» »

Računalnik crknil med posodobitvijo

Računalnik crknil med posodobitvijo

menjalnik ::

Sem na facebooku in se dopisujem, vmes se dela posodobitev za Windowse in računalnik se na lepem restarta pride do biosa naloži in nato tema v nedogled, fizično izklopim vse skupaj in prižgem tema, niti do biosa ne pride. Kako naj pridem do biosa?

Ven sem vzel popolnoma vse rame, izklopil disk, dvd rom pa še zmeraj gori na mestu in ne pride do biosa :(

Dopoldan sem tudi zvišal frekvenco procesorja iz 3,06ghz na 3,40ghz, včeraj pa je dobil novo termalno pasto, gre pa za Pentium 4 na neki Asusovi plati :(

Kaj bi lahko bilo fuč, napajalnik lepo kaže napetosti, gor sem obesil avtomobilsko žarnico in sveti leto, le prej mi je na usb vhodu preden je vse skupaj "umrlo" začela utripati lučka priklučena na usb vhod in nato je umrl?

Han ::

Infarkt ga je. Navijanje P4, ki se že sicer zelo greje, ni pametno početje...

Hayabusa ::

Ven sem vzel popolnoma vse rame, izklopil disk, dvd rom pa še zmeraj gori na mestu in ne pride do biosa :(

Odstrani baterijo na os. plošči za minuto, prej pc izštekaj iz napajanja.

menjalnik ::

Temperatura je bila slabih 50 stopinj :)

menjalnik ::

Nič novega sem vzel baterijo ven in ista zgodba, z matične sem razbral asus P5l02

Hayabusa ::

Kodenzatorji so ok ?

Blinder ::

upaj da je crknil proceosr, v tem primeru lahko končno kupiš c2d procesor za 10€.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

menjalnik ::

Dobro jutro! :) Razstavil sem računalo na prafaktorje in gledal z lupo, če je kje kaj uničeno:))Našel nisem niti enega poškodovanega, odprem napajalnik POLOTAM celo tiskano vezje še enkrat, zaženem in dela8-OProcesor sem nazaj navil na 3,40ghz in sedaj špila lepo, laufal je celo noč in ni crknil, tako da če se komu to zgodi poiskusite to.

@Blinder kako naj noter vtaknem c2d, če nimam prave matične/podnožja, moral bi menjat celo matično

Hayabusa ::

http://www.asus.com/Motherboards/P5LD2V...
*Only PCB R2.0(or higher) support Intel(R) Core™2 processor

menjalnik ::

Nice, kaj pomeni PCB R2.0? To bi bilo pa za razmislit, čeprav sem z pentiumom zadovoljen

hojnikb ::

nova revizija plošče..
#brezpodpisa

menjalnik ::

Hvala! Dajte mi še povedat, ker se ne spoznam preveč na tele podnožja, kaj moram pazit pri nakupu C2d procesorja, ker so različne cifre gledam po bolhi, trenutno imam notri http://ark.intel.com/products/27462/Int...

Plošča je letnik 2006, če se ne motim

Han ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil računalnik in ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
323632 (2602) shadeX
»

mobile pentium 4?

Oddelek: Kaj kupiti
182553 (1960) Anney
»

Ali mi bo pasalo na matično ploščo??? HELP

Oddelek: Pomoč in nasveti
51051 (920) aragornis
»

Se izplača iti iz 975X na P45?

Oddelek: Kaj kupiti
61955 (1884) Klemzz
»

Računalnik v študijske namene (arhitektura)

Oddelek: Kaj kupiti
201729 (1267) mauseeek

Več podobnih tem