» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
21 / 91
»»

Blazz ::

btc na najvišji ravni , pretopim v kak alt coin ali hold? :)

krneki0001 ::

Je bil že višje par tednov nazaj.

Blazz ::

ne biksi, blo je razlike par eur/dolar.. sej sm chart gledu

krneki0001 ::

1735 evrov je bil najvišje do sedaj. 35 evrov ni par evrov. Spremljam dnevno te zadeve.

Jerry000 ::

Ne morem se odločit...imam Lisk ampak ne vem, ali naj ohranim Lisk, ali naj raje vzamem Ripple?

kingsix ::

In Monero we've discovered and patched a critical bug that affects all CryptoNote-based cryptocurrencies, and allows for the creation of an unlimited number of coins in a way that is undetectable to an observer unless they know about the fatal flaw and can search for it.

https://getmonero.org/2017/05/17/disclo...

DeeJay ::

Lepo... ICN zrastu na $1. ICO cena je bla $0.13
Pa če kdo hoče it:
https://www.iconomi.net/hackathon-event/

Jerry000 ::

A ICN se lahko nabavi samo na Kraknu?

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

A ICN se lahko nabavi samo na Kraknu?


https://coinmarketcap.com/assets/iconom...

Tody ::

mnja še pred 14 dnevi je bil 0,5... Pa preko njihove strani se ga ne da kupit to je bedno, preko borz pa bog ve, men preko krakena ni uspelo, ker nisem bil zadost cool, sem šele dones ratal...

In pol sem na bitstampu kupu XRP k je pa dones padu... :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

K0l1br1 ::

Začetniške težave. Ko se ti zdi, da moraš kaj takoj narediti, pojdi na 20 minuten sprehod. Bo vse počakalo in glede na nihanja boš pač ujel naslednji nihaj.

kingsix ::

DeeJay je izjavil:

Lepo... ICN zrastu na $1. ICO cena je bla $0.13
Pa če kdo hoče it:
https://www.iconomi.net/hackathon-event/


Jaz sem šel v ICN pred kratkim, seveda po primerno višji ceni, ampak sem že kar v plusu.
Te ETH tokene se splača opazovat..Iconomi, Golem, REP, Gnosis, DigixDAO, TokenCard, Aragon (pravkar meli sale... mislim da v 20 min zbrali ETH za 21 mil €..no zdaj je to že več=)).
Nekaj €€ bom razpršil v te..pa bomo vidli.

Prav tako http://sia.tech/ deluje zelo obetavno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Jerry000 ::

No, brat bi rad ICN nabavil pa ne vem kam ga naj usmerim. Tale kraken je ql, ampak je malo zmede z nakazilom. Support pa ne vem kakšen je, slišal sem da so počasni

kingsix ::

Support na kraken je katastrofa. Meni denar stoji na čakanju zaradi verifikacije že skoraj 2 tedna. Sedaj so me stali že kar lep denar.
Sicer pa je ok - dokler ne rabiš supporta =). Nakazilo preko SEPA je hitro, navadno isti dan kot nakažeš že imaš €€. Orderjev etc. si jaz nekih nebi nastavljal, ker ko je kak naval itak ne delajo ali pa se en sproži in drug ne etc.

Jerry000 ::

Zaradi katere verifikacije? Zanima me zato, ker bo brat frišen uporabnik krakena, in da ga malo pripravim in razložim da niso scam, samo počasni. Verifikacija z userjem dolgo traja, ali verifikacija prenosa denarja? Jaz sem to počel pred 1 letom in sem malo pozabil :)

Tr0n ::

Coinbase je kaj boljsi?

Klampfer ::

K0l1br1 je izjavil:

Začetniške težave. Ko se ti zdi, da moraš kaj takoj narediti, pojdi na 20 minuten sprehod. Bo vse počakalo in glede na nihanja boš pač ujel naslednji nihaj.


+1
Bogomir

kiFni ::

ripple od danes lahko hranite na ledger nano S in blue...

Jerry000 ::

Imam Lisk ampak ne vem, ali naj ohranim Lisk, ali naj raje vzamem Ripple?

krneki0001 ::

ripple bo v prihodnosti še dost zrasel.

K0l1br1 ::

krneki0001 je izjavil:

ripple bo v prihodnosti še dost zrasel.
Tudi yipe tako pravi, če vidva tako pravita, pol pa bo.

sivistol ::

krneki0001 je izjavil:

ripple bo v prihodnosti še dost zrasel.


sam glej kakšen dump prihaja od xrp, mal so si nabrali kapital bodo pa uleteli vsi v eth, sam glej
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Ajnstajn` ::

Jerry000 je izjavil:

Zaradi katere verifikacije? Zanima me zato, ker bo brat frišen uporabnik krakena, in da ga malo pripravim in razložim da niso scam, samo počasni. Verifikacija z userjem dolgo traja, ali verifikacija prenosa denarja? Jaz sem to počel pred 1 letom in sem malo pozabil :)

jaz sem se registriral na krakenu, in takoj naredil tier 1 in 2 verifikacijo...
tier 1 je bila sprejeta za točno nekje 2 dni, in nato točno za 2 dni kasneje še tier 2.
 kaj lahko narediš z določenimi Tier stopnjami

kaj lahko narediš z določenimi Tier stopnjami






Ripple and XRP are More Stable Than You Think
//

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Jaz stavim na ripple in etherum, pa mogoče še monero, ostalo pa .... Nikoli pa ne veš.

Ne verjamem da bo ripple kaj dosti padel, ker je ta kapital, ki se sedaj vlaga, svež in ni samo premaknjen od ostalih valut, kot se je to dogajalo do sedaj.

Kriptovalute so prihodnost in del populacije se tega že zaveda, zato tudi dotok svežega kapitala na borze.

K0l1br1 ::

Možno je tudi, da je par zadnjih rukerjev navzdol malo počistilo xrp sceno in da se bo coin počasi spet pobral in pritisnil navzgor.

Ajnstajn` ::

Jaz pa mislim da bo v naslednjih tednih explodiral STR tja do 6000. Trenutno imam preveč v riplu (danes kupil) in premalo v STR in ko se malo ripple dvigne, bom prodal večji kos in vrgel več v STR.
//

Zgodovina sprememb…

jype ::

K0l1br1> Tudi yipe tako pravi,

Citiraj me. (Ne, ne pravim tega.)

K0l1br1 ::

jype je izjavil:

K0l1br1> Dokler yipe ne reče prodat, ne bom prodal, pa še takrat ne bom prodal, če ne bo mislil resno.

V par tednih bo stokratni donos, če ste kupil in držal od približno 1. marca.

Tisti, ki je takrat vložil 1 btc, ima ta trenutek 35 btc.

Za nazaj se je vedno enostavno pametnega delat, jasno, če bi to vedel vnaprej, bi zdaj imel par milijonov evrov vreden crypto portfelj.

Prodajte, ko imate dovolj za lagodno življenje.


Tole je dovolj dobro, za tudi jype tako pravi.

krneki0001 ::

sicer so napovedi pretirane, vendar večina "trejdarjev" nekako razmišlja da bo ripple do konca leta okoli 1 evro(ali pa 1 dolar).

Buggy ::

krneki0001 je izjavil:

sicer so napovedi pretirane, vendar večina "trejdarjev" nekako razmišlja da bo ripple do konca leta okoli 1 evro(ali pa 1 dolar).


Bela cesta, ce bi bilo to res bi takoj zdej kupil se enkrat, se pa bojim da bo kar nekaj novih investitorjev (v XRP-ju je baje veliko japoncev, ki se prvic srecujejo s kripto svetom) migriralo na kaksen drug nov in nasleden hype coin, v kolikor bo XRP stagniral zdej okoli 0.30€, kot ze zadnje tri dni in danes celo dela malce minusa kot kaze.

Nikol pa ne ves. Mogoce mormo pa res jypeta poslusat ko je napovedal 100x povecanje...zdej je sel gor samo okoli 50x :P

Sam sem se usral pri 0,162€ pa mi je zdej seveda zal.

krneki0001 ::

Nekako so take napovedi:
ripple 1 dolar/evro do novega leta, v treh ali štirih letih 5 dolarjev(kar je meni sicer všeč, je pa zelo malo verjetno)
etherum med 130 in 150€ do konca leta, potem pa ...

jype ::

Vse te napovedi so ničvredne.

Buggy ::

krneki0001 je izjavil:

Nekako so take napovedi:
ripple 1 dolar/evro do novega leta, v treh ali štirih letih 5 dolarjev(kar je meni sicer všeč, je pa zelo malo verjetno)
etherum med 130 in 150€ do konca leta, potem pa ...


napove lahko vsak kar hoce, mislim da ni neke osnove za take napovedi altcoinov. Se za BTC ne mores zagotovo garantirat, al sem pa jaz spet paranoik ;)

Recimo 2013 smo vsi upe polagal v MAxCoin in z njim tudi prekleto sluzil, zdaj ga pa sploh ni vec, pa je bilo nekak tko kot zdej da bo kao BTC zamenjal >:D DogeCoini so bile tudi extra hype, pa je dost folka potem jokal o zgubah, ko je slo vse dol od supa. Tezka je ta alterscena za prognozirat na dolgi rok IMHO.

krneki0001 ::

Ja samo etherum in ripple imata zadaj platformi, dogecoin je bil pa narejen za zabavo, ker se je en tip tako spomnil.

jype ::

To, da sem jaz napisal, da bo donos v par tednih stokratni, je idiotizem: Tega nihče ne ve. Seveda upam, da bo - za vse tiste, ki še vedno držijo XRP, ampak za takšno izjavo nimam niti enega dobrega razloga.

Buggy ::

jype je izjavil:

K0l1br1> Dokler yipe ne reče prodat, ne bom prodal, pa še takrat ne bom prodal, če ne bo mislil resno.

V par tednih bo stokratni donos, če ste kupil in držal od približno 1. marca.

Tisti, ki je takrat vložil 1 btc, ima ta trenutek 35 btc.

Za nazaj se je vedno enostavno pametnega delat, jasno, če bi to vedel vnaprej, bi zdaj imel par milijonov evrov vreden crypto portfelj.

Prodajte, ko imate dovolj za lagodno življenje.


jype ne zdej pesimizma zganjat kle, se bo se ripple sesul...mi se vedno polagamo upe v tvojo intuicijo :P

mal se hecam no...se je pa medtem cist potiho zacel ICN-ju dogajat na polno. Tukaj sem pa se vedno hodor in bom ostal pa kar bo bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Blazz ::

krneki0001 je izjavil:

1735 evrov je bil najvišje do sedaj. 35 evrov ni par evrov. Spremljam dnevno te zadeve.


pri 1,7k eur je to par evrov ...

Jerry000 je izjavil:

No, brat bi rad ICN nabavil pa ne vem kam ga naj usmerim. Tale kraken je ql, ampak je malo zmede z nakazilom. Support pa ne vem kakšen je, slišal sem da so počasni


sem odprl acc še na kraknu, pa že 14 dni verifyajo acc, drugje z istimi docsi brez problema... tko da so kar neresni glede tega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Blazz ::

Ajnstajn` je izjavil:

Jaz pa mislim da bo v naslednjih tednih explodiral STR tja do 6000. Trenutno imam preveč v riplu (danes kupil) in premalo v STR in ko se malo ripple dvigne, bom prodal večji kos in vrgel več v STR.


sploh k se obrača po 100 usd na dan na STRju lol

kingsix ::

Dajmo nekaj razčistit:
Kakršnekoli napovedi so popolna loterija.
Če malo preveriš pravilnost napovedi po tem forumu jih je večinoma fail. Nekaj jih bo seveda zadelo , saj imaš vedno šans 50%(gor/dol), da zadaneš.
Vlaganje v kriptovalute je trenutno najbolj špekulativna ter tvegana naložba, zato vlagajte le denar na katerega izgubo lahko kaj hitro pozabite. Preden vložite sami preverite tehnologijo oz. foundamentals posamezne valute/asseta. Ne le skakat kot preberete kje na forumu. Kripto pump 'n dumpi računajo na take naivneže.
Be smart.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

sarma832 ::

Kakšna loterija... Cel market raste, če pa izbereš dobre pa si tako na konju.

http://bluemagic.info/
Si lahko malo pogledate, vse transparentno kar vlagajo, z pravim coinom ob pravem času. Sicer so tam že od začetka in vejo kar delajo, za razliko od večine ki nonstop iluzira z tem ripplom in ostalimi shitcoini ko le tej zrastejo za 2000%... kupi se pred navalom črede ovac. Je pa treba malo raziskati

Returni so x50+

krneki0001 ::

1900 evrov sem dal za 350.000 riplov. Trenutno so vredni 103k evrov. Iluzija?

In ja, sanjam o tem, da bodo 1 evro na komad, zato jih pa ne prodajam.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

mal se usuvajo teli ripli .. v pondelk jih bomo lahko spet po 0.06$ kupoval :)

kiFni ::

Ja vikend je.

nebivedu ima prav. enkrat bo počilo najbrž. polovica altcoinov je šla gor za 20x ali več. če si vložil 1btc pred pol leta približno, si lahko te dni pokasiral 20 ali več bitcoinov.
Jaz žal nisem, ker sem bil malo ven iz tega. Odkar me je baba pustila prav zaradi buljenja v komp in telefon, se spet ukvarjam bolj. Samo to buljenje je plačevalo za počitnice, izlete in večerje...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Buggy ::

krneki0001 je izjavil:

1900 evrov sem dal za 350.000 riplov. Trenutno so vredni 103k evrov. Iluzija?

In ja, sanjam o tem, da bodo 1 evro na komad, zato jih pa ne prodajam.


drugac pa je masive drop glihkar..priloznost ali panika?


2KEUR si vrgel takoj ko so ven prisli? Ti pa res seres kes :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

sarma832 ::

krneki0001 je izjavil:

1900 evrov sem dal za 350.000 riplov. Trenutno so vredni 103k evrov. Iluzija?

In ja, sanjam o tem, da bodo 1 evro na komad, zato jih pa ne prodajam.


Sam tudi mislim, da so možnosti da se bo to res zgodilo. Samo zdaj se mi pač ne zdi dobr nakup, ker prav tako kot lahko gre na 1$, lahko pade tudi na 10centov.

Ko je bil 1cent je bil rizik relativno majhen, potencialni dobiček pa visok. Sedaj pa gledano risk-reward se vsaj pomoje, ne izplača več.

sivistol ::

Evo kot sm reku , z xrp so si nardili nek kapital , zdj pa prelagajo v eth
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

sarma832 ::

Pomoje tudi bo ETH prej 300$ kot pa Ripple 1$.

Bi se znalo zgoditi precej kmalu zaradi težav bitcoina

kiFni ::

panic sell ..:D v nedeljo pa nazaj gor na 0.50..:|:D

Buggy ::

Zdej pa ne vem al spat al skenslat tiste moje dva buy orderja pri 0,19EUR in 0.1337EUR..limbo time v petek vsec >:D

Zmeraj bolj strmi dropi so zadnje case.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

sivistol ::

Eth tam do 250k$ , pa gremo na pasnik
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864
««
21 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528420 (10568) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857600 (44714) PrihajaNodi

Več podobnih tem