» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
80 / 91
»»

Edorta ::

Mato989 je izjavil:

Poglej folk ki bi rad zastonj nasvete kako zaslužit jih lahko tudi plača... Ti bi najraj da ti mi tole odgovorimo, čimbolj poglobljeno da boš na podlagi tega ti morda zaslužil v zameno boš pa dal nič :)

To tako ne gre ;) Oz je malo iluzorno pričakovat.


Mi? Odgovor v imenu vseh udeležencev foruma, razen sprašujočega?

D3m0r4l1z3d ::

Mah, neotesanec, ki bi v živo hitro skapiral, da bolje, da ne začne s takimi bedarijami.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

Kaj kupujete trenutno?:)

JackOdpirac ::

LSK zgleda fajn

Vazelin ::

Obstaja trading bot ki dela profit ob vštetih feejih?
Čas je imo kar primeren za bote ker stvari kar varirajo tedensko +/- 10%

Mato989 ::

Edorta je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Poglej folk ki bi rad zastonj nasvete kako zaslužit jih lahko tudi plača... Ti bi najraj da ti mi tole odgovorimo, čimbolj poglobljeno da boš na podlagi tega ti morda zaslužil v zameno boš pa dal nič :)

To tako ne gre ;) Oz je malo iluzorno pričakovat.


Mi? Odgovor v imenu vseh udeležencev foruma, razen sprašujočega?


O poglej, še nekdo ki se obesi na besede namesto bistvo... Mi kot AKTIVNO sodelujoči v tej temi... tisti "MI"...

perci ::

Pač, če ti ne paše, ne odgovarjaš in ne delaš zastonj analize. Ni treba iz tega drame delat.

Edorta ::

Vazelin je izjavil:

Kaj kupujete trenutno?:)


Jaz imam odprta naročila za nakup ETHja, razmišljam, da bi ga dokupila kar na pozicijah kjer je trenutno, imam tudi odprta prodajna naročila na NEO, razmišljam, da bi ga delno prodala takoj, že na teh vrednostih, vse s ciljem nakupa nazaj, ampak mi tak premet redko uspe.

McClane ::

Za bota poglej Gunbot, sploh ni slab.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

vrunc ::

Malo sem analiziral kovance in se mi zdi Asch izjemno perspektiven (saj je vendar kitajski :) ), ampak kako ga kupiti??? Na Biduobao kjer ga prodajajo se ne moreš registrirati ;(( ima kdo kakšen koristen nasvet....

superpika ::

McClane je izjavil:

Za bota poglej Gunbot, sploh ni slab.

Koliko so sploh ti boti varni, da ti ne spizdijo coinov?

stara mama ::

Spizdijo ti jih ponavadi ne, ti pa lahko takoj zatrejdajo vse tvoje premoženje.
Mal poglej na etherdelti, kaj vse se tam dogaja, ko je polno botov gor.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Kot prvo gunbot ni glih poceni, ja plačljiv je. Če ga že misliš uporabljat, mu ne daj preveč sredstev na razpolago. jaz rajš sam trgujem, lovim low in high.

s51as ::

Kako dolgo traja Waller Maintainance na Bittrexu? In kaj se zgodi če v denarnico pošljem kovance med vzdrževanjem?
It's just me myself and I

Edorta ::

s51as je izjavil:

Kako dolgo traja Waller Maintainance na Bittrexu? In kaj se zgodi če v denarnico pošljem kovance med vzdrževanjem?


Za NEO? Vsaj tako je pri meni.

s51as ::

Ja hotel sem nekaj NEOta prodat, pa ga ne morem poslat, zdaj je pa tako čudna situacija, da kovancev ni niti v denarnici niti na Bittrexu... Poslal sem pa malo preden se je pojavil klicaj za vzdrževanje...
It's just me myself and I

Mesar ::

Tak ja še malo kupovat ETH, da lahko začnemo mi dumpat 8-)
Your turn to burn!

Edorta ::

Mi ga ne bomo dumpal, mogoče ga boste vi.

perci ::

zdele pa res ni cajt za dump eth

mihco ::

s51as je izjavil:

Ja hotel sem nekaj NEOta prodat, pa ga ne morem poslat, zdaj je pa tako čudna situacija, da kovancev ni niti v denarnici niti na Bittrexu... Poslal sem pa malo preden se je pojavil klicaj za vzdrževanje...

zelo verjetno se bo stanje pojavilo, ko koncajo z vzdrzevanjem.
Ce ne bo po par dneh nic odpri support ticket.

McClane ::

Gunbot ima dostop samo za nakup/prodajo ne pa za dvig, ravno tako se da omejiti koliko sredstev ima na uporabo ter z katerimi coini lahko trguje.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

JackOdpirac ::

A ima kdo kaj ideje o Rialto-u? Volume je otročje majhen, dobavljiv le na FreeCoinu in EtherDelti.

cungalungaa ::

NEO gre počasi dol? Upam da ste kupli na dip-u :D

Mesar ::

perci je izjavil:

zdele pa res ni cajt za dump eth


Ker? :D
Your turn to burn!

Edorta ::

cungalungaa je izjavil:

NEO gre počasi dol? Upam da ste kupli na dip-u :D


Na katerem dipu pa?

perci ::

Mesar je izjavil:

perci je izjavil:

zdele pa res ni cajt za dump eth


Ker? :D

Ker bo šel na ATH :)

Vazelin ::

Prav voham kako bo iconomi udaril na ene 3+ počasi

perci ::

zdele bo obletnica...to da moon :)

DeeJay ::

Vazelin je izjavil:

Prav voham kako bo iconomi udaril na ene 3+ počasi

Bo, sam pomojem šele konc leta enkrat, ko se odpre plarforma.
Konc druzga mesca bo šlo pa tud neki gor, ko pride Q3 finančni report.

D3m0r4l1z3d ::

Zcash divja
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

perci ::

jst sem se po prvem dvigu umaknil

kdor visoko leta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Vazelin ::

Evo iconomi končno prebudil.
Mi o volku volk iz gozda:D

amacar ::

Eh to je na račun rasti btc. Drugače še kr bolj stoji.

Mato989 ::

Večni problem altcoinov je vezava na btc in ether...

Dokler bo tako bo bitcoin vse usmerjal v bear in bull... tu pa tam se zgodi kakšen breakout ko napram btcju coin zraste v vrednosti nekaj 10% ali pa kakšen pump, ampak generalno gledano pa je tako da, vedno ko raste btc, rastejo alti, zakaj, ker četudi imajo alti vezavo na USD-T ali USD/EURO je še vedno odzadaj par btc/altcoin in če btc ful zraste, je vezava btc/alt naenkrat vredna več kot vezava USD/alt... tako vrednost raste, ker vsi prodajajo v BTC in kupujejo z USD recimo...

Dokler ne bodo exchangi ukinli parov btc/alt in eth/alt, ter vse pare uvedli v FIAT/USDT / coin tako dolgo bo market takšen kot je. kar je žalostno je to, da o tem redkokdo govori.

D3m0r4l1z3d ::

Ja, glavni problem je, ker ni direkt recimo zcash-usd, bi bilo kar lepo zdaj. Sicer imaš procentualno tudi glede na btc prikazano, ampak je vedno precej manjše kot na usd.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

perci ::

Tudi, ce bi bilo vse vezano na usd, bi se se vedno isto dogajalo. Ko gre market dol, gre dol in obratno. Sej na delnicah je isto.

Zadnja korekcija je vsebinsko tangirala eth in neo, padlo je pa vse.

Mato989 ::

perci je izjavil:

Tudi, ce bi bilo vse vezano na usd, bi se se vedno isto dogajalo. Ko gre market dol, gre dol in obratno. Sej na delnicah je isto.

Zadnja korekcija je vsebinsko tangirala eth in neo, padlo je pa vse.


Ni res, ali pa zelo manjši obseg... ker zdaj boti skačejo med btc/alt napram USD/alt in tako potiskajo market navzdol... potem bi dooosti težje.

Če je zdaj 1 coin vreden 0,1 btc in bitcoin pade iz 4.200usd na 3.500usd to pomeni samo dvoje... ali USD/coin ostane na 420USD vrednosti ali pa se zviša vrednost coina vs bitcoin... ampak trgovci ki hočejo čimveč bitcoinov (in jim je vseeno za vrednost v USD) prodajo coine v btc za neko maržo, in potem pride do tega, da je v btc vreden coin dosti manj, in tako folk raje proda v FIAT in to zniža še ceno fiata...

rezultat, potiskanje cene navzdol... če tega ne bi bilo, bi to potiskanje cene navzdol bilo bistveno manjše...

Bitcoin ni DOW indeks, ampak le 1 delnica... če delnice Amazonu padejo, to ne pomeni da tudi Microsoftu kajne? Kako bi bilo če bi na borzi vse delnice se trgovale v relativizaciji z vrednostjo applovih, Microsoftovih ali Amazonovih recimo... neumnost!

kingsix ::

Če bi vsak alt-coin imel EUR/USD par bi bila cena BTC nižja in manj volatilnosti za market kot celoto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

perci ::

Ni res, ali pa zelo manjši obseg... ker zdaj boti skačejo med btc/alt napram USD/alt in tako potiskajo market navzdol... potem bi dooosti težje.

Bi bil manjši obseg, je res. Je pa dejstvo, da je BTC pokazatelj stanja trga. Lakmusov papir, če hočeš. ETH se kupuje s FIAT pa še vseeno pade, ko pade BTC.

Bitcoin ni DOW indeks, ampak le 1 delnica... če delnice Amazonu padejo, to ne pomeni da tudi Microsoftu kajne? Kako bi bilo če bi na borzi vse delnice se trgovale v relativizaciji z vrednostjo applovih, Microsoftovih ali Amazonovih recimo... neumnost!

A bejž no? Le ena delnica? BTC predstavlja 50% market capa kripto scene. In ti to primerjaš z eno delnico na NASDAQ? A je res potreben dodaten komentar?

kiFni ::

Mato989 je izjavil:

Večni problem altcoinov je vezava na btc in ether...

Dokler bo tako bo bitcoin vse usmerjal v bear in bull... tu pa tam se zgodi kakšen breakout ko napram btcju coin zraste v vrednosti nekaj 10% ali pa kakšen pump, ampak generalno gledano pa je tako da, vedno ko raste btc, rastejo alti, zakaj, ker četudi imajo alti vezavo na USD-T ali USD/EURO je še vedno odzadaj par btc/altcoin in če btc ful zraste, je vezava btc/alt naenkrat vredna več kot vezava USD/alt... tako vrednost raste, ker vsi prodajajo v BTC in kupujejo z USD recimo...

Dokler ne bodo exchangi ukinli parov btc/alt in eth/alt, ter vse pare uvedli v FIAT/USDT / coin tako dolgo bo market takšen kot je. kar je žalostno je to, da o tem redkokdo govori.

Ja res je, to sem jaz reku že zdavnaj. Trenutno so alti (večina, ne pa vsi) samo za nabiranje več bitcoina :8) žal tako je

slotechar ::

Steem raste zdele zarad svezih novic, ki imajo potencial spremenit internet z steem upvoti oziroma glasovi, ki nagrajujejo z usd steem namesto lajki. Vec o white paper tule: https://steemit.com/steem/@ned/announci...

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Dečki, vi čist narobe vlagate! Tule je predlog

Če vas to ne prepriča, pa ne vem kaj vas še :D
Ekologija™ in Trajnost™

K0l1br1 ::

Jaz sem sxc nabral, pa samo padajo.

hdsdwn ::

Fantje, kaj se za NEO-ta kaj predvideva v naslednjih 10 dneh? Mu bo Red ICO dal zagona?

perci ::

Problem je, če se omejuješ na 10 dni. Pusti mu vsaj en mesec. IMO bo šel v kratkem vsaj do 40. Bull se šele začenja.

gtu ::

Ali kdo uporablja Leonardo software za trgovanje?
https://bitcointalk.org/index.php?topic...
Zgleda kar vredu, zanima me, če so boti kaj uporabni ali ti lepo zagonijo ves proračun :)

Edorta ::

Jaz sem zelo zelo skeptična do trgovalnih botov, Leonardo trgovalnega softa, in podobne navlake. Navsezadnje dobro delujoči bot bi bil pravi čudež kajne? Kupiš ga in napišeš odpoved v službi, ali še bolje, kupiš enega svojemu otroku, ki ima težave v šoli in je preskrbljen. Lahko bi jih tudi dobili od zavoda za zaposlovanje na posodo :)

MrStein ::

Tako je. Ne delujejo.
*gre nazaj ležat na jahto, medtem ko mi HF boti filajo TRR*
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

slotechar ::

Ce kdo resnicno uporablja prosm ce lahko pove kaj vec o tem. Ce nam privosci seveda. Razn ce ne zelite, da polovica slovenije v bodoce vozi lamborginije in jahte in potem seveda ne boste vec toliko izstopal. Ce je v tem problem potem ok. Ni treba nc povedat. Jaz osebno bi bil vesel ce bi slovenija postala bitcoin meka za milijonarje in bi lahk pripomogli k vsem slovencem k boljsem zivljenju. Mogoce samo utopija ni pa nemogoce.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

Jst sem že leta 2014 nabavil haasonline trading bota, pa več kot kompleksnih nastavitev in osnovno poznavanje tehnične analize mi je vzelo pogum. Če to dvoje odlično, ampak res odlično obvladaš, imaš zagotovljeno malo prednost pred navadnimi srečkoti. Če tega nimaš, boš v bearish letu vse izgubil, imho.
Za preiskuse nastavitev se lahko tudi stare baze podatkov analizirajo, vsaj učasih se mi zdi da so tako imeli pri preiskušanju botov.
Ampak kot že rečeno, bearish market za referenco, in prefektno obvladovanje tako ta kot bota...
TA je analiza za bote preteklih dogajanj, peš analize pa ti dajo možnost ugibanja prihodnih akcij, na katerih lahko gradiš strategijo trgovanja. Imho.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
80 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528410 (10558) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857586 (44700) PrihajaNodi

Več podobnih tem