» »

Kako dobro znate angleščino?

Kako dobro znate angleščino?

1
2
»

Brane22 ::

Poslovna 23

Jerry000 ::

js mam splošno 18...s tem da je bilo nekaj primerov z več odgovori...vsaj po mojem posluhu. Pri poslovni pa ne morem dobiti rezultata ker mi 1 odgovor sploh ne zazna, tam kjer besede vnašaš mi 22 sploh ne prikaže opcij

opeter ::

Jaz sem izpolnil splošni test:

Test your English - Results

Well done for completing the test. Your score is 18

Based on your test score, here is information about the Cambridge English exams that might be most appropriate for you.
Your score Recommendation
6 to 10 Cambridge English: Key (KET)
11 to 12 Cambridge English: Key (KET) or Cambridge English: Preliminary (PET)
13 to 15 Cambridge English: Preliminary (PET)
16 to 17 Cambridge English: Preliminary (PET) or Cambridge English: First (FCE)
18 to 19 Cambridge English: First (FCE)
20 to 21 Cambridge English: First (FCE) or Cambridge English: Advanced (CAE)
22 Cambridge English: Advanced (CAE) or Cambridge English: Proficiency (CPE)
23 to 25 Cambridge English: Proficiency (CPE)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

25, 24 :8)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

TESKAn ::

Mimogrede, po koncu testa lahko odpreš okno v katerem imaš zbrane odgovore, kateri so pravilni in kaj si ti izbral.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

l0g1t3ch ::

Poslovna, prav tako 22 pik.

Mellons ::

23

Proof of exceptional English ability... o hvala, nisem vedel da sem tako dober.

Samo v mojem primeru pisati in brati je nekaj, govoriti v živo angleško je pa drugo. Kar težje, ko se ne moreš spomnit prave besede.

Mislim da če bi bil test ustnega govornjenja, da nebi dobil 23.

paco ::

22
It iz aj.

elfin ::

Splošna 22
Poslovna 22

zuz3k ::

17 točk splošna
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Tezaab ::

25 splosna, 21 poslovna. Se vidi, da sem poslovno nazadnje nucal v soli, ne pa v RL.

RejZoR ::

Splošna 21 s tem da sem zafrknil pri 2 vprašanjih kjer se mi je kar zdelo, da sem odgovoril narobe, pri enem pa sem izbral čist napačno, ker sem bil šlampast. As simple as that. Vseeno dober rezultat za angleščino, ki sem se jo v celoti naučil sam in jo uporabljam zgolj po posluhu. Če me vprašate teorijo okoli časov enostavno nimam pojma.

Poslovnega pa nisem mogu zaključit ker mi pri 16-ici ni hotelo prikazati opcij, brez izbrane pa sploh ne moreš napredovat. Bummer. Pa me je prav firbcalo kako bom znal pri bistveno bolj kompleksnih vprašanjih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tezaab ::

RejZoR je izjavil:

Poslovnega pa nisem mogu zaključit ker mi pri 16-ici ni hotelo prikazati opcij, brez izbrane pa sploh ne moreš napredovat. Bummer. Pa me je prav firbcalo kako bom znal pri bistveno bolj kompleksnih vprašanjih.


V Firefoxu sem ta problem resil s tem, da sem uporabil zoom out, skopiral vse besede (kjer so bile nejasne) in jih prilepil v notepad. Potem pa izbral to, kar sem mislil, da je prav.

vorantz ::

24, 23

RejZoR ::

Tezaab je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Poslovnega pa nisem mogu zaključit ker mi pri 16-ici ni hotelo prikazati opcij, brez izbrane pa sploh ne moreš napredovat. Bummer. Pa me je prav firbcalo kako bom znal pri bistveno bolj kompleksnih vprašanjih.


V Firefoxu sem ta problem resil s tem, da sem uporabil zoom out, skopiral vse besede (kjer so bile nejasne) in jih prilepil v notepad. Potem pa izbral to, kar sem mislil, da je prav.


Ne, dejansko mi ni hotelo prikazat popupa z opcijami. Polje se je obarvalo oranžno, ni pa se pojavil popup s 5 izbirami al kolk jih je ponavadi bilo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jest10 ::

RejZoR je izjavil:

Tezaab je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Poslovnega pa nisem mogu zaključit ker mi pri 16-ici ni hotelo prikazati opcij, brez izbrane pa sploh ne moreš napredovat. Bummer. Pa me je prav firbcalo kako bom znal pri bistveno bolj kompleksnih vprašanjih.


V Firefoxu sem ta problem resil s tem, da sem uporabil zoom out, skopiral vse besede (kjer so bile nejasne) in jih prilepil v notepad. Potem pa izbral to, kar sem mislil, da je prav.


Ne, dejansko mi ni hotelo prikazat popupa z opcijami. Polje se je obarvalo oranžno, ni pa se pojavil popup s 5 izbirami al kolk jih je ponavadi bilo.

V IE vse dela>:D V FF/Seamonkey pa zajebava

Tezaab ::

RejZoR je izjavil:

Ne, dejansko mi ni hotelo prikazat popupa z opcijami. Polje se je obarvalo oranžno, ni pa se pojavil popup s 5 izbirami al kolk jih je ponavadi bilo.

Ja, sej. Ko sem pomanjsal stran, se je popup po parih stopnjah pomanjsave pokazal. Ampak da ne letimo prevec offtopic, ce v drugih browserjih dela, bo treba pac uporabiti njih.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadaljevanje afere Cambridge Analytica hud udarec za Facebook

Oddelek: Novice / Zasebnost
4525042 (21994) gus5
»

certifikat angleščina

Oddelek: Loža
122878 (2562) St235
»

Bazna postaja preko optike

Oddelek: Mobilne tehnologije
143126 (2498) Matko
»

Pomoč pri ubiranju poti

Oddelek: Šola
101354 (1049) Saul Goodman
»

Test angleščine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12220634 (9330) leiito

Več podobnih tem