» »

Grafična kartica

Grafična kartica

««
41 / 197
»»

D3m ::

Kaj bi zdaj rad?

Primerjamo GTX 1050Ti proti RX 470.

no zdaj smo na overall 40%. ^^
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

tikitoki ::

DarwiN je izjavil:

TO naj si Darwin prebere in razlozi kako GTX 1050 Ti tako mocno zaostaja.

~35% zaostaja.. Sej to sem tudi napisal takoj ob izidu in pravzaprav že veliko pred izidom. Razlika v ceni (ki še ni ustaljena) pa zaenkrat ~25%.. Torej vse štima.. 10% moraš tako ali tako Nvidiji več plačat za kakovost. :P

Brez skrbi, sej je 470tka boljši nakup od 1050Ti za gaming.


Ne, tvoje besede so bile, da je RX 470 15% hitrejsa. Rezultati pr Tomshardware in Guru3D pravijo drugace.

Tvoej besede so bile, da bo AMD moral cene spustiti, ker je 15% visja cena nesprejemljiva za skoraj 50% hitrejso graficno kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

D3m0r4l1z3d ::

50 posto hitrejšo?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

50 posto hitrejšo?


Sej ne gor nekdo objavil za guru3D. Bomo po nvidiotsko zaokrozili navzgor.

V zelo vleiko igrah, je mirno 50% hitrejsa. Zal, deal with it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

D3m ::

Mu malo ustrežeš in narediš razliko med 1050Ti in RX 470 pa mu ni prav.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Ustreži mi z grafom kjer je 50 posto hitrejša, kaj ti misliš je irelevantno.

V veliko igrah.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Ne samo, da mu ni prav še graf rabi, ker iz številk si ne more pomagati.

Naslednjič v kadrovsko kliči naj ti plačo prikazujejo v grafu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Ne skrbi zame, samo želim, da podkrepi te junaške besede. Le zakaj so znižali cene 470, če je v veliko igrah 50 posto hitrejša. Lol
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ne skrbi zame, samo želim, da podkrepi te junaške besede. Le zakaj so znižali cene 470, če je v veliko igrah 50 posto hitrejša. Lol


Aja ti nočeš hitrejšo zadevo za nižjo ceno?

1 kg kruha lahko tudi damo na 10 eur potlej.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

D3m0r4l1z3d ::

Kar jaz hočem ni važno, saj nisi od včeraj, to bi ti moralo biti na forumu že jasno. Dajmo, malo več si sposoben.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Zato, ker lahko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Odgovarjanje z vprašanji in obračanje besed ti gre dobro, ampak nisi v Loži. Si vsaj predvidljiv.

Tiki, mogoče? Link, graf?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Tako trd v glavo pa tudi ne moreš biti, ko sem ti že dal odgovor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Ne razumeš, tvoje mišlenje ne pomeni nič. Še posebej od tvoje trditve, sa AMD zanalašč zavlačuje. Višek debilizma. Gremo naprej, link, graf?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Čemu potlej pišeš butasta vprašanja, če ti je tako vseeno za moj ali bilokateri post.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Ne se delati zdaj butastega. Link do testa kjer je 1050ti 50% počasnejša od rx 470 v veliko iger ali pa nič.

V temah o grafičnih karticah sem prepričan, da odpade odgovarjanje z vprašanji in nato odgovarjanje na te ista lastna vprašanja. Pojdi se te igrice z jype-om, ti bo lepo pariral.

Tukaj je link do govorice bolj koristen od tech peasant mnenj, lastne avtoritete in podobnega nabijanja egota.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Malo višje poglej pa sledi povezavi, ker je že bila podana.

Na WC te pa ne mislim pospremiti, če te lulat greš sam.

Pa upam, da znaš tudi pot sam do WCja?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Odgovarjanje z vprašanji in obračanje besed ti gre dobro, ampak nisi v Loži. Si vsaj predvidljiv.

Tiki, mogoče? Link, graf?


Link si mel podan. Ce hoces vec pa pojdi na google. K je skoda mojega casa za tazga trola.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ne se delati zdaj butastega. Link do testa kjer je 1050ti 50% počasnejša od rx 470 v veliko iger ali pa nič.

V temah o grafičnih karticah sem prepričan, da odpade odgovarjanje z vprašanji in nato odgovarjanje na te ista lastna vprašanja. Pojdi se te igrice z jype-om, ti bo lepo pariral.

Tukaj je link do govorice bolj koristen od tech peasant mnenj, lastne avtoritete in podobnega nabijanja egota.


Pa se funkcionalno nepisme si. Jaz sem lepo napisal, da je RX 50% hitrjsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

OmegaM ::

D3m je izjavil:

Malo višje poglej pa sledi povezavi, ker je že bila podana.

Na WC te pa ne mislim pospremiti, če te lulat greš sam.

Pa upam, da znaš tudi pot sam do WCja?

Anymal, kaj ne znas izracunat?

Imas teste, ali ti je potrebno pomagati in te naučiti procentualni izracun in razliko med dvema steviloma?
Samo zate naredil hitre izračune. Za primerjavo sem vzel Rx470 in Gtx1050ti.
Lahko bi se potrudil in naredil še za Rx460, pa vendar, nima smisla.
Ker nima smisla, da bi, ker ocitno ne pogledas grafa, rezultata, kaj sele narediti izracun in ja izracun.
In imas pred ocmi tudi 50% razliko, pa vendar, ne das miru z temi grafi, in se enkrat, pred očmi ti je vse.
Smo razvajeni ne?

Uzivaj v pregledu, seveda je moznost napake in bom sprejel kritiko.

DX12 1900x1080 2560x1440
Tomb raider 48,8% 36,67%
Battlefield 1 43,1% 50,00%
Gears of War 38,9% 34,29%
Hitman 53,5% 88,00%
The Witcher III 44,4% 41,94%
Deus Ex: MK 64,7% 76,19%
Ashes of Singularity 37,5% 33,33%

Doom (OPENGL) 12,0% 17,02%
Doom (VULCAN) 60,8% 60,42%

DX11
Far Cry Primal 23,4% 25,81%
The Division 40,5% 37,04%
GTA V 16,9% 18,60%
The Witcher 3 28,9% 44,00%
Anno 2205 21,4% 23,08%
Mafia 3 46,2% 44,44%
Alien Isolation 46,9% 19,35%
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

DarwiN ::

Temu je treba prit do dna! :))

Omega, te cifre smo že računali.. Za FHD nanese 39,6%.. To ni 50%!

V DX11 igrah je pa razlike za 21%.

Kaj pa zdaj?

In še DX11 vs DX12 zagonetka. Vzemimo BF1. Zgoraj piše 43% razlike v DX12 in tudi HardwareCannux to potrdi (40%):


Medtem pa je v DX11 le 30% razlike:


Kaj bomo potemtakem gledali, dokler je DX12 v razsulu? Pograbiš tiste številke, ki najbolje ustrezajo posameznemu taboru, anede? In pol je razlike 30%... Včasih pač pri Nvidiji zaenkrat izbereš DX11, pri AMDju pa v isti igri mogoče DX12, in potem primerjaš.. 43% je torej invalid! In na tak način se razlika skrči v korist Nvidije pri večini iger.

Bottom line: Nvidia wins. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PredatorX ::

100€ in 40% je 140€
150€ in 40% je 210€
Ce imam na pamet prov

OmegaM ::

Darwin, on se je kurčil in zahteval graf ali nek drug dokaz, da bi se videlo kje pride do 50% višje hitrosti, zato sem to naredil.
V dokaz se da malo višje pogledati.
Povprečje celote se zavedam, in tudi vidim. Stvar gledam objektivno.
Tako, da se je slo samo zato, da se mu dokaze, da gre tudi do teh 50%, ni graf, je pa izračun. In vse je videti iz grafov.
Dejstvo je, da lahko pride do razlik.
Sam nimam nekaj casa, da bi naenkrat vse teste pogledal, ter se ukvarjal z njimi, zato sem ubral rezultate iz Guru-jevega testa.
No, ce je nekje rezultat za 3% razlike kot naprimer pri BF so to lahko nianse odstopanja zaradi marsicesa.
In ja v nekaterih testih se vidi, da v Dx11 pride do opaznih razlik, padcev.
Ali pa recimo višja resolucija, primer iz testa WHD.
Ampak ja, drugace se ne moreta primerjati. Glede na to, kar se je pisalo po netu, da bo 1050 ogrožal RX470. In je bil verjetno veliki hype kot za Rx480, ki pa je tudi solidna grafika.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

hojnikb ::

sj bo dal amd ven 470SE/DD/LE pa boste lahko primerjal krompir z krompirjem.
#brezpodpisa

OmegaM ::

hojnikb je izjavil:

sj bo dal amd ven 470SE/DD/LE pa boste lahko primerjal krompir z krompirjem.

Se strinjam, ali pa z prihodom npr. Rx465.
Ker trenutna Rx460 je nekako enaka z GTX1050.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

hojnikb ::

128spjov bo še vedno premal za ujet 1050Ti, razn če jo bojo clockal na 1400mhz
#brezpodpisa

PredatorX ::

Sam zakaj se 1050/ti ne clokata nad 2000.. res krivec 14nm?

hojnikb ::

jap, glofo je pač inferioren tsmcju
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

OmegaM je izjavil:

Darwin, on se je kurčil in zahteval graf ali nek drug dokaz, da bi se videlo kje pride do 50% višje hitrosti, zato sem to naredil.
V dokaz se da malo višje pogledati.
Povprečje celote se zavedam, in tudi vidim. Stvar gledam objektivno.
Tako, da se je slo samo zato, da se mu dokaze, da gre tudi do teh 50%, ni graf, je pa izračun. In vse je videti iz grafov.
Dejstvo je, da lahko pride do razlik.
Sam nimam nekaj casa, da bi naenkrat vse teste pogledal, ter se ukvarjal z njimi, zato sem ubral rezultate iz Guru-jevega testa.
No, ce je nekje rezultat za 3% razlike kot naprimer pri BF so to lahko nianse odstopanja zaradi marsicesa.
In ja v nekaterih testih se vidi, da v Dx11 pride do opaznih razlik, padcev.
Ali pa recimo višja resolucija, primer iz testa WHD.
Ampak ja, drugace se ne moreta primerjati. Glede na to, kar se je pisalo po netu, da bo 1050 ogrožal RX470. In je bil verjetno veliki hype kot za Rx480, ki pa je tudi solidna grafika.


Prjatu, z računanjen nisem nikoli imel problemov, imam pa s takimi junaki, ki posplošijo in zaokrožijo na: 50% hitrejša v veliko iger. Tako, da ne pametuj s fake objektivnostjo, če ne vidiš v čem je problem glede takih butalskih Tikitokija & Co.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Heh zdaj pa izvajaš damage control trolček. >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Kdor se je zlagal, ni škode kadar ga na realna tla postaviš.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

Kdor pa malo slabo gleda za podane linke pa tudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

Ravno nasprotno, dobro sem jih pogledal, vendar 50% v veliko igrah nisem videl, zato me je zanimal od kje njemu to.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

SuperVeloce ::

Ma kaka "4. stopnja"... vidva sta oba za v vrtec. Nehajta, v vseh temah...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

D3m ::

Dva trmasta človeka ne bosta popustila.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

3+2, da ne bo krivice
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

OmegaM ::

Ja Anymalček, zaokrozil je navzgor in ce pogledas odstopanje v % pa ce za procent in tisto desetinko zaokrozis navzgor, dobis 50% in je podal malo grobo oceno. Nekaj spilov je tudi krepko cez.
Ampak ja, steje povprecje.

Gre pa se za tvojo reakcijo in nabijanje. Pa sem ti izracunal. In se gre samo zato, da znaš "svirat preko kur*a", ker tebe nekaj boli in še vedno dokazuješ, da ego zahteva zadnjo besedo.
Pol pa še zahtevas več špilov. Preštej si, 5 spilov od 15 tudi ni slabo ne?
Sam sem razumel kaj je tikitoki hotel povedati, verjetno v ironičnem smislu kar je pač napisal po nvidijevsko - navzgor zaokroženje.
Torej ne gre za spil ali dva, zato sem sam napisal 5 , če bi zaokrožil npr 48,8% na 50%,da bi razumel.
In ja in tiki je verjetno zaokrožil glede na test verjetno 7 špilov. Tako da ja, razumem butalskega tikitokija.
Sam si lastim obe znamki, tako kot za procesorje.

In kot je napisal SuperVeloce, tema je nasmetana, tako kot več drugih, včasih bi se lahko kdo zamislil, da še obstaja drugo življenje.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

D3m ::

Saj obstaja.

Greš na zrak in sprehod. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

OmegaM je izjavil:

Ja Anymalček, zaokrozil je navzgor in ce pogledas odstopanje v % pa ce za procent in tisto desetinko zaokrozis navzgor, dobis 50% in je podal malo grobo oceno. Nekaj spilov je tudi krepko cez.
Ampak ja, steje povprecje.

Gre pa se za tvojo reakcijo in nabijanje. Pa sem ti izracunal. In se gre samo zato, da znaš "svirat preko kur*a", ker tebe nekaj boli in še vedno dokazuješ, da ego zahteva zadnjo besedo.
Pol pa še zahtevas več špilov. Preštej si, 5 spilov od 15 tudi ni slabo ne?
Sam sem razumel kaj je tikitoki hotel povedati, verjetno v ironičnem smislu kar je pač napisal po nvidijevsko - navzgor zaokroženje.
Torej ne gre za spil ali dva, zato sem sam napisal 5 , če bi zaokrožil npr 48,8% na 50%,da bi razumel.
In ja in tiki je verjetno zaokrožil glede na test verjetno 7 špilov. Tako da ja, razumem butalskega tikitokija.
Sam si lastim obe znamki, tako kot za procesorje.

In kot je napisal SuperVeloce, tema je nasmetana, tako kot več drugih, včasih bi se lahko kdo zamislil, da še obstaja drugo življenje.


Lepo sam bluziš, povprečje je sicer okoli 25%, če mal več iger vzameš



Compared to AMD's RX 460, the performance increase is about 25%; the card is 25% behind the RX 470, right in-between the 460 and 470. This means that you won't be able to play the latest AAA titles with maximum details at 1080p with the GTX 1050 Ti; rather, you have to make compromises and turn down details, or stick to MOBA-type games since they usually don't have such demanding graphics.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

OmegaM ::

Ne oporekam TPU, primerjali smo vzorce rezultatov pri Guru3D.
In glede na igre ki so jih tam testirali.
Tako kot je komentiral Darwin, je v bistvu takoj napisal eno od dejstev ter povprečnega rezultata.
Ampak sam si želel rezultate več iger guru-jevega testiranja, kjer je rx470 ponekod boljsi za kakšnih 50% ali več.
Tudi za povprečno vrednost sem napisal, da je čist nekaj drugega.
In tako si obrnil obraz, ter še vedno "sviraš preko kur*a".
Sam sebi si pljunil v obraz, sedaj si ga brišeš, ter se rahlo ven vlečeš z TPU ter njihovo primerjavo ter zakljuckom.
In ja pripaj nov graf pa še en graf pa še kakšen graf, ampak na trenutni zgornji pogovor, ki si ga sprožil z tikitokijem glede več iger in 50%, še pač vedno "sviraš preko kur*a".
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

D3m0r4l1z3d ::

Ne vem zakaj se jeziš, 50% je surovo posplošeno in tako nimaš kaj kot, da svoje vmešavanje zdaj opravičiš. Daj še kako primerjavo z avti pa bo mera polna. Svoje OŠ računanje pa pospravi.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

Kaj je tle če zaokrožimo, 30 al 50 ?
https://www.computerbase.de/2016-10/gef...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

OmegaM je izjavil:

Darwin, on se je kurčil in zahteval graf ali nek drug dokaz, da bi se videlo kje pride do 50% višje hitrosti, zato sem to naredil.
V dokaz se da malo višje pogledati.
Povprečje celote se zavedam, in tudi vidim. Stvar gledam objektivno.
Tako, da se je slo samo zato, da se mu dokaze, da gre tudi do teh 50%, ni graf, je pa izračun. In vse je videti iz grafov.
Dejstvo je, da lahko pride do razlik.
Sam nimam nekaj casa, da bi naenkrat vse teste pogledal, ter se ukvarjal z njimi, zato sem ubral rezultate iz Guru-jevega testa.
No, ce je nekje rezultat za 3% razlike kot naprimer pri BF so to lahko nianse odstopanja zaradi marsicesa.
In ja v nekaterih testih se vidi, da v Dx11 pride do opaznih razlik, padcev.
Ali pa recimo višja resolucija, primer iz testa WHD.
Ampak ja, drugace se ne moreta primerjati. Glede na to, kar se je pisalo po netu, da bo 1050 ogrožal RX470. In je bil verjetno veliki hype kot za Rx480, ki pa je tudi solidna grafika.


Prjatu, z računanjen nisem nikoli imel problemov, imam pa s takimi junaki, ki posplošijo in zaokrožijo na: 50% hitrejša v veliko iger. Tako, da ne pametuj s fake objektivnostjo, če ne vidiš v čem je problem glede takih butalskih Tikitokija & Co.


O butalah razlaga nekdo, ki trdi, da ima GTX 1050 Ti boljsi p/p ceprav se vecina strinja z izracuni, ki kazejo nasprotno.

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ravno nasprotno, dobro sem jih pogledal, vendar 50% v veliko igrah nisem videl, zato me je zanimal od kje njemu to.


Sej se je Omega potrduil, ti izracunal, in pisno obrazlozil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

D3m0r4l1z3d ::

Omega, že res, da se je potrudil, vendar zaman, ker je tvoje posploševanje preveč debilno, da bi ga z osnovnošolsko matematiko lahko rešil. Praviš, da si v tej stroki? Očitno zelo malo izkušenj ali pa čustvena navezanost na določeno firmo. Očitno slednje, ker rineš v naprej zavožena posploševanja, namesto da bi analiziral kameradovo nebulozo o namernem zavlačevanju AMDja pri izdaji nove, baje že razvite tehnologije. To bi moralo triggerat tvojo strokovnost, lol.

m0LN4r je izjavil:

Kaj je tle če zaokrožimo, 30 al 50 ?
https://www.computerbase.de/2016-10/gef...

Pusti, očitno so Omegovo računanje in Tikijeve nepristranske blodnje edino pravo merilo, vse ostalo je brezveze, zakaj sploh review strani testirajo in interpretirajo rezultate.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Tendenca je, da je v igrah z DX12, Vulkan in podobnimi novotarijami RX470 hitrejši za 50% ali več. Fakt. Se pravi, da si v kateremkoli pogledu na boljšem, če vzameš RX470 v primerjavi z GTX1050Ti. Ob izidu cenejšega in še vedno od 1050Ti hitrejšega RX470D pa sploh ne bo dvoma. AMD tu nVidio stiska v kot. 30% dražja kartica (RX470) je v novih in bo v bodočih igrah hitrejša za 50% in več (tudi do 70% je sedaj v nekaterih primerih).

Za 1080p gaming je RX470 minimum.

tikitoki ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Omega, že res, da se je potrudil, vendar zaman, ker je tvoje posploševanje preveč debilno, da bi ga z osnovnošolsko matematiko lahko rešil. Praviš, da si v tej stroki? Očitno zelo malo izkušenj ali pa čustvena navezanost na določeno firmo. Očitno slednje, ker rineš v naprej zavožena posploševanja, namesto da bi analiziral kameradovo nebulozo o namernem zavlačevanju AMDja pri izdaji nove, baje že razvite tehnologije. To bi moralo triggerat tvojo strokovnost, lol.

m0LN4r je izjavil:

Kaj je tle če zaokrožimo, 30 al 50 ?
https://www.computerbase.de/2016-10/gef...

Pusti, očitno so Omegovo računanje in Tikijeve nepristranske blodnje edino pravo merilo, vse ostalo je brezveze, zakaj sploh review strani testirajo in interpretirajo rezultate.


Spet trdis nekaj, kar sam nisme nikoli rekel. Jaz nisem nikoli rekel so racunalniske graficne kartice moja stroka:). Se manj pa analiziranje benchamarkov. Preberi se enkrat.

Res ne vem zakaj strani to delajo, ce potem zanikas njihova dognanja.

Grey je izjavil:

Tendenca je, da je v igrah z DX12, Vulkan in podobnimi novotarijami RX470 hitrejši za 50% ali več. Fakt. Se pravi, da si v kateremkoli pogledu na boljšem, če vzameš RX470 v primerjavi z GTX1050Ti. Ob izidu cenejšega in še vedno od 1050Ti hitrejšega RX470D pa sploh ne bo dvoma. AMD tu nVidio stiska v kot. 30% dražja kartica (RX470) je v novih in bo v bodočih igrah hitrejša za 50% in več (tudi do 70% je sedaj v nekaterih primerih).

Za 1080p gaming je RX470 minimum.


Se strinjam. Je pa RX 470 max. 25% drazji (ko bo 10 USD popusta prislo do koncni kupcev, pa se manj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

m0LN4r ::

Za 1080p gaming je RX470 minimum.

lol, ne vse verjet kar na internetu piše. Nekateri še komot igrajo na 270/750 (x/Ti)
seveda ne na 1080 ultra 60+ to je jasno
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PredatorX ::

zdej se pa zmente.

enkrat je RX 480/GTX 1060 premal drugič sta R7 360 oziroma gtx 750Ti dovolj.
Sam ne mi postavlat R9 270 /7870 na isto mesto kot je R7 370. Ker potem med GTX 1060, RX 480 in GTX 1070 ni razlike.

m0LN4r ::

A bos reku, da je med 270 in 370 drastična razlika?

enkrat je RX 480/GTX 1060 premal drugič sta R7 360 oziroma gtx 750Ti dovolj.

Seveda je dovolj, samo moraš vedet kaj pričakovati od take kartice.
Če ti pričakuješ enako za 150€ in za 300€ si na napačnem planetu. Bosta pa obe komot dovolj za 1080p, samo na različnih settingsih.

Al ste vi glupi al nevem kaj vam je. A ste nekoč tut govoril, da je 7950 minimum ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PredatorX ::

m0LN4r je izjavil:

A bos reku, da je med 270 in 370 drastična razlika?

enkrat je RX 480/GTX 1060 premal drugič sta R7 360 oziroma gtx 750Ti dovolj.

Seveda je dovolj, samo moraš vedet kaj pričakovati od take kartice.
Če ti pričakuješ enako za 150€ in za 300€ si na napačnem planetu. Bosta pa obe komot dovolj za 1080p, samo na različnih settingsih.

Al ste vi glupi al nevem kaj vam je. A ste nekoč tut govoril, da je 7950 minimum ?


R7 370 je 7850 in R9 270 je 7870.

Med GTX 750TI in 7870 je pa velika razlika.

gddr85 ::

370 = r9 270 = 7870
je pa res 370ka glede na specs. mal slabša od obeh..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()
««
41 / 197
»»