» »

Nakup poceni oblačil za prodajo v trgovini

Nakup poceni oblačil za prodajo v trgovini

ribica6 ::

Živjo!
Zanima me kje bi se dalo nabavit oblačila za nadaljno prodajo v trgovini... Madžarska, Italija, Bosna... Nekaj sem že gledal on-line shop-e sm so cene kr visoke oz. pogojene z količino naročenega blaga. Kako je potem z računi, če je roba kupljena na črno.

hojnikb ::

direkt od kitajskih proizvaljalcev :)
#brezpodpisa

ribica6 ::

hojnikb je izjavil:

direkt od kitajskih proizvaljalcev :)


Ja sm to ni lih najbl zanesliva varjanta... carina, zaplemba, izguba dnarja itd. zanimajo me skladišča, oz kje se nahajajo! Direktn stik s prodajalcem.

Furbo ::

Na kitajskem. Drugače pa ne vem na kaj misliš s carino - to je itak, zaplenijo samo ponaredke, izguba denarja?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

St235 ::

ribica6 je izjavil:

Živjo!
Kako je potem z računi, če je roba kupljena na črno.


DURS ti pošlje kar nekaj računov, če nabavljaš robo na črno. Pa še TIRS ti kakšnega pošlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

hojnikb ::

a že nimamo dost trgovin, ko prodajajo cunje ?
#brezpodpisa

Heisenberg ::

recimo ArmyShop pri nas prodajajo samo kitajsko robo, ki stane nekaj dolarjev tukaj po 100€...nekaj takega verjetno želiš, saj je vse legalno, samo denar moraš imeti za prvi vložek, davke,carino itd...naprimer: http://www.alibaba.com/Apparel_p3

valdo ::

Pozdravljeni vsi, ki se udeležujete teme "nakup poceni oblačil". Kakšna oblačila vas najbolj zanimajo? Lahko vam zelo pomagam tudi z nabavo oblačil izdelanih v EU. Trenutno vse bolj v ospredje in v javnost prihaja toksičnost oblačil, ki jih uvažajo iz vzhodnih držav. Imamo možnost prodaje slovenskih oblačil brez 250% trgovske marže, kar oblačila zelo podraži; lahko pa jih uvozimo iz Portugalske.
Prosim za podrobnejšo specifikacijo kakšna vrsta oblačil bi vas zanimala.Lp
Lp

turk1990 ::

Heisenberg je izjavil:

recimo ArmyShop pri nas prodajajo samo kitajsko robo, ki stane nekaj dolarjev tukaj po 100€...nekaj takega verjetno želiš, saj je vse legalno, samo denar moraš imeti za prvi vložek, davke,carino itd...naprimer: http://www.alibaba.com/Apparel_p3



Malo sem gledal in so zelo oderuške poštnine. Naprimer 30 majc po 10$. In poštnina pride US$ 5.34 / Piece. Torej več kot 150 USD za poštnino majc. TO je zelo zelo drago. Sam naročam veliko stvari s kitajske preko DHL in so cene veliko nizje.

spajdrmen ::

Človk išči si sam najugodnejšega ponudnika in uvoznika. Kaj misliš da ti bomo mi iskali pa kalkulirali kaj se ti izplača pa kaj ne? pa kakšne cunje bi imel pa kolikšno maržo bi imel pa lokh ti tud poslovni načrt nardimo pa doniramo sredstva za začetni kapital?

mihec87 ::

Oblačila so toksična zaradi blaga in ne toliko zaradi izdelave samega oblačila, blago pa vemo kje je večinoma tkano ter barvano(tu je še največ kemikalij)

meandmouse ::

valdo je izjavil:

Pozdravljeni vsi, ki se udeležujete teme "nakup poceni oblačil". Kakšna oblačila vas najbolj zanimajo? Lahko vam zelo pomagam tudi z nabavo oblačil izdelanih v EU. Trenutno vse bolj v ospredje in v javnost prihaja toksičnost oblačil, ki jih uvažajo iz vzhodnih držav. Imamo možnost prodaje slovenskih oblačil brez 250% trgovske marže, kar oblačila zelo podraži; lahko pa jih uvozimo iz Portugalske.
Prosim za podrobnejšo specifikacijo kakšna vrsta oblačil bi vas zanimala.Lp


Ali imajo ta 'ne-toksična' oblačila Oeko-tex certifikat?

turk1990 ::

Že ki je govora o preprodaji. Če kupis naprimer superge s kitajske za 100€ in jih prodaš v sloveniji za 150€, koliko imaš od tega čistega dobička?

bluefish ::

Poštnina + DDV + carina + tvoji stroški.

turk1990 ::

Pod ceno 100€, sem ze mislu na carino in postnino...torej teoreticno samo še ddv? Koliko pa znaša?

bluefish ::

O kakem načinu preprodaje se tu govori? Kupiš in prodajaš kot fizična oseba?

St235 ::

turk1990 je izjavil:

Že ki je govora o preprodaji. Če kupis naprimer superge s kitajske za 100€ in jih prodaš v sloveniji za 150€, koliko imaš od tega čistega dobička?

50€ minus svoje stroške. Kolk so pa ti stroški lahko pa sam ugibamo.

turk1990 ::

Naprimer d.o.o, preko spletne trgovine?

Še nekaj me zanima. Če preprodajaš oblačila in druge stvari, ki so kopije dragih originalov, z drugačnim imenom(zamenjan znak). Je to kaznivo? zanima me, ker je verjetno vsak izdelek, kopija kakšnega drugega:)

St235 ::

Naprimer d.o.o, preko spletne trgovine?

popolnoma enako. Profit dobiš če od prodajne cene odšteješ vse stroške vključno z dajatvami državi in nabavno ceno. ČE imaš najeto skladišče in 10 zaposlenih stroški pač niso enako kot če prodajaš iz garaže.

Če preprodajaš oblačila in druge stvari, ki so kopije dragih originalov, z drugačnim imenom(zamenjan znak). Je to kaznivo? zanima me, ker je verjetno vsak izdelek, kopija kakšnega drugega:)
Odvisno kaj si predstavljaš pod kopije originalov. Če gre za stvari, ki so zaščitene z avtorskim ali patentnim pravom potem je prepovedano. Ravno tako je prepovedeno prodajat pod blagovnimi znamkami ki so očiten ripoff obstoječih. Recimo adddidas, Roleks... Kdaj je nekaj kršitev presoja sodišče v primeru spora.

turk1990 ::

Nene, mislil sem, v primeru da je ime čisto drugo. Naprimer na "nike" supergah je napis BIBO...:D

Aha, to glede zaposlenih razumem. Mene zanima konkretno davek za prodana oblačila in obutev, ki jih dobimo s tujine?

St235 ::

Konkretnega davka na oblačila in obutev ni. Imamo davek na dobiček, ki se zaračunava ob izplačilu dobička lastniku in imamo DDV, ki se plača pri uvozu in potem zaračuna naprej kupcu.

Kar se tiče pa Nike super z napisam Bibo. Če so te superge proizveden na način, ki ga ima s takšnim ali drugačnim patentom zaščitenega nike potem je to kršitev. Enako je kršitev, če gre za kopijo designa (avtorsko delo).

koyotee ::

S Kitajsko robo je tako, da jo moraš najprej stestirati, če misliš prodajat kak škart.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

blond2 ::

valdo je izjavil:

Pozdravljeni vsi, ki se udeležujete teme "nakup poceni oblačil". Kakšna oblačila vas najbolj zanimajo? Lahko vam zelo pomagam tudi z nabavo oblačil izdelanih v EU. Trenutno vse bolj v ospredje in v javnost prihaja toksičnost oblačil, ki jih uvažajo iz vzhodnih držav. Imamo možnost prodaje slovenskih oblačil brez 250% trgovske marže, kar oblačila zelo podraži; lahko pa jih uvozimo iz Portugalske.
Prosim za podrobnejšo specifikacijo kakšna vrsta oblačil bi vas zanimala.Lp

Če je še zadeva aktualna bi prosila za kakrsnokoli informacijo.Zanimajo me zenska oblacila vecjih velikosti.Hvala

OrkAA ::

Mislim, da kar nekaj trgovin po Ljubljani nakupuje tule v Trstu - https://www.facebook.com/pages/Mirella/...

Gre pa za bolj spodnji konec kvalitete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup oblačil preko spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5239726 (3491) balluf
»

Nakupovanje v Turčiji

Oddelek: Loža
78625 (8192) Karen
»

Dobra trgovina ?

Oddelek: Loža
101916 (1498) deyvid
»

Toplejše v ohlapnih ali oprijetih oblačilih?

Oddelek: Loža
283160 (2246) boogie_xlr

Več podobnih tem