» »

Iphone 5s zanimiv oglas, neoriginal ios

Iphone 5s zanimiv oglas, neoriginal ios

ncop1 ::

Ok, na bolhi sem ujel en oglas. Ker nisem nek veliki fan Applovih izdelkov, in ker še nikoli nisem imel Iphona do sedaj se obračam k vam za nasvet. Torej zanima me ali je to smiselno kupovati. Oglas
Mojo pozornost je ujel zaradi cene, cena je solidna, ampak kaj prinese to s sabo. Ni garancije in podpore to razumem, ampak ali so tudi kakšni drugi problemi s funkcionalnostjo. Ali se nelicenčni IOS posodablja, ali ga moraš vsakič ročno naložiti na novo? In kako to zgleda, ali je kaj podobno rootanju androida? Ali so kakšni problemi pri aplikacijah zato?

Delite z mano izkušnje in nasvete, hvala :)

kpkp ::

To si lahko razlagam samo na dva načina:
- ali prodajalec ne ve kaj govori
- ali gre za kak kitajski klon z androidom
V vsakem primeru, tace stran če nisi gambler.

ncop1 ::

Aha ok se mi je zdelo da je preveč lepo da bi blo res ;)

Gandalfar ::

Mozno da ma beto iOS7 gor. Vprasaj ga. Je pa v resnici prepoceni za "nov" telefon.

hojnikb ::

Mogoče je pa jailbreake-an... V vsakem primeru pa tace stran, ker vprašanje kaj je z njim (lahko je v končni fazi tudi ukraden).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

klinker ::

Jst bi pa reku da je za poklicat in vprasat ce ni kopija. Ce ni, naj poslje serijsko za preverit ce ni ukraden in osebni prevzem ter pogledat kaj je z fonom, ker cena je super ugodna.
Namrec obstaja folk, razni tatini sincki, ki je poln in jim dol visi, samo da prodajo.

keitai ::

Na še enem oglasu istega prodajalca (ali je podvojen oglas ali prodaja 2 iphona 5s) piše, da je kupljen na sivem trgu v Nemčiji. Torej ukraden. "Piratski" ios na iphonu 5s, "kupljenem na sivem trgu". Seveda.

Invictus ::

Neoriginalen iOS ne obstaja. Ker ne more. iOS dela samo na Apple iPhonih in iPadih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

driver_x ::

Kje se da preveriti, če je telefon ukraden?

erex ::

Gandalfar ::

Ce ti da serijsko jo lahko pri applu preveris za garancijo - https://selfsolve.apple.com/agreementWa...
kar ti bo povedalo, ce je bil kupljen manj kot 12 mesecev nazaj in ce ga je ze kdo kdaj registriral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup iPhone 5 32Gb - na kaj paziti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
162047 (1548) spajdrmen
»

iPhone 5C (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5814517 (12271) bluefish
»

Iphone uradno v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21535187 (24731) Keyser Soze

Več podobnih tem