» »

Thunderbird problem z računi

Thunderbird problem z računi

sostarpof ::

Pozdravljeni.

Jaz imam težavo glede Thunderbird-a. Imam 2 računa na Thunderbird-u in recimo z računa A pošljem nekomu sporočilo in ko mi on odgovori se prikaže v računu B, pod prejeto seveda. In pri obeh računih mi tudi prikazuje to sporočilo pod poslano. Ta dva računa sem uvozil iz @gmail.si.

LP!
Štefan

r3Qui3m ::

Poglej če imaš v računu A kot E-naslov za odgovor napisan račun B (to pogledaš v nastavitvah za račun A)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3Qui3m ()

sostarpof ::

r3Qui3m je izjavil:

Poglej če imaš v računu A kot E-naslov za odgovor napisan račun B (to pogledaš v nastavitvah za račun A)


Ne nč ni tam napisan.. Zej sem vpisal račun A notri, mogoče bo to delalo...

gensi ::

Da ne odpiram obstoječe teme obudim kar staro:

Pred dnevi je bil na računalniku na novo instaliran Windows 7.
Kot poštni odjemalec za precej računov je bil uporabljen Thunderbird.

Če v datoteki profiles.ini spremenim nastavitev na ime stare mape (recimo, da je to xxxxxx.default - nahaja se sicer na pravi poziciji: C:\Users\xxxx\AppData\Local\Thunderbird\Profiles\xxxxxx.default) dobim komentar:
Vašega profila za Thunderbird ni mogoče naložiti, ker ne obstaja ali pa je nedostopen.

V kolikor pustim v profiles.ini prvotne instalacijske nastavitve in kopiram vsebino iz poštne mape starega sistema v novo mapo mi Thunderbird prikaže prazen - brez pošte, brez računov.

Prosil bi za nasvet kaj je potrebno postoriti, da bo uvoz stare pošte in starih nastavitev uspel.
Hvala.

gensi ::

gensi je izjavil:

Da ne odpiram obstoječe teme obudim kar staro:

Pred dnevi je bil na računalniku na novo instaliran Windows 7.
Kot poštni odjemalec za precej računov je bil uporabljen Thunderbird.

Če v datoteki profiles.ini spremenim nastavitev na ime stare mape (recimo, da je to xxxxxx.default - nahaja se sicer na pravi poziciji: C:\Users\xxxx\AppData\Local\Thunderbird\Profiles\xxxxxx.default) dobim komentar:
Vašega profila za Thunderbird ni mogoče naložiti, ker ne obstaja ali pa je nedostopen.

V kolikor pustim v profiles.ini prvotne instalacijske nastavitve in kopiram vsebino iz poštne mape starega sistema v novo mapo mi Thunderbird prikaže prazen - brez pošte, brez računov.

Prosil bi za nasvet kaj je potrebno postoriti, da bo uvoz stare pošte in starih nastavitev uspel.
Hvala.


Napaka je bila moja - kopiral sem map iz napačnega mesta. Prava pot je C:\Users\xxxx\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles

Ampak sedaj me muči nekaj drugega. Za večino računov mi uvozi in prikaže vso pošto, le za glavnega pa mi sicer pokaže velikost, ko pa kliknem nanj izgine vsa vsebina, tudi velikosti ne kaže več.

Ima kdo kakšno idejo. Hvala.

isildur2 ::

Jaz imam tut več računov v thunderbirdu, pa mi ne ustreza najbolj, outlook tudi ne. Ima kdo kakšen predlog za boljši odjemalec elektronske pošte?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se po izbrisu računa iz programa lahko obnovi stare maile?

Oddelek: Loža
161646 (920) nokia6310
»

Thunderbird - arhiv, backup?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181933 (1249) gddr85
»

Thunderbird migracija lokalnih mailov

Oddelek: Programska oprema
111320 (1054) radmannsdorf
»

Sesutje diska / windowsa 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
243397 (2884) Seljak
»

Shranjevanje gesl

Oddelek: Operacijski sistemi
81297 (1114) fosil

Več podobnih tem