» »

Filmi zazaipani v .tar

Filmi zazaipani v .tar

jolandic ::

Sem "dobil" (da ne bo slučajno cenzure) en film, ki je zazipan v okrog 50 še manjši zipov, k majo končnice .r34, .r35... Kaj moraš naredit da jih spraviš en film?

Tr0n ::

Odraras z WinRarom.

jolandic ::

To ja, samo kako jih potem združiš

Tr0n ::

Heh, ne rabis, ker ko odpakiras na koncu dobis vsebino. En film je pac razdeljen na vec manjsih datotek in skrcen. Odpres prvo datoteko (ponavadi .rar, .r00, .000,...) in das extract.

jolandic ::

Ko odprem ni važno ker .rar dobim noter dva fajla eden je majhen (okrog 150 kb) in končnica .cue drugi je ba pa .bin in orog 800 MB. ZDEJ ko hoče razšiirt mi pa napiše da manjka del arhiiva in ga je treba najti

Tr0n ::

Ja, saj je ok. Zdaj pa izberes obe datoteki in das na Extract. Nato te vprasa (odvisno od verzije WinRar-a) ce zelis nadaljevati z extractom in vsemi ostalimi datotekami in izberes to opcijo. Seveda moras imeti vse datoteke (od .rar do .r50 na primer) v enem direktoriju. To je to.

jolandic ::

Je extractalo, samo na koncu mi je ostala samo ena datoteka bin in ena cue., ki jih na žalost ne morem gledat

Ziga Dolhar ::

Klik.

Next time -- you could use search :]>
https://dolhar.si/

jolandic ::

SEM probal odpret s winisotom k vse lepo odpakira, samo potem ko odprem na power dvd pa ni slike, samo neka v pizdi muzika

astras ::

ja to je pa zgodba z kodeki!
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Tr0n ::

za cue/bin priporocam Daemon Tools, za filme pa ponavadi rabis DivX/XviD kodek. Malce poisci po googlu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bin

Oddelek: Programska oprema
101173 (1039) Matek
»

Kako odpreti datoteko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202175 (2112) maticm

Končnice .tar in .ron

Oddelek: Programska oprema
8844 (781) bastadu
»

*.svf končnica

Oddelek: Programska oprema
61557 (1463) Edelweiss

Kaj z datotekami bin. in cue.

Oddelek: Programska oprema
111844 (1655) bastadu

Več podobnih tem