» »

OnePlus One

OnePlus One

Temo vidijo: vsi
««
31 / 34
»»

sergejevic ::

Or send your friend the following link:
https://account.oneplus.net/invite/clai...

Or send your friend the following link:
https://account.oneplus.net/invite/clai...

Or send your friend the following link:
https://account.oneplus.net/invite/clai...

Or send your friend the following link:
https://account.oneplus.net/invite/clai...

ethelred ::


"Opinions are like assholes... everyone's got one
and they all stink" (Brandi Kangiser)

kratos ::

Najboljši ROM za opo je torej Cyanogen 12 Nightly imam prav? vsi ga priporočajo tako da razmišljam da bi iz stocka kar na njega prešel, že zaradi tega ker mi baterija ponovno drži "samo" cca. 4-5 ur max medtem ko drugim najmanj 6,7 in celo 8 ur OST-ja.

mk-fact ::

lovro535 ::

kratos je izjavil:

Najboljši ROM za opo je torej Cyanogen 12 Nightly imam prav? vsi ga priporočajo tako da razmišljam da bi iz stocka kar na njega prešel, že zaradi tega ker mi baterija ponovno drži "samo" cca. 4-5 ur max medtem ko drugim najmanj 6,7 in celo 8 ur OST-ja.
nightly so nestabilni zdaj je uzunaj že CM12S ki je official stabilna verzija in je tudi ota že uzunaj.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

kratos ::

Ma nevem, prve verzije cyanogen os-ja na opo so ble najbolse, kakovost z verzijami ful pada vsaj obcutek mam tak. Vcasih mi je baterija brez problema drzala dlje kot danes, igrali smo se lahko z intenzivnostjo barv zaslona,... zdaj pa je pa cedalje vec funkcij oklescenih, verzije niso stabilne, v glavnem sami problemi, vsi se neki prtozujejo tako da me to ful odbija.

Runnagain ::

@kratos...naloži eno izmed prvih verzij, npr 38R ali še zgodnejšo, in ne nalagaj novejše.
Baterija je dejansko boljše držala v prejšnjih verzijah, ni pa imela kakšnih, mogoče nepotrebnih, bonbončkov kasnejših verzij.

t3hn0 ::

^.^

kratos ::

@Runnagain pa gre čez downgrade ali je potrebno še kaj drugega pri flashanju na starejšo verzijo?

sheldon ::

Še kdo ni dobil OTA update?

https://account.oneplus.net/invite/clai...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sheldon ()

krucymucy ::

kratos je izjavil:

Najboljši ROM za opo je torej Cyanogen 12 Nightly imam prav? vsi ga priporočajo tako da razmišljam da bi iz stocka kar na njega prešel, že zaradi tega ker mi baterija ponovno drži "samo" cca. 4-5 ur max medtem ko drugim najmanj 6,7 in celo 8 ur OST-ja.

Go for it. Jaz preizkusim skoraj vsako verzijo, torej skoraj vsak dan.
Priporocam CM12 ne CM12.1, zadnja verzija je od 15.4.2015, naprej so CM12.1 pri kateri pa sem opazil par bugov.

avtek ::

Meni pri CM12 in pri CM12.1 ne deluje MMS. Imam simobil. Ima kdo rešitev za to težavo?

Runnagain ::

kratos je izjavil:

@Runnagain pa gre čez downgrade ali je potrebno še kaj drugega pri flashanju na starejšo verzijo?


Sam na OPO-tu tega še nisem dela, ker sem zadovoljen z 05Q, ampak pomojem gre isto kot pri samsungih...dol potegneš staro verzijo npr, 38H v zip falju, jo nasnameš na OPO-ta, greš v recovery in daš apply from zip, pred tem pa daš na factory default/format, pa celar cache pa dalvik.

Naj me kdo popravi, če je postopek kaj drugačen.

andrazoo ::

pa kje je zdej ta OTA update?

lovro535 ::

A kdo že ma ota jaz tudi še nimam nevem kafj mislijo dat vsem ota.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

andrazoo ::

lovro535 je izjavil:

A kdo že ma ota jaz tudi še nimam nevem kafj mislijo dat vsem ota.

Nope nič še ni

meho7 ::

andrazoo ::

http://www.androidauthority.com/oneplus...
krasno neke nove brezvezne funkcije za izgovor

Heisenberg ::

meni se ni dalo čakati na OTA pa sem sam naložil CM12, pa sem mlace razočaran, ne vem zakaj so šli nekatere stvari brezveze spreminjati.
Nov drop menu mi ni všeč!
Baterija je sedaj cca. 20-30% slabša!
V meniju iščeš ko zmešan da vklopiš Data Roaming
Da izklopim network internet ne gre preko switcha ampak me pelje v meni kjer moram izklopiti podatke in potem še POTRDITI ..:WTF zakaj bi potrjeval da izklopim podatke, razumel bi pri vklopu.
Očasno se zgodi da ko vklopim prenos podatkov da sploh ne deluje, čeprav je vklopljeno, deluje šele ko ponovno izberem omrežje
SAmodejnega prilagajanja svetlosti ekrana ni več? ALi kako ?


if it ain't broke, don't fix it... samo das je kaj "novega"

Zgodovina sprememb…

krucymucy ::

Tak pac je android 5.x

Pri tistemu "drop menuju" tudi meni ni vsec da moras podatke dvakrat izklopit, sicer je vredu.
za baterijo ne vem, ker sem na nightly verzijah ze od novembra.
Tisto da prenos podatkov ne deluje je nek bug, po moje bolj androidov kot od CM, deluje ce za sekundo vklopis in izklopis airplane mode.
Samodejno prilagajanje svetlosti je se.

stb ::

A mogoče kdo ve koliko v praksi traja (in stane) dostava v Slovenijo po naročilu z uradne strani?

kratos ::

Tolk kot piše ?

YaN-cH ::

Meni je trajalo približno 3-4 dni da so poslali paket in nato še 1 teden, da je prišlo do mene. Dostavljajo gumpeci od GLS, in tile so res kreteni, živim v pritljičnem stanovanju in ta talent, ki mi je dostavil paket mi pusti obvestilo v poštnem nabiralniki in istočasno mi odloži paket na predpražnik od vhodnih vrat, da ga bi lahko vsak ki gre mimo pobral. Sem moža potem nalašč poklical in ga uprašal kdaj mi bo prinesel paket nalednji dan >:D.
In nato sem poklical še na GLS naj se malo zresnijo ker to ni prvič tako šalabajzerstvo iz njihove strani.

stb ::

@kratos, cene pošiljanja se vidijo šele tik pred potrditvijo naročila in nič prej. V info za ostale, trenutno je to:
Royal mail 18,99 €
Express 26,99 €

Hvala, @YaN-cH, zanimale so me praktične izkušnje.

kratos ::

Aha, jaz ko sem kupoval so bile cene čist drugačne, mislim da cca. 7EUR z navadno pošto in nekje 15EUR express. Nekaj takega če me spomin ne vara. Pri meni je paket prinesel ob ene 18:00-19:00 zvečer, ko sem že mislil da ga nebom dobil, so šalabajzarji ampak vseeno so prinesli brez poškodb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

trnvpeti ::

N4m31355 ::

trnvpeti je izjavil:

oneplus one mini, octa 615, 5" fhd, 2G + 16G, 3000mah 150$

mini z 5" screenom? :D
osupljiva 32,00mAh baterija!

stb ::

Predvčerajšnjim (v torek) zjutraj sem naročil, včeraj (v sredo) so predali DHLu, danes zjutraj je bilo v ljubljani in so me z DHLa poklicali, da smo se dogovorili da mi pripeljejo v pisarno na drug konec mesta. Hitro, ni kaj :D Še na pošiljko iz bigbanga sem čakal dlje.

vilonja ::

@trnvepti
Mislis da je to res?
Cena je kar unbelivable, ker za tako ceno še kitajca komaj dobiš.

trnvpeti ::

do zdej še ni bilo velikih napak pri cenah, specifikacijah
in zakaj ne bi bilo res? kaj te moti?
bolj bo problem, kako bodo potesili povprasevanje
(primerjava xiaomi mi 4i, bo 200$)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

N4m31355 ::

dobil ota update cm12s.. kaksne prednosti ki odtehtajo vse buge

Runnagain ::

N4m31355 je izjavil:

dobil ota update cm12s.. kaksne prednosti ki odtehtajo vse buge


A to zadnje je tvoj komentar o 12S, ali vprašanje, ali se ti splača nadgraditi na 12S?

N4m31355 ::

Vprasanje ali se splaca nadgraditi. Slisal sem da je (bilo) polno bugov..

Runnagain ::

Sam osebno bom še malo počakal, ko dobim OTA. Spremljam oneplus forum pa je še kar nekaj stvari za popravit.

Heisenberg ::

sistem deluje super! AMPAK! imam vedno večjet težave, sedaj opažam da je baterija upadla za 40% hitreje kot pri CM11

ok, sedaj pa vidim da je še en nov update! Sam sem flešal gor CM12. Preko OTA pa ravnokar prejemam YNG1TAS17L in to celih 598,4MB! Upam, da so uspeli kaj narediti na bateriji

Zgodovina sprememb…

Runnagain ::

Mja, če je pa že nov update, potem pa tudi sam naložim vse skupaj...ko dobim OTA seveda. Saj bi na roke (izdelana je bila ena lična aplikacija, kjer je praktično vse straight forward), sam se mi trenutno ne da ubadat...mogoče preko praznikov ;).

Zgodovina sprememb…

Heisenberg ::

ne rabiš čakat na OTA, downloadaš uradni update iz njihove strani ZIP file - pa še hitreje gre kot preko OTA kjer imam trenutno prenos okoli 40kbps in ZIP shraniš na telefon, restartaš telefon in namestiš zip. Vzame 5 min in ne rabiš nobene aplikacije za to!

ethelred ::

Heisenberg je izjavil:

ne rabiš čakat na OTA, downloadaš uradni update iz njihove strani ZIP file - pa še hitreje gre kot preko OTA kjer imam trenutno prenos okoli 40kbps in ZIP shraniš na telefon, restartaš telefon in namestiš zip. Vzame 5 min in ne rabiš nobene aplikacije za to!


Lahko prosim za link?

"Opinions are like assholes... everyone's got one
and they all stink" (Brandi Kangiser)

dr.Akula ::

ethelred je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

ne rabiš čakat na OTA, downloadaš uradni update iz njihove strani ZIP file - pa še hitreje gre kot preko OTA kjer imam trenutno prenos okoli 40kbps in ZIP shraniš na telefon, restartaš telefon in namestiš zip. Vzame 5 min in ne rabiš nobene aplikacije za to!


Lahko prosim za link?

http://builds.cyngn.com/cyanogen-os/bac...
ni podatka

lovro535v2 ::

Sem poflešu ota in prvi vtisi so dobri malo sem še zgubljen saj so nastavitve malo drugače razporejene.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Hindsight ::

CM12s je delal ok, sam ful se je segreval ko sem ga filal in sem očitno zaradi tega fasal touchscreen bug, ghost swipe itd. Zej je za znoret neodziven zaslon.

andrazoo ::

še kr ni OTA

lovro535v2 ::

andrazoo je izjavil:

še kr ni OTA
z downloadaj file ki ga je postal dr.akula in ga poflešaj preko recoverja je tako kot bi dobil ota nič ne izgubiš podatkov sem se naveličal čakanja na ota pa sem sam poflešal gor ota in dela odlično.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Zgodovina sprememb…

andrazoo ::

danes dobil OTA zdej update
mam pa samo eno vprašanje, kakšen je pa batery life kej z cm12 ?

lovro535v2 ::

Meni se battery life ni občutno zmanjšal na cm12s
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

andrazoo ::

prvi vtisi so dobri

kratos ::

Mogoče kdo ve kako se je imenovala tista verzija Cyanogena kjer si lahko spreminjal barve displaya?

andrazoo ::

kratos je izjavil:

Mogoče kdo ve kako se je imenovala tista verzija Cyanogena kjer si lahko spreminjal barve displaya?

Sej lahko tudi pri cm12 pod nastavitve display&lights/calibration/screen color pa maš za štelat kontrast pa to

kratos ::

Ne ne, tam si lahko prav vsako RGB barvo posebej štelal in od kontrasta do vsega če se prav spomnim. Tisti OS mi je bil top, od tam je šlo vse navzdol - sami problemi vsaj iz mojih izkušenj tako da telefona sploh nebom več nadgrajeval(sem še vedno na 11s), ker izgleda da so nesposobni, razen če pričakujem preveč pri tem ko hočem le stabilne verzije z dodanimi funkcijami (in ne odstranjenimi), brez večjih hroščev (battery drain, random restarti,...), normalno delujoč OS, kot je bil na začetku (po dveh popravkih).

andrazoo ::

Meni cm12 deluje kar odlično. Screen on time sem imel 7ur pa še 3% baterije. Nekih hudih bugov pa še nisem opazil.
««
31 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63899378 (36363) cryptozaver
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668231 (36943) Yossarian
»

One Plus one

Oddelek: Mobilne tehnologije
343638 (2334) Zaphod_B75
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220471 (15326) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6424111 (20478) Uporabnik

Več podobnih tem