» »

Google Chrome izbira certifikata

Google Chrome izbira certifikata

StajercSSS ::

Mam dva certifikata za NLB v Chromu. Zanima me,če je sploh kaka možnost izbire certifikata, ko se pride na stran NLB Klika. Mi namreč vedno avtomatsko izbere prvega, tako da se z drugim ne da dostopat do Klika, edino če grem v Privacy način, pol se odpre okno za izbiro.
Sej je Chrome dober,samo uporabniku prijazen pa ta gnoj ni niti malo. Že da si en kurčov zavihtek shraniš pod zaznamke, je mali projekt. ;((;(

Info: Zadnja verzija Chroma, Win 8.1

Mini edit: Od vsega začetka obstoja Chroma sem komaj zaj opazil zvezdico za dodajanje zaznamka v naslovni vrstici. Prej sem uporabljal Meni/zaznamki////itd. o.O
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

sese12 ::

Jaz mam v chromu pet cetifikatov za vso družino, ko grem na klik mi ponudi seznam vseh in izberem tistega, ki ga rabim.

ps
Za dodajaje zaznamkov - primi ikonico pre http//... in jo potegni med zaznamke in sputi.

StajercSSS ::

Meni ponudi samo v privacy načinu. Zgleda,da si je Chrome zapomnil prvo odločitev, pa drugih sploh ne ponudi. Tega pa nikjer v nastavitvah ne najdem,da bi se dalo sklopit.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

sas084 ::

Pogledi policy za AutoSelectCertificateForUrls. Sicer ne uporabljam chromea ma tko ku piše ti s to nastavitvijo avtomatsko izbere certifikat za nastavljen url.

sese12 ::

Chrome si zapomni prvo uporabo certifikata, če želiš uporabiti drugega, boš pač moral chrome prej zapreti in ponovno zagnati ali pa uporabljaj chrome brez beleženja zgodovine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chrome prehitel Firefox po popularnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5715591 (12753) joebanana
»

Izšel Chrome 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6318451 (14661) Tr0n
»

Chrome 6 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17442889 (37208) PrimozR
»

Google pokazal Chrome 2.0

Oddelek: Novice / Brskalniki
466885 (3385) borchi
»

Google poziva k prenahanju uporabe Internet Explorerja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5410630 (7597) boolie

Več podobnih tem