» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
71 / 91
»»

gruntfürmich ::

ltc se mi je par dni nazaj zdel kar zanimiv in pripravljen na skok, ampak nisem imel jajc da bi ga kupil...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

K0l1br1 ::

Pa tudi nobenega resnega skoka ni.

K0l1br1 ::

Kakšni popadki napadajo xrp? Sumljivo se dogaja. Bull trap?

Vazelin ::

Joj keri pump btc casha zadnji dan:D

Qcube ::

Kaj to zdaj nekdo prelaga iz BTC v BCH in nato bo nazaj iz BCH v BTC, ali kakšen drugi trik? Ne vem če bi se znebil BCH ker je priložnost, ali prav to nekdo pričakuje da bo čimveč ljudi to naredilo?

Zaenkrat bom raje obdržal BCH da vidim kaj se bo zgodilo.

Horejšio ::

BCH tu da mun :)

Gemblerka ::

Je mogoče kdo na borzi Bitfirex? Kdaj lahko dvignem oz. prenakažem coine? Do kje moram spraviti verifikacijo računa? Je dovolj, če vpišem samo ime, priimek in naslov (1. faza)? Nikjer ne piše.

perci ::

Na BCH-ju vas bodo lepo powhaleali, če boste vztrajali. Idealna priložnost za izstop je.

PrihajaNodi ::

.

Zgodovina sprememb…

Heisenberg ::

Gemblerka je izjavil:

Je mogoče kdo na borzi Bitfirex? Kdaj lahko dvignem oz. prenakažem coine? Do kje moram spraviti verifikacijo računa? Je dovolj, če vpišem samo ime, priimek in naslov (1. faza)? Nikjer ne piše.


Jaz sem na bitrexu izpolnil vse, lahko pa greš samo do 2. stopnje s potrditvijo telefona in trguješ z valutami brez fiat valut (EUR,USD...)

Si je že kdo ogledoval Bitquence (BQX)? Sem zasledil veliko chata na netu o tem. Ima prespektivo ali bo samo kak pump&dump, kar sem opazil se dogaja kar pogosto pri manj znanih valutah.

https://www.bitquence.com/

Skupna denarnica za več valut.

Zgodovina sprememb…

Gemblerka ::

Heisenberg je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Je mogoče kdo na borzi Bitfirex? Kdaj lahko dvignem oz. prenakažem coine? Do kje moram spraviti verifikacijo računa? Je dovolj, če vpišem samo ime, priimek in naslov (1. faza)? Nikjer ne piše.


Jaz sem na bitrexu izpolnil vse, lahko pa greš samo do 2. stopnje s potrditvijo telefona in trguješ z valutami brez fiat valut (EUR,USD...)

Si je že kdo ogledoval Bitquence (BQX)? Sem zasledil veliko chata na netu o tem. Ima prespektivo ali bo samo kak pump&dump, kar sem opazil se dogaja kar pogosto pri manj znanih valutah.

https://www.bitquence.com/

Skupna denarnica za več valut.


A to pomeni, da lahko izbrano valuto pretvorim le v BTC (no, ali pa kakšno drugo), ne pa direktno v EUR? Potem verjetno pridobljene BTC-je prenesem na Bitstamp, od tam pa na TRR? Sprašujem, ker nisem povsem prepričana, če si razlagam prav.

Baja ::

bch še kar grize. grejo do $1000? to je 0.25btc trenutno. 0.2 bo zgleda padlo prej ko slej.

Vazelin ::

Fak ta pump je nenormalen. Le kje se bo vstavilo. Pri 990USD?:D

Baja ::

boom

Vazelin ::

lol že čez 900 USD.

@grunt: še malo pa ti bo prijel sell order:D:D

Že čez jurja USD je BCH:)):)):O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gruntfürmich ::

jst bom po mojem prestavil sell order. 1115$ imam po defoltu. ampak s tem tempom ga bomo še danes krepko presegli... je pa vedno več prodaje... pri 920 je je kar dosti že...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

Kaj je razlog za takšno rast?

Baja ::

Qcube ::

Jaz sem ravnokar prodal ves bch ki so mi ga podarili ob forku. Will see če sem naredil prav ali za*ebal... :)

PrihajaNodi ::

Kaj hudiča se dogaja s Kraken borzo? Ne morem se registrirat (bad gateway) ali pa mi napiše "too many atempts"??

Zgodovina sprememb…

G682 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj hudiča se dogaja s Kraken borzo? Ne morem se registrirat (bad gateway) ali pa mi napiše "too many atempts"??

https://status.kraken.com/

PrihajaNodi ::

oo hvala.

gruntfürmich ::

Bcc si bo želel po marketcapu prehiteti eth, kateremu pripisujejo da ima problem, ker je talec ico-jev... Imho
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

Verjetno se je vkljucila se severna koreja.

Vazelin ::

Čakamo da best korea vloži enoletni bdp v bcc :D

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dreta ::

gruntfürmich je izjavil:

zanimiva prognoza: http://www.newsbtc.com/2017/08/21/bitco...


Tehnicne analize so vredne kot lanski sneg.

Major Support Level – $640
Major Resistance Level – $760

Drzalo je doker nisi objavil linka ;)

Mato989 ::

En zanimiv ICO, malo časa še je

https://dmarket.io/?utm_source=coingeck...

Gemblerka ::

A je kaj narobe, če nekdo drug nakaže denar na moj Bitstamp account?

Kenpachi ::

Da, zavrnjeno bo.
Zaraki Kenpachi.

Baja ::

Gemblerka je izjavil:

A je kaj narobe, če nekdo drug nakaže denar na moj Bitstamp account?


ne bo šlo skoz. ime na stampu in racunu mora iti isto.

gruntfürmich ::

dajte mi prosim povedat glede krakena glede nakazila denarja iz krakena na slovensko banko; če imam dollarje namesto EUREUR, kako bo ta withdrawal potekal na mojo banko? nujno rabim EUREUR za nakazat na slovensko banko ali naredijo oni avtomatsko konverzijo?

trenutno še imam coine, ampak imam narejeno da se mi prodajo v dolarje. ali je bolje da jih prodam v evre? ali je vseeno?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Lahko dobiš komot USD na račun, tukaj ni nobenih problemov se mi zdi. Ti bo pa banka računala provizijo, ko jih boš hotel pretvorit v EUR.

A še koga boli tale Ripple? Sem v navalu začetka trgovanja kupil 200 riplov, pa me vsak dan bolj bolijo, ker jim je cena tolk padla...

Mato989 ::

Tody je izjavil:

Lahko dobiš komot USD na račun, tukaj ni nobenih problemov se mi zdi. Ti bo pa banka računala provizijo, ko jih boš hotel pretvorit v EUR.

A še koga boli tale Ripple? Sem v navalu začetka trgovanja kupil 200 riplov, pa me vsak dan bolj bolijo, ker jim je cena tolk padla...


N govor, jaz sem jih prodal 40.000 prejšnji tedn :)

krneki0001 ::

Prezgodaj si jih prodal. Bodo do konca leta šli vsaj na 20 centov, če ne več.

Baja ::

mene nič ne bolijo. kupil 10k v nedeljo po 3900sat, prodal danes blizu 5000sat :)

Buddah ::

30% v parih dneh :) lepo lepo!

DeeJay ::

Jest sm se tko mal nategnu z EOSom. Kupu za 300€ pri 1,5€, zdej je pa že pri 1€.
Pa nč ne zgleda do bo šu kej gor, kokr berem bl FUD vse skupi. Plus dans ga bodo delistal iz Krakena.

krneki0001 ::

Jaz sem BCC, ki sem jih dobil za bitcoine na kraknu prodal pri 350, kupil spet pri 280 in prodal pri 800.

Heisenberg ::

VIdim,da je panika :)

Tudi sam sem trenutno zgubil ene 20% vrednosti...pač je treba čakati pa čakaati...
Verjetno če smo vložili v eno valuto smo jo tudi naštudirali in verjeli v njo ali ne?
Drugo so tisti, ki trgujejo dnevno.

Buggy ::

meni se je pa buy order za BTC danes sprozil pri 3100€, zdej pa razmisljam da bi ga v ene alte na Liqui.io stisnil, pa vidim da je ratal enih valut kot solate...tole z najvec volumna mi zgleda bolj kot ne pump&dump (DNT, ZRX, OAX, STX,...) al se motim?

Heisenberg ::

Buggy je izjavil:

meni se je pa buy order za BTC danes sprozil pri 3100€, zdej pa razmisljam da bi ga v ene alte na Liqui.io stisnil, pa vidim da je ratal enih valut kot solate...tole z najvec volumna mi zgleda bolj kot ne pump&dump (DNT, ZRX, OAX, STX,...) al se motim?

Se NE motiš.
Kot sem sam spregledal je tako, da tiste, ki jih (predvsem) na YouTubu najbolj hvalijo so v največji nevarnosti za pump&dump !

kiFni ::

krneki0001 je izjavil:

Prezgodaj si jih prodal. Bodo do konca leta šli vsaj na 20 centov, če ne več.

A se ti hecaš z 20 centi, ker je že zdaj skoraj 20. Jaz računam na vsaj 70 centov. A govorimo o $ al €?

Realovc10 ::

A mislite da z Ripple ne bo nič, se ne bo povečal na dolgi rok?

krneki0001 ::

Ripple se na dolgi rok ne bo povečal, kvečjemu zmanjšal. Nima potenciala, ker ga lastniki regulirajo. Čez 80% kovancev imajo lastniki in jih kadarkoli lahko spustijo v obtok, čeprav pravijo da jih še vsaj 3 ali 4 leta ne bodo, ampak v sili hudič muhe žre.

Realovc10 ::

Čeprav danes je prišel na 20 centov $

gruntfürmich ::

Tody je izjavil:

Lahko dobiš komot USD na račun, tukaj ni nobenih problemov se mi zdi. Ti bo pa banka računala provizijo, ko jih boš hotel pretvorit v EUR.

kaj pa se bolj splača? da prodam coine v eure ali ni toliko panike če konverzijo naredi banka?


Tody je izjavil:

A še koga boli tale Ripple? Sem v navalu začetka trgovanja kupil 200 riplov, pa me vsak dan bolj bolijo, ker jim je cena tolk padla...

da, bolijo. ker nisem vse vložil v njih takrat ko sem tu pisal da mi dišijo...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Realovc10 ::

Kaj pa menite kej za Rialto?

legendary ::

Trenutno imam vecino v fiat. Je cas za buy kaksnega altcoina, ali bolje malo počakati.

Gemblerka ::

Koliko traja, da prenese BTC-je iz Bitstampa na Bitrexx? Čakam že pol ure pa ni še nič. Pa na Bitstampu je status finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gemblerka ()
««
71 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528292 (10440) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857343 (44457) PrihajaNodi

Več podobnih tem