» »

Še en osebnostni test?

Še en osebnostni test?

Mipe ::

Zakaj pa ne? Naletel sem na tegale:

PersonalDNA

Dokaj dobro dodelan je in rezultati so me presenetili. Dokaj natančen psihološki profil z obširno razlago in celo predlogi za izboljšanje / spremembe.

Zame je zadeva ugotovila, da sem "generous experiencer". Radodaren izkuševalec ali nekaj takega. Bolj sem impresioniran nad dodelanostjo testa.

Kaj pa vi?

fantasycamp ::

na živce mi gredo ker v realnem lajfu nimajo za burek, vse so veze in poznanstva...

Mipe ::

Tudi te teme se dotakne... je kar nekaj vprašanj povezanih s tem, kdo vse vpliva na tvoje življenje in uspešnost (po tvojem).

innerspace ::

Predvsem je zabavno, da odlocitve podajas s slajdi namesto 1-5.

Moj "opis" se bere rahlo pocukrano, kar je fishy.
Povzetek:

"You are a Free-Wheeling Inventor."
...
If you want to be different:

Try applying your creativity to more artistic arenas, and letting your imagination take less practical forms.
.

Already doing dat.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Venomus ::

Dober test, čisto popolno me je opisal, kaj takega še ne...

Jaz sem ''generous builder''.

Free Bird ::

Jaz sem dobil enako diagnozo. :)

pegasus ::

V operi ne dela, v chromu se niti front page ne odpre, firefox pa freezne.

Kaj sem pol, elitist? :D

McAjvar ::

Kako predelan Firefox pa imaš? Meni lepo odpre, pa imam prastaro verzijo 20.0.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

pegasus ::

About pravi Firefox ESR 24.3.0

PrihajaNodi ::

you are a free-wheeling analyst.

Try to embrace the imaginative, creative part of your personality more often.

Try moving beyond the things that you find comfortable--open yourself up to a broader range of experiences.


V operi dela!

Zgodovina sprememb…

Master_X ::

Res ni slab test :) Sem dobil rezultat generous analyst.

Meni v Chromu dela bp.

Hayabusa ::

V operi dela!

Še dobro da obstaja samo 1 verzija Opere, drugače bi lahko imeli težave.

theBill ::

benevolent analyst, kar je kar blizu

M-XXXX ::

you are a respectful analyst.

PrihajaNodi ::

respectful analyst.
Kaj hudiča pa to pomeni?

Hayabusa ::

Da delaš za minimalca v JU.

theBill ::

PrihajaNodi je izjavil:

respectful analyst.
Kaj hudiča pa to pomeni?

http://www.personaldna.com/report.php?k...

pegasus ::

Evo, nisem elitist, pač pa considerate idealist. Precej blizu ;)

Flea ::

you are a free-wheeling leader.

Well, bi rekel, da kar drzi :)

goldenratio ::

You are an Inventor

Your imagination, self-reliance, openness to new things, and appreciation for utility combine to make you an INVENTOR.

You have the confidence to make your visions into reality, and you are willing to consider many alternatives to get that done.

The full spectrum of possibilities in the world intrigues you--you're not limited by pre-conceived notions of how things should be.

Problem-solving is a specialty of yours, owing to your persistence, curiosity, and understanding of how things work.

Your vision allows you to identify what's missing from a given situation, and your creativity allows you to fill in the gaps.

Your awareness of how things function gives you the ability to come up with new uses for common objects.

It is more interesting for you to pursue excitement than it is to get caught up in a routine.

Although understanding details is not difficult for you, you specialize in seeing the bigger picture and don't get caught up in specifics.

You tend to more proactive than reactive--you don't just wait for things to come to you.

Your independent streak allows you to make decisions efficiently and to trust your instincts

You much prefer to have time to plan for things, feeling better with a schedule than with keeping plans up in the air until the last minute. Your decisions are well thought out, and you're not the least bit impulsive.

You do your own thing when it comes to clothing, guided more by practical concerns than by other people's notions of style.

Generally, you believe that you control your life, and that external forces only play a limited role in determining what happens to you.


......zadel me je v nulo :)

Venomus ::

Zdaj ko smo ugotovili kaj smo, moramo najti še en test, ki ga isto rešimo in nam na koncu pove kaj moramo spremeniti v življenju, da bomo boljši :)

Janac ::

you are a reserved builder.

Think more abstractly about things without abandoning your valuable sensibility.

Even though it is tiring, making an extra effort to spend time with others even when you feel like being alone can have powerful positive effects on your relationships.

Practice talking about yourself to people you haven't previously trusted. You will forge friendships where you wouldn't have thought possible, and with practice, sharing your thoughts and feelings will get easier and easier.

PrihajaNodi ::

Ta test je kot horoskop. Približno vsakomur da podobne odgovore.

Janac ::

PurpleMoo ::

you are a considerate dreamer. :)

http://www.personaldna.com/report.php?k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: PurpleMoo ()

BlackMaX ::

Not to sound paranoid, ampak razni osebnostni testi online dobijo zelo dobro bazo resničnih informacij na podlagi naše radovednosti, tko za razmislek, ali je to res dobro izpolnjevati?

Zakaj bi iskali in te preučevali, sam nam boš to dal na pladnju :) No vsaj to je njihov moto.

bluefish ::

Če podatke obdelujejo le sami zase, ni problema.

BlackMaX ::

bluefish je izjavil:

Če podatke obdelujejo le sami zase, ni problema.


Ja, sej ta ČE. :)

PrihajaNodi ::

In kaj bodo z njimi? Če nekdo napiše da je liberalec/demokrat to pove o njem točno kaj? Druga zadeva je ko ti kupiš čike na kreditno kartico kjer je zadeva zabeležena na tvojem bančnem računu. Zboliš za pljučnim rakom in glej ga zlomka zavaravolnica zavrne zdravljenje. Načeloma je največ kar lahko naredijo to da ti google meče reklame na podlagi danih odgovorov.

BlackMaX ::

PrihajaNodi je izjavil:

In kaj bodo z njimi? Če nekdo napiše da je liberalec/demokrat to pove o njem točno kaj? Druga zadeva je ko ti kupiš čike na kreditno kartico kjer je zadeva zabeležena na tvojem bančnem računu. Zboliš za pljučnim rakom in glej ga zlomka zavaravolnica zavrne zdravljenje. Načeloma je največ kar lahko naredijo to da ti google meče reklame na podlagi danih odgovorov.


To je "podobno sranje a drugo pakovanje" sam, da se trguje z drugimi podatki.

Ampak ja, nihče se ne brani targetiranih reklam.haha

HighBane ::

You are a Considerate Thinker.
Have a little more faith in your capacity to do things--turn your thoughts into actions! Ja, bo treba... Naslednji teden :P

Meni se zdi, da test da kar točne rezultate. Vsaj pri meni.

Jerry000 ::

so kr točni ja:). Sam ne bom vam objavlal :P

Pimoz ::

You are an animated leader.

Cool, spet točno :)

judoka ::

presenetljivo dobro

"reserved leader"

alexa-lol ::

you are a generous artist

energetik ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ta test je kot horoskop. Približno vsakomur da podobne odgovore.
Vprašanje, če ni res tako.
Sliderji so tudi bolj tako-tako, pri večini vprašanj bi jih lahko premaknil 2cm levo-desno.

Sicer pa sem jaz: Faithful Realist :)
Praktično vse drži, edino tole je malo čudno, ker ponavadi ne zaupam veliko ljudem.
-Your trust in others, respect for tradition, and caring nature make you FAITHFUL.

Mipe ::

1. strict or thorough in the performance of duty: a faithful worker.
2. true to one's word, promises, vows, etc.
3. steady in allegiance or affection; loyal; constant: faithful friends.
4. reliable, trusted, or believed.
5. adhering or true to fact, a standard, or an original; accurate: a faithful account; a faithful copy.


Ne gre za zaupanje drugim, pač pa pomeni, da si zanesljiv, zvest (svojim načelom, principom itd.), kot Old Faithful.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

msjr ::

benevolent leader ;)

chief ::

you are an advocating leader :)

mirancar ::

you are a reserved inventor

gembleru ::

Js sm benevolent visionary, tko sm vsaj slišu. :D

piromanček ::

you are a gorgeous genius


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na katero banko nakazati denar, če zadenem na loteriji?

Oddelek: Loža
274566 (690) c3p0
»

Studying in Slovenia

Oddelek: Šola
265286 (1978) BivšiUser2
»

Apocalypse Now - the Game

Oddelek: Igre
192275 (1549) oo7
»

Nov IQ Test na emode.com

Oddelek: Loža
332916 (2163) VuLc4n0
»

Personality test... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545930 (4806) XShaeboX

Več podobnih tem