» »

Sony Xperia P - problemi

Sony Xperia P - problemi

Tomo76 ::

Zdravo,

imam xperio P, in odkar sem naredila 2. sistemsko posodobitev, je s telefonom nemogoče upravljati.

1)
-Ko me nekdo klice, zaslon enostavno zmrzne in se ne morem javiti na klic
-javim se lahko samo s pomocjo slusalk
-ko se klic konca prav tako ne morem prekiniti klica, ker ne deluje zaslon
- preden lahko ponovo klicem, mora telefon biti v mirovanju nekajcasa, sicer zaslon ne deluje
- zaslon zmrzuje tudi ko je vklopljena internetna povezava (ne preko wi fi)

2)
sem pa tja se telefon samodejno ugasne in na novo zazene ter zahteva ponoven vpis PIN kode

3)

Med pogovorom telefon sam prekine vezo, cetudi je signal super na obeh straneh, vezo prekine tudi veckrat zaporedoma



Telefon sem nekajkrat ze ponastavila tovarniske nastavitve, vendar problemi s telefonom se vedno ostajajo.


Mi lahko prosim javite zakaj do tega prihaja, in kako naj te tezave s telefonom resim? Najlepša hvala za vse odgovore in pomoč!

Thunder wave ::

Si poskusila narediti repair z Sony Update Service? Bi znalo pomagat, drugace pa je treba pocakati na Sonyevo posodobitev ali pa nalozit alternativni ROM.

Pro_moted ::

Žal ti moram povedat da si kupila najbolj hroščat telefon kar se da. Na Sonyjeve popravke pozabi, ker vsaka posodobitev še dodatno poslabša telefon ( no saj kakih novih posodobitev itak ne bo). Jaz sem v 1 letu lastništva tega telefona zgubil kar nekaj živcev. Upam da boš ti manj, ampak se pripravi :D Telefon bi bil super zadevca, če bi bil Sony sposoben naredit še dober software. Tako da je najbolje costum rom, pa bo mir.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Tomo76 ::

in kako to naredim? :)

mi lahko napisete step by step, ali pa kak link kjer je to podrobno opisano?

shadeX ::

Recimo tole:



Na sony rome se ne spoznam kaj preveč tako da ne vem kakšen je ta. Če ne pooguglaj za "sony xperia p custom rom". Naj ti pa povem, da lahko telefon popolnoma uničiš če fališ postopek ( ga brickaš ).

Če ti pa rata naložit potem si pa zmagala.

zabicaa94 ::

Zdravo.

Jaz imam tudi Xperio P , star ni niti 1 leto in je že biu 3x na popravilu.
Sedaj je med slikanjem zmrznil, noče se prižgat. Iz telefona sem vzela SIM, telefon je ugasnil slika pa je ostala. Na popravilo ga ne morem odnesti, saj je slika še vedno prikazana in je bolj neprimerna,... :(
Kaj lahko naredim?
Hvala za odgovore.

_commandos_ ::

hard reset

Pro_moted ::

zabicaa94 je izjavil:

Zdravo.

Jaz imam tudi Xperio P , star ni niti 1 leto in je že biu 3x na popravilu.
Sedaj je med slikanjem zmrznil, noče se prižgat. Iz telefona sem vzela SIM, telefon je ugasnil slika pa je ostala. Na popravilo ga ne morem odnesti, saj je slika še vedno prikazana in je bolj neprimerna,... :(
Kaj lahko naredim?
Hvala za odgovore.


Tišči gumb za povečanje glasnosti ( volume up) in pa za vklop ( power on) skupaj, dokler se telefon ne vklopi. Potem pa prodaj to šaro.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave s telefonom Xperia Go (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
17438603 (25831) Vajenc
»

Mocno odsvetujem nakup xperie z1

Oddelek: Mobilne tehnologije
367154 (5469) Pro_moted
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408224 (7234) tomzzi
»

Sony Xperia S vs. Sony Xperia P

Oddelek: Mobilne tehnologije
346806 (5525) brutusss
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720117 (16262) SLO_Matej

Več podobnih tem