» »

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6]

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6]

1 2
3
4 5

oo7 ::

HITMAN 2 - How to Hitman (Immersion)

Izi ::

Kaj dela Hitman 6 v naslovu? 8-O Tole je Hitman 2, če pa gledaš od začetka je pa to 7. igra v seriji

1. Hitman: Codename 47 (2000)
2. Hitman 2: Silent Assassin (2002)
3. Hitman: Contracts (2004)
4. Hitman: Blood Money (2006)
5. Hitman: Absolution (2012)
6. Hitman (2016)
7. Hitman 2 (2018)

D3m ::

Od 1 do 4 dela odlično. Potlej pa padec kvalitete.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

O sploh nisem opazil, da je to že tretja stran. Sem mislil da je nova tema za novega Hitmana.

Tega Hitmana iz 2016 nisem igral. Še vedno je drag kot žafran. Za 8 epizod, kolikor naj bi bilo vsega skupaj hočejo skoraj 60 €

6,99€ - Episode 1 - Paris
6,99€ - Episode 2 - Sapienza
6,99€ - Episode 3 - Marrakesh
6,99€ - Episode 4 - Bangkok
6,99€ - Episode 5 - Colorado
6,99€ - Episode 6 - Hokkaido
6,99€ - Bonus Episode
9,99€ - Bonus Campaign Patient Zero

A je sploh za kaj? kako dolge pa so posamezne epizode.
A bodo Hitman 2 tudi razrezali in ga prodajali po delčkih?

oo7 ::

HITMAN2 - World of Assassination Reveal

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Od 1 do 4 dela odlično. Potlej pa padec kvalitete.



Men je pa Absolution najboljši del, ker Hitman ni več lesenjak in zgodba je solidna, kjer se zaključi. vse osalo vnaprej je slabo in neigrabilno.

barocco ::

Woow..Sm pa res za cajtom.. še 2016 hitmena nisem preigral,absolution je bil super in pa še dolge misije so bile.. Kako pa ste(fani) zadovoljni z zgodbo zadnjih dveh hitmen iger??
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

D3m ::

Ne igram, ker bi rad ostale obdržal v dobrem spominu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Izi ::

D3m je izjavil:

Ne igram, ker bi rad ostale obdržal v dobrem spominu.

Nesmiseln stavek. Če bi bil novi Hitman zanič bi ti ravno to postavilo stare dele v boljši spomin, če bi bil pa dober bi ti pa izbrisalo spomin na stare dele. Če torej misliš, da je novi Hitman zanič ga moraš obvezno preigrati, če hočeš stare Hitmane obdržati v dobrem spominu.
Ti pa novega Hitmana sploh nisi igral, pa se vseeno čutiš poklicanega da tukaj deliš ocene.

Kolikor gledam ocene ima Hitman 2016 v povprečju najvišje ocene v seriji in celo nekaj GOTY 2016 nazivov si je prislužil.
Problem je bil epizodni način izdaje, ker večina igralcev ni nikoli prišla do konca igre, je zelo malo igralcev, ki sploh lahko podajo končno oceno.

Sem se odločil, da če bom našel čas bom probal pred novembrom v celoti preigrati Hitmana 2016, ker pravijo, da se zgodba v Hitman 2 direktno nadaljuje.
In če kdo še ni zasledil, Hitman 2 bo izšel v celoti v enem delu. Nič več molzenja denarja z epizodami.

oo7 ::

Men so bile, do zdaj vse Hitman igre dobre. Absolution igra ima bolj zaprte sobe je pa igra bolj bogata z zgodbo.

Hitman 2016 ima pa manj misij so pa mape večje in je tudi veliko različnih poti, do cilja.
Misija v Italiji Sapienza mapa je res dobra.


Je pa Hitman 2016 strojno kar zahtevna igra.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Je pa Hitman 2016 strojno kar zahtevna igra.

Jaz sem začel :D in moram reči, da glede na dokaj lepo grafiko sploh ni strojno zahtevna igra. Ravno obratno. Še najbolj me je presenetilo, da je hudo majhna razlika med najvišjimi in najnižjimi grafičnimi nastavitvami.
Na mojem že hudo starem računalniku mi pri DX12 vse na Max teče z 50 fps, če dam vse nastavitve na absolutni Minimum pa prileze komaj na 60 fps.
Skratka, že vsaj 5 let nisem nobene igra igral na najvišjih nastavitvah. Tale pa deluje brez problema vse na Max.

Edino kar me skrbi, je da bo vse skupaj bolj kratko. Vsaka epizoda je kot kaže za kakšno uro igranja in top je to. Razen če bodo kasnejše misije občutno težje. Na začetku je nekam lahko vse skupaj. Če imaš pravo preobleko se sploh ni treba nikjer skrivati.

oo7 ::

Moj PC je zvilo v tretji misiji Marakeš.

Mislim, da je vse skupaj okoli 8 epizod.

Izi ::

Če se prav spomnim, M-Power, si nekje omenil, da še nimaš Windows 10, kar pomeni, da ti DX 12 ne dela. DX 11 je pa proti DX 12 hudo počasnejši. Največja prednost DX 12 je ravno hitrost. Medtem ko je grafika samo malenkost boljša od DX 11 se hitrost hudo poviša če preklopiš na DX 12.

Sem na istih nastavitvah zagnal vgrajeni Benchmark in na DX 11 dobim 10 do 15 fps manj kot na DX 12, kar je četrtina manj. Za povrh pa je DX 12 tudi malenkost lepši od DX 11, ampak ni velike razlike, medtem ko pri hitrosti kar poleti.

oo7 ::

Ne imam še vedno Win7 in bo še naprej tako ostalo :D

oo7 ::

HITMAN 2 - Welcome to the Jungle Teaser

Izi ::

oo7 je izjavil:

HITMAN 2 - Welcome to the Jungle Teaser
Meh, džungla je super za bejbe kot je Lara Croft, ki se ne znajo skrivat :P Za nevidnega nindžo kot je naš agent 47, ki ga že sredi nakupovalnega središča nihče ne opazi, pa bo džungla verjetno precej dolgočasna in preveč rutinska misija. Vsi bad guyi bodo na hitro izginili, krokodili bodo pa preobjedeni za kakšno leto.

Moram še omeniti, da sem končal "prvega" Hitmana 2016 v celoti in je zelo v redu stealth igra, ampak zgodba je pa komajda obstoječa. Sicer ni slaba, ampak je hudo kratka. Tistih 6 glavnih misij ima vsaka za dobro minuto zgodbe na koncu, bonusne misije pa so sploh brez zgodbe. Se pravi vse skupaj je za okoli 10 minut zgodbe, ki razkriva zgodbo o preteklosti agenta 47.

oo7 ::

Hitman je imel đunglo že v prvi igri z leta 2000


oo7 ::

HITMAN 2 - How to Hitman (Assassin's Mindset)

oo7 ::

Ena podobna igra Hitmanu

The Slater: Literally Hitman in First-Person! (New Stealth Action Game 2018)

oo7 ::

HITMAN 2 - Colombia Gameplay Trailer

Brane3 ::

1. spremenili so faco tipu na slabše.

2. Človek bi pričakoval grafični engine optimizarn za ta špil, kejr bi se resno izkazal ranvo pri closeupih in človeškemo modelu.

V špilu, kjer je veliko na uporabi petih čutil, je vse "leseno".

Kot je videti, je to postal samo še en engine za cuzanje dnarja na sequelu.

oo7 ::

HITMAN 2 - How To Hitman (Tools of the Trade)

Tr0n ::

oo7 ::

Unfinished ? :|

Tr0n ::

Ime GB serije kjer igrajo unfinished/early access/se ne released igre. :)

oo7 ::

Hitman 2's New Ghost Mode Lets Player Engage in Some 1v1 Competitive Killing

HITMAN 2 Ghost Mode


Hitman 2 Ghost Mode Gameplay - BRAND NEW HITMAN MULTIPLAYER MODE!

oo7 ::

Sean Bean pa res nima sreče spet bo pokojni.

HITMAN 2 - Sean Bean Elusive Target #1 Reveal

oo7 ::

HITMAN 2 - Untouchable (All Locations Reveal)



V trailerju razkrite vse lokacije.

oo7 ::

HITMAN 2 - How To Hitman (The Briefcase)

oo7 ::

HITMAN 2 - HITMAN Perfected

oo7 ::

HITMAN 2 - Official Live-Action Launch Trailer

oo7 ::

Skupna ocena na opencritic zaenkrat 83 - https://opencritic.com/game/6215/hitman...



GamesBeat 91 / 100
CGMagazine 9.0 / 10.0
GamingBolt 9.0 / 10.0
Slant Magazine 90 / 100
We Got This Covered 90 / 100
USgamer 90 / 100
Xbox Achievements 85%
GamePro 85 / 100
PC Gamer 84 / 100
IGN Spain 8.3 / 10.0
VideoGamer 8 / 10
Wccftech 8.0 / 10.0
EGM 8.0 / 10.0
PCGamesN 8 / 10
Game Revolution 80 / 100
IGN Italy 8.0 / 10.0
GameSpot 8 / 10
Everyeye.it 8.0 / 10.0
IGN 7.7 / 10.0
GamesRadar+ 70 / 100
Gameblog 7 / 10



Hitman 2 Review

oo7 ::

HITMAN 2 - Gameplay Launch Trailer

scipascapa ::

kaj res pri nakupu 2 dobiš še enko?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

kaj res pri nakupu 2 dobiš še enko?


Če si lastnik prve sezone potem boš z nakupom Hitman 2 dobil prvo sezono kao remastered verzijo.

oo7 ::

Hitman 2 PC Performance Analysis

oo7 ::

Sem preigral prvo misijo v igri Hitman 2 :)

Tudi prva sezona remastered sem dobil v igri Hitman 2. Tako, da bom prvo preigral še enkrat prvo sezono.

oo7 ::

HITMAN 2 - The Story Thus Far (Season 1 Recap)

oo7 ::

Hitman 2 Announces December Updates

New Featured Contracts: Occupational Hazards (Available Now) - All Featured Contracts are created by members of the community and then added to the game for all players to enjoy. For HITMAN 2, Featured Contracts will be chosen based on themes - and the first is 'Occupational Hazards,' as all contracts are focused on jobs, occupations and professions.

New Escalation Contract: The Aelwin Augment (Dec. 13) - Escalation Contracts focus on how players can adapt their skills and playstyles to the various complications that can be thrown Agent 47's way. This new Escalation Contract takes place on the mysterious Isle of Sgail and it is sure to be a memorable visit.

Holiday Surprise! (Dec. 18) - Stay tuned for a time-limited, holiday-themed surprise coming later this month

New Elusive Target: The Revolutionary (Dec. 21) - A new Elusive Target will arrive in Santa Fortuna for 10 days, and you'll be able to unlock the Casual Tourist with gloves suit if you manage to complete it. More details on this contract will be available in the coming weeks. In the meantime, check out the Elusive Target Rewards blog post for a full overview of the ET rewards.

New Escalation: The Turms Infatuation (Dec. 27) - The month will be wrapped up (pun intended) with an Escalation Contract in Santa Fortuna.

http://sknr.net/2018/12/12/hitman-2-ann...


HITMAN 2 - How to Hitman (Hidden in Plain Sight)

oo7 ::

HITMAN 2 - Holiday Hoarders Trailer




Sem preigral Hitman 2 huda igra :)

oo7 ::

4K
60 FPS
Improved Lighting
Updated Controls
Blood Money + Absolution

HITMAN HD Enhanced Collection January 11th, 2019.

oo7 ::

Za PS in Xbox uporabnike

Hitman HD Enhanced Collection Launch Trailer

oo7 ::

IO Interactive Danski razvijalec iger poznan po igrah Hitman je odprl še en studio na Švedskem.



HITMAN 2 - Snow Festival Trailer

oo7 ::

HITMAN 2 - Free Starter Pack Trailer

oo7 ::

HITMAN 2 - Hantu Port Announcement Trailer

oo7 ::

HITMAN 2 April Roadmap 2019

oo7 ::

Kaj še vse pride v letu 2019

oo7 ::

HITMAN 2 - Official New York Location Trailer




HITMAN 2 - New York is a new sandbox location that takes Agent 47 to the New York branch of the Milton-Fitzpatrick investment bank. Wear new disguises and use new items to complete the mission and earn new unlocks that can be used in all locations.

oo7 ::

HITMAN 2 - Siberia Announcement Trailer

oo7 ::

V izdelavi Hitman tretja sezona ali Hitman 3 :)

Hitman 3 Development Has Begun
https://wccftech.com/hitman-3-hitman-2-...
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed - Film (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8416226 (6082) oo7
»

Hitman: Agent 47

Oddelek: Sedem umetnosti
204494 (2249) opeter
»

Gears of War Ultimate Edition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5711212 (8493) BivšiUser2
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12016503 (11693) eatinggrin
»

Hitman (3): Contracts

Oddelek: Igre
5981 (950) Xplicit

Več podobnih tem