» »

Logitech M510 brezžična miška - nenatančna za pop.

Logitech M510 brezžična miška - nenatančna za pop.

first_line ::

Ali kdo uporablja to miško, ker jaz jo imam 2 dni in je ne prenesem. Zadeti kaj z njo je totalna muka in sedaj ne vem ali je z njo kaj narobe ali so vse te take? Lag za pop. in sem že čisto vse opcije probal da bi izboljšal zadevo (še USB rate na 500 ne spremeni popolnoma nič). Občutek da gibanje v različne smeri ni enako hitro...

Reviewi na Amazonu z 1 zvezdico dobro opišejo kaj je težava...

Kdo je v Slo. pooblaščen servis za logitecha?

reptilia ::

Kolikor vem morš poslat na garancijo kja kjer si kupil.
Forgive your enemies, but never forget their names.

-=Tomaz=- ::

Lag imajo vse brezžične miške, eni to opazimo, drugi ne. S tvojo miško verjetno ni nič narobe. Tebi lag povzroča radijski signal, ne frekvenca USB.

LeQuack ::

Kolikor vem brezžični signali potujejo s svetlobno hitrostjo more or less, lag bi bil možen zaradi procesiranja signalov ali kaj takega. Tudi jaz z wireless miško imel lag, zato sem še vedno na žičnih miškah.
Quack !

first_line ::

Sem zasledil da je problem lahko tudi Win 8.1, kjer enim miške grozno štekajo. Je MS izdal en popravek a ni kaj prida bolje. Z eno čip miško mi lepo dela M510 pa je neuporabna.

BorutK-73 ::

Pravi gamerji uporabljaj(m)o žične miške.
Imaš reciver na vidnem mestu blizu miške in ne kje zadaj v računalniku?

mat xxl ::

Sam imam točno to M510 miško z uniflaying sprejemnikom na sistemu W7 64 bit in prav nobenega niti najmanjšega problema ni z to lasersko miško. Uporabljam pa podlogo za miš, dela pa dobro tudi na časopisnem papirju, na lakirani reviji pa se povsem zmede....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028222 (9829) Kayzon
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321847 (18043) mancini
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538133 (30205) ShowDown
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811646 (9626) Xplicit

Več podobnih tem