostali so pa tok leseni, da še kopirat ne znajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

zee ::

RejZoR je izjavil:

Hm, samo DisplayPort? No HDMI love?


AFAIK je DisplayPort royalty-free.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Joze_K ::

No tukaj bi tudi jaz že rekel,... da je zadeva uporabna za tako do povprečnega userja,... ni še za heavy userja,...ampak tistile, ki smo (bomo) namestili SSD v prenosnika iščemo pravzaprav prav tole,... pa še touch screen dobimo, etc...

RejZoR ::

zee je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Hm, samo DisplayPort? No HDMI love?


AFAIK je DisplayPort royalty-free.


Ampak ga ne najdeš skor na nobeni napravi razen na čist povsem novih. HDMI pa je skor povsod.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

zee ::

Se strinjam. HDMI je tako vseprisoten, da ga je celo Apple vgradil v racunalnike Macbook Pro.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

[SkA] ::

Če se ne motim, se da v tem primeru uporabiti DP->HDMI/DVI/VGA adapter, med tem ko to s HDMI izhodom ne bi šlo.

zmaugy ::

Če bi danes kupoval novi notebook, bi tole bil favorit. Res pa težko rečem kaj bo čez pol leta ali več, kolikor traja da novosti pridejo sem (in so na voljo fizičo in ne zgolj na ceniku).
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup surface pro 4

Oddelek: Pomoč in nasveti
284329 (2984) billy
»

Microsoft predstavil Surface Laptop in Windows 10 S

Oddelek: Novice / Windows Mobile
187260 (1678) mtosev
»

Linija Surface v zadnjih dveh letih prinesla 1,7 milijard dolarjev izgube (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6222088 (16105) LuiIII
»

Microsoft je predstavil novo generacijo tablic Surface

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4517167 (14540) celada
»

Surface Pro januarja za tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18332070 (27380) Okapi

Več podobnih tem