» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
32 / 86
»»

sosed ::

Mene zanima zakaj kupujete mech mode? Jaz ne vidim nobene prednosti proti reguliranim modom, razen mogoče izgled nekaterih.

next3steps ::

Lets do it, you know, just for fun.

Anney ::

Ni to lih za for fun, če ne veš kaj z njemu počet, bolje kupit en dober reguliran mod pa ga fliknit v bypass, pa lahko maš isto veselje. Pri mehancih pa moraš dobro poznati ohmov zakon, imeti prave baterije in prave tanke in builde, da ni slučajno kakšen kabum. Potem pa še klon, da si še bližje nesreči. :D Investiraj raje te denarce v kakšen dober mod in uživej v natančnem delovanju čipa in okusih, kot pa smojenju jezika. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

freesty ::

Klon ali ne, tak nima veze, kakor je meni znano mehanec tak samo naredi kontakt med baterijo in tankom. Torej lahko kupis poceni pa nima kaj bit, kar nebi bilo na drazji napravi.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

__Devil__ ::

Katero spletno stran (.co.uk) priporočate za nakup novega solidnega, cenejšega Vape E-Cigareta nekaj v stilu Aspire, iščem vape, ki ima možnost dokupovanja poceni novih e-coilov in ostalega potrošnega materiala za zamenjavo. Lahko je katerakoli zanesljiva spletna stran z dobrimi cenami in veliko izbiro v Evropi, najbolj so mi všeč trgovine z .co.uk končnico, ker imajo dokaj veliko izbiro in pogosto majhna poštnina. Zanima me tudi kakšna stran z dobrimi (organskimi?) e-tekočinami. Trenutno si ogledujem nekaj tekočin na vapemate.co uk.

Hvala za predlog, nasvet ali mnenje. Lp

Anney ::

Tukaj imaš slovenske organske zadeve: https://vapenatura.com/
Glede moda, pa kot si že sam napisal, Aspire Zelos kit (pri hrvatih ga imaš za 68€+ptt, ali pri ''nas'' 70€ +ptt), sicer ne vem kaj potrebuješ, vendar je to to. Nautilus 2 tank in vgrajena baterija.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

>zadnji čas da greš na rebuildable tanks.

Anney: Saj veš, da imam celo kolekcijo RTAjev. Vendar mi je dostikrat bolj priročno uporabljati pre-made glave, sploh če naletiš na dobro kombinacijo, ki ti osebno ustreza (kapaciteta tekočine, kolikšen airflow ima, koliko so požrešne glave, koliko zdržijo in kakšen okus naredijo pri določeni wattaži).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Klamzi ::

Lahko priporočate kakšno budget varianto elektronske cigarete... bolj ali manj le za pokušino.

Klamzi ::

Sem pozabil omenit da čimmanjših dimenzij, ker velikost dildota odpade ;)

Gejspodar ::

Wismec Motiv, Aspire PockeX z močnejšo koncentracijo nikotina (12-18mg)

Klamzi ::

Hvala, Aspire PockeX naj bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

marS ::

Zanimivo, Aspire PockeX AIO lahko na FastTechu kupiš samo z BTC....
https://prnt.sc/hdhdyx
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

Gejspodar ::

To je zaradi tega, ker ne dovolijo pošiljanja baterij čez airmail. Kot vem Gearbest to še vedno omogoča.

Klamzi ::

Evo, Aspire Pockex nabavljen. Za aromo sem vzel 6ml Angel Flavors Holly Coffe, ter po navodilih prodajalca v njo vlil tisto flaško nikotina in do vrha dolil bazo VG/PG 70/30... Ni slabo, ampak se mi v grlu pojavlja tak pekoč občutek, medtem ko ima kolega podobno mešanico, katero so mu namešali v isti prodajalni in malenkost dražjo napravo, ampak je občutek bolj lahkoten, nepekoč. V čem je finta, verjetno v napravi al kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

marS ::

zmanjšat/povečat volte? ali se na tem ne da?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Klamzi ::

Ne, ni nastavljiv

Anney ::

Uporablja kolega isto bazo, koliko nikotina imaš? Tekočina, ko jo namešaš mora vsaj 24 ur stati (počivati) in vmes jo malo prezrači.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Klamzi ::

Isto bazo, nikotina pa količinsko v ml nevem, naj bi bila tista flaška ekvivalent west blue oz. malenkost močnejše.

Anney ::

Nisi pustil stati 24 ur, da se zadeve dobro premešajo, drugič pusti stati vsaj 24 ur.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Klamzi ::

Ok, poročam kako bo

miha1135899 ::

Jaz sem nasel se melo3 mini tank in imam na obeh original coilih tak drazec obcutek ce vapam usta-pljuca. Sem mislil da je krivih 12mg/ml nikotina, to prepolovil in je nekoliko bolje, se vedno pa prevec drazi, da bi to vapal. Zna kdo povedat kaj bi se lahko bilo?

Klamzi ::

Tud jaz imam občutek da je kriv nikotin, saj mi je poleg pekočega občutka še nekoliko slabo, zato sem flaško zavrgel... Upam da bo jutri bolje, saj sem zamenjal glavo in namešal novo tekočino z manj kot 1/4 prejšne doze nikotina. Torej 6ml arome, 2-3ml nikotina (20mg/ml), ostalo pa baza do 30ml.
Pa da vidimo... Če se zgodba ponovi, komplet zadeva leti v steno ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

marS ::

Klamzi je izjavil:

Ne, ni nastavljiv

ah, pol pa nič, sem ga mislil nabavit...jbg...sem že malce ven iz tega, ne sledim več toliko...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Anney ::

.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Klamzi ::

Evo, rešeno. Krivec je bil nikotin ali pa je bila že vgrajena glava fuč.

freesty ::

Kaksna black friday cena za kaksen dober izdelek? Predvsem mod bi si rad vzel nov, mogoce tudi tankec :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Anney ::

Danes ni nič kaj pametnega, so dvignili cene in jih rahlo spustili, vsaj sandalarji. Najbolj se je splačalo na njihov single day 11.11.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

freesty ::

Sem vceraj in predvceraj gledal na GB mod Think Vape Exus Ark. Povprecna cena na internetu je okoli 35-40eur. Je bil znizan ravno pod magicno ceno za davek. In sem rekel, bom se pocakal do danes, black friday and all... Cena 35€ :\

Sem pa narocil vceraj iz heavengifts 4 tanke za 15eur. 2$ je bil posamicen potem pa se 10$ postnina.. Na zalost. Ampak sem rekel, da bom vseeno, da malo sprobam, mogoce pa najdem kaki biser.

Eleaf Lemo Drop RTA Atomizer 2.7ml
Kangertech Aerotank Turbo Clearomizer 6ml
UD Goblin Mini RTA Tank 3ml
Ehpro Billow RTA Tank 5ml

Tele sem vzel :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Klamzi ::

Kje pa najceneje dobiti razne e-tekočine preko spleta?
Ste že naročali kaj na vapewild.eu? Danes za black friday imajo free shiping, ob registraciji pa dobiš 3 10ml mešanice gratis..

Anney ::

Danes (sobota) imaš na juicedoctor -15% na vse. (vpis kupona: PINK-SABBATH)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

>tak drazec obcutek ce vapam usta-pljuca.

1. Nekateri so občutljivi na PG, dosti manj ljudi pa na VG.

2. Če je 100% PG potem bo throat hit močen, medtem ko je VG bolj viskozen, naredi več pare in "lažji" za grlo.

3. Preveč moči (Wattov).

4. Nikotin.


Določeni ljudje imajo pač "ne-tipično" reakcijo na Vejpanje. Lahko najdeš "krivca", poznam pa osebo, ki pravi, da jo po vdihu začne tako srbeti v grlu, da bi si najraje z sekret-ščetko praskala. Ne pomaga nič od zgoraj naštetega - mislim... ne pomaga ji tekočina z nič nikotina, z samo VG ali samo PG. To je tako redko (eden na 300?), da mi je prav zanimivo, da poznam to žensko.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CoolBits ::

Mene recimo MTL nacin malo drazi po grlu, DL je pa cisto ok. Zaradi tega se mi je mtl tudi zameril.

BorutK-73 ::

Je kaj narobe če mešam baze z različnimi pg/vg razmerjim? Imam 6mg 50/50 in 0mg 70/30 in bi naredil 3mg bazo. Mi pa ni naročat 3mg baze, še imam preveč baz za porabit.;((

Anney ::

Načeloma ni nič narobe, samo PG-VG razmerje bo spremenjeno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

BorutK-73: Ne, nič ni narobe. Jaz sem tudi mešal različne VG/PG baze, ko sem manjšal nikotin. Sedaj sem na 3 že nekaj časa. Če grem na manj, vejpam neprestano kot titanik. Tri je očitno pri meni ravno tista meja, ko se mora telo še malo dlje navajati, ker sem več kot 20 let kadil najmočnejše cigarete in zadnjih 5+ po dve škatli na dan. Bil sem semi-verižni kadilec. Anyway, sedaj mešam 100% VG, ki ima 6nic z 70/30 0 nic, da dobim 3 nic. Poleg navadne 3nic 70/30, ki jo tudi imam precej na zalogi. Nato pa, da ni preveč VG, zmešam vse troje skupaj. :) Tako da nastane ene 80/20 razmerje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hurikhan ::

Prosil bi za kake predloge za juice, ki ni sladek oz. je zelo malo, pa je vseeno fajn aroma. Malo mi že gredo na živce juici, ki so preveč sladki (takih je 99%).

Jst ::

Meni je v Pyursmoke tista punca, ki dela na "desni" strani za blagajno, vedno svetovala arome, ki so mi potem ustrezale. Ko sem se kakšne naveličal, mi je svetovala kaj drugega in spet zadela. Zgleda, da ko toliko časa prodaja, ve kaj določenemu tipu ljudi "paše" (oz. tipi/vrste arom, ki "gredo skupaj"*), ker mi je mogoče dvakrat svetovala arome, ki mi potem katera ni ustrezala.

*ne vem, kako bi se izrazil; upam, da me razumeš kaj hočem povedati.

Anyway, zato je težko tako prek interneta svetovati, če ne veš, katere arome so ti dobre. Recimo jaz karkoli z mentolom ne prenesem. Ali tiste "kemijske" sadne, kjer daš samo 2%. Medtem pa od twisted isti okus sadne arome, za katero mislim da je "naravna," jo pa moraš dati pa 10-20% in so mi nekatere zelo všeč.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

morirado ::

Sem novi tu.
Lastim si Aspire K3, malo Liqua tabacco 6mg za začetek.
Problem mi nastaja v nekem pokanju, ko ga štartam. Dim je v redu (okus) ampak ga je preveč, saj me pri enem potegu skoraj zaduši. Če previdno vlečem pol še nekot gre.
A ja: redni kadilec 35+, 1 škatla tamočnih Boss na dan

Ima kdo kakšen nasvet?

Anney ::

Dima je pri teh napravah kar veliko na začetku, napram cigaretih, žal ta naprava nima kontrole pretoka zraka, da bi lahko zmanjšal pretok in posledično dobil manj dima. Rabil boš kakšen dan ali dva in se boš navadil, kasneje ti bo še to premalo. :D Glede pokanja pa je problem v grelni glavi ali pa tvoji vleki, ker si rekel da previdno vlečeš in glava vpija več tekočine kot jo izpari posledično ti ta tekočina, ki ostane poka na samem glelcu, naslednjič ko greš po novo tekočino poskusi z 70VG/30PG, naj ti nekaj dajo, bo mogoče bolje, te liquje so pa 50/50 in so bolj redke.Nič ni narobe, je pa neprijetno če ti šprica v gofljo. :D Pa btw 6mg ti bo skoraj premalo, če pa ti ustreza pa super.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

morirado ::

Najlepša hvala Anney. Bom poskusil.

Sorry Anney
Kolko pa predlagaš za začetek?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: morirado ()

BorutK-73 ::

Kolikor gledam je Aspire K3 MTL(mouth to lung-isto kot čiki) in bi ti jaz priporočal vsaj 12mg nikotina.

morirado ::

Hvala, bom probal.

Anney ::

BorutK-73 je izjavil:

Kolikor gledam je Aspire K3 MTL(mouth to lung-isto kot čiki) in bi ti jaz priporočal vsaj 12mg nikotina.


Ti kiti niso čisto direkt MTL, najbližji približek čistega MTL-ja je Zelos kit z Nautilusom 2 in 1,8 Ohma glava, te varijante palčk so bolj restricted DL, zato tudi občutno več pare in večji pretok zraka.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

morirado ::

Aspire K3 ima Naueilus2 1.8 ohm glavo, žal pa nič ni nastavljivega.
Zato prosim za pomoč. Poka in prasketa mi uporabi, kljub temu, da se menjal glavo, omejil vlek, ...

Jst ::

Zamenjaj tekočino.

Rahlo "cvrčanje" je za nekoga lahko veliko pokanje. Še samo poka (bolj "crvči"), brez da ti meče tekočino v usta, je to normalno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

morirado je izjavil:

Aspire K3 ima Naueilus2 1.8 ohm glavo, žal pa nič ni nastavljivega.
Zato prosim za pomoč. Poka in prasketa mi uporabi, kljub temu, da se menjal glavo, omejil vlek, ...


Tank sem mislil, namesto glave. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

morirado ::

Juhu
Dobil nove tekočine. Probavam ARAMAX USA mix. Prav paše. Na polno lahko potegnem, okus ni nič sladkast,
prasketa pol manj. Zaenkrat zadovoljen. Bom še pa ostale preizkusil, pa povem.

Klamzi ::

Če koga zanima, imam viška stick Smok X8, uporabljen le en dan - izpraznjen en tank. Mi nekako ne ustreza...

freesty ::

Ce kdo rabi poceni mod na 3 baterije:

http://www.3fvape.com/home/8783-authent...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Klamzi ::

Se vam pogosto dogaja da dobite defektno grelno glavo oziroma da vam jo zažge že ob prvih vdihih, kjub dooolgem namakanju? V mojem primeru sta bili vgrajeni glavi na dveh različnih napravah čist OK, naslednje 4 fuč, naslednja pa recimo nekako spremenjliva. Kot da se bombaž ne omoči dovolj...
Ste kot rešitev za slabo omočenje že probali s prebadanjem zunanjega sloja bombaža s tanko iglo?
««
32 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282251 (1101) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116381 (12592) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310067 (6369) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313050 (11956) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940605 (10367) BCSman

Več podobnih tem